X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Mam wynik bety i nawet się nie podwoiła po tygodniu :( także już wiem co usłyszę wieczorem u lekarza :(

    Napewno wszystko będzie dobrze kochana .Czasami beta spowalnia i nie ma w tym nic złego,tak słyszałam.Trzymam kciuki ;*

    Dziewczyny czy jest możliwe,ze owulacji mogło nie być mimo,że biorę cło? Ja już sama nie wiem co ze mną nie tak ... we środę idę do giną będzie 11 dc.I nic nowego pewnie od niego nie usłyszę pewnie,że mam się starać i tyle.:(

  • Karo0705 Autorytet
    Postów: 337 139

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Mam wynik bety i nawet się nie podwoiła po tygodniu :( także już wiem co usłyszę wieczorem u lekarza :(

    Na początku prawidłowy minimalny przyrost co dwa dni jest 66 % ale później przy większych wartościach już wolniej rośnie. A ile miałaś dziś ? Nie martw się kochana jeszcze nic złego nie wiesz na pewno !!!

    * 33 l.
    * 2 poronienia 10 tc, 4 ciąże biochemiczne (z byłym partnerem, on-> 100% morfologicznie wadliwych plemników)
    * Biorę: Letrox 50mg, 5mg Nebilet
    Aktualnie: 8.2022 jajnik lewy usunięty z powodu włókniaka, nowy partner nowe starania i nowe nadzieje…❤️
  • ZosiaSamosia009988 Przyjaciółka
    Postów: 72 23

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam wiadomość i mi nie wstawił. Evli poczekaj do wizyty stres to zły doradca. Trzymamy kciuki. Karo0705 nie idę na usg bo mieszkam za granicą i lekarz jest w weekend tylko więc narazie spróbuje bez sprawdzania

  • Karo0705 Autorytet
    Postów: 337 139

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Mam wynik bety i nawet się nie podwoiła po tygodniu :( także już wiem co usłyszę wieczorem u lekarza :(

    Zobacz co wyczytałam:
    "Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. "

    Także poczekaj spokojnie do wizyty kochana !!! :)

    * 33 l.
    * 2 poronienia 10 tc, 4 ciąże biochemiczne (z byłym partnerem, on-> 100% morfologicznie wadliwych plemników)
    * Biorę: Letrox 50mg, 5mg Nebilet
    Aktualnie: 8.2022 jajnik lewy usunięty z powodu włókniaka, nowy partner nowe starania i nowe nadzieje…❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Ale w tamtą środę było 4403 a w tą 7978 także mały ten przyrost :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie panikuj stres nie wskazany czekaj cierpliwie na wizyte i dawaj szybko znac co u ciebie a beta przeciez przyrasta co ty chcesz trzymie moncnokciuki

  • ZosiaSamosia009988 Przyjaciółka
    Postów: 72 23

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam że w ogóle się zatrzymała.. czekamy do wizyty. Dziewczyny i mi pojawił się śluz plodny Ale to jakby za późno bo w niedzielę był zastrzyk A wyczytałam że śluz poprzedza owulacje.. to możliwe że dopiero owu będzie? Mimo.zr jamnik boli od wczoraj

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Ale w tamtą środę było 4403 a w tą 7978 także mały ten przyrost :(
    Evli ja tez sie nie znam na przyrostach bety ale przeciez rosnie moze dziewczyny mowia dobrze ze ona z tygodniami przyrasta mnie zobaczysz wszystko bedzie dobrze i wyjdziesz z gabinetu zadowolona trzymam kciuki i glowa do gory

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja do 26 w niepewnosci czy przyjdzie @ czy nie jak nie przyjdzie do 28 robie test bo z ta moja duza dawko clo moze mi sie przedłużyć cykl

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje skarbnice wiedzy jeszcze jedno mam przypisana luteine 2×1 przez 14 dni a gdyby przyszedl @ to tez mam aplikowac czy jak jest okres to nie

  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    Moje skarbnice wiedzy jeszcze jedno mam przypisana luteine 2×1 przez 14 dni a gdyby przyszedl @ to tez mam aplikowac czy jak jest okres to nie
    Jak okres by wczesviej przyszedł to już nie, luteinę przepisuje się też właśnie na wywołanie okresu, jak nie przyjdzie @to robisz test jak pozytywny to raczej bierzesz dalej ale wtedy dopytasz lekarza ;-)

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka 111111 wrote:
    Jak okres by wczesviej przyszedł to już nie, luteinę przepisuje się też właśnie na wywołanie okresu, jak nie przyjdzie @to robisz test jak pozytywny to raczej bierzesz dalej ale wtedy dopytasz lekarza ;-)
    Ewka dzieki i oby ta malpa nie przyszla bo u mnie to juz koniec

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaSamosia009988 wrote:
    I_Ja ja też pierwszy z ovitrele tak jak ag i już w 10 dc miałam zastrzyk i w sumie wczoraj jajniki najbardziej mnie bolały. A dziś dziewczyny nie wiem co się dzieje że mną Ale od rana płacze i brzuch mnie boli na dole tak rozpierajaco
    Ja wlasnie dzisiaj pytalam lekarza ze przez 3 dni tak bolalo w podbrzuszu a w czoraj strasznie kuly jajniki a on sie osmial ze wlasnie tak ma byc jak pekaja pecherzyki to tak podobno boli

  • Karo0705 Autorytet
    Postów: 337 139

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    A ja do 26 w niepewnosci czy przyjdzie @ czy nie jak nie przyjdzie do 28 robie test bo z ta moja duza dawko clo moze mi sie przedłużyć cykl

    Trochę nie rozumiem Twojego cyklu. Byłaś dziś u lekarza, stwierdził u Ciebie owulacje ( „ślady po niej” ) i kazał Ci brać teraz 14 dni luteinę. To po co chcesz testować 28 ??? Przecież to za szybko jak tak. Skoro kazał Ci brać jeszcze 2 tyg leki to znaczy że miałaś później owulację niż 13-15 dc wiec to będzie za szybko na testowanie moim zdaniem...
    Miałam owulację 14 dc czyli 16.11 i mi lekarz zalecił testowanie najwcześniej 1.12-3.12 bo wcześniej nie ma sensu - a mam cykle 28 dniowe..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 17:42

    * 33 l.
    * 2 poronienia 10 tc, 4 ciąże biochemiczne (z byłym partnerem, on-> 100% morfologicznie wadliwych plemników)
    * Biorę: Letrox 50mg, 5mg Nebilet
    Aktualnie: 8.2022 jajnik lewy usunięty z powodu włókniaka, nowy partner nowe starania i nowe nadzieje…❤️
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo0705 wrote:
    Trochę nie rozumiem Twojego cyklu. Byłaś dziś u lekarza, stwierdził u Ciebie owulacje ( „ślady po niej” ) i kazał Ci brać teraz 14 dni luteinę. To po co chcesz testować 28 ??? Przecież to za szybko jak tak. Skoro kazał Ci brać jeszcze 2 tyg leki to znaczy że miałaś później owulację niż 13-15 dc wiec to będzie za szybko na testowanie moim zdaniem...
    Miałam owulację 14 dc czyli 16.11 i mi lekarz zalecił testowanie najwcześniej 1.12-3.12 bo wcześniej nie ma sensu - a mam cykle 28 dniowe..
    No wlasnie bo przeciez wiedzial ze cykle mam 25 dniowe ale ja mialam duzavdawke clo i mozliwe ze mi sievcykl przesunie i wlasnie nievwiem trudno musze tydzień poczekac i zobacze co bedzie

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    No wlasnie bo przeciez wiedzial ze cykle mam 25 dniowe ale ja mialam duzavdawke clo i mozliwe ze mi sievcykl przesunie i wlasnie nievwiem trudno musze tydzień poczekac i zobacze co bedzie
    No ja sie jeszcze obawiam ze faza lutealna troche za krotka ale jak pokazalam gin wykres temp to powiedzial ze ze jest wystarczajaco dluga to zobaczymy

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bol podbrzusz mialam w 17 18 19 dc a straszny bol jajnikow 20 dc natomiast temp podskoczyla mi 19 dc to co jak myslicie testowani za wczas 28 listopada

  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Evli, ale to pewne? Nie znam się jeszcze na tych przyrostach bety. Mam nadzieje, ze jednak wszystko jest ok i usłyszysz dobre wiadomości na wizycie. A u Was w ogóle zdiagnozowano przyczynę niepowodzeń?

    Nie znamy przyczyny dlaczego tak długo się nie udawało ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Nie znamy przyczyny dlaczego tak długo się nie udawało ;)

    A jak po wizycie?

  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Napewno wszystko będzie dobrze kochana .Czasami beta spowalnia i nie ma w tym nic złego,tak słyszałam.Trzymam kciuki ;*

    Dziewczyny czy jest możliwe,ze owulacji mogło nie być mimo,że biorę cło? Ja już sama nie wiem co ze mną nie tak ... we środę idę do giną będzie 11 dc.I nic nowego pewnie od niego nie usłyszę pewnie,że mam się starać i tyle.:(

    A dlaczego uważasz że możesz nie mieć owulacji ?
    Taka możliwość zawsze jest, z tego co wiem to nie wszystkie dziewczyny z tego forum reagują dobrze na ten lek :(
    Głowa do góry!

    Ja wróciłam do domu, popłakałam i teraz czas się pozbierać i ruszać na usg... cholera czy to nie może być w końcu z górki ?!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 3029 3030 3031 3032 3033 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ