Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Dziewczyny bierzecie CLO raz po 2 tabletki czy rozbijacie 2x1 ? Ja dwa cykle brałam po 2 na raz i się zastanawiam czy nie rozbić :)
    Karolka ja Ci powiem tak jak ja baralam 2 tab 1 rano i jedna wieczorem to co cykl mialam tylko 1 pecherzyk. A jak brałam 2 tab na raz to mialam 2 pecherzyki. Wiec lepiej brac dwie naraz lek ma silniejsze dzialanie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 13:48

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 2 na ra w jednym i drugim cyklu. W pierwszym miałam 2 pecherzyki, a w drugim jeden i do tego urósł jakoś szybko. Wiec ciężko powiedzieć. Ale lepiej chyba 2 razem.

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Tak się właśnie zastanawiałam. Wezmę 2 wieczorem :) A jak sądzicie estrofem może wpłynąć na owulacje, bo gdzie wyczytałam, że może ją zablokować. Jestem w kropce.

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tylko ja mialam taką dawke 3×2 tabl przez piec dni.i Sie udalo jeszcze codziennie przytulanki

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    To chyba tylko ja mialam taką dawke 3×2 tabl przez piec dni.i Sie udalo jeszcze codziennie przytulanki
    Z zastrzykiem? Od 18 do 28 nie wyjdziemy z łóżka ;)

    Esta lubi tę wiadomość

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Z zastrzykiem? Od 18 do 28 nie wyjdziemy z łóżka ;)
    Karolka bez tego ani rusz ja zarzywalam clo a maz sie reszta zajol hihi Zycze owocnego lezakowania trzymam kciuki

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki !!!!!:) ja odpoczywam... odpuściliśmy grudzień ale co najlepsze mam jakiś rozciągliwy śluz gdzie wogole nie miałam nawet po clo;) chyba koniec świta idzie ;)
    Buziaki 3majcie się ;-)

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki !!!!!:) ja odpoczywam... odpuściliśmy grudzień ale co najlepsze mam jakiś rozciągliwy śluz gdzie wogole nie miałam nawet po clo;) chyba koniec świta idzie ;)
    Buziaki 3majcie się ;-)
    To do dziela Patrycja a nóż sie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki !!!!!:) ja odpoczywam... odpuściliśmy grudzień ale co najlepsze mam jakiś rozciągliwy śluz gdzie wogole nie miałam nawet po clo;) chyba koniec świta idzie ;)
    Buziaki 3majcie się ;-)


    A Ty wiesz, że clo działa jeszcze po odstawieniu? I możesz mieć bardzo miłą niespodziankę ;) Tylko tam ładnie działajcie ;)

  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    A Ty wiesz, że clo działa jeszcze po odstawieniu? I możesz mieć bardzo miłą niespodziankę ;) Tylko tam ładnie działajcie ;)

    Oj....mam taką nadzieję :) ja od przyszłego cyklu odpoczywam od tabletek, tak jak Patrycja. Może wrzucenie na luz okaże się zbawienne :)

    Esta lubi tę wiadomość

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Dziewczyny luzujcie i zachodźcie ;) Trzymam za Was kciuki!!!

    Niusia3045, Esta lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, poczytuję was od listopada, odkąd moj gin przepiał clo. Brałam je przez 5 dni po 1 tb. W niedzielę byłam na monitoringu, uroslo cos co przypominało pęcherzyk 16 mm, ale na wczorajszym monitoringu okazało się ze już nie rośnie. Czy którejś z was nie rosły pęcherzyki po clo?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po clo rosły ale nie pękały, wiec teraz dostaje jeszcze zastrzyk na pęknięcie właśnie.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że sporo kobiet ma ten problem. Wtedy lekarz powinien, albo zwiększyć dawkę, albo zmienić lek.

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny i jak tam u was w staraniach bo ja juz boje sie pisac i zadawac wam pytania a ktora z was testuje jeszcze przed świętami

  • Madziara0208 Koleżanka
    Postów: 54 57

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    Hej hej dziewczyny i jak tam u was w staraniach bo ja juz boje sie pisac i zadawac wam pytania a ktora z was testuje jeszcze przed świętami
    Ja dziś testowałem i znowu lipa

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero testuje 5 stycznia :)

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuje :) W tym cyklu posłucham lekarza i poczekam, czy po duphastonie w ciągu 7 dni nie dostanę okresu jeżeli będę go znowu zażywać. Poza tym w tym tygodniu miałam 2 rozmowy w sprawie pracy i mam nadzieję, że którąś z tych rekrutacji wygram i zacznę nowe życie, plan jest taki żeby na miesiące się wstrzymać (gdybym zmieniła pracę) a potem wrócić do starań :) Zobaczymy, ale z perspektywą zmiany pracy jakoś mi się lepiej żyje.

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zal mi was ale idzie nowy rok i nowe nadzieje napwwno 2019 rok bedzie dla was i dla mnie laskawszy trzymam kciuki bo ja strasznie sie boje i znow w poniedzialek ide na bete a we srode wizyta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta, spokojnie! A nie żałuj nas :) Ja jestem szczęśliwa, a na bobasa przyjdzie czas ;) Jakoś tak ostatnio udało mi się to w głowie poukładać :)

    nick nieaktualny, Esta, Niusia3045, m_d_f lubią tę wiadomość

‹‹ 3077 3078 3079 3080 3081 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ