X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Pani Ciasio pojde do lekarza to zobaczymy co wymyśli... poki co mecze sie z tym okresem prawdziwym i bólem brzucha...

    Patrycja oby to było to, to! Niech ten okres nie przychodzi!!!!

    Wiem co oznacza okres- nie martw się jutro prawdopodobnie złączymy się w bólu.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Ja mam to samo jem jak opętana. Z tym napaleniem to niekoniecznie zreszta mąż będzie dopiero za 2 dni😃😂 piersi mam kamienie i bolące...
    dzięki za kciukasy jutro się okaże ;-) bo normalnie to jutro powinna być już powódź 🤦‍♀️😊 ale już zapał ostudzony, jeśli się nie udało teraz - uda się kolejnym razem....;)

    Pewnie że tak, każde dziecko wie najlepiej, kiedy ma się pojawić :)

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czuje się kiepsko. Niewiem jeśli to nie ciąża to niech przyjdzie okres i skończy się ta katorga. Mam takie uderzenia gorąca ze szok. Już w pracy miałam . Ale mowie może się zmęczyłam (przekładaniem papierków😂). Ale teraz to samo. Masakra poprostu. Teraz mi zimno, przed chwila czułam jakbym była wulkanem. Cała gorąca rozpalona. Albo ta lametta na mnie tak podziałała. Jeszcze nigdy tak nie miałam. Poszłam na wc. Siedzę , robię siku, siedzę dalej mowie może coś poleci- będę spać już spokojniej a nie w takim stresie. Papier czysty. I buch! Poty mnie oblewają, gorąco się robi. Za chwile dreszcze. Albo sie kończę. W internecie czytam ze może menopauza(w sumie... kto to wie). Trzymajcie kciuki za spokojna noc kochane moje.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Ale czuje się kiepsko. Niewiem jeśli to nie ciąża to niech przyjdzie okres i skończy się ta katorga. Mam takie uderzenia gorąca ze szok. Już w pracy miałam . Ale mowie może się zmęczyłam (przekładaniem papierków😂). Ale teraz to samo. Masakra poprostu. Teraz mi zimno, przed chwila czułam jakbym była wulkanem. Cała gorąca rozpalona. Albo ta lametta na mnie tak podziałała. Jeszcze nigdy tak nie miałam. Poszłam na wc. Siedzę , robię siku, siedzę dalej mowie może coś poleci- będę spać już spokojniej a nie w takim stresie. Papier czysty. I buch! Poty mnie oblewają, gorąco się robi. Za chwile dreszcze. Albo sie kończę. W internecie czytam ze może menopauza(w sumie... kto to wie). Trzymajcie kciuki za spokojna noc kochane moje.

    Kciuki zaciśnięte! Takie naprzemienne uczucie gorąca, a potem zimna, z potami i dreszczami może także wskazywać na bombelka ;)
    Ja miałam coś takiego kilka razy w ciągu trzech lat, jeszcze z takim ogólnym osłabieniem. Nie wiem, czy była wtedy jakaś ciąża, bo nie robiłam testów, ale też miałam podobne objawy. W kazdym razie mam nadzieję, że szybko się zagadka rozwiąże. Czekanie w niepewności jest chyba najgorsze :/ Takze kochana życzę Ci albo dwóch kresek, albo najlepszego wina z najbardziej niezdrowymi chipsami jakie znajdziesz :D

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Kciuki zaciśnięte! Takie naprzemienne uczucie gorąca, a potem zimna, z potami i dreszczami może także wskazywać na bombelka ;)
    Ja miałam coś takiego kilka razy w ciągu trzech lat, jeszcze z takim ogólnym osłabieniem. Nie wiem, czy była wtedy jakaś ciąża, bo nie robiłam testów, ale też miałam podobne objawy. W kazdym razie mam nadzieję, że szybko się zagadka rozwiąże. Czekanie w niepewności jest chyba najgorsze :/ Takze kochana życzę Ci albo dwóch kresek, albo najlepszego wina z najbardziej niezdrowymi chipsami jakie znajdziesz :D
    No niewiem czy jedna butelka mi ten stres zrekompensuje 😃😂 strasznie nieprzyjemne te uczucie. Te napady gorąca. Masakra. Byłam znów w toalecie przed snem i cisza. Zobaczymy. Poczekam sobie do jutra popołudnia jak nie to przejadę się do tej apteki. A miałam testów nie kupować 😂😂😂

    Lada moment będę czekac na Twoje testowanko❤️

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    No niewiem czy jedna butelka mi ten stres zrekompensuje 😃😂 strasznie nieprzyjemne te uczucie. Te napady gorąca. Masakra. Byłam znów w toalecie przed snem i cisza. Zobaczymy. Poczekam sobie do jutra popołudnia jak nie to przejadę się do tej apteki. A miałam testów nie kupować 😂😂😂

    Lada moment będę czekac na Twoje testowanko❤️

    Kochana i jak tam dzisiaj sytuacja na froncie południowym? :D

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Kochana i jak tam dzisiaj sytuacja na froncie południowym? :D
    Wstałam o 6 tzn obudziłam się , poszłam do wc i miałam brązowe - niby to śluz niby wyglądało tak jak okres mi się zawsze kończę, mowie oho- będzie okres. Później byłam 2x i znów nic. W dodatku nie boli mnie brzuch ani trochę.
    Dziwna sprawa enometrium miałam ładne wiec o okres nie powinien być skąpy w dodatku nie ma krwi. Pojadę dziś do siebie do mieszkania bo trochę paczek mi do mamy poprzychodzilo z takimi pierdołami, wiec wjadę do apteki po 3 testy. A jutro pójdę na betę. Naprawdę dziwna sytuacja i nigdy prędzej mi się nie zdarzyła. To jest możliwe ze lametta mi tak namieszała z tym okresem???????

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do lekarza smsa bo powinnam od jutra zacząć stymulację jeśli to miałby być okres. Zobaczymy co odpowie.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, cały czas trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :*

    Pani Ciasio, eleganckie wyniki! Brawo :)

    A u mnie dalej ciągnięcie prawego jajnika. Aż w pachwinie czuję :( dobrze, że właśnie do znajomych jedziemy na weekend, to zapomnę na trochę o tym wszystkim, bo już miałam myśli, żeby jutro na betę pójść.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz napisał ze mam zrobić test także zrobię dziś i jutro rano dla pewności bo dziś już tyle sikalam ze niewiem czy to będzie wiarygodne ;-) czy wyjdzie , co mówicie ?

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Lekarz napisał ze mam zrobić test także zrobię dziś i jutro rano dla pewności bo dziś już tyle sikalam ze niewiem czy to będzie wiarygodne ;-) czy wyjdzie , co mówicie ?

    Kochana wiesz tak samo dobrze jak ja, że to może być wszystko- lametta, pogoda, stresior, UŚMIECH BOMBELKA!! :D
    A skoro nigdy wcześniej Ci się plamienia nie zdarzały, okres się spóźnia, to ja proponuję szklankę wody i wycieczkę do apteki :) Bo Ty dobrze wiesz, co ja obstawiam ;) Także proszę iść do łazienki i nie wychodzić, dopóki nie wysikasz dwóch kresek :D

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Kochana wiesz tak samo dobrze jak ja, że to może być wszystko- lametta, pogoda, stresior, UŚMIECH BOMBELKA!! :D
    A skoro nigdy wcześniej Ci się plamienia nie zdarzały, okres się spóźnia, to ja proponuję szklankę wody i wycieczkę do apteki :) Bo Ty dobrze wiesz, co ja obstawiam ;) Także proszę iść do łazienki i nie wychodzić, dopóki nie wysikasz dwóch kresek :D
    Ostatnie zdanie mi sprawiło ogromny uśmiech ;-) dziekuje !!! Super to zabrzmiało;) zjem obiad i jadę zobaczymy 😊

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Ostatnie zdanie mi sprawiło ogromny uśmiech ;-) dziekuje !!! Super to zabrzmiało;) zjem obiad i jadę zobaczymy 😊

    Trzymam kciuki :) Dawaj znać od razu :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja nie trzymaj nas tyle w niecierpliwosci :D

    Evli, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny test😰, powtórzę jutro z porannego moczu i dam znać. ;-(

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Negatywny test😰, powtórzę jutro z porannego moczu i dam znać. ;-(

    Kochana, głowa do góry. To tylko test :) Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to trudno, nowy cykl nowe szanse :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Kochana, głowa do góry. To tylko test :) Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to trudno, nowy cykl nowe szanse :)
    Wiem wiem, już bym chciała zacząć stymulację od nowa ale niewiem co z tym okresem się porobiło. No cóż organizm nie maszyna, zobaczymy co się będzie działo... ale dziekuje za wsparcie ❤️ Jakoś mega zle nie jest chociaż smutno, ale jutro wraca mąż i wino się uśmiecha ❤️🥰

    Zozo, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Wiem wiem, już bym chciała zacząć stymulację od nowa ale niewiem co z tym okresem się porobiło. No cóż organizm nie maszyna, zobaczymy co się będzie działo... ale dziekuje za wsparcie ❤️ Jakoś mega zle nie jest chociaż smutno, ale jutro wraca mąż i wino się uśmiecha ❤️🥰

    Przykro mi bardzo, Kochana :( ale może Dzieciątko chce jeszcze chwilę poczekać :) przyjdzie w odpowiednim czasie :) <3

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja i jak dzisiaj sytuacja? @ przyszla czy powtarzałas test?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj w diagnostyce na pobraniu wymazu nie dość że czekałam w kolejce ponad godzinę (18 osób przedemną było) to jeszcze pani nieumiejetnie obsługiwała wziernik i boleśnie pobrała materiał na wymaz

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
‹‹ 3274 3275 3276 3277 3278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ