X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 11 września 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena a kiedy bedziesz miala wyniki proga? Temperatura sie nie sugeruj bo rozne czynniki moga na nia wplynac i moze owu byla a temperatura nie skoczyla. Ja w szczesliwym cyklu tez myslalam ze nic z tego bo temp niska byla dopiero dzien czy dwa przed testem podskoczyla w gore :-) takze trzymam kciuki <3 nasz organizm to dziwne urzadzenie ze tak powiem i plata nam czasem figle :-) daj znac jak bedziesz miala wynik :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 września 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wieczorem powinnam mieć. Póki co siedzę i gwałcę "odśwież" na stronie Alabu 😂
    No zobaczymy jak to będzie 🙂
    A co tam u Ciebie? Jak się czujesz? 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 11 września 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza, bo nic sie nie dzieje to nie mam za bardzo w czym sie udzielac :)
    Rubii masz racje z tym naszym organizmem :D ja mam 33 dc kilka dni temu tak mnie piersi zaczely bolec jak w ciazy, normalnie nie mialam zludzen ale testy negatywne. Jajniki rwa i czekam na @ chyba mialam cykl bezowulacyjny jednak to moze dlatego mi sie wydluza 🤷🏼‍♀️

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 września 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakaś porażka w tym moim cyklu..
    Miałam monit w 12dc, był pecherzyk 15,5mm endo 12,9mm. Następny monit w 15dc, śladu po pęcherzyku brak, endo z 12,9 spadło do 8,3mm. Jajniki wyglądają jak na samym początku cyklu = ciałka żółtego również brak. Ale gin zauważył płyn za macicą, więc uznał że owulka była. No bo co innego mogło się stać.. No ok, ale mierze cały czas temperaturę i wzrostu nie ma.. Dziś 21dc, czyli teoretycznie 7dpo, tempka wciąż nisko, poszłam zbadać proga a tam.. 0,299.. Czyli owu nie było, nie miała prawa być przy takim progesteronie..
    Ten cykl to jakieś nieporozumienie dla mnie.. Co mam o tym myśleć? Spotkała się któraś z Was z taką sytuacją?

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 11 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Hej dziewczyny 🙂 co tu takie cicho, nikogo nie ma, nikt się nie udziela? Co u Was?
    Pani Ciasio, jak tam sytuacja na froncie walki wygląda?

    Ja dziś byłam zbadać proga, teoretycznie 7dpo a praktycznie, temperatura niziutko, niemalże stała.. Obawiam się że prog wyjdzie strasznie niski.
    Poza tym w poniedziałek byłam u lekarza z kręgosłupem, dostałam leki, w tym też olfen w zastrzykach.. Na ulotce były takie straszne rzeczy wypisane że postanowiłam zaczekać i nie biorę ich na razie.. Za duże ryzyko za sobą niesie..

    Hej kochana. Przepraszam, że się nie odzywałam- od poniedziałku mam nową pracę, wcześnie wstaję, jestem mocno przejęta i wieczorami padam :) Ale ogólnie- odpukać- pozytywnie. Mierzę tylko temperaturę, żadnych objawów sobie nie wmawiam, bo jestem całkiem pochłonięta nową pracą. Jedyne co, to zastrzyki z heparyny zaczęły mnie boleć. Do wytrzymania oczywiście, ale jest o wiele gorzej niż za pierwszym razem, siniaki oczywiście też już się robią :/

    Tak sobie myślę, że może ten Twój pęcherzyk się wchłonął? :/ Albo, zwyczajnie, jeszcze nie było owulacji. Lekarz mógł coś tam może namieszać przy pomiarach, no nie wiem :/ Może jednak wizyta u kogoś innego, z dobrym sprzętem, tak tylko na kontrolę?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio, cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze 🙂

    Powiem Ci, że też myślałam, że może się wchłonął ale w takim razie skąd ten płyn za macicą? Za dużo znaków zapytania mam w tym cyklu.. Dziś napisze do gina, zobaczymy co mi powie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Groszek32 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 września 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jestem tutaj nowa na forum,oczywiście przeczytane wszystkie posty....
    Proszę powiedzcie mi czy miałyście progesteron w 22 dniu cyklu 43??? Wczoraj odebrałam wyniki i mi wiem,co o tym myśleć.....
    W tym miesiącu nie miałam monitoringu.
    Wynik mnie zastanawia

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku, może to ciąża.. W którym dc mogłaś mieć owu? Jak długie masz cykle? Rozumiem że nie bierzesz luteiny?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Groszek32 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 września 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko,
    Cykle mam w granicach 32 dni-35
    Owulacja była teraz koło 5wrzesnia
    Luteiny nie brałam,ale duphaston od soboty 7 września
    Dodatkowo wyjątkowo prolaktyna poszła w górę jak nigdy
    Już na prawdę nie wiem,co mam myśleć i jak od prowadzić....

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, my możemy gdybać a może być różnie. Najwięcej powiedziałby Ci lekarz.. Jak zerknelam na normy to Twój mieści się jakby w końcówce 1 trymestru.. Ale jeszcze raz powtórzę, najwięcej powie Ci na ten temat lekarz.. 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 12 września 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest sens stymulacji jeśli u mnie występuje owulacja i pęcherzyki dobrze rosną i pękają ? Teraz mam mieć drożność jajowodów a po drożności jeśli nie zajde to stymulacja . Ale nie jestem jakoś przekonana . Jako jest koszt ? Której z was się udało ?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Groszek32 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 września 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko,
    Idę idę najwcześniej we wtorek.....ale wiesz doskonale jak ciężko wytrzymać do tego czasu.
    Zwłaszcza że takie wyniki nawet po clo i duphastonie mam pierwszy raz w życiu......
    Głowa w chmurach.....

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 12 września 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTka jak się czujesz po zabiegu? Zrobili Ci hsg za jednym zamachem?

    Zozo może akurat się udało! Kciuki

    Groszek progesteron piękny. W jakiej jest jednostce, ng?

    Monisia ja też miałam swoje owulacje, 27 cykli nic, dopiero po clo się udało w 4 cyklu.

    Rubii jejku jak to leci, jeszcze chwila i rodzisz!

    Reszta dziewczyn, pani Ciasio kciuki!

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 12 września 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    AneTka jak się czujesz po zabiegu? Zrobili Ci hsg za jednym zamachem?

    Zozo może akurat się udało! Kciuki

    Groszek progesteron piękny. W jakiej jest jednostce, ng?

    Monisia ja też miałam swoje owulacje, 27 cykli nic, dopiero po clo się udało w 4 cyklu.

    Rubii jejku jak to leci, jeszcze chwila i rodzisz!

    Reszta dziewczyn, pani Ciasio kciuki!



    A co u ciebie było przyczyną?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku ciesz się, u mnie wychodzi na to że clo zrobiło więcej złego niż dobrego..

    Monisiu lekarze przepisują stymulację żeby poprawić jakość jajeczek. Trzeba tylko dobrać odpowiednie leki. Mnue np clo jeszcze pogorszyło cykl..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 12 września 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek32 wrote:
    Hej dziewczyny
    Jestem tutaj nowa na forum,oczywiście przeczytane wszystkie posty....
    Proszę powiedzcie mi czy miałyście progesteron w 22 dniu cyklu 43??? Wczoraj odebrałam wyniki i mi wiem,co o tym myśleć.....
    W tym miesiącu nie miałam monitoringu.
    Wynik mnie zastanawia
    A miałaś jeden pęcherzyk? Ja miałam os koło 50 progesteron jak miałam dwa pęcherzyki po clo i ovitrelle więc może o to chodzi ale dla pewności skontaktuj się z lekarzem.

    Właśnie wróciłam do domu z urlopu nawet się udał ale cieszę się że już wróciliśmy. Zakwasy są więc góry dobrze zaliczone teraz czekam na poniedziałek i na @.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 12 września 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia 1992 wrote:
    A co u ciebie było przyczyną?

    Nie wiem co było przyczyną :/
    Udalo się w 4 z clo 2x1 i pierwszy raz z ovitrelle

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dziewczyny a wyjaśni mi któraś mój przypadek co pisałam wcześniej? Bo ja pojęcia nie mam co się zadziało.. Miała któraś z Was coś takiego, albo może czytała o takim przypadku? Napisałam do gina ale nie mogę sobie ogarnąć tego logicznie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 12 września 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    No dobra dziewczyny a wyjaśni mi któraś mój przypadek co pisałam wcześniej? Bo ja pojęcia nie mam co się zadziało.. Miała któraś z Was coś takiego, albo może czytała o takim przypadku? Napisałam do gina ale nie mogę sobie ogarnąć tego logicznie..

    Ja to widzę tak, że może gin coś pomieszał z USG. Jednym, albo drugim. Moim zdaniem endometrium nie mogło się tak po prostu zmniejszyć bez plamienia/krwawienia- no sorry, pisałaś chyba o ok. 4mm różnicy w grubości, no gdzieś to się musiało podziać :/ Samo sobie nie wyszło ;)
    Więc w ogóle nie polegałabym na wymiarach endometrium w tym cyklu. Co do pęcherzyka, to chyba niezbyt Ci pomogę, bo są dwie możliwości: pękł ale go nie widać (to się zdarza)- za tą opcją przemawia obecność płynu w zatoce Douglasa. Druga możliwość jest taka, że się wchłonął- to tłumaczy brak wzrostu temperatury i niski progesteron, ale nie mówi, skąd jest płyn :/
    Pytanie jeszcze, co z tym progesteronem. Błędy w labie też się zdarzają, nawet ja tak miałam. Wiem, że się powtórzę- ale ja na Twoim miejscu poszłabym do kogoś innego, żeby chociaż sprawdzić, czy wszystko ok. Bo to, co "widzi" Twój lekarz nie trzyma się kupy. Jeśli widzi płyn, to warto dowiedzieć się, skąd on jest, jeśli nie było owulacji. A co jeśli pęcherzyka w ogóle nie było? Co on w takim razie widział? Mam wrażenie, że po wizytach u niego jest więcej pytań niż odpowiedzi :(



    Groszek, w jakich jednostkach jest progesteron? Niestety, ale jego wysokość nic nie mówi na temat ewentualnej ciąży, nie jest żadnym wyznacznikiem :( Nie mówię oczywiście, że nie jesteś w ciąży, po prostu jedynie badanie bety może cokolwiek na ten temat powiedzieć.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio pecherzyk był na bank, mam wszystkie zdjęcia usg, z resztą zawsze przekreca monitor tak że ja równi ez wszystko widzę. Więc jeśli on miał omamy to widocznie ja też.. To endo to fakt dziwna rzecz ale nie to jest największym problemem. Też bym powiedziała że się wchłonął ale skąd ten płyn? Ja się czuję typowo jak po owu, ale równie dobrze może to być zasługa dupka. A może faktycznie pękł ale nie utworzyło się ciałko żółte i dlatego progesteron jest tak niski? Ale czy to w ogóle jest możliwe? Nie bardzo mam się do kogo innego zapisać, ten jest najlepszy w okolicy a przerobiłam tych ginów trochę..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 3288 3289 3290 3291 3292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ