X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina7 wrote:
    Daję znać, że nadal nie mam wyników bety :( i okresu również nadal nie ma. Jedynie delikatne, brązowe plamienie. Ja oszaleję dzisiaj, naprawdę :(

    Dziękuję Kochane za wsparcie <3 naprawdę jest mi łatwiej dzięki temu, że mnie wspieracie :*

    Czekamy i tez się denerwujemy...😘

    karolina7 lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 23 października 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja również czekam na wieści :) Daj proszę znać, kciuki zaciśnięte :* I nie denerwuj się, najważniejsze, że jest druga kreska :)

    Ja już dzisiaj jestem w lepszej kondycji psychicznej- test dzisiaj negatywny, więc wczorajszy musiał być po prostu trefny, dostałam też okres. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie <3 Bez Was bym sobie nie poradziła :*

    Nobis masz rację co do nowej kliniki, chociaż przyznam szczerze, że przespałam się z tym wszystkim i doszłam do wniosku, że nie jest to lekarz, któremu ufam w 100%. Niemniej na pewno podejdę do inseminacji w tej klinice, ale już nie w tym cyklu, bo nie wyrobię się z badaniami. Także ten cykl będzie jedynie z monitoringiem, bez clo, natomiast następny już na gonadotropinach. Ale zostanę na tym wątku, jeśli nie macie nic przeciwko?

    Co do badań przed inseminacją (przepraszam, że dopiero teraz):
    DLA KOBIETY:
    - grupa krwi (ważna bezterminowo)
    - HBs antygen, HBc przeciwciała całkowite, HCV, HIV, WR, toxoplazmoza IgM+IgG, cytomegalia IgM+IgG, różyczka IgM+IgG (ważne 1 miesiąc)
    - badanie w kierunku Chlamydia trachomatis metodą PCR, stopień czystości pochwy (ważne 1 miesiąc)
    - TSH (ważne 1 rok)
    - cytologia (ważna 1 rok)
    - USG piersi z oceną wg BIRDAS (ważne 2 lata)

    DLA MĘŻCZYZNY:
    - grupa krwi (ważna bezterminowo)
    - HBs antygen, HBc przeciwciała całkowite, HCV, HIV, WR, cytomegalia IgM+IgG (ważne 1 miesiąc)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 23 października 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio z tymi badaniami to już nie wiem jak to jest bo któraś dziewczyna ( sorry ale nie pamiętam czy na tym wątku czy na innym) pisała , że są ważne pół roku. Kurczę 1 miesiąc to trochę mało, czyli trzeba powtarzać jeśli 1 iui się nie uda 😐 Zresztą jutro będę w klinice to jeszcze sama dopytam.

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Karolina ja również czekam na wieści :) Daj proszę znać, kciuki zaciśnięte :* I nie denerwuj się, najważniejsze, że jest druga kreska :)

    Ja już dzisiaj jestem w lepszej kondycji psychicznej- test dzisiaj negatywny, więc wczorajszy musiał być po prostu trefny, dostałam też okres. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie <3 Bez Was bym sobie nie poradziła :*

    Nobis masz rację co do nowej kliniki, chociaż przyznam szczerze, że przespałam się z tym wszystkim i doszłam do wniosku, że nie jest to lekarz, któremu ufam w 100%. Niemniej na pewno podejdę do inseminacji w tej klinice, ale już nie w tym cyklu, bo nie wyrobię się z badaniami. Także ten cykl będzie jedynie z monitoringiem, bez clo, natomiast następny już na gonadotropinach. Ale zostanę na tym wątku, jeśli nie macie nic przeciwko?

    Co do badań przed inseminacją (przepraszam, że dopiero teraz):
    DLA KOBIETY:
    - grupa krwi (ważna bezterminowo)
    - HBs antygen, HBc przeciwciała całkowite, HCV, HIV, WR, toxoplazmoza IgM+IgG, cytomegalia IgM+IgG, różyczka IgM+IgG (ważne 1 miesiąc)
    - badanie w kierunku Chlamydia trachomatis metodą PCR, stopień czystości pochwy (ważne 1 miesiąc)
    - TSH (ważne 1 rok)
    - cytologia (ważna 1 rok)
    - USG piersi z oceną wg BIRDAS (ważne 2 lata)

    DLA MĘŻCZYZNY:
    - grupa krwi (ważna bezterminowo)
    - HBs antygen, HBc przeciwciała całkowite, HCV, HIV, WR, cytomegalia IgM+IgG (ważne 1 miesiąc)
    Pani Ciasio cieszę się ze jesteś ;) nigdzie nie znikaj ❤️❤️❤️
    Cieszę się również ze jest Ci już lepiej , kto jak nie my lepiej Cię zrozumiemy...

    Powiedz mi jeśli chodzi o HIV to normalnie te badanie masz sama zrobić w labolatorium? Ja piernicze chyba bym się wstydziła i pojechała do obcego miasta.
    Ja właśnie niedawno robiłam cytomegalie hcv hbs całe , bo byłam chora i nie wiadomo w sumie na co, miałam gorączkę bez większych objawów. Na szczęście wszystko wyszło ok.
    Ile kosztuje taki zabieg w klinice?

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 23 października 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety. 5,84 :( chyba za mało, prawda?? Co robić? Myślicie, że to jeszcze jest do uratowania? Dzwonić do kliniki?

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina7 wrote:
    Mam wynik bety. 5,84 :( chyba za mało, prawda?? Co robić? Myślicie, że to jeszcze jest do uratowania? Dzwonić do kliniki?
    Kurczę wg mnie jest dobrze!!! Może zaczyna rosnąć? Zrob powtórkę jutro albo i dziś i będziesz widzieć czy przyrasta ! Koniecznie!;)

    I tak, ja bym zadzwoniła ;-) kiedy mialas ostatnia dawkę ovi? W pt? Bo pamietam ze chyba brałaś co 2 dni... dobrze kojarzę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 16:33

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 23 października 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina zadzwoń do kliniki, a oprócz tego powtórz badanie za 48h. Czy badałaś przy okazji progesteron? Czy to może być od zastrzyku?

    Kessi to zależy od kliniki :/ Ja przepisywałam wszystko prosto z kartki, którą dostałam. Też uważam, że to przegięcie, no ale co poradzić.

    Patrycja HIV normalnie robię sama w labie, tak samo jak inne badania :) I zapewniam Cię, jako osoba z wykształceniem medycznym i pracująca właśnie w tej branży, że nie ma nic wstydliwego w takim badaniu. To oznaka troski o swoje zdrowie. To jest jakiś mit, że badanie w kierunku HIV robią tylko narkomani czy homoseksualiści. Osobiście uważam, a sądzę, że mogę wypowiadać się w takiej kwestii, że to badanie powinna zrobić sobie każda kobieta (i jej partner) planujący ciążę- i jest to absolutne minimum. Bo abstrahując od kwestii staraniowych, to uważam również, że badania w kierunku HIV, kiły, WZW B i C, rzeżączki itd powinno się robić za każdym razem, gdy miała miejsce jakaś ryzykowna sytuacja (i bez znaczenia czy był to seks bez zabezpieczenia z przygodnym partnerem czy po prostu tatuaż). To są choroby, które najczęściej da się wyleczyć albo chociaż opanować, ale niestety przez wstyd zupełnie niepotrzebnie wiele osób zaniedbuje diagnostykę. Także spokojnie, jeśli będziesz musiała kiedyś zrobić te badania, to idź śmiało do labu w swoim mieście :) A jeśli ktoś krzywo na Ciebie spojrzy, to powinien chyba zmienić zawód i rozwozić chleb, a nie promować profilaktykę zdrowotną.
    A co do zabiegu, to coś koło 1000zł, czyli podobna stawka jak w innych miejscach.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 23 października 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik skonsultowałam telefonicznie z lekarzem. Powiedział, że to wynik ujemny, brak ciąży. Także czar prysł tak szybko jak się pojawił :(

    Powodzenia, Kochane! Trzymam kciuki za wszystkie, będę tu zaglądać, wspierać, ale póki co chyba potrzebuję 1-2 dni, żeby się odciąć od myślenia o staraniach.

    Buziaki, Kochane. Dzięki za wszystko <3

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 23 października 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina dziewczyny dobrze mówią, powtórz bętę i jeśli masz możliwość to dzwoń do kliniki. Przynqjmniej ja bym zadzwonila żeby mieć pewność, że zrobiłam wszystko co mogłam.
    Liczę na to, że beta będzie rosnąć i udało Ci się poprostu wyłapać bardzo wczesną ciążę. Kciuki zaciśnięte ❤ Melduj nam tu co i jak!

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina7 wrote:
    Wynik skonsultowałam telefonicznie z lekarzem. Powiedział, że to wynik ujemny, brak ciąży. Także czar prysł tak szybko jak się pojawił :(

    Powodzenia, Kochane! Trzymam kciuki za wszystkie, będę tu zaglądać, wspierać, ale póki co chyba potrzebuję 1-2 dni, żeby się odciąć od myślenia o staraniach.

    Buziaki, Kochane. Dzięki za wszystko <3
    Karolina zrob badanie dla samej siebie. Zobacz czy przyrasta. A co jeżeli jest to wczesna ciąża a plamisz i być może potrzebny jest progesteron? Zbadaj go również jeśli masz możliwość... nie przekreslaj tego wyniku. Dla mnie ujemny to 0.5 np a nie ponad 5. W wielu labach 5 to już wczesna ciąża...

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Karolina zadzwoń do kliniki, a oprócz tego powtórz badanie za 48h. Czy badałaś przy okazji progesteron? Czy to może być od zastrzyku?

    Kessi to zależy od kliniki :/ Ja przepisywałam wszystko prosto z kartki, którą dostałam. Też uważam, że to przegięcie, no ale co poradzić.

    Patrycja HIV normalnie robię sama w labie, tak samo jak inne badania :) I zapewniam Cię, jako osoba z wykształceniem medycznym i pracująca właśnie w tej branży, że nie ma nic wstydliwego w takim badaniu. To oznaka troski o swoje zdrowie. To jest jakiś mit, że badanie w kierunku HIV robią tylko narkomani czy homoseksualiści. Osobiście uważam, a sądzę, że mogę wypowiadać się w takiej kwestii, że to badanie powinna zrobić sobie każda kobieta (i jej partner) planujący ciążę- i jest to absolutne minimum. Bo abstrahując od kwestii staraniowych, to uważam również, że badania w kierunku HIV, kiły, WZW B i C, rzeżączki itd powinno się robić za każdym razem, gdy miała miejsce jakaś ryzykowna sytuacja (i bez znaczenia czy był to seks bez zabezpieczenia z przygodnym partnerem czy po prostu tatuaż). To są choroby, które najczęściej da się wyleczyć albo chociaż opanować, ale niestety przez wstyd zupełnie niepotrzebnie wiele osób zaniedbuje diagnostykę. Także spokojnie, jeśli będziesz musiała kiedyś zrobić te badania, to idź śmiało do labu w swoim mieście :) A jeśli ktoś krzywo na Ciebie spojrzy, to powinien chyba zmienić zawód i rozwozić chleb, a nie promować profilaktykę zdrowotną.
    A co do zabiegu, to coś koło 1000zł, czyli podobna stawka jak w innych miejscach.
    Ja chyba się boje wykonać tego badania. Wiadomo ze ma się męża ileś lat ale zawsze jest to ale z x lat do tylu 😃 no ale masz zdecydowana racje co do tematu tabu w tej kwestii. Jest to ważne badanie i zaściankowe myślenie typu właśnie ze robią je tylko homoseksualiści i narkomani nie pomaga a wręcz przeciwnie bo przecież można się leczyć w XXI wieku... ja czasami tez mysle ze tracimy czas ze powinnismy iść do kliniki i zacząć z kopyta. Ale z drugiej strony się boje bo wiem ze jak tam nam nie pomogą to... co dalej?;-(

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 23 października 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Ja chyba się boje wykonać tego badania. Wiadomo ze ma się męża ileś lat ale zawsze jest to ale z x lat do tylu 😃 no ale masz zdecydowana racje co do tematu tabu w tej kwestii. Jest to ważne badanie i zaściankowe myślenie typu właśnie ze robią je tylko homoseksualiści i narkomani nie pomaga a wręcz przeciwnie bo przecież można się leczyć w XXI wieku... ja czasami tez mysle ze tracimy czas ze powinnismy iść do kliniki i zacząć z kopyta. Ale z drugiej strony się boje bo wiem ze jak tam nam nie pomogą to... co dalej?;-(

    To wtedy będziesz wiedziała, na czym stoisz. Jak ja teraz- niedługo będą cztery lata starań, trzy ciąże biochemiczne, usunięty polip i podejrzenie atypii endometrium, a więc też nieciekawie. Ale mam plan działania: powtórzenie histeroskopii, inseminacja, zbadanie kariotypów. Jak się nie uda, to w przyszłości IVF. Oprócz tego po Nowym Roku zgłaszamy się do ośrodka adopcyjnego. Oprócz tego niedługo zacznę profesjonalną dietę. Najgorsze, to żyć w niepewności. Ja zbadałam już chyba wszystko, co mogłam, próbowałam jednej kliniki, teraz jestem w drugiej. Na różnych lekarzach zęby zjadłam. I dalej prę do przodu.
    A co do hiv, to tak samo jak np. wzw można się nim zarazić nie tylko przez seks. To jest mit. To Cię może spotkać podczas tatuażu, zabiegu u kosmetyczki, robienia paznokci, a nawet wizyty u dentysty (jeśli ma problem z higieną sprzętu). Także naprawdę często nie ma to nic wspólnego z życiem "sprzed" męża ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 23 października 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Nobis masz rację co do nowej kliniki, chociaż przyznam szczerze, że przespałam się z tym wszystkim i doszłam do wniosku, że nie jest to lekarz, któremu ufam w 100%. Niemniej na pewno podejdę do inseminacji w tej klinice, ale już nie w tym cyklu, bo nie wyrobię się z badaniami. Także ten cykl będzie jedynie z monitoringiem, bez clo, natomiast następny już na gonadotropinach. Ale zostanę na tym wątku, jeśli nie macie nic przeciwko?

    Co do badań przed inseminacją (przepraszam, że dopiero teraz):
    DLA KOBIETY:
    - grupa krwi (ważna bezterminowo)
    - HBs antygen, HBc przeciwciała całkowite, HCV, HIV, WR, toxoplazmoza IgM+IgG, cytomegalia IgM+IgG, różyczka IgM+IgG (ważne 1 miesiąc)
    - badanie w kierunku Chlamydia trachomatis metodą PCR, stopień czystości pochwy (ważne 1 miesiąc)
    - TSH (ważne 1 rok)
    - cytologia (ważna 1 rok)
    - USG piersi z oceną wg BIRDAS (ważne 2 lata)

    DLA MĘŻCZYZNY:
    - grupa krwi (ważna bezterminowo)
    - HBs antygen, HBc przeciwciała całkowite, HCV, HIV, WR, cytomegalia IgM+IgG (ważne 1 miesiąc)
    Oczywiście że zostań. Nieważne jakie leki i ma jakim etapie jesteśmy możemy zostać i się wspierać.
    Jeśli lekarz ci nie odpowiada to go zmień. Myślę że jeśli już bawimy się w hormony itp to musimy ufać lekarzowi. Z tą ważnością badań jakąś masakra. Nie wyobrażam sobie tyle kasy wydawać co miesiąc. U dr. T. ważne są przez 6 miesięcy ale i tak niedługo będę musiała cześć powtarzać. I dokładnie te same miałam badania z tym że cześć jeszcze była ważna.

    No nic jutro wizyta jeszcze tylko zgody przeczytać i podpisać żeby wszystko było gotowe.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 23 października 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja już skonsultowałam ten wynik z lekarzem. Powiedział jednoznacznie, że to oznacza brak ciąży :( ale może faktycznie zrobię betę jeszcze raz jutro, żeby mieć pewność. A w domu mam jeszcze Dupka, więc wezmę.

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 23 października 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powtórzyłam testu. Poczekam na rozwoj sytuacji. Wróciłam z pracy i plamienia nie bylo. Tylko 1 zylka. To byl bardziej sluz zarozowiony i to leciutko. Brzuch lekko czuje.
    Maz ma lek na wszystko :D
    I po <3 znow lekko zabarwiony sluz. Poczekam do rana czy sie rozkreci. Jak nie to ide na bete. Tylko zastanawiam sie czy brac na noc progesteron jeszcze.
    Oczywiście juz sie zwyłam bo nie wiem co robic dalej. Męczą nas starania. Wszystko jak w zegarku a nie wychodzi.
    Edit. Zrobilam ten test, negatyw znow. Odstawilam progesteron. Rozowy sluz, bol brzucha wiec rozkreca sie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 21:47

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 wrote:
    Nie powtórzyłam testu. Poczekam na rozwoj sytuacji. Wróciłam z pracy i plamienia nie bylo. Tylko 1 zylka. To byl bardziej sluz zarozowiony i to leciutko. Brzuch lekko czuje.
    Maz ma lek na wszystko :D
    I po <3 znow lekko zabarwiony sluz. Poczekam do rana czy sie rozkreci. Jak nie to ide na bete. Tylko zastanawiam sie czy brac na noc progesteron jeszcze.
    Oczywiście juz sie zwyłam bo nie wiem co robic dalej. Męczą nas starania. Wszystko jak w zegarku a nie wychodzi.
    Edit. Zrobilam ten test, negatyw znow. Odstawilam progesteron. Rozowy sluz, bol brzucha wiec rozkreca sie :(
    Tule mocno;* kolejne szanse będą niebawem wiem ze to nie brzmi teraz optymistycznie... ale musi być dobrze! Czekolada i winko! Polecam! A później pozwól sobie na chwile wytchnienia. Zrob coś tylko dla siebie. Zróbcie coś wspólnie. Odpocznij. Zbierz siły. I wstawaj do walki! Cel jest blisko musisz w to uwierzyć. Bo wiara czyni cuda ❤️

    Pani Ciasio, Bibi25 lubią tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina7 wrote:
    Ale ja już skonsultowałam ten wynik z lekarzem. Powiedział jednoznacznie, że to oznacza brak ciąży :( ale może faktycznie zrobię betę jeszcze raz jutro, żeby mieć pewność. A w domu mam jeszcze Dupka, więc wezmę.
    Zrob kochana i będziesz spokojniejsza. Póki nie ma @ to piłka w grze!

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 23 października 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mnie cycki bolą masakra... 😱😱😱😱

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 24 października 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Dziewczyny ale mnie cycki bolą masakra... 😱😱😱😱

    Znam to doskonale :/ Weź sobie jakiś miękki stanik, pomaga :)

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 24 października 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja też to znam, szczególnie tak około tygodnia po owulacji wtedy gdy poziom progesteronu jest najwyższy. W zeszłym cyklu to był koszmar, myślę, że przez to , że były dwa pęcherzyki plus jeszcze duphaston. U mnie poboli tak z 2-3 dni i potem z dnia na dzień jak ręką odjął. Po tym zazwyczaj wiem , że się nie udało. Zresztą kilka lat temu mój ginekolog mi powiedział, ze prawdopodobnie pierwszym objawem ciąży będzie u mnie ból piersi i zwiększenie ich rozmiarów :D

‹‹ 3306 3307 3308 3309 3310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ