X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 1 listopada 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 20:34

    Eminemi lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 4 listopada 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Bóle podbrzusza jak na @ lub bóle jajników od około 4dpo. Piersi i sutków nie mogłam się dotknąć. W tym cyklu narazie nic ale dziś dopiero 4dpo wiec wszystko przede mną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie są Wasze doświadczenia z Clo? Biorę 1x1 od 3dc do 7 dc i 12dc kontrola. Ciekawa jestem czego mogę się spodziewać tego 12 dc. Jaki miałyście pęcherzyk w okolicach tego dnia?

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 12 listopada 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Jakie są Wasze doświadczenia z Clo? Biorę 1x1 od 3dc do 7 dc i 12dc kontrola. Ciekawa jestem czego mogę się spodziewać tego 12 dc. Jaki miałyście pęcherzyk w okolicach tego dnia?

    Hej agnes ja brałam od 2 do 6dc, 13 dc byłam na kontroli i miałam 17mm pęcherzyk. Jednak nie wiem co z nim dalej było bo miałam tylko jeden monitoring. Dziś mam 28dc, owulacja niby była... w 16dc(tak pokazuje OvuFriend) i czekam aktualnie czy @ przyjedzie czy może już nie 🙊. Daj znać jak u Ciebie 🤗

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 17 listopada 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jutra zaczynam pierwszy cykl z CLO, już myślałam że się nie doczekam.. po 52 dniu cyklu w końcu dostałam miesiączkę po duphastonie i zaczynam 3 cykle z CLO :)

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • trzu Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 19 listopada 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    mam do Was pytanie. od mniej więcej 3 dpo strasznie bolą mnie sutki i cały czas boli mnie brzuch, jakbym miała dostać na zajutrz okres. czy któraś z Was tak miała? z czego to może wynikać?

  • trzu Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 19 listopada 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    Dziewczyny a jak było po owulacji? Jakieś odczucia? Mnie cały czas boli podbrzusze teraz 8dpo już mniej ale jednak to odczuwam, do tego bardzo wrażliwe piersi. Tak jest od owulacji. A jak u was?

    Eminemi, jak u Ciebie? ja mam podobne odczucia, jeśli chodzi o brzuch i do tego mega wrażliwe sutki i piersi...

  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 20 listopada 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aż do miesiączki tak było i się nasilało, dzień przed miesiączką było apogeum jeśli chodzi o ból podbrzusza. Miesiączka wystąpiła równo 2 tygodnie po owulacji wręcz książkowo. Teraz mam kolejny cykl stymulowany natomiast miesiączka była bardzo długa, obfita i bolesna, trwała aż 8 dni, teraz jestem w 13dc, wczoraj pęcherzyk miał tylko 13,5mm a jutro znowu monitoring. Gina mówi że jest za mały jak na ten moment ja się jednak jeszcze łudzę bo skoro miesiączka trwała tak długo to mogło tam coś zacząć rosnąć dopiero 4 dni temu więc może cały cykl się wydłużył... Nie wiem... targają mną różne emocje. Ogólnie powiem wam że ciężko przy tych lekach normalnie funkcjonować, miałam ogromne huśtawki nastrojów i byłam bardzo płaczliwa. Normalnie nigdy się tak nie zachowuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    U mnie aż do miesiączki tak było i się nasilało, dzień przed miesiączką było apogeum jeśli chodzi o ból podbrzusza. Miesiączka wystąpiła równo 2 tygodnie po owulacji wręcz książkowo. Teraz mam kolejny cykl stymulowany natomiast miesiączka była bardzo długa, obfita i bolesna, trwała aż 8 dni, teraz jestem w 13dc, wczoraj pęcherzyk miał tylko 13,5mm a jutro znowu monitoring. Gina mówi że jest za mały jak na ten moment ja się jednak jeszcze łudzę bo skoro miesiączka trwała tak długo to mogło tam coś zacząć rosnąć dopiero 4 dni temu więc może cały cykl się wydłużył... Nie wiem... targają mną różne emocje. Ogólnie powiem wam że ciężko przy tych lekach normalnie funkcjonować, miałam ogromne huśtawki nastrojów i byłam bardzo płaczliwa. Normalnie nigdy się tak nie zachowuję.
    Bardzo prawdopodobne, że owulacja będzie te 2/3 dni później. Idziesz na kolejny monitoring? Clo może wydłużać cykl i nie jest to nic nowego. Ja jak chodziłam w 11dc to nie było pęcherzyka dominującego. Dopiero później zaczynał rosnąć, myślę, że u Ciebie jest podobnie 😉

    Eminemi lubi tę wiadomość

  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 22 listopada 2020, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam dziewczyny że byłam dziś na monitoringu u mojej babki która prowadzi mnie od początku. Pęcherzyk dziś 16,5 a Endo 6,5. Powiedziała że jest marnie jak na 14dc i że nic już z tego nie będzie. Nie chciała nawet kontynuować monitoringu bo wg niej nie na sensu. Stwierdziłam po tej wizycie że to nie jest chyba ok i poszłam do kogoś innego. Drugi lekarz stwierdził że pęcherzyk rośnie prawidłowo, potwierdził że mam pcos jak nic (co już wcześniej słyszałam od endokrynolog i innej ginekolog ale nie od mojej prowadzącej) i że przesunięcia są normalne i nie powinnam się tym martwić. Także trochę mnie pocieszył i teraz czekam do poniedziałku. Powiedział też że zdecydowanie lepszym lekiem w moim przypadku będzie lektrox niż clo, co tylko potwierdziło moje przypuszczenia. No i że te pęcherzyki często same nie pękają i trzeba posiłkować się zastrzykiem o czym nie było mowy u tamtej pani bo znowu pęcherzyk niby kiepski... Kurka powiem wam że ufałam mojej na sto pro ale teraz cieszę się że jednak jeszcze ktoś inny udzielił mi porady lek. Każdy cykl stymulowany jest przecież na wagę złota. Kontrolujcie wszystko dziewczyny i ufajcie swojej intuicji.

  • kalo Koleżanka
    Postów: 81 4

    Wysłany: 23 listopada 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie czy któraś ma odsprzedać clo

    monia
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 23 listopada 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    U mnie aż do miesiączki tak było i się nasilało, dzień przed miesiączką było apogeum jeśli chodzi o ból podbrzusza. Miesiączka wystąpiła równo 2 tygodnie po owulacji wręcz książkowo. Teraz mam kolejny cykl stymulowany natomiast miesiączka była bardzo długa, obfita i bolesna, trwała aż 8 dni, teraz jestem w 13dc, wczoraj pęcherzyk miał tylko 13,5mm a jutro znowu monitoring. Gina mówi że jest za mały jak na ten moment ja się jednak jeszcze łudzę bo skoro miesiączka trwała tak długo to mogło tam coś zacząć rosnąć dopiero 4 dni temu więc może cały cykl się wydłużył... Nie wiem... targają mną różne emocje. Ogólnie powiem wam że ciężko przy tych lekach normalnie funkcjonować, miałam ogromne huśtawki nastrojów i byłam bardzo płaczliwa. Normalnie nigdy się tak nie zachowuję.
    Dzisiaj też miałam monitoring, ale w 7 dc i mam dwa pęcherzyki po 12 mm w prawym jajniku, mówiła mi że są wręcz idealne. Nastepny monitoring mam w czwartek, ciekawa jestem jak to będzie wyglądać..

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 25 listopada 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę w piątek na monitoring będzie to 13dc, to już 3 cykl z clo.. biorę od 5 do 9 Dc w poprzednim w 13dc miałam 17mm pęcherzyk ale nic z tego nie wyniknęło 🙉

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 26 listopada 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja idę w piątek na monitoring będzie to 13dc, to już 3 cykl z clo.. biorę od 5 do 9 Dc w poprzednim w 13dc miałam 17mm pęcherzyk ale nic z tego nie wyniknęło 🙉
    To ładny pęcherzyk, faktycznie szkoda że nie wyszło. Jeśli mogę zapytać to wszystkie badania masz ok ? Ja dzisiaj byłam na kontroli i mam 2 pęcherzyki po 15mm, a jest to 10 dzień cyklu. U mnie był problem z owulacją, albo jej w ogóle nie było, albo pęcherzyk w pewnym momencie nie rósł i zanikał. Więc mam dużą nadzieję że to będzie to. ✊🤯 teraz mam mój pierwszy cykl z CLO.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2020, 09:41

    Kinia97 lubi tę wiadomość

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 27 listopada 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    To ładny pęcherzyk, faktycznie szkoda że nie wyszło. Jeśli mogę zapytać to wszystkie badania masz ok ? Ja dzisiaj byłam na kontroli i mam 2 pęcherzyki po 15mm, a jest to 10 dzień cyklu. U mnie był problem z owulacją, albo jej w ogóle nie było, albo pęcherzyk w pewnym momencie nie rósł i zanikał. Więc mam dużą nadzieję że to będzie to. ✊🤯 teraz mam mój pierwszy cykl z CLO.

    Niby wszystkie badania hormonalne Ok, owulacji natomiast nie Miałam wgl. (Wiem z temperatury) dopiero od kad biorę clo(ten jest3 cykl) to moje wykresy wygladaja w miarę tak jak powinny. Czekam właśnie u giną na swoją kolej 🙊 sama jestem ciekawa czy coś tam wgl rośnie. Dam znać 😜

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 27 listopada 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Niby wszystkie badania hormonalne Ok, owulacji natomiast nie Miałam wgl. (Wiem z temperatury) dopiero od kad biorę clo(ten jest3 cykl) to moje wykresy wygladaja w miarę tak jak powinny. Czekam właśnie u giną na swoją kolej 🙊 sama jestem ciekawa czy coś tam wgl rośnie. Dam znać 😜
    Ja miałam strasznie nieregularne i długie cykle, co często wiąże się z brakiem owulacji niestety. Trzymam kciuki i daj koniecznie znać 🤗

    Kinia97 lubi tę wiadomość

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 27 listopada 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    Ja miałam strasznie nieregularne i długie cykle, co często wiąże się z brakiem owulacji niestety. Trzymam kciuki i daj koniecznie znać 🤗

    Pęcherzyk 20mm 😍 wielkie nadzieje na ten cykl. Trzymajcie ✊🏼😘

    Ja po odstawieniu tabletek anty tez miałam rozregulowane cykle, gdzieś po około roku w miarę się unormowaly ale owulacji nie było 🤷🏻‍♀️ nie wiem czy moje problemy są spowodowane przyjmowaniem tabletek czy czymś innym... nie mam tarczycy nie mam PCOS hormony w porządku 🤷🏻‍♀️ u męża tez w normie nasienie.

    A tak swoją droga to jestem Kinga mam 23 lata staramy się o dziecko od nieco ponad roku. A ty? 😊

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 28 listopada 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Pęcherzyk 20mm 😍 wielkie nadzieje na ten cykl. Trzymajcie ✊🏼😘

    Ja po odstawieniu tabletek anty tez miałam rozregulowane cykle, gdzieś po około roku w miarę się unormowaly ale owulacji nie było 🤷🏻‍♀️ nie wiem czy moje problemy są spowodowane przyjmowaniem tabletek czy czymś innym... nie mam tarczycy nie mam PCOS hormony w porządku 🤷🏻‍♀️ u męża tez w normie nasienie.

    A tak swoją droga to jestem Kinga mam 23 lata staramy się o dziecko od nieco ponad roku. A ty? 😊
    No u mnie to też dziwnie wszystko wyszło, bo zazwyczaj miałam miesiączke co 28 dni, aż nagle zaczęłam dostawać co 30 co 40, A nawet co 50 dni. My się od 2 lat nie zabezpieczamy, staramy się w sumie niecały rok, Ale to wiadomo przy takich cyklach to ciężko wyczuć kiedy ma się dni płodne. Dlatego też poszłam na monitoring cyklu, a tam wyszło że nie mam owulacji, reszta badań i nasienie narzeczonego ok. Oo 20 mm to super, niedługo powinien pęknąć, trzymam kciuki :) Natalia, 26 lat. Miło poznać 😃

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 29 listopada 2020, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś czułam dość mocno jajnik, mam nadzieje ze to owulka 🙊 a mierzysz temperaturę? 😊

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 29 listopada 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Dziś czułam dość mocno jajnik, mam nadzieje ze to owulka 🙊 a mierzysz temperaturę? 😊

    Jajniki właśnie czuję już od zakończenia miesiączki, ale tak z wyliczeń to jutro lub pojutrze powinnam mieć owulacje. Jutro mam monitoring to zobaczę, co tam widać. Nie mierze, też nie używam testów owulacyjnych, nie chce się aż tak w to wkręcić, bo wiadomo że im człowiek bardziej czegoś chce i bardziej się na tym skupia to jest większe rozczarowanie. 😅

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
‹‹ 3367 3368 3369 3370 3371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ