X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jakie testy owulacyjne polecacie ? Jest ich cała masa i przeróżne ceny. Chciałabym na zaś jak będę miała naturalny cykl zobaczyć czy ta owulacja w ogóle występuje 🤔

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    W ogóle jakie testy owulacyjne polecacie ? Jest ich cała masa i przeróżne ceny. Chciałabym na zaś jak będę miała naturalny cykl zobaczyć czy ta owulacja w ogóle występuje 🤔
    Dopisze się też jestem ciekawa jakie się sprawdzaja

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zamówiłam na necie jakieś tanie 😂 pakiet chyba 30sztuk owulacyjnych + 5 ciążowych. Zwykle paskowe. Zapłaciłam coś koło 40zl na pln 😄 ale działają. Tez kiedyś czytałam ze dziewczyny na Allegro zamawiają jakieś najtańsze i działają jak te drogie. Bez sensu przepłacać 🤷🏻‍♀️

    Kostka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja to zamówiłam na necie jakieś tanie 😂 pakiet chyba 30sztuk owulacyjnych + 5 ciążowych. Zwykle paskowe. Zapłaciłam coś koło 40zl na pln 😄 ale działają. Tez kiedyś czytałam ze dziewczyny na Allegro zamawiają jakieś najtańsze i działają jak te drogie. Bez sensu przepłacać 🤷🏻‍♀️
    Hmm może tak spróbuję bo teraz zamawiam na doz baby boom

    Kostka123 lubi tę wiadomość

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej kupowałam tu w rossmanie. Ale tutaj to ceny z kosmosu. Za 12 testów zapłaciłam coś koło 20€ czyli ponad 80zl 😬 z neta o wiele taniej

    Kostka123 lubi tę wiadomość

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupywalam w rossmanie ale są strasznie drogie. Bez promocji 5 testow za 15-20 zł z facelle. Zamówiłam na allegro 50 testow +5 ciążowych za niecałe 40 zł. Czy działają tego nie wiem. Robiłam w poprzednim cyklu ale był bezowulacyjny 😒 spróbuję w tym cyklu z nimi.

    Kostka123 lubi tę wiadomość

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze muszę zobaczyć te na allegro, najlepiej zrobic w tym cyklu z clo żeby zobaczyć czy działają, bo jednak mam pewność że ta owulacja jest, A później to będzie taka jedna wielka niewiadoma. 🤔 dziewczyny właśnie jestem po rozmowie z moją ginekolog, zapisała mi clo na jeszcze 2 cykle. W sumie nie robiła sprzeciwu, tylko powiedziała że nie mogę brać tego leku w nieskończoność i że będzie trzeba się zastanowić nad czymś innym jeżeli to nie wyjdzie :) powiem Wam że dokończę z nią te 2 cykle i zmienię lekarza, jednak nie mam do niej po tej sytuacji zaufania. Mamy tutaj w Bydgoszczy takiego ginekologa nazywanego w gazetach " sprawca ciąż " dr Soche, ale jak spojrzałam na ceny to od 400 zł wzwyż za wizytę, tylko nie wiem dokładnie za co, musiałabym zadzwonić i się dowiedzieć ile bierze za konsultacje. Podobno świetny lekarz, wiele kobiet które były skazane już na in vitro, poszło do niego i zaszło naturalnie. Bardzo skupia się na suplementacji, diecie itp A nie ukrywajmy jednak to jest najważniejsze 🥰

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem po rozmowie z internista, chciałam skierowania na jakieś badania pod względem tak długich i nieregularnych cykli i wspomniałam też o wit D, na co Pani mi powiedziała że nie robią wit d teraz, bo każdy ma zanizona i że każdy powinien 2 tyś jednostek suplementowac do końca marca,a jeżeli kwiecień będzie też słaby to nawet do kwietnia. I wspomniała że kobiety starajacej sie o ciaze to już e ogóle obowiązkowo. Suplementujecie ? 🤯 ja dzisiaj idę do apteki i zaczynam, słyszałam gdzieś że się suplementuje ale bałam się przedawkowac, bo ja można, ale skoro do marca można brać to ok :)

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    Też jestem po rozmowie z internista, chciałam skierowania na jakieś badania pod względem tak długich i nieregularnych cykli i wspomniałam też o wit D, na co Pani mi powiedziała że nie robią wit d teraz, bo każdy ma zanizona i że każdy powinien 2 tyś jednostek suplementowac do końca marca,a jeżeli kwiecień będzie też słaby to nawet do kwietnia. I wspomniała że kobiety starajacej sie o ciaze to już e ogóle obowiązkowo. Suplementujecie ? 🤯 ja dzisiaj idę do apteki i zaczynam, słyszałam gdzieś że się suplementuje ale bałam się przedawkowac, bo ja można, ale skoro do marca można brać to ok :)
    Ja biore Pregna Start i tam już jest witamina D. Mi wygodniej brać jedna tabletkę niż każda witaminę osobno

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja suplementuje Wit. D, cynk, omega3, witaminy bodajże vitaMiner prenatal i w tym jest tez kwas foliowy

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nie przestać mierzyć temperatury z następnym cyklu. 🤔Do owulacji jest Ok, ale po to codziennie się denerwuje jaka będzie temperatura, czy wzrost czy spadek, i jak jest jakiś spadek to już mam cały dzień zrąbany 😅 bo już wydaje mi się ze ciąża wykluczona przy niskiej temp. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia czytałam gdzieś że nie każdy organizm pokazuje wyższa temp podczas owulacji czy też ciąży. Jak faktycznie tak Cię to stresuje to nie ma to sensu. Też myślałam nad mierzeniem, ale jednak rozum mi podpowiada żeby aż tak tym nie żyć.. to też nie pomaga.

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    Kinia czytałam gdzieś że nie każdy organizm pokazuje wyższa temp podczas owulacji czy też ciąży. Jak faktycznie tak Cię to stresuje to nie ma to sensu. Też myślałam nad mierzeniem, ale jednak rozum mi podpowiada żeby aż tak tym nie żyć.. to też nie pomaga.

    Ja jeśli bym miła teraz zacząć mierzyć to tez bym nie zaczynała raczej. Zaczęłam mierzyć tylko po to żeby Sprawdzić czy mam owu. I dzięki temu się dowiedziałam ze nie miałam. Teraz normalnie widzę z temp. Ze owulacja występuje ale po niej mam wachania i to mnie stresuje 😅

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to zawsze tak jest jak temp jest większa tzn że owulacja jest ?

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    A to zawsze tak jest jak temp jest większa tzn że owulacja jest ?

    No występuje skok temperatury o około 0,2 stopnia i później po owulacji już jest wyższa niż w pierwszej fazie

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy infekcji też miałam podwyższona

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, wiadomo ze to tez podwyższa temp. Ale infekcja nie jest co miesiąc żeby nie moc dobrze zinterpretować wykresu. Poza tym przeważnie czuje się jak jest jakaś infekcja, to odrazu wiadomo ze temperatura może być podwyższona, tak samo przy przeziębieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystymulowalam tylko jeden pecherzyk trochę chyba słabo chociaż doktor pow że bardzo ładny i wypisała ovitrelle

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Wystymulowalam tylko jeden pecherzyk trochę chyba słabo chociaż doktor pow że bardzo ładny i wypisała ovitrelle

    Ja na pierwszym monitoringu tez miałam tylko jeden, to był drugi cykl na clo. Dopiero w 3 miałam więcej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja na pierwszym monitoringu tez miałam tylko jeden, to był drugi cykl na clo. Dopiero w 3 miałam więcej
    A dawkę jaka?

‹‹ 3380 3381 3382 3383 3384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ