X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A No to pewnie zaraz zajdziesz 😅 bo masz inne sprawy i się na tym nie skupiasz 😃
    Trzeba trochę od tego odpocząć psychicznie, dobrze ze masz czym się zająć 🙂

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Olej z wiesiołka firmy GAL, jest 150 kapsułek w opakowaniu.😊
    Dzięki za info :-) Zakupiłam olej z wiesiołka przez neta i dzisiaj przyszedł :) czy Ty tez go zażywasz jak pisze na opakowaniu tj. 3 razy dziennie po 2 tabletki? Czyli w sumie 6 tab na dzień?

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnetaSarna40 wrote:
    Mam do sprzedania Clostilbegyt 50mg. 3 opakowania po 10 tabletek każde. Data ważności 11 2024. Kupiłam w Polsce ale okazało się że zaszłam w ciążę zanim zaczęłam kurację. Niestety przepisy w Polsce zabraniają zwrotu leków do apteki.

    Chciałabym go odkupić ;) jak mam się z Tobą skontaktować?

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Hej, ja jestem już w trakcie 5 cyklu na clo. Mam stosować 6 cykli. Tez pecherzyki ładnie rosną i same pękają. Narazie nie idziemy jeszcze do kliniki, zobaczymy co będzie jak skończymy z clo. A Tobie proponuje jeszcze konsultacje z dotychczasowym lekarzem, niech zdecyduje czy masz kontynuować terapie z clo czy próbuje coś innego, a może on już nie ma innych pomysłów i sam zaproponuje udanie się do kliniki.
    A który masz dzień cyklu?

    Jestem na 3 cyklu z clo :) ginekolog twierdzi że trzeba więcej cykli z tym lekiem i żeby się dalej starać w dalszym ciągu. A u Cb jak tam? :)

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Dzięki za info :-) Zakupiłam olej z wiesiołka przez neta i dzisiaj przyszedł :) czy Ty tez go zażywasz jak pisze na opakowaniu tj. 3 razy dziennie po 2 tabletki? Czyli w sumie 6 tab na dzień?

    Tak, biorę po śniadaniu, obiedzie i kolacji po 2 tabletki 🙂

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia, jeszcze ważne żeby przy staraniach o dziecko zażywać go tylko od początku cyklu do owulacji. Później już nie bo macica się rozciąga czy coś tam😅 nie wiem dokładnie... ale w każdym razie czytałam żeby tak brac 🙂 i ja tak biorę 🙃

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Lusia, jeszcze ważne żeby przy staraniach o dziecko zażywać go tylko od początku cyklu do owulacji. Później już nie bo macica się rozciąga czy coś tam😅 nie wiem dokładnie... ale w każdym razie czytałam żeby tak brac 🙂 i ja tak biorę 🙃

    Ok dzięki za info, poczytam o nim jeszcze w necie :) Mam nadzieje że pomoże 😌

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taka nadzieje 😊 trzymam ✊🏼✊🏼

    Lusia30 lubi tę wiadomość

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi__ wrote:
    Hej, mam do sprzedania CLO, nieotwarte opakowanie 10 tabletek ważne do stycznia 2025. Udało mi się zajść przed kolejną stymulacją

    Chętnie odkupię od Ciebie :) jak się z Tb skontaktować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 18:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam cię do przyjaciółek i dam ci znać na priv

  • AnetaSarna40 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Chciałabym go odkupić ;) jak mam się z Tobą skontaktować?
    [email protected]

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnetaSarna40 wrote:
    Napisałam emaila ;) jak coś proszę sprawdzić czy wiadomość nie trafiła do SPAM

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi__ wrote:
    Dodam cię do przyjaciółek i dam ci znać na priv

    Ok, w takim razie czekam :)

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 3 lutego 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    A No to pewnie zaraz zajdziesz 😅 bo masz inne sprawy i się na tym nie skupiasz 😃
    Trzeba trochę od tego odpocząć psychicznie, dobrze ze masz czym się zająć 🙂
    Powiem Ci że się cieszę, nawet co do seksu to tylko było 14 dc i nic więcej w te dni, odpuscilismy kompletnie, w sumie to bardziej nawet stary nalegal, mówił że szkoda cyklu. Jakoś mi się nie chce, trzymam dietę i ćwiczę, wdrożyłam w dietę dużo plodnych produktów, z tego kanału co polecalas AKADEMIA PLODNOSCI, chce przywrocic naturalna owulacje, także zobaczymy co z tego wyjdzie 😇 ale nadal trzymam za nas wszystkie kciuki ✊

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Bianka Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 3 lutego 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    Powiem Ci że się cieszę, nawet co do seksu to tylko było 14 dc i nic więcej w te dni, odpuscilismy kompletnie, w sumie to bardziej nawet stary nalegal, mówił że szkoda cyklu. Jakoś mi się nie chce, trzymam dietę i ćwiczę, wdrożyłam w dietę dużo plodnych produktów, z tego kanału co polecalas AKADEMIA PLODNOSCI, chce przywrocic naturalna owulacje, także zobaczymy co z tego wyjdzie 😇 ale nadal trzymam za nas wszystkie kciuki ✊

    Cześć dziewczyny po krótkiej przerwie😊. Miałam lekką załamkę, więc zniknęłam na trochę, ale czytałam co u Was przez cały czas.

    Kostka, a w trakcie covida brałaś ten 3ci cykl Clo ?;) Czy próbujesz tylko z tą dietą i masz przerwę od Clo ?

    Ja jestem w trakcie już niestety 4 cyklu z Clo. Ginekolog jednak stwierdził,że w tej przerwie, co początkowo miałam mieć 3 miesiące od clo i tak bym nie zaszła 😞, więc jednak jadę z Clo 6 cykli bez przerwy. Też wprowadzam płodne produkty z akademii płodności, ale za wiele tam nie ma konkretnych przepisów, a te diety do kupienia u nich trochę drogie 😕 Może ma któraś z Was i może powiedzieć czy warto kupić?

    Starania od października 2020r. z przerwami.
    Od samego początku starań Clostilbegyt 1 tabl. dziennie, od 2 miesięcy 2 tabl., a mimo to zawsze 1 pęcherzyk.
    😩:
    - niedoczynność tarczycy,
    - wrogi śluz,
    - problemy z owulacją,
    - nieregularne cykle,
    😁:
    - przeciwciał przeciwplemnikowych w krwi brak,
    - jajowody drożne,
    - nasienie męża dobre,

    1.IUI- 16.09.2021- ☹️ (clo + ovitrelle)
    2.IUI- 2.12.2021 🙏🏻 (clo+ovitrelle)
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka wrote:
    Cześć dziewczyny po krótkiej przerwie😊. Miałam lekką załamkę, więc zniknęłam na trochę, ale czytałam co u Was przez cały czas.

    Kostka, a w trakcie covida brałaś ten 3ci cykl Clo ?;) Czy próbujesz tylko z tą dietą i masz przerwę od Clo ?

    Ja jestem w trakcie już niestety 4 cyklu z Clo. Ginekolog jednak stwierdził,że w tej przerwie, co początkowo miałam mieć 3 miesiące od clo i tak bym nie zaszła 😞, więc jednak jadę z Clo 6 cykli bez przerwy. Też wprowadzam płodne produkty z akademii płodności, ale za wiele tam nie ma konkretnych przepisów, a te diety do kupienia u nich trochę drogie 😕 Może ma któraś z Was i może powiedzieć czy warto kupić?
    Właśnie kończę kwarantanne i akurat jak zachorowała m to już byłam w trakcie 3 cyklu CLO, podejrzewam że przez taka infekcje w organizmie to też nikłe szanse na ciążę. 🤪 przede mną jeszcze 4 i ostatni cykl z Clo, potem robię przerwę i staram się zejść do odpowiedniej wagi i wtedy dopiero może jeszcze spróbuje te 2 cykle clo :) tych diet nie mam, bo dla mnie też trochę drogie, ale też wprowadziłam te wszystkie składniki do diety o których mówią na Youtube. Mam kupiony e-book plodny, ale tam tak przepisów nie ma, tylko raczej rady, głównie żeby uprawiać sport, dbać o dietę. Szczerze polecam wyluzowac, zupełnie inaczej się żyje, teraz uczę się angielskiego, czytam książki o rozwoju osobistym, szukam nowej pracy, przeprowadzam się, mój stary też szuka nowej pracy, także mamy sporo na głowie, ale się z tego cieszę, bo w ogóle nie myślę o dziecku. Teraz to najbardziej wyczekuje urlopu, kocham podróżować i to jest rzecz która mnie naprawdę cieszy, już planuje gdzie polecimy, także nie jest takie zle to nasze życie 😅

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Bianka Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 4 lutego 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę podejścia 😁 i tak trzymaj dalej 💪🏻 ja mam momenty, że też tak myślę, ale teraz za to mam w głowie, że w tym miesiącu czeka mnie test penetracji, a w przyszłym miesiącu HSG... Więc się stresuje, ale staram się odwracać od tego uwagę jak tylko mogę. Na pewno nie pomagają mi też te wybuchy gorąca po clo, bo to mi tylko przypomina o staraniach 😅 no i te moje prawie 40 dniowe cykle wszystko wydłużają 👎🏻

    Starania od października 2020r. z przerwami.
    Od samego początku starań Clostilbegyt 1 tabl. dziennie, od 2 miesięcy 2 tabl., a mimo to zawsze 1 pęcherzyk.
    😩:
    - niedoczynność tarczycy,
    - wrogi śluz,
    - problemy z owulacją,
    - nieregularne cykle,
    😁:
    - przeciwciał przeciwplemnikowych w krwi brak,
    - jajowody drożne,
    - nasienie męża dobre,

    1.IUI- 16.09.2021- ☹️ (clo + ovitrelle)
    2.IUI- 2.12.2021 🙏🏻 (clo+ovitrelle)
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 4 lutego 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No te wybuchy gorąca są okropne 😤 na szczęście mam je tylko do owulacji. Jadę już 5 cykl na clo. Dziś 22dc i czuje ze to tez nie ten cykl... 😭

  • Bianka Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 4 lutego 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia na te objawy i odczucia nie ma co patrzeć za bardzo. Ja np co miesiąc czuję, że jestem w ciąży 😅 więc nadzieja mimo braku objawów nadal jest! 😊Informuj za pare dni :)

    Ja dopiero 4dc. Do mojego 38dc jeszcze ponad miesiąc 🤦🏻‍♀️masakra z tym czekaniem.

    A jak tam ta książka "nadzieja na..."? Ja kilka rozdziałów tylko przeczytałam,bo też nie wszystko mnie na szczęście dotyczy, więc omijam.

    Starania od października 2020r. z przerwami.
    Od samego początku starań Clostilbegyt 1 tabl. dziennie, od 2 miesięcy 2 tabl., a mimo to zawsze 1 pęcherzyk.
    😩:
    - niedoczynność tarczycy,
    - wrogi śluz,
    - problemy z owulacją,
    - nieregularne cykle,
    😁:
    - przeciwciał przeciwplemnikowych w krwi brak,
    - jajowody drożne,
    - nasienie męża dobre,

    1.IUI- 16.09.2021- ☹️ (clo + ovitrelle)
    2.IUI- 2.12.2021 🙏🏻 (clo+ovitrelle)
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 4 lutego 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie odkupie CLO.

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
‹‹ 3386 3387 3388 3389 3390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ