X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 co tam u Ciebie ? :) wróciłaś do symulacji czy masz jakiś inny plan działania ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziękuję 😘 powiem Ci że jestem nawet pozytywnie nastawiona w tym cyklu:) cieszę się że w sumie ta @ przyszła I mogę zacząć stymulacje ( ja mam problem z hormonami I przez to moje pęcherzyki są albo słabej jakości, albo mam cykle bezowulacyjne), mam nadzieję że dobrze zareaguje na stymulacje i będzie jakaś ciut większa szansa🙏 plus jedziemy we wrześniu na wakacje i już poprostu nie mogę się doczekać 🥰 wiec moja głowa też wreszcie odpocznie, bo troche czuje się wykończona tymi staraniami :/

    No i trzymam strasznie kciuki żeby ktoś się w końcu pochwalił nam tutaj ⏸😍


    Wakacje ale super😃 ja już nie pamiętam, że urlop mialam 🙃

    Cieszę się, że masz pozytywne nastawienie bo to napewno wyjdzie na dobre i trzymam kciuki za solidne wyniki stymulacji🤞

  • Eurcynia Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa , brak dominującego pecherzyka, mam w piątek jeszcze iść na usg , endometrium w 12dc 7,1 mm,
    troche sie zdołowałam.
    powiedzial że być może będzie trzeba wdrożyć coś mocniejszego ...

    euthyrox 37,5 mg
    Metformax 500 3x1
    Ovarin
    wit D3
    Wit B Complex
    _________________
    4 cykl starań
    od kolejnego Stymulacja Clostilbegyt i Estrofem + monitoring
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    lipa , brak dominującego pecherzyka, mam w piątek jeszcze iść na usg , endometrium w 12dc 7,1 mm,
    troche sie zdołowałam.
    powiedzial że być może będzie trzeba wdrożyć coś mocniejszego ...

    Może jeszcze urośnie, a owulacja będzie później? I czerwonego winka się napij na endomerium 🍷🍷 Trzymam mocno kciuki.

    A czym byłaś stymulowana teraz ?

    Ja na endomerium jadłam garść orzechów brazylijskich, włoskich i suszone morele, nie wiem czy pomagało, ale endomerium przy Clo było nawet spoko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Wakacje ale super😃 ja już nie pamiętam, że urlop mialam 🙃

    Cieszę się, że masz pozytywne nastawienie bo to napewno wyjdzie na dobre i trzymam kciuki za solidne wyniki stymulacji🤞

    Dziękuję 😘 no 3 września mam monitoring, trzymaj kciuki 🙈 stresuje się trochę bo to nowy lek nie wiem jak na niego zareaguje Ale oby dobrze

  • Eurcynia Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Może jeszcze urośnie, a owulacja będzie później? I czerwonego winka się napij na endomerium 🍷🍷 Trzymam mocno kciuki.

    A czym byłaś stymulowana teraz ?

    Ja na endomerium jadłam garść orzechów brazylijskich, włoskich i suszone morele, nie wiem czy pomagało, ale endomerium przy Clo było nawet spoko
    teraz CLO 1 tabketkanod 5 do 9 dc .
    Może faktycznie coś ruszy później. a o endo nie mówił że złe , szału nie ma ale mogło być gorsze.
    Może gdyby nie było szansy ze coś urośnie nie kazałby mi po 3 dniach przychodzić... nie wiem sama.

    euthyrox 37,5 mg
    Metformax 500 3x1
    Ovarin
    wit D3
    Wit B Complex
    _________________
    4 cykl starań
    od kolejnego Stymulacja Clostilbegyt i Estrofem + monitoring
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziękuję 😘 no 3 września mam monitoring, trzymaj kciuki 🙈 stresuje się trochę bo to nowy lek nie wiem jak na niego zareaguje Ale oby dobrze

    Trzymam , trzymam😉
    Daj znac jak będziesz już po wizycie.

    Vivian lubi tę wiadomość

  • Eurcynia Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziękuję 😘 no 3 września mam monitoring, trzymaj kciuki 🙈 stresuje się trochę bo to nowy lek nie wiem jak na niego zareaguje Ale oby dobrze
    I ja trzymam kciukasy , będzie dobrze 💞

    Vivian lubi tę wiadomość

    euthyrox 37,5 mg
    Metformax 500 3x1
    Ovarin
    wit D3
    Wit B Complex
    _________________
    4 cykl starań
    od kolejnego Stymulacja Clostilbegyt i Estrofem + monitoring
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1475 802

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja idę 30 sierpnia na wizytę, może ze 2 dni później na monitoring

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 436 134

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od którego dnia cyklu i przez ile dni miałyście zalecane stosować Clo na wzrost pęcherzyków?

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Dziewczyny od którego dnia cyklu i przez ile dni miałyście zalecane stosować Clo na wzrost pęcherzyków?

    Ja brałam i od 2 do 6 dc i od 5 do 9dc tak ze wszystko jest indywidualną kwestią, i dużo zależy od lekarza 🙂

  • Olga1987 Autorytet
    Postów: 345 512

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Odkupie clostillbegyt jeśli któraś z Was już nie potrzebuje.. prośba o kontakt 784321619.

    f0f056cf2f.png
    Starania od 02.2020,
    *naturalna CB 08.03.2021,
    *od 07.2021 - 6 cykli stymulacji na aromku + ovitrelle
    *18.01.2022 aromek + ovitrelle ~ IUI 30 mln/36%,
    01.02 - 14 dpIUI beta 139, prog 37
    05.02 - 18 dpIUI beta 1079 🙉
    08.02 - 21 dpIUI beta 3973
    22.02 - 35 dpIUI ❤️ CRL 1 cm
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR* hetero, PAI-1** - homo
    30.05 - badania prenatalne 2 trym. Wodonercze łagodne - miedniczki 7 mm. Wody płodowe na górnej granicy.
    08.08 - badania prenatalne 3 trym. 1826 gramy/80 perc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Dziewczyny od którego dnia cyklu i przez ile dni miałyście zalecane stosować Clo na wzrost pęcherzyków?

    Zgadzam się z Kinia97 to bardzo indywidualna sprawa. U mnie jest problem z hormonami I ja miałam stymulacje Clo 3 tabl dziennie od 2 dc do 6 dc potem ok 12 dc monitoring :)

  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 436 134

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny na odpowiedzi :)

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • Eurcynia Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj miałam monitoring , brak owulacji I pęcherzyków. endometrium przez 3 dni wzrosło z 7,1 do 9 .
    dostałam duphaston na 10 dni i w przyszłym miesiącu mam wybrać znowu ostatnie 5 CLO 1X1 CzylI TYLE CO W TYM CYKLU I JAK ZNOWU Nie BEDZIE REAKCJI to ma.mi wdrożyć cos innego ...
    byłam tak oszołomiona I zdenerwowana ze całą się trzęsłam przed wizytą. ech
    zobaczymy co przyniesie kolejny cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2021, 11:49

    euthyrox 37,5 mg
    Metformax 500 3x1
    Ovarin
    wit D3
    Wit B Complex
    _________________
    4 cykl starań
    od kolejnego Stymulacja Clostilbegyt i Estrofem + monitoring
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    wczoraj miałam monitoring , brak owulacji I pęcherzyków. endometrium przez 3 dni wzrosło z 7,1 do 9 .
    dostałam duphaston na 10 dni i w przyszłym miesiącu mam wybrać znowu ostatnie 5 CLO 1X1 CzylI TYLE CO W TYM CYKLU I JAK ZNOWU Nie BEDZIE REAKCJI to ma.mi wdrożyć cos innego ...
    byłam tak oszołomiona I zdenerwowana ze całą się trzęsłam przed wizytą. ech
    zobaczymy co przyniesie kolejny cykl

    Przykro mi 😔 ale trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki ✊🏼 A z jakiego powodu nie występuje u Ciebie owulacja? Masz postawiona jakaś diagnozę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    wczoraj miałam monitoring , brak owulacji I pęcherzyków. endometrium przez 3 dni wzrosło z 7,1 do 9 .
    dostałam duphaston na 10 dni i w przyszłym miesiącu mam wybrać znowu ostatnie 5 CLO 1X1 CzylI TYLE CO W TYM CYKLU I JAK ZNOWU Nie BEDZIE REAKCJI to ma.mi wdrożyć cos innego ...
    byłam tak oszołomiona I zdenerwowana ze całą się trzęsłam przed wizytą. ech
    zobaczymy co przyniesie kolejny cykl

    Przykro mi :( A lekarz nie zdecydował żeby zwiększyć dawkę Clo skoro na tą nie odpowiadasz? :/

    Trzymam kciuki aby następny cykl był szczęśliwy 🍀

  • Eurcynia Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Przykro mi :( A lekarz nie zdecydował żeby zwiększyć dawkę Clo skoro na tą nie odpowiadasz? :/

    Trzymam kciuki aby następny cykl był szczęśliwy 🍀
    dal mi duphaston , od dziś na 10 dni i do okresu estrofem 2x1 i znowu mam brać po 1 tabletce i dopiero jak nic jje ruszy to da ki coś innego ...
    nie będę się teraz nastawiać po prostu bo to najgorsze.pozniej sie rozczarowac .

    Dziewczyny czy która brała estrofem i miała okropne bóle piersi właściwie sutkow ?
    od kiedy mialam 3 dni kiedy brałam 3x1 to mi odpadają nie daj Boże jak sobie dotkne mocniej, boli nawet jak chodzę

    euthyrox 37,5 mg
    Metformax 500 3x1
    Ovarin
    wit D3
    Wit B Complex
    _________________
    4 cykl starań
    od kolejnego Stymulacja Clostilbegyt i Estrofem + monitoring
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Andzia35 co tam u Ciebie ? :) wróciłaś do symulacji czy masz jakiś inny plan działania ?
    Hej Vivian, ja zdecydowałam się w tym roku jeszcze pogłębić diagnostykę i poszukać przyczyn. Narazie bez stymulacji ale naturalnie niestety nie wychodzi tez. Jeżeli wrócę do stymulacji to teraz wolałabym przejść na almette bo przy clo miałam za duzi pęcherzyków … Jakos patrząc na brak sukcesów ostatnio dziewczyn w tym wątku stymulacja clo nie napawa optymizmem.. a Tobie dlaczego lekarz zmienił na almette ?

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Hej Vivian, ja zdecydowałam się w tym roku jeszcze pogłębić diagnostykę i poszukać przyczyn. Narazie bez stymulacji ale naturalnie niestety nie wychodzi tez. Jeżeli wrócę do stymulacji to teraz wolałabym przejść na almette bo przy clo miałam za duzi pęcherzyków … Jakos patrząc na brak sukcesów ostatnio dziewczyn w tym wątku stymulacja clo nie napawa optymizmem.. a Tobie dlaczego lekarz zmienił na almette ?

    Rozumiem, mam nadzieję że znajdziesz przyczynę i szybko się uda :)

    Dostałam lamettę chyba ze względu na brak dostępności Clo, zobaczymy jak zareaguje na ten lek, narazie nie mam skutków ubocznych no może oprócz uderzeń gorąca, ale w pt zobaczymy czy wgl działa.

‹‹ 3421 3422 3423 3424 3425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ