Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka ale jak? małe są czy nie ma wcale? ktory dc??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma wcale 11dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie pewnie zwiększy Ci dawkę CLO:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze przyjść w środę żeby spojrzeć co się dzieje i podejmie wtedy decyzję czy 2 tabletki.

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4347

    Wysłany: 1 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie staraczki. To mój pierwszy cykl z CLO. Mam nadzieję cichutko że się uda tym bardziej iż w piątek 29 sierpnia ( o 7:20 rano spałam na stojąco u niego :P) w JP miałam 1,95 w JL 1,50 plus endometrium 1,0. W niedziele byłam sprawdzić na USG co z tymi dwoma pęcherzykami dominującymi i okazało się że w JP nie ma już a w lewym zmniejszył się co 1,50. Endometrium bez zmian 1,0. Ginekolog twierdzi że do owulacji doszło między piątkiem a sobotą.

    Biorę dodatkowo od niedzieli dupka a wcześniej o 10 dc do 14dc Estrofem.

    Bardzo bym chciała by się udało.... może się uda ? :P

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka 83 witaj:) co znaczy spalas ma stojaco hehe

    3 mam kciuki:)

    muminka83 lubi tę wiadomość

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4347

    Wysłany: 1 września 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe bo do szpitala troszkę mam i jak mara weszłam do gabinetu :P i stałam i stałam a on a może się Pani rozbierze a ja... noo chyba by wypadało :P

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4347

    Wysłany: 1 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale na poważnie. Mam od wczoraj dziwne uczucie... boli mnie brzuch jak na miesiączkę lub owulacje takie wrażenie jakbym miała ciężarek między nogami. I wydaje mi się że chce mi się siusiu a jak idę do toalety to nic a nic.

    https://ovufriend.pl/graph/30e73c3bb5c5ea70c24d04756313547a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 14:34

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka fajnie że test CI wyszedł pozytywny:D a masz te z allegro czy z apteki??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam za free 2 opakowania Pregnyl 5tys jednostek. Kupiłam w Sierpniu, ale już mi się nie przyda.

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4347

    Wysłany: 1 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test mam z apteki. Kupiłam go by potwierdzić to co mówi lekarz z tym co daje technika. I chyba się potwierdza. Jednak tak jak większość nie wierzę im do końca. Miałam taki cykl gdzie testy wychodziły owulacyjne codziennie pozytywne a okazało się że nie mam owulacji :P

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka83 kochana jeszcze za wczesnie na ciążowe objawy ;) nie doszukuj się bo zwariujesz ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamcia nie przydadzą się bo jesteś w ciąży???:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka83 wrote:
    Test mam z apteki. Kupiłam go by potwierdzić to co mówi lekarz z tym co daje technika. I chyba się potwierdza. Jednak tak jak większość nie wierzę im do końca. Miałam taki cykl gdzie testy wychodziły owulacyjne codziennie pozytywne a okazało się że nie mam owulacji :P
    aaa pytam bo pocobno te z allegro mało kiedy maą tak że ta kreseczka testowa jest ciemniejsza :)

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 1 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamicia, ja bym była bardzo chetna, tylko daj jakiś kontakt do siebie bo nie wiem jak mam napisac na priv :/

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Mam jeszcze przyjść w środę żeby spojrzeć co się dzieje i podejmie wtedy decyzję czy 2 tabletki.
    Kochana nic się nie martw, że w 11dc jeszcze nic nie widać. Ja w ostatnim cyklu z CLO biorąc 2x1 tabl. od 3 do 7dc dominujący miałam dopiero 16dc w lewym jajniku. Podejrzewam, że dlatego tak późno bo mój lewy jajnik jest leniwy :P A teraz na naturalnym cyklu dominujący był w 23dc :P jednak czy doszło do owulacji czy też pęcherzyk się wchłonął bądź zrobiła się torbiel dowiem się mam nadzieję jutro bo w dniu kiedy OF wyznaczyło mi owulację rano miałam usg i pęcherzyk miał już 28mm..ponoć cuda się zdarzają :) zobaczymy :) a Ty się nie zamartwiaj :) jeśli 1 tabl. nie pomoże to lekarz zwiększy dawkę. Dodam jeszcze, że ja zaczynałam od 1 tabl. i pierwsze dwa cykle brałam od 5 do 9dc a po poronieniu od 3 do 7dc i to mi lepiej pasowało bo owulacja była wcześniej a co za tym idzie cykle się skróciły :)
    Pozdrawiam <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Kamicia, ja bym była bardzo chetna, tylko daj jakiś kontakt do siebie bo nie wiem jak mam napisac na priv :/
    Kochana by do kogoś napisać priv musisz tę osobę mieć w przyjaciółkach ;)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Kamicia, ja bym była bardzo chetna, tylko daj jakiś kontakt do siebie bo nie wiem jak mam napisac na priv :/
    Nie wiem, ale nie mogę Ci wysłać zaproszenia. JEzeli Ci sie uda to zaproś mnie i wtedy podasz mi adres do wysyłki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze wyniki mialy byc o 15:00 a dalej ich nie ma ;/

‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ