Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 26 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pożarłam dwie tabletki. Hihi musiałam się przez lata przyzwyczaić do smaku, bo teraz nawet nie zauważyłam że niedobre są :).

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek monit a ja teraz już nic nie czuję, wszelkie bóle ustąpiły, nie wiem czy coś z tego będzie, czy coś urosło :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam na USG pęcherzyk pekł!! jest płyn i wszystko świadczy o przebytej owulce:D:D jedynie co to mam jakąs małą torbiel w macicy 6mm ale powiedzial ze nie jest groźna:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, _analiza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus super wieści :) teraz tylko czekać spokojnie na kropka <3 A torbielka sama się wchłonie :) Powodzenia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus no i super :D Pękł bez zastrzyku i fajnie, niepotrzebne były te nerwy. Teraz tylko czekać spokojnie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w szoku jestem wam powiem ale ból był niemiłosierny!!!! powiedzial ze taka moja uroda mam sienie przejmować:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie myśle robic ten progesteron czy dopeiro za 13 dni bete? chyba nie ma sensu porgesteronu badać

  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 26 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już bym sobie dała spokój z tym progesteronem, nic nowego nie wniesie.
    To teraz trzymam kciuki za efekty :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    UDizp2.png4vvop2.png
  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 26 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Ja nie musialam robic badan w klinice. Moglam gdziekolwiek chcialam. Mielismy na pierwszej wizycie swiezy spermiogram robiony w innej klinice (maz ma ja blizej pracy) i w tej, na ktora sie zdecydowalismy nikt nawet sie nie zajaknal, ze mamy u nich powtorzyc.

    Inseminacja z wizytami i lekami to bedzie u nas do 1000zl. Lek na 6 miesiecy stymulacji kosztowal mnie 80zl, takze nawet mniej niz clo.
    Hej a jaka to klinika i gdzie jeśli wolno spytać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figielek wrote:
    ja już bym sobie dała spokój z tym progesteronem, nic nowego nie wniesie.
    To teraz trzymam kciuki za efekty :)
    racja racja
    poczekam do bety;)
    czytalam ze to polipy czy torbiele moga powstawac przy leczeniu hormonalnym także może samo zniknie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    W poniedziałek monit a ja teraz już nic nie czuję, wszelkie bóle ustąpiły, nie wiem czy coś z tego będzie, czy coś urosło :/
    ja dopiero czułam od 2 dni tak na prawdę czyli jak był pęcherzyk większy nż 26 mm

    Amberla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 26 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus, trzymam kciuki..ja w poniedzialwk monit.Mnie od czasu do czasu pobolewa to z jednej to z drugiej strony.Nie jakos bardzo ale kluje.I nie wiem..Serduszkowac po 8 dniu czy nie? Lekarz mowil zeby do 8 dnia, w 12 monit.Co robic? A jak przegapimy owulacje przez te 4 dni?Normalnie zawsze byla w 16 dc, czy po clo wystepuje wczesniej?Pomozcie..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 26 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanno, moze wystapic wczesniej. To nie jest matematyka niestety. Musisz sama zdecydowac :)

    Amus ,gdzie sie wcisnelas na monit? Do swojego? Fajnie, ze sie udalo, ale ze az taki bol?! PRogesteron ja bym i tak zrobila. Czemu? Zeby sprawdzic jaki jest jego poziom i czy, w razie gdyby teraz sie nie udalo, nie trzeba by go suplementowac lutka czy dupkiem w kolejnym cyklu.

    Izaboo, moja klinika? Katowicka Provita.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 26 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87, jesteś mój rocznik:) starasz się o pierwsze dziecko? 3mam kciuki :)Pęknął Ci pęcherzyk ponad 26 mm?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 26 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Amus87, jesteś mój rocznik:) starasz się o pierwsze dziecko? 3mam kciuki :)Pęknął Ci pęcherzyk ponad 26 mm?

    Mnie tez takie pekaly po pregnylu, a co? Moj gin dawal zastrzyk takim 24-26mm nawet. W klinice daja sporo mniejszym, bo juz od 18mm.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 26 września 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dlatego pytam Anatolka, wiem, że takie pękają, tylko Amus 87 pisała, że bez pregnylu, tylko sam pęknął:) Daje mi to nadzieję - bo jak miałam ponad 18 mm pęcherzyk to usłyszałam, że gra do 2-3 dni pęknie - co się okazało pękł chyba ok 28 mm :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 26 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pekaja, ale jak pekaja takie duze to sporo wiekszy bol jest :/ w klinice jak daja mniejszym to boli mnie sporo mniej :) ale nadal czuje owu.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus super wieści, nic tylko czekać i trzymać mocno zaciśnięte kciuki Kochana :*

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 września 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus gratulacje. Ja w zeszłym cyklu miałam pierwszą owu i nie czułam kiedy pękł i też miał ok 25-27 mm.
    U mnie ide na monit. w pon i wszystko sie okaże. Chciałabym 2 :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ