Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 31 października 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Trzymajcie kciuki :-)
    Trzymam i ja Aniu, łodezwij sie

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 31 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Trzymajcie kciuki :-)

    Trzymam, trzymam!

    OK, to dzisiejsza dawka syropu wypita, na siemię dzisiaj się nie czuję na siłach, biorę aspirynę i kładę się spać wcześniej, jakaś choróbsko mnie łapie.

    Dobranoc!

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 31 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odezwe sie na pewno...pewnie troche posiedzę bp najpierw wizyty a juz sa 2 babeczki

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 31 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Odezwe sie na pewno...pewnie troche posiedzę bp najpierw wizyty a juz sa 2 babeczki
    Gdzie to tak po nocy przyjmują?

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 31 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Tarnowie :-)
    Z 3 pęcherzyków zrobił sie jeden dominujący na 22mm- Ovitrelle podany. Endometrium kiepskie bo tylko 7mm a dr stwierdził, ze urośnie jeszcze.
    Planowana owulacja niedziela przed południem ;-)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 31 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to szalejesz w weekend:)

    Andzia1984 lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 31 października 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Nooo to szalejesz w weekend:)
    No tak...ale jakos przeczucia niezbyt dobre :-(

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 31 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    No tak...ale jakos przeczucia niezbyt dobre :-(

    Będzie dobrze, bądź dobrej myśli ;-)

    Andzia1984 lubi tę wiadomość



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 31 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowaa wrote:
    Będzie dobrze, bądź dobrej myśli ;-)
    Lepiej się nie nastawiać...ja juz zaczynam wątpi czy nam się uda takim stymulowaniem...za bardzo mnie nerwy zżerają...

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 31 października 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Lepiej się nie nastawiać...ja juz zaczynam wątpi czy nam się uda takim stymulowaniem...za bardzo mnie nerwy zżerają...

    Zdenerwowanie.....skąd ja to znam.
    Który raz masz stymulację ?



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 31 października 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowaa wrote:
    Zdenerwowanie.....skąd ja to znam.
    Który raz masz stymulację ?
    W lipcu próbowaliśmy bez wspomagaczy to byl I cykl, w następny byl tylko zastrzyk...a ten jest juz 5 cykle, trzecim z CLO
    Przy czym przy pierwszym cyklu z CLO beta była pozytywna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 23:05

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • veoh Przyjaciółka
    Postów: 75 31

    Wysłany: 1 listopada 2014, 03:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcyzny ile dni po skonczeniu clomidu moze (hipotetycznie) wystapic ovu? nie mam montoringu..bo u nas dostac recepte na clomid to jest juz cud.

    Nie mam zadnych efektow ubocznych,ale jakos tez nie czuje roznicy przed i po clomidzie..

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem jak ten cykl sie liczy... Najpierw 21 antykoncepcji, teraz 10 wyciszaczy, potem z 10-12 stymulujacych, po nich pekacz, ok 30h przerwy i punkcja, ze 3-5 dni przerwy na szkielko i transfer. Ile sie hoduje to trudno powiedziec. Jedne 20 a inne kilka jajeczek. Zaplodnic w rzadowym mozna i tak tylko 6. Ile z tych zaplodnionych sie rozwinie to trudno powiedziec. Najlepiej jest jak sie zrobi wiecej i jest co mrozic, bo w razie niepowodzenia nie powtarza sie zastrzykow itp tylko transferuje sie z zimowiska ;)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane:)
    jak tam u Was? wyjeżdżacie dzisiaj czy wszystko na miejscu?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny prosze mnie pod koniec cyklu zmobilizowac do mierzenia tempki od nopwego cyklu :P
    buuu zawsze zapomne a potem żałuję a chciałabym juz w następnym mierzyć!!małż wstaje o 5 do pracy wiec moze mnie budzić na pomiar

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    witam kochane:)
    jak tam u Was? wyjeżdżacie dzisiaj czy wszystko na miejscu?:)
    Witam :-) My dzisiaj na miejscu, a jutro do moich dziadkow...ale niedaleko ok 30km i wieczorem nóż podgląd czy pękł ten rodzynek wybitny.
    Aaa i śluzu brak..wręcz mleczny i duupa blada :-(

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo mnie wczoraj zalal sluz, taki przezroczysto mleczny i mega rzadki, az mokro mi sie zrobilo..Nie wiem czy to normalne.Tez tak macie? Tak kilka razy wieczorem ze mnie poplynelo..
    Anka, Tobie dzis podglad zrobia? 01.11?Ale masz chody u gina:)
    Anatolko baaardzo dziekuje za wyjasnienie:)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna pewnie dr ma dyżur w szpitalu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veoh wrote:
    Dziewcyzny ile dni po skonczeniu clomidu moze (hipotetycznie) wystapic ovu? nie mam montoringu..bo u nas dostac recepte na clomid to jest juz cud.

    Nie mam zadnych efektow ubocznych,ale jakos tez nie czuje roznicy przed i po clomidzie..
    do 10 dni powinno byc.

    veoh lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Noo ja czekam na wynik 2 cyklu z clo, zobaczymy..Pirelko a Ty ktory dc? Bo w poprzednim ciagnelysmy razem podobnie.
    Anatolko a jak Twoje zastrzyki?W ogole to napisz cos wiecej o tych zastrzykach, one sa na stymulacje?Cos jeszcze bierzesz? Jak sie czujesz po nich?
    Amus, a Ty jak?
    Nie specjalnie je teraz licze ;) ale jak wchodzę na forum to widzę niestety wykres :P 19 dc dzisiaj. A u Ciebie?

‹‹ 619 620 621 622 623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ