X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sytuacja była taka że brałam prawie 4 lata tabletki anty i lekarz zalecił zeby przed staraniem o dziecko zrobić 3 miesiące przerwy od tabletek. Problem pojawił się w 1 miesiącu (w tym) ponieważ po odstawieniu nie dostałam okresu. Były bóle jak na okres przez 2 tygdonie na prawde mocne a okresu nie było wiec lekarz przepisał mi tuteine i już po 1 dniu jej brania dostałam okres wiec przestałam ją brac bo tak lekarz powiedział. Na tej samej wizycie co dostałam luteinę lekarz przepisał clo ze już moge je brać z tym okresem biorę ją raz dziennie przez 5 dni od 2 dnia cyklu. Na tej wizycie gdzie lekarz przepisał mi luteinę i clo mówiłam ze myslimy o dziecko starać sie maj/ czerwiec i miałam usg robione.

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitty i teraz myśle czy jak juz w danym cyklu bedziemy sie starać to nie iść na monitoring ?

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zażywaniu CLO powinno się wykonać monitoring, aczkolwiek uważam, że lekarz przepisał ci CLO zbyt pochopnie (bez szczegółowych badań).

  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym, skoro o dzidziusia zamierzacie starać się dopiero w maju czerwcu to po co zażywasz teraz CLO, który jest lekiem na wywołanie owulacji.Czy lekarz potwierdził ci że bez leków nie masz owulacji??

    misialova lubi tę wiadomość

  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po odstawieniu anty nie było owulacji bo nie było okresu i dla tego był wywołany luteina tak uzasadnił mi to lekarz. Hmm no właśnie tak myślę że jak już będzie maj to w połowie cyklu pójdę na monitoring

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze usg po zażyciu clo powinno być około 12 dc

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7262

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:47

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Bellą w 100%

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lotta.89 wrote:
    kitty i teraz myśle czy jak juz w danym cyklu bedziemy sie starać to nie iść na monitoring ?

    Ty się na zastanawiaj tylko monitoring przy CLO to obowiązek. Jeżeli lekarz nie kazał Ci przyjść to bardzo mocno bym się zastanawiała nad jego zmianą bo to bardzo nieodpowiedzialne z jego strony. Aczkolwiek jak widzę co piszesz to ja bym już dawno go zmieniła. Jak napisała koleżanka powyżej- najpierw organizm musi odetchnąć po tabletkach anty i zacząć pracować na własnych obrotach. Ile czekałaś na okres, że wzięłaś luteinę? Czy Twój gin nie pomyślał, że brak okresu mógł być w powodu torbieli?

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno, mam pytanie ;) jestem na 3vyklu z clo 1 tabl 4-8dc. 2 maja wylatujemy na wczasy, z jednej strony super bo starania na pełnym luzie. Ale oczywiście mogą głowa juz sie zamartwia. Ze lot nie pozwoli na zagnieżdżenie itp. Myślicie ze to ma jakieś znaczenie? :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • orchideaa Przyjaciółka
    Postów: 67 77

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka 89, moim zdaniem na tym etapie (zagnieżdżenie, początek ciąży) latanie niczym nie zagraża. Czytałam gdzieś o tym, bo miałam kiedyś podobną sytuację. Zawsze najlepiej poradzić się gin, ale słyszałam że lekarz może wskazać i przeważnie to robi, że latanie jest zagrażające w II i III trymestrze bardziej.

    Żeby pocieszyć w tym wątku te z Was, które czekają na owulację po CLO, to powiem że w 14 dc. miałam pęcherzyk 24 mm. Dziś będę po 2gim monitoringu i okaże się czy była owu. Trzymam za wszystkie kciuki i ładnie też o nie proszę. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 10:07

    "Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."
    Antoine de Saint-Exupéry
    8p3o43r859u1tgxn.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7262

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:47

    orchideaa lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie biorę Duphaston na wywołanie miesiączki i od 5 do 9 dnia cyklu będę brała CLO. Mam nadzieję, że nie będę miała skutków ubocznych, a dzidziuś pojawi się już w pierwszym cyklu... trzymajcie kciuki! :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki gorgeous :-)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7262

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:47

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyłączę się do was ponieważ to mój pierwszy cykl z CLO ;) jestem pełna nadzieji że w końcu będę mieć owulacje no i upragnionego dzidziusia ;)

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • orchideaa Przyjaciółka
    Postów: 67 77

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, kciuki trzymam za wszystkie! Dla pocieszenia podzielę się z Wami moimi dzisiejszymi wynikami (to jest mój pierwszy cykl z CLO branym od 5-9 dc. po jednej tabletce):

    Dziś, tj. w 21 dc. na USG wyszło, że pęcherzyk pękł "jajnik prawy z echem odpowiadającym ciałku żółtemu". Tydzień temu, 14 dc. miałam pęcherzyk 24 mm. Wcześniej policystyczność, niedoczynność tarczycy, brak owulacji, cykle po 50 dni, poronienie... Więc CLO na mnie zadziałał. Teraz znów proszę o kciuki za fasolkę w tym lub kolejnym cyklu! :D

    Nie poddawajcie się! :)

    "Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."
    Antoine de Saint-Exupéry
    8p3o43r859u1tgxn.png
  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orchideaa wrote:
    Wcześniej policystyczność, niedoczynność tarczycy, brak owulacji, cykle po 50 dni, poronienie...

    oprócz poronienia- ja =to samo co wyżej

    i to mój 1-wszy cykl z CLO, czekam na usg za tydzień. Super, że miałaś owulację, takie wiadomości dają nadzieję!

    orchideaa lubi tę wiadomość

    21 tydzień ciąży
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też będzie pierwszy cykl z CLO, tylko na razie biorę Duphaston na wywołanie okresu. Również mam niestety policystyczne jajniki oraz bezowulacyjne cykle, a miesiączki bez leków co 2 miesiące... Do tego cienkie endometrium, a ostatnio dowiedziałam się, że mam również stosunkowo małą macicę w porównaniu do tego, jak powinna wyglądać...

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Poradzicie mi ci zrobić dziewczyny :(
    Wyniki mojej tarczycy:
    Tsh 2.8
    Ft3 3.62 (norma 2-4.4)
    Ft4 1.4 ( norma 0,93-1.7).

    Naczytałam sie o tym tsh i mam załamke

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ