X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze agania że rozkrecila sie @, można zaczac nowy cykl z clo:) trzymam kciuki moocnoo!!!
    lemon drop za Ciebie rowniez trzymam kciuki;)
    ja nie wiem czy pecherzyki pekly czy nie w koncu, nie bardzo mam kiedy spr na usg, lekkie pobolewanie w lewym jajniku czuje, tyle ze temp dziwna moja no ale zobaczymy, troche mnie juz meczy to ciagle myslenie czy byla owulacja czy nie ehhh, nastepny cykl sobie odpuszcze z tymi obserwacjami...
    dzisiaj jest 18 dc, cykle ostatnie byly 34-35dniowe wiec teoretycznie czas na owulke jeszcze jest...
    dzisiaj rano zrobilam test owul druga linia byla nieco jasniejsza, wczoraj wieczorem byla zupelnie blada, zrobie wieczorem i jeszcze sie zobaczy
    bedzie co ma byc

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jeszcze jest czas. CLO często działa nie ze względu na dawke tylko długość stosowania. Ja brałam od 3 do 5dc po pół tabletki, w pierwszych dwoch cyklach nie mialam owulacji, w 3cyklu nie wzielam ani CLO ani dupka i owu przyszla sama. Powodzenia:)


    Fajnie :)
    oby u mnie też ta owulacja się pojawiła w końcu :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Myślę, że się pojawi. Jajniki muszą się obudzić. W pierwszym cyklu nawet nie miałam monitoringu, żeby się nie denerwować, a w drugim monit był raczej w kierunku sprawdzenia, czy torbiele się nie pojawiły z racji PCOS (pęcherzyki się zatrzymały na 14mm)

    Ja też nie miałam w pierwszym cyklu monitoringu. Ale poszłam, bo niepokoiło mnie kłucie jajników. I zero pęcherzyków. Faktycznie się zdenerwowałam. Jajniki jeszcze się nie obudziły, ale myślę, że to kłucie to dobry objaw...
    Ale w tym cyklu już mam mieć monitoring. Zobaczymy. Jeśli się nie ruszy to pewnie zwiększymy dawkę.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Gosiek87 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    dołączam się do Was. U mnie owulacji nie widać więc zaczynam przygodę z różnymi lekami na stymulację: CLO, dexamethason, estrofem.
    Czytając Wasze wpisy cieszę się, że są osoby już w temacie, które w razie czego wesprą na duchu:-) przerażają mnie trochę skutki uboczne CLO, konkretnie zaburzenia widzenia... Któraś z Was tego doświadczyła?

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiek87 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    dołączam się do Was. U mnie owulacji nie widać więc zaczynam przygodę z różnymi lekami na stymulację: CLO, dexamethason, estrofem.
    Czytając Wasze wpisy cieszę się, że są osoby już w temacie, które w razie czego wesprą na duchu:-) przerażają mnie trochę skutki uboczne CLO, konkretnie zaburzenia widzenia... Któraś z Was tego doświadczyła?


    Ja doświadczyłam, obraz mi się zamazywał. Ale nie cały czas, tylko może trwało to godzinę. I trochę kręciło w głowie. Ale dało się przeżyć.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:38

    Krakonka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Lemon_drop Koleżanka
    Postów: 40 4

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiek u mnie nie było zaburzeń widzenia. Teraz sobie przypominam że jefnego xnia miałam wieczorem zawroty głowy, ale to może przez jakąś godzinę.

    w57v3e3kur6oiema.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemon_drop wrote:
    Gosiek u mnie nie było zaburzeń widzenia. Teraz sobie przypominam że jefnego xnia miałam wieczorem zawroty głowy, ale to może przez jakąś godzinę.


    No właśnie, nawet jeśli się coś zdarzy to takie chwilowe raczej.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Gosiek87 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:-) już i tak mam problemy ze wzrokiem więc gdyby jeszcze doszły dodatkowe byłoby nieciekawie... Tym bardziej, że sporo czasu pracy spędzam przy komputerze.
    A słuchajcie udało się którejś zajść w ciążę po pierwszej stymulacji?:-) do pełni szczęścia brakuje mi już tylko dzidziusia:-)

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiek87 wrote:
    Dzięki dziewczyny:-) już i tak mam problemy ze wzrokiem więc gdyby jeszcze doszły dodatkowe byłoby nieciekawie... Tym bardziej, że sporo czasu pracy spędzam przy komputerze.
    A słuchajcie udało się którejś zajść w ciążę po pierwszej stymulacji?:-) do pełni szczęścia brakuje mi już tylko dzidziusia:-)


    Ja mam -3,5 na obu oczach, a do tego pracuję przy komputerze w pracy no i dom oczywiście, także mój wzrok też nie najlepszy.
    Są dziewczyny, którym się udało zajść w ciążę w pierwszym cyklu z CLO. U mnie akurat nie urósł żaden pęcherzyk, ale to wszystko zależy od przypadku, dawki itp.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Ja mam -3,5 na obu oczach, a do tego pracuję przy komputerze w pracy no i dom oczywiście, także mój wzrok też nie najlepszy.
    Są dziewczyny, którym się udało zajść w ciążę w pierwszym cyklu z CLO. U mnie akurat nie urósł żaden pęcherzyk, ale to wszystko zależy od przypadku, dawki itp.


    Mój 1 cykl z clo zbliża się wielkimi krokami :) tak bym chciała żeby nam się udało :) i nam i wam wszystkim :)

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Mój 1 cykl z clo zbliża się wielkimi krokami :) tak bym chciała żeby nam się udało :) i nam i wam wszystkim :)

    Powodzenia!!! :) trzymam kciuki za nas wszystkie!

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę śmiało powiedzieć, że na mnie CLO nie działa, ani żadne inne leki. Zaczynam starania z kliniką mam nadzieję, że tam mądrzejsi lekarze będą.

    powodzenia dziewczyny.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Mogę śmiało powiedzieć, że na mnie CLO nie działa, ani żadne inne leki. Zaczynam starania z kliniką mam nadzieję, że tam mądrzejsi lekarze będą.

    powodzenia dziewczyny.

    Powodzenia!!! Będzie dobrze :) MUSI!

    gocha04 lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Gosiek87 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam za Was wszystkie kciuki:-) ja póki co biorę Femoston i czekam na okres, którego nie mam już od 72 dni... Moja ginekolog powiedziała, że jeśli po 3 stymulacjach się nie uda, położy mnie do szpitala, gdzie laparoskopowo usuną mi trochę pęcherzyków. Mam jednak nadzieję, że to nie będzie konieczne:-)
    Musi nam się wszystkim udać wygrać z PCO:-)

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Mogę śmiało powiedzieć, że na mnie CLO nie działa, ani żadne inne leki. Zaczynam starania z kliniką mam nadzieję, że tam mądrzejsi lekarze będą.

    powodzenia dziewczyny.

    gocha04 powodzeniaaaa!!!

    gocha04 lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jeszcze jest czas. CLO często działa nie ze względu na dawke tylko długość stosowania. Ja brałam od 3 do 5dc po pół tabletki, w pierwszych dwoch cyklach nie mialam owulacji, w 3cyklu nie wzielam ani CLO ani dupka i owu przyszla sama. Powodzenia:)

    Coś w tym chyba musi być, że jajniki muszą się rozkręcić. Podobnie napisał mi prof. Łukaszuk w pytaniu które zadałam. Tak się zastanawiam czy dobrze, że lekarka zwiększyła mi dawkę CLO, może niepotrzebnie...

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie CLO zadziałało piorunująco- w 12 dniu cyklu miałam pęcherzyk 7 X 5,5 cm. I endometrium też ładnie urosło, tylko do 20 dc pęcherzyk nie pękał... pomógł zastrzyk, co i tak nie zmienia faktu, że drugi cykl z CLO rozpoczęty.

    .
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ