X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusi_a wrote:
    Na mnie CLO zadziałało piorunująco- w 12 dniu cyklu miałam pęcherzyk 7 X 5,5 cm. I endometrium też ładnie urosło, tylko do 20 dc pęcherzyk nie pękał... pomógł zastrzyk, co i tak nie zmienia faktu, że drugi cykl z CLO rozpoczęty.


    Może w tym cyklu Ci się uda :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie CLO nie działa. Ani jedna tebletka, ani dwie. Ostatni raz w życiu to wzięłam. Miałam 3 cykle z clo.

  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że się uda, w końcu kiedyś musi :)

    .
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Gosiek87 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 a może po prostu nabawiłaś się zakażenia rotawirusami i miałaś grypę żołądkową? Wymiotom nie zawsze towarzyszy biegunka. Powinni Ci zrobić morfologię i CRP a jeśli był stan zapalny lub infekcja to zarówno leukocyty jak i CRP miałabyś podwyższone. Ból jajnika mógł być po prostu zbiegiem okoliczności.
    Dobrze jednak, że trafiłaś na obserwację. Musisz być dobrej myśli a wszystko na pewno ułoży się jak należy :-) grunt to pozytywne myślenie ;-)

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj byłam na monitoringu - 2 cykl z CLO z podwójną dawką wygląda lepiej. Mam 3 pęcherzyki, 2 z nich są po 15 mm więc jest nadzieje że coś z tego będzie!!!

    Bella93 lubi tę wiadomość

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • 3wela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja biorę clostilbegyt już trzeci miesiąc, od 5 do 9 DC. W pierwszym cyklu miałam dawkę 1/2 dziennie, ale pęcherzyki były małe 14mm i lekarz zmienił dawkę. W drugim cyklu brałam 1 dziennie, pęcherzyki ładne 21 mm, ale w ciążę nie zaszłam Monitoring miałam w 12 dniu cyklu. Na trzeci cykl lekarz nie zlecił już monitoringu więc jestem zdana na swoją ocenę. Jajniki mnie nie bolały, ale trochę mnie mdliło. Za to gdy nadeszła @ była bardzo bolesna. Nie wiem czy miało to coś wspólnego z tym clo, ale tak bolesnych dawno już nie miałam.

  • Gosiek87 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 to przykre, że ludzie którzy wykonują tak szlachetny zawód są nieuprzejmi i czasem nie starają się nawet zrozumieć, co w danej chwili czuje ich pacjent :-( dobrze jednak, że po tym wszystkim Twoja doktor Cię uspokoiła :-) czekamy na informacje co dalej :-)
    Caroline to super wiadomość! :-) nie daj się tylko zwariować i po prostu oddaj emocjom ;-) 3mam kciuki :-)
    3wela a brałaś wcześniej tabletki antykoncepcyjne? Ja po ich odstawieniu czułam praktycznie każdą część ciała kiedy miałam okres ;-/ odzwyczaiłam się po prostu od kobiecych dolegliwości...
    A teraz z niecierpliwością czekam na okres, który jak na złość nie chce przyjść :-( dziś będzie 8 dzień na femostonie, we wtorek mam jechać ustalać szczegóły stymulacji. Tak bym chciała już zacząć to wszystko i z nadzieją patrzeć w przyszłość... :-)

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro mam kolejny monitoring, oby wszystko było dobrze... zobaczymy czy pęcherzyki dalej urosły, to będzie mój 14dc.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dziś byłam na usg- 12dc i pęcherzyk 19 mm :)

    agania lubi tę wiadomość

    .
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusi_a wrote:
    Też dziś byłam na usg- 12dc i pęcherzyk 19 mm :)


    Super :) to niedługo owulacja :) dostałaś zastrzyk na pęknięcie?
    To teraz działasz, żeby pochwalić nam się ciążą :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na kolejne usg sprawdzić czy pęcherzyk pękł, jak nie to pewnie dostane zastrzyk.

    .
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 2 lutego 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w sobote na monitoringu i pęcherzyk był ok 22 mm. Nie dostałam nic na pęknięcie ale chyba była owulacja w niedziele bo dziś tempka poszła do góry. Ciesze sie że w końcu coś idzie w dobrym kierunku:) Dziś mam monitoring więc będę wiedziała na 100% czy owu była.

    Anusi_a oby nam obu się udało!! i wszystkim staraczkom

    Bella93 lubi tę wiadomość

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja czekam na kolejny cykl, aby wziać CLO i potem pewnie pregnyl na pęknięcie. Powiedzcie mi - czy CLO, poniekąd "nakręca" nasze hormony i czy po np. 3 cyklach, gdzie z CLO nic nie wyjdzie (tzn. będzie ładna owulacja, ale nie dojdzie do zapłodnienia), organizm w kolejnym cyklu bez CLO lepiej sobie poradzi z "wyprodukowaniem" ładnego pęcherzyka? Coś Wam wiadomo na ten temat?

    A może znacie taki przypadek, że ktoś zaszedł w ciąże w kolejnych cyklach po odstawieniu CLO?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie ide do gin dzisiaj bo po Clo owulacji nie było, dzisiaj jest 48 dc i juz się z tym mecze.

  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! owulacja przyszła sama :) i jak na mnie to dość wcześnie bo generalnie zawsze miałam koło 18-20 dc, a tu niespodzianka 15 dc i praca domowa od pana doktora :)

    Caroline, jak już pisałam wcześniej, uda się :)

    Caroline lubi tę wiadomość

    .
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _sky_ wrote:
    Hej dziewczyny. Ja czekam na kolejny cykl, aby wziać CLO i potem pewnie pregnyl na pęknięcie. Powiedzcie mi - czy CLO, poniekąd "nakręca" nasze hormony i czy po np. 3 cyklach, gdzie z CLO nic nie wyjdzie (tzn. będzie ładna owulacja, ale nie dojdzie do zapłodnienia), organizm w kolejnym cyklu bez CLO lepiej sobie poradzi z "wyprodukowaniem" ładnego pęcherzyka? Coś Wam wiadomo na ten temat?

    A może znacie taki przypadek, że ktoś zaszedł w ciąże w kolejnych cyklach po odstawieniu CLO?

    słyszałam że po odstawieniu CLO jest szansa na normalną owulację bo clo pobudza pracę jajników.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj byłam na ostatnim monitoringu - owulacja potwierdzona więc CLO zadziałało!!! teraz tylko czekac na testowanie. W końcu mam poczucie że ten cykl to takie "prawdziwe" starania.

    agania lubi tę wiadomość

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ