X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane , widze ze dzis nastroje kiepskie :(
    witam nowe kolezanki :)
    co do niesprawiedliwosci to ja tez czasem mam takie dni kiedy jestem w przekonaniu ze Bog mnie za cos tym ze nie moge miec dziecka karze za cos...
    ze jestem gorsza od tych patologii ktore tylko tyłek wstawia.... to kim jestem ?zerem?

    ciezko jest chwilami , a jeszcze nerwów dodaje nam pis... przed chwila we wiadomosciach była wypowiedz tego kandydata na misnistra zdrowia ze jak by miał wybrac miedzy refudowaniem ivf a daramowymi lekami dla osob powyzej 70 roku zycia to oczywsicie wybrał by darmowe leki, tylko h&j jeb.. nie mysli ze nieplodnosc to choroba cywilizacyjna i za chwile bedziemy miec niz demograficzny...to nie niech staruchy maja za damo leki a emerytury przelewaja dla rydzyka .... ehh musiałam sie wygadac...

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była też wypowiedz pani z naszego Bociana. I zgadzam się w 100%, bo przecież wszystkie płacimy składki zdrowotne, płacimy na żłobki i przedszkola, a niedługo i na 500 zł na cudze dzieci. A nas to co, traktuje się jak gówno, już nie mamy prawa do leczenia. Sory dziewczyny ale wkurzyłam się i brak mi już słów na to wszystko.

    Lonia, urocza, Angela B-D lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisiory od początku były przeciwko refundacji invitro :( ale co oni mogą wiedzieć o naszych problemach, chorobach, uczuciach :( ... gówno
    Nie zdają sobie sprawy z tego że, coraz więcej młodych ludzi nie może mieć dzieci, a potem płaczą że, w Polsce tak mało dzieci się rodzi.
    Oni nie muszą się martwić przecież mają dość kasy i pewnie w niejednej pisowskiej rodzince jest ktoś taki który jest w naszej sytuacji.
    Mają nas gdzieś : tak jakbyśmy w ogóle nie istnieli
    nie obchodzi ich ile łez dziennie w poduszkę wylejemy. Ja mam cztery siostry i dwóch braci i wszyscy mają dzieci z dnia na dzień coraz ciężej jest udawać przed wszystkimi że, na razie nie chcemy dzieci że, mamy czas ..... a w środku aż serce pęka :(
    Dziewczynki trzymajcie się wiem jakie to jest cholernie ciężkie ale co nam zostało :(
    Buziaki i miłych snów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 19:53

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby dało się opisać słowami tę całą paranoję i to jak jesteśmy traktowane przez rząd trzeba by było używać słów zapewne nie zgodnych z regulaminem forum...Boże co to za kraj...dziewczyny musimy to przeczekać i modlić się o dobry koniec tej kotlowaniny,przecież nie mamy wyjścia...a jakby nie patrzeć jest o co walczyć i na co czekać! Dobrze że jest to forum,bo poniekąd nie jesteśmy z tym same!

    ewlinaaa85, mysza89, Abianka lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też co raz gorzej znoszę każdą ciąże w rodzinie nowe dziecko itd odrzuciłam chrześniaki a byłam przy nich od narodzin dziś mam żal ,do siebie do całego świata ze moja ciąża nie przetrwała a przecież te dzieci są nie winne ...szlak mnie trafia jak widze te wszystkie babcie lecące do kościoła chwalące rydzyka o robiące tam przelewy ja sie pytam po co ?? robi im wode z mózgu i jeszcze ten zastany pis ... dla nas kasy nie ma dla chorych na raka dzieci itd nie ma ale patologia chlejąca kase dostanie ...i to jeszcze z naszej kasy będziemy zapierniczać na cudze dzieci bo na nasze nie bedzie nas stać a pis wię będzie wozić limuzynami wspierać mochery brać kilkaset tysięcy miesięcznie a dla nas na program nie ma ,bo to nie chrześcijańskie po cholere mieszają kościół do ivf i polityki jak gówno wiedzą?? niech kaczka i cały rząd spotka się z nami i posłucha z czym się zmagamy jak cierpimy i jak nas to boli ...niech przeczyta nasze historie na tym forum....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 21:00

    Asana lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na koniec tego wspaniałego dnia powiem Wam, że tyle w nas determinacji do działania, że żaden kaczorowy rząd tego nie zmieni. Ten kraj pomaga tylko patologii, my nią nie jesteśmy. Nie pierwszy nie ostatni raz nasz ukochany kraj wypina się na nas, trzeba się z tym pogodzić. Mamy podwójnego pecha: niepłodność i życie w ciemnogrodzie. Najważniejsze jest to, żeby nie poddać sie i nie zniechęcić, bo pisiory i inne kaczory tylko na to czekają, żeby zniechęcić nas do działania.
    Jutro będzie lepszy dzień!

    ewlinaaa85, Julita76, Marta_NE, Aneczkaa99 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, wcale nie jest lepszy dzień :(
    Ja mam takiego doła, że żyć mi się odechciewa.
    Też mam ten problem, w rodzinie i wśród znajomych jest bardzo dużo dzieci i ciągle przybywa.
    Nie chcę jeździć na imprezy rodzinne, bo jest mi przykro, nie mówiąc już o świętach ale tak nie da się żyć!
    Najgorsze jest to, że o wszystkim decydują osoby, które nie mają nic wspólnego z naszym problemem niepłodności. Może pochylą się nad nim bardziej, jak w ich rodzinie się on pojawi, dotknie ich bliżej, ale my nie możemy czekać!
    Osoby sprawujące władzę muszą myśleć dobrze dla ogółu, w każdej kwestii i o każdej grupie osób której problem dotyczy, a nie wypowiadać się, że bardziej ważny jest jeden problem, a nie drugi to skandal!
    Niech zobaczą ilu par niepłodność dotyczy.
    To nie nasza wina jakie mamy życie, ile stresu o byt, o pracę, ile chemii w powietrzu, w jedzeniu...
    Lekarze to tylko zwykli ludzie, nie Bogowie, którzy nie są wszechmocni, mało tego denerwują się, bo my za dużo czytamy i za dobrze się orientujemy w temacie.
    Macie rację, też płacimy podatki i mamy prawo do leczenia i finansowania in vitro. Raczej to my musimy kierować nasze apelacje, a nie czekać, aż ktoś to przeczyta.

    ewlinaaa85, Julita76, Agnieszka_A., Asiula86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Macie rację, też płacimy podatki i mamy prawo do leczenia i finansowania in vitro. Raczej to my musimy kierować nasze apelacje, a nie czekać, aż ktoś to przeczyta.
    Dokładnie tak, w większości przemów ukochanego Prezydenta pisiorów że mają być obywatelskie projekty poważnie brane pod uwagę, że oczekuje tego od nowego rządu - to wypadałoby aby powstał projekt obywatelski na temat in vitro, może chociaż wtedy pochylą się nad liczbą osób które oczekują finansowania in vitro przez państwo

    Abianka lubi tę wiadomość

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może zbierzmy podpisy i wyślijmy do naszego "ukochanego rządu" niech zobaczą że się nie poddamy ;)

    Agnieszka_A., Abianka lubią tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D wrote:
    to może zbierzmy podpisy i wyślijmy do naszego "ukochanego rządu" niech zobaczą że się nie poddamy ;)

    hehe najlepiej skopiujmy kilka for i prześlijmy jako lekturę na dobranoc :)

    Abianka, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.chcemybycrodzicami.pl/artykul/1182/invimed-jako-pierwszy-otrzymal-zielone-swiatlo-od-ministerstwa-zdrowia

    może rozładują jednak kolejki i w styczniu ruszymy normalnie

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    http://www.chcemybycrodzicami.pl/artykul/1182/invimed-jako-pierwszy-otrzymal-zielone-swiatlo-od-ministerstwa-zdrowia

    może rozładują jednak kolejki i w styczniu ruszymy normalnie
    No proszę da się podejść do tematu profesjonalnie i nie narażać pacjentów na stres i niepewność :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    hehe najlepiej skopiujmy kilka for i prześlijmy jako lekturę na dobranoc :)
    :)

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te kliniki, które opracowały wcześniejdobre programy dostosowawcze pewnie też w niedługim czasie otrzymają certyfikaty i wrócą do pracy.
    Super tylko, że my czekamy na pieniądze z Ministerstwa na kolejne gwarantowane podejścia.
    A to już niestety zależy od polityki klinik jak rozdzielą otrzymane pieniądze więc gwarancji nie mamy,że kasy starczy bo każdy przypadek pacjentów jest indywidualny :(

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a gdzie można zlokalizować linka dotyczącego jakie kliniki otrzymały już nową akredytacje

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    dziewczyny a gdzie można zlokalizować linka dotyczącego jakie kliniki otrzymały już nową akredytacje
    Dołączam się do pytania :-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzirwczyny zadzwonilam do fertimedica do Warszawy!!!! I mamy wizyte kwalifikacyjna 23.listopada!!!!!!

    józefka, Aneczkaa99 lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dzirwczyny zadzwonilam do fertimedica do Warszawy!!!! I mamy wizyte kwalifikacyjna 23.listopada!!!!!!

    To super! Nie wiedziałam ze fertimedica uczestniczy w programie rządowym....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dzirwczyny zadzwonilam do fertimedica do Warszawy!!!! I mamy wizyte kwalifikacyjna 23.listopada!!!!!!
    Gratulacje Pabelka :)

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    To super! Nie wiedziałam ze fertimedica uczestniczy w programie rządowym....
    Nie ...wprowadzono mnie w błąd...:-[

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ