X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Nie ...wprowadzono mnie w błąd...:-[
    :(
    Pabelka próbuj w Artvimedzie w Krakowie, ja mam tam wizytę na 18 listopada umówiona, może jeszcze Ci się uda

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka, kopiuję dla Ciebie z wątku o Klinice Artvimed:

    "Ostatnio jak byłam na wizycie w klinice 29.10 to kobitka z recepcji mówiła, że kwalifikacje są przedłużone do końca listopada :) "

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 17:38

    Lonia lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)
    przyłącze sie do watku bo tez walcze o wizyte kwalifikacyjna, niestety jak narazie dostałam odpowiedz odmowna od wiekszosci klinik z okolicy, jestem z warszawy - jedynie in vimed kazal wrocic w styczniu

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Nie ...wprowadzono mnie w błąd...:-[

    Spróbuj w tym Krakowie ja też szukałam w wielu klinikach, z forum od dziewczyn dowiedziałam się o Krakowie, napisałam tam i dostałam mejla od pana Doktora że, jeżeli spełniam warunki to zakwalifikują mnie do programu invitro ja mam wizytę na 17 listopada. Mam nadzieję że i tobie się uda

    Lonia lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane! Lonia , gratulacje zarodków:)
    u mnie @ sie konczy i juz sama nie wiem czy ciagac jeszcze cykl na clo czy dac sobie spokoj...
    od listopada zaczynam dodatkowa prace wieczorami za 1050 zł netto , przydadza sie pienazki bo czas zaczac odkładac na komercyjne podejscie w czechach....
    W grudniu jednka sie zdecyduje na ta histeroskopie ze scrachtingiem na nfz to nie mam sie co zastanawiac tym bardziej ze jesli dojdzie wogule do 1 procedury to i tak na 1 sie skonczy i chce byc jak najlepiej przygotowana do tego, a scrachting podobno daje efekt przez 3 cykle...



    jesli wolno zapytac dlaczego w czechach?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Spróbuj w tym Krakowie ja też szukałam w wielu klinikach, z forum od dziewczyn dowiedziałam się o Krakowie, napisałam tam i dostałam mejla od pana Doktora że, jeżeli spełniam warunki to zakwalifikują mnie do programu invitro ja mam wizytę na 17 listopada. Mam nadzieję że i tobie się uda
    Jesteście kochane,ale niestety nie mam szans pojechania do krk...mam tam 500 km...pewnych gór nie da się przeskoczyć...chyba muszę czekać do stycznia(ja i moja niecierpliwość),i zobacze co powiedzą w Bydgoszczy,bo mam dzwonić 16.11...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Jesteście kochane,ale niestety nie mam szans pojechania do krk...mam tam 500 km...pewnych gór nie da się przeskoczyć...chyba muszę czekać do stycznia(ja i moja niecierpliwość),i zobacze co powiedzą w Bydgoszczy,bo mam dzwonić 16.11...

    Strasznie mi przykro :( będę trzymała kciuki żeby w Bydgoszczy Ci się udało.

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Jesteście kochane,ale niestety nie mam szans pojechania do krk...mam tam 500 km...pewnych gór nie da się przeskoczyć...chyba muszę czekać do stycznia(ja i moja niecierpliwość),i zobacze co powiedzą w Bydgoszczy,bo mam dzwonić 16.11...
    Jestem z Bydgoszczy i tez probiwalam sie dostac raczej srodkow nie bedzie zbyt szybko, klinika zdrowko ma dluga liste rezerwowa. Sama dojezdzam do Krakowa. Jest jeszcze kilka osob z naszych stron, zawsze mozna polaczyc sily i jechac razem a nawet jedna z naszychbkolezanek jest tak waleczna, ze pojechala komunikacja miejska i sie udalo. Nie poddawaj sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 19:27

    ewlinaaa85, ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • chiara Autorytet
    Postów: 523 556

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam nadzieje, że mimo wszystko program będzie wydłużony i każda się dostanie. Bo uważam, że każdy powinien mieć szansę spróbować. Tylko czemu jest tyle przeciwników i osób rzucajacych kłody pod nogi....

    Lonia, Aneczkaa99 lubią tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Jestem z Bydgoszczy i tez probiwalam sie dostac raczej srodkow nie bedzie zbyt szybko, klinika zdrowko ma dluga liste rezerwowa. Sama dojezdzam do Krakowa. Jest jeszcze kilka osob z naszych stron, zawsze mozna polaczyc sily i jechac razem a nawet jedna z naszychbkolezanek jest tak waleczna, ze pojechala komunikacja miejska i sie udalo. Nie poddawaj sie
    Genesis kazali dzwonic 16.11...zobaczymy.Do zdrowka pisalam,i tam nawrt szansy nie mam.jedyne co pozostaje to wlasnie Genesis w Bydgoszczy i Bocian w Warszawie gdzie znowu mam zadzwonic na poczatku grudnia.
    Dziękuję za meeega wsparcie,to dla mnie bardzo ważne w chwilach w torych tracę nadzieję na drugie dzieciatko.Jestem na of od bodajze listopada 2012r,to juz chyba dosc dlugo...jestescie kochane! :-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Jestem z Bydgoszczy i tez probiwalam sie dostac raczej srodkow nie bedzie zbyt szybko, klinika zdrowko ma dluga liste rezerwowa. Sama dojezdzam do Krakowa. Jest jeszcze kilka osob z naszych stron, zawsze mozna polaczyc sily i jechac razem a nawet jedna z naszychbkolezanek jest tak waleczna, ze pojechala komunikacja miejska i sie udalo. Nie poddawaj sie


    a co sadzisz o tej klinice masz pozytywne odczucia?

    to chyba ostatnia klinika która jeszcze kwalifikuje nowe pary

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 20:46

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    jesli wolno zapytac dlaczego w czechach?
    Kochana bo jesli u nas nowa władza zrobi to co juz nie raz wspominała chodzby o tym aby nie mrozic zarodkow tylko zapladniac max 2 to na komercyjne sie nawet nie oplaca u nas podchodzic , a dlaczego czechy? bo mam tam najblizej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki nie wiem czy was to ucieszy jak mnie ale właśnie przeczytałam że minister Zembala przedłużył program do 2019 :D czyli jakaś nadzieja jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 22:12

    asiamar, Lonia, pabelka88, Asiula86, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Kobietki nie wiem czy was to ucieszy jak mnie ale właśnie przeczytałam że minister Zembala przedłużył program do 2019 :D czyli jakaś nadzieja jest :)
    Przedłużył?

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    a co sadzisz o tej klinice masz pozytywne odczucia?

    to chyba ostatnia klinika która jeszcze kwalifikuje nowe pary
    Powiem szczerze ze to byla ostatnia klinika do jakiej jezdzic chcielismy bo mamy prawie 500 km, wczesniej odwiedzilismy klinike zdrowko ale nie bylo miejsc i trafilismy do Gamety w Rzgowie. Tam wyciagali od nas kase i zlecali bezsensowne zabiegi. Kiedy poddalismy sie wszystkim badaniom i wydalismy mase pieniedzy powiedzielinam w Gamecie, ze niestety nie ma juz dla nas miejsca na rzadowke. Zeby zachowac waznosc naszych wynikow i nie marnowac czasu szukalismy po calej Polsce i wtedy byl dostepny juz tylko Artvimed w Krakowie. Pierwsza wizyta 7 pazdziernika od razu kwalifikacja, szybka stymulacja i 31 transfer. Dzis jest 3 doba jak oczekuje na zagniezdzenie maluszka ;) bardzo polecam, mala kameralna klinika, pelen profesjonalizm, w sumie bylam tam 5 razy

    Abianka lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wyborcza.pl/1,75478,19134302,in-vitro-bedzie-refundowane-do-2019-r-minister-zdrowia-podpisal.html

    Lonia, pabelka88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka podobno wiara czyni cuda, choć czasami ciężko nadal wierzyć... nie poddawaj się, dzwoń do skutku, trzymam kciuki żebyś w końcu znalazła swoje miejsce

    Dziewczyny z tym przedłużeniem to tak trochę na dwoje babka wróżyła, bo owszem przedłużył ale to pisiory będą zatwierdzać budżet i mogą do niego wprowadzać poprawki, więc jeszcze nie wiadomo co z nim zrobią :(
    Byłam wczoraj w mojej dotychczasowej klinice żeby wziąć kopię dokumentacji i rozmawiałam z lekarką, żeby wybadać komercyjną opcję, bo niestety oni w klinikach też mają obawy odnośnie refundacji. Mówi żeby oczywiście próbować (nawet u konkurencji :) jeśli mają jeszcze środki) albo wpisać się na listę rezerwową, żeby zdążyć jeszcze z programu obowiązującego ( a wprost mówi że pierwszeństwo mają pary do 2 lub 3 podejścia i te które na listach zakwalifikowanych osób już są ), bo obawiają się że po czerwcu może być jednak problem z refundacją :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 07:49

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka nie ma chyba jeszce listy ośrodków, które dostały akredytacje. POdano, że invimed jako pierwszy otrzymał 3 listopadaa. Czytałam informacje, że kolejne kliniki, które złozyły dobry program dostana akredytacje w ciągu 7 dni.

  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jakbyscie jeszcze nie wiedzialy:-) To zembala podpisal rozporzadzenie na kolejną edycję programu leczenia niepłodności

    http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Minister-zdrowia-przedluzyl-program-leczenia-nieplodnosci-00013885

    Pzdr;-)))

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zakwalifikowana w Bydgoszczy w klinice zdrówko i też czekam do stycznia . Dr mówił że może to być może i grudzień mamy czekać na telefon . Ale my byliśmy zakwalifikowani uwaga w czerwcu ! gdybym wiedziała co sie będzie wyprawiać to dawno bym sie przeniosła . Chcieliśmy odpocząc w wakacje od tego wszystkiego i zacząc we wrześniu a tu zonk. A jak oceniace tę klinikę zdrówko ?

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ