X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w Krakowie też ruszyło z kopyta, przesuwają wizyty w grudnia na listopad wiec jest coś na rzeczy z tym miesiącem.

    Aniu naprawdę komentarz do Myszy bardzo niestosowny :(

    Dziewczyny powodzenia dla Was wszystkich, obyśmy szybko wspierały się w procedurach i oczekiwaniu na II kreski :)

    pabelka88, mysza89, Tosia 1981, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 17 listopada 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Przepraszam za zamieszanie nie o to mi chodziło ja na prawdę z całego serca życzę każdej z was Fasolki ale nie będę sie przepychac i nikomu nie mam zamiaru udowadniać jak jest ...napisalam prawde ...i szkoda mi ze wychodzi prawdziwe oblicze osob to przykre bo kazda zasługuje na szczęście ale widac nie kazdy docenia i nie kazdy potrafi wspierac

    MYSZKA nie poddawaj się strasznie ci kibicuje i życzę Ci wszystkiego najlepszego

    Nie lubie właśnie takich sytuacji dlatego tez rzadko się wypowiadam ...za duzo przeszłam ale nigdy nikomu nie życzę tych smutnych chwil więc współczuje postawy Ani wobec osób które tak samo się starają.


    Za każdą z was trzymam kciuki na prawdę :-)

    mysza89, pabelka88, Tosia 1981, Julita76, margo001, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 17 listopada 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzwoniłam do bociana w białym jeszcze nie ma kasy :/

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 listopada 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella wrote:
    Dziewczyny Przepraszam za zamieszanie nie o to mi chodziło ja na prawdę z całego serca życzę każdej z was Fasolki ale nie będę sie przepychac i nikomu nie mam zamiaru udowadniać jak jest ...napisalam prawde ...i szkoda mi ze wychodzi prawdziwe oblicze osob to przykre bo kazda zasługuje na szczęście ale widac nie kazdy docenia i nie kazdy potrafi wspierac

    MYSZKA nie poddawaj się strasznie ci kibicuje i życzę Ci wszystkiego najlepszego

    Nie lubie właśnie takich sytuacji dlatego tez rzadko się wypowiadam ...za duzo przeszłam ale nigdy nikomu nie życzę tych smutnych chwil więc współczuje postawy Ani wobec osób które tak samo się starają.


    Za każdą z was trzymam kciuki na prawdę :-)

    masz racje trzymam kciuki za Ciebie :) daj znac jak po wizycie jak nie tutaj to na priv....albo.lepiej priv ja sie ulatniam z tego miejsca ...

    muriella lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny widzę duze emocje i nie zawsze pozytywne, ale prawda jest taka każdej z nas chwilami puszczają nerwy i niestety wtedy mówimy, piszemy przykre rzeczy. ja w czwartek jade do mojej kliniki na konsultacje z koordynatorem a zarazem najlpeszym embriologiem ever, oczywiściw dam Wam wtedy znać !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    dziewczyny widzę duze emocje i nie zawsze pozytywne, ale prawda jest taka każdej z nas chwilami puszczają nerwy i niestety wtedy mówimy, piszemy przykre rzeczy. ja w czwartek jade do mojej kliniki na konsultacje z koordynatorem a zarazem najlpeszym embriologiem ever, oczywiściw dam Wam wtedy znać !!!
    Czekamy zatem z niecierpliwością! Powodzenia kochana :-*

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    dziewczyny widzę duze emocje i nie zawsze pozytywne, ale prawda jest taka każdej z nas chwilami puszczają nerwy i niestety wtedy mówimy, piszemy przykre rzeczy. ja w czwartek jade do mojej kliniki na konsultacje z koordynatorem a zarazem najlpeszym embriologiem ever, oczywiściw dam Wam wtedy znać !!!
    Czekamy na każdą informację, oczywiście wierząc że będzie ona dobra :)
    Powodzenia :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) przyznam się Wam szczerze, dziś z koleżanką poszłam do "wróżki" nie takiej z ogłoszenia bo nigdzie nie robi, do niej można dostać się tylko pocztą pantoflową :) i co karta dziecka była przy mnie w przyszłym roku ale także instytucja, jakiś urząd interpretacja moja prosta była musi się w końcu udać !!!

    pabelka88, mysza89 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    :) przyznam się Wam szczerze, dziś z koleżanką poszłam do "wróżki" nie takiej z ogłoszenia bo nigdzie nie robi, do niej można dostać się tylko pocztą pantoflową :) i co karta dziecka była przy mnie w przyszłym roku ale także instytucja, jakiś urząd interpretacja moja prosta była musi się w końcu udać !!!
    No widzisz nawet karty pokazują że będzie dobrze ;) więc musi być :)

    józefka lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    :) przyznam się Wam szczerze, dziś z koleżanką poszłam do "wróżki" nie takiej z ogłoszenia bo nigdzie nie robi, do niej można dostać się tylko pocztą pantoflową :) i co karta dziecka była przy mnie w przyszłym roku ale także instytucja, jakiś urząd interpretacja moja prosta była musi się w końcu udać !!!
    Bo tak właśnie bedzie!!! :-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój styczeń zamienił się w luty, kolejka ogromniasta, w ciągu 2 miesięcy przeprowadzono 2 procedury!!!
    wciąż czekają na kasę i podpisanie aneksu, w takim tempie to nawet do czerwca nie zdążymy :(
    ech kiepski dziś dzień...

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza, Ty jesteś w Invikcie w Warszawie?

    urocza lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Urocza, Ty jesteś w Invikcie w Warszawie?

    niestety tak... :(
    wszędzie jakiś ruch, a tu jak zwykle lipa

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    niestety tak... :(
    wszędzie jakiś ruch, a tu jak zwykle lipa

    Słabo trochę... :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga wkładam kij w mrowisko : moja znajoma również zaczęła przygotowania do pierwszej procedury we wrocławskiej invikcie.

    Przykre jest wylewanie żółci i frustracji tu na forum, na dziewczyny, z których każda ma swoją długa i smutna historie.

    Z tego co wyczytałam na innym watku również w W-wie w invikcie coś się ruszyło. Mi doktor mówił że pierwszeństwo będą miały pacjentki przed drugą i trzecia procedura. To w Warszawie. Nie wiem jak w innych klinikach.

    Mysza :* ty masz jeszcze mrozaczka?

    mysza89, sylwiaśta159, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas napewno wiele przeszła i dlatego musimy się trzymać razem, bo kto nas lepiej zrozumie niz my siebie nazwzajem, które same doświadczyłysmy tego bólu, smutku, łez i radości. Są chwile załamania, zwątpienia, rozpaczy i niemocy, które pewnie też muszą znaleźć gdzieś ujście, lepiej w innych miejscach, ale cóż takie jest życie. Trzymajmy się razem i nie poddawajmy się bardzo was prosze drogie koleżanki :)

    Czy któraś z was wie coś o Kriobanku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 08:46

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Uwaga wkładam kij w mrowisko : moja znajoma również zaczęła przygotowania do pierwszej procedury we wrocławskiej invikcie.

    Przykre jest wylewanie żółci i frustracji tu na forum, na dziewczyny, z których każda ma swoją długa i smutna historie.

    Z tego co wyczytałam na innym watku również w W-wie w invikcie coś się ruszyło. Mi doktor mówił że pierwszeństwo będą miały pacjentki przed drugą i trzecia procedura. To w Warszawie. Nie wiem jak w innych klinikach.

    Mysza :* ty masz jeszcze mrozaczka?


    ty lepiej kochana nie pisz tu takich rzeczy że ktoś już zaczyna już procedure w invikcie wrocław bo zostaniesz ciepło potraktowana jak ja ...tak mam jeszcze mrozaczka ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 08:51

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie zdanie na temat mrożenia komórek?

    Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVA wrote:
    Dziewczyny jakie macie zdanie na temat mrożenia komórek?

    Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.
    Ja jakbym mogła cofnąć czas to bym swoje komórki zdecydowanie zamroziła.

    Nie wiem o co chodzi, że niektóre kliniki juz ruszają, a inne czekają na kasę od stycznia. Jak dzwoniłam kiedyś do MZ, to usłyszałam, że w grudniu kliniki muszą sie rozliczyć i np jak zostały im pieniądze z niewykonanych procedur to muszą je zwrócić i dadzą je wtedy innym klinikom. No ale chyba żadnej nie zostało? Bo skad kliniki mają teraz kasę z poprzedniej transzy jeszce nie wykorzystanej, bo pary zrezygnowały, zaciążyły itd. Nowe pieniądze mają być przecież dopiero w styczniu? O co tu chodzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 09:19

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza wiesz, prawda obroni się sama. Mnie cieszy to, że ktoś dostaje swoją szansę.

    No to zaczynam trzymać kciuki za Twój szczesliwy transfer. A nie mozesz umówić się do profesora Ł. na wizytę? może być Ci dodał jeszcze steryd, clexane? może zleci jakieś badania?

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ