X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    No popatrz :) daj sobie juz tez na wstrzymanie triss ok?

    taaaaaaaak jest! milcze juz jak grób
    Reni wrote:
    Powiem Wam, że ja w Wwwie mam tyle możliwości, tyle klinik, ale nie stać mnie na prywatne kliniki, gdzie mimo, że rządówka, to doją pacjentki z kasy zlecając co i rusz dodatkowe badania. I dlatego siedzę sobie w tym moim obskórnym szpitalu.
    A jeszcze jak pomyślę, że miałabym dojeżdzać taki kawał, nawet i 500 km O.o podziwiam. Serio. Podziwiam, ja chyba aż tyle zaparcia nie mam. Może to kwestia wieku, bo na stare lata człowiek robi się leniwy chytryke.gif


    mówisz o badaniach przed kwalaifikacjami do rzadowki? u mnie jakoś szczególnie dużo ich nie było... musielismy zrobic tylko fragmentację DNA plemnika, bo u nas kwalifikacja była z czynnika męskiego. Wszystko, co lekarz wymagał mieliśmy wczesniej zrobione (AMH, hormony).

    To chyba nie kwestia wieku tylko możlwości, logistyki, kasy, wolnego czasu. Ja rozważam przeniesienie do Białegostoku - z wawy 200km i nie przerażają mnie dojazdy, tylko urlopy/zwolnenia w pracy. Wszystko poza tym jest do ogarnięcia.


  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Siadłyście na Anię1986, a w sumie miała prawo się zdenerwować. Słyszy w klinice, że jest coś niemożliwe, a ktoś na forum mówi, że możliwe.

    Może poleciały za ostre słowa, ale chyba bierzecie za bardzo do siebie pewne rzeczy.
    Pozostaje czekać na swoją kolej i tyle.



    Po pierwsze nikt nie siadł na Biedna Anie tylko ona usiadła bzdurnymi słowami na Mysze !!! trzeba mieć serce i być choć trochę inteligentnym żeby dobrze uzasadniać swoje racje, poza tym czytanie ze zrozumieniem nie boli ...i jesli chciała swoje frustracje wylać to mogła pisać do mnie ...życie niestety jest niesprawiedliwe ale w życiu nie napisalabym nikomu takich słów będąc za chwilę na jego miejscu a pamietajcie KARMA WRACA

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 listopada 2015, 19:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 listopada 2015, 19:24

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ja za parę dni mam @ a wiec tez poprosze kondukt zalobny no bo przecież znow sie nie udalo ok?
    Poza tym to wszystko od czego zaczela sie dyskusja pisalam w Twoja strone a mysza weszla w rozmowe nie potrzebnie.


    Swoja droga i tak myślę ze robisz sztuczne zamieszanie, pojawilas sie tu z nikąd.. I mam nadzieje ze tak szybko znikniesz bo inteligencja tez nie grzeszysz...


    Bardzo bystre to co napisałaś :-) szczególnie to że ktoś sie wtrącił i musiałaś właśnie dowalac jej ...no widocznie brak ci przenikliwosci umysłu :-) swoją droga to słownik wyrazów polskich słowo "inteligencja" to jakby nie patrzeć także taktowne zachowanie sie w danej sytuacji które pokazalas :-)

    Jak już pisalam nie mam zamiaru udowadniać swoich racji ale skoro inne dziewczyny także potwierdzają to znaczy że nie kłamie aaa i jeszcze jedno w przeciwieństwie do ciebie ja trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i nie patrze tylko na swoją osobę :-) pozdrawiam

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Nie mierz mnie swoją miara to ze ty jesteś glupia to nie znaczy ze wszyscy na okolo.
    Tak mysle ze urzadzasz cyrki!!


    Wczoraj wspomnialas ze sie stąd ulatniasz to co jeszcze tu robisz?

    Więcej nie mam zamiaru z Toba dyskutowac i ty tez wara ode mnie jasne?!
    to ty sie odwal ode mnie nie ulotnie sie poczekam aż zaczniesz ivf i dostaniesz porządnego kopa lub zmienisz forum ..... a głupia jestes ty


    muriella nie 1 osoba pitwierdziła twoje racje :) w piątek zapytam dr i pewnie bedzie tak ze wystartuje szybko w 2 procedurze jak mam możliwość zostac w invikcie i miec pierwszeństwo nad Ania1986 to zostane może sie dziewczyna nie załapie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 16:58

    muriella lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    to ty sie odwal ode mnie nie ulotnie sie poczekam aż zaczniesz ivf i dostaniesz porządnego kopa lub zmienisz forum ..... a głupia jestes ty
    Nie doczekanie twoje!! :-D
    Zyczysz mi porzadnego kopa przy ivf,super, najwidoczniej ciebie jeszcze za malo życie skopalo skoro komus tego zyczysz a pamietaj ze to wraca..
    Ja ci ani razu zle nie zyczylam tylko stwierdzilam ze przesadnie sie nad soba rozczulasz mimo ze niby tyle przeszlas...


    Konczymy juz te gierki słowne czy nadal chcesz sie w nie bawic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 17:07

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Nie doczekanie twoje!! :-D
    Zyczysz mi porzadnego kopa przy ivf,super, najwidoczniej ciebie jeszcze za malo życie skopalo skoro komus tego zyczysz a pamietaj ze to wraca..


    Haha no to jest bardzo bystre i inteligentne z twojej strony...nie musisz powtarzać moich słów do kogoś innego stwórz swoje :-) bawi mnie to bo na prawdę nie potrafisz sie wypowiedzieć racjonalnie ...ja także poczekam i zobaczymy co los przyniesie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 17:10

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella wrote:
    Haha no to jest bardzo bystre i inteligentne z twojej strony...nie musisz powtarzać moich słów do kogoś innego stwórz swoje :-) bawi mnie to bo na prawdę nie potrafisz sie wypowiedzieć racjonalnie ...ja także poczekam i zobaczymy co los przyniesie :-)
    Za to ty potrafisz cieszmy sie z tego wszyscy...narazie

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Nie doczekanie twoje!! :-D
    Zyczysz mi porzadnego kopa przy ivf,super, najwidoczniej ciebie jeszcze za malo życie skopalo skoro komus tego zyczysz a pamietaj ze to wraca..
    Ja ci ani razu zle nie zyczylam tylko stwierdzilam ze przesadnie sie nad soba rozczulasz mimo ze niby tyle przeszlas...


    Konczymy juz te gierki słowne czy nadal chcesz sie w nie bawic?
    oczywiście ze kończymy tak miło teraz bedzie znów na forum ....
    niestety ja nie życze pisze fakt to ze podejdziesz nie daje gwarancji ze ci sie uda od razu ze wszystko pójdzie idealnie no i ze nie bedzies miec żadnego krio a to przecież jak @ ...nie życze bys poczuła to co ja .... bo przeciez wczoraj napisałas takie ciepłe do mnie słowa ....cholera wole miec @ co miesiąc niz dowiadywac sie ze zarodek sie nie rozwijał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 17:25

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    oczywiście ze kończymy tak miło teraz bedzie znów na forum ....
    niestety ja nie życze pisze fakt to ze podejdziesz nie daje gwarancji ze ci sie uda od razu ze wszystko pójdzie idealnie no i ze nie bedzies miec żadnego krio a to przecież jak @ ...nie życze bys poczuła to co ja ....
    Pogadamy na priv?

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veronica wrote:
    ile kosztowały ww. badania i udało się coś na NFZ chyba kariotyp jest ale coś jeszcze?
    0k 1900-2000, wiem że kariotypy można na nfz (ale się czeka a my nie chcieliśmy tracić czasu) ale czy coś jeszcze można na nfz to nie wiem

    veronica lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    0k 1900-2000, wiem że kariotypy można na nfz (ale się czeka a my nie chcieliśmy tracić czasu) ale czy coś jeszcze można na nfz to nie wiem
    ja w tamtym roku usłyszałam termin w lipcu przy rejestracji do genetyka na wrzesień 2016 ...nie wiem czy teraz da sie gdzies na nfz dostac ....

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam i nie wierzę !!!!! dajcie już spokój, wczoraj weszły tu nie potrzebne emocje, ale dzisiaj myślałam że będzie już spokój :-( cel mamy jeden !!!!!

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    Dziewczyny czytam i nie wierzę !!!!! dajcie już spokój, wczoraj weszły tu nie potrzebne emocje, ale dzisiaj myślałam że będzie już spokój :-( cel mamy jeden !!!!!
    ale jest już spokój a nawet Święty spokój :D

    muriella lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    ale jest już spokój a nawet Święty spokój :D
    Dokładnie, wyjasnilysmy sobie wszystko, wzajemnie sie przeprosilysmy bo nas poniosło i mam nadzieje ze jest ok:)

    veronica lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 18 listopada 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze z większością się znamy już trochę z wątku IVF. Plisss nie dajmy się skłócić Ania1986, Mysza89 i tak zaraz zaciążymy wszystkie i będą to wspaniałe 9 miesięcy i potem utęsknione pieluchy, karmienie, kolki i itp

    a co do dojazdów do klinik też podziwiam. u mnie są 2 kliniki do jednej tej w której podchodzę mam pare minut jazdy samochodem, druga to dobre 30-40 minut jazdy i przyznaje korzystam z tej blizej bo jest mi poprostu łatwiej choć ta druga klinika to juz luksusik piękny :)

    mysza89 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    kurcze z większością się znamy już trochę z wątku IVF. Plisss nie dajmy się skłócić Ania1986, Mysza89 i tak zaraz zaciążymy wszystkie i będą to wspaniałe 9 miesięcy i potem utęsknione pieluchy, karmienie, kolki i itp

    a co do dojazdów do klinik też podziwiam. u mnie są 2 kliniki do jednej tej w której podchodzę mam pare minut jazdy samochodem, druga to dobre 30-40 minut jazdy i przyznaje korzystam z tej blizej bo jest mi poprostu łatwiej choć ta druga klinika to juz luksusik piękny :)
    ja też bym.chciała sie leczyc bliżej domu bo łatwiej ale jesli klinika idzie schematem i wszyscy są traktowani tym samym lekiem do stymulacji tym samym lekiem do krio to sie boje czy w ogóle do tej ciąży dojdzie trace pieniądze rujnuje sie psychicznie obiecali ze uda sie za 1 razem bo duze szanse bo byłam w ciąży a jest inaczej :( chce wykorzystać kazdą szanse by nie żałowac ze mogłam bo może tam by sie udało ... jeszcze daje im szanse ale ile moge prosic o.zmiany a oni mają to gdzies za to płatne badania robic musze a leku zmienic oni juz nie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 20:42

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka ma sie podpytac w invimedzie jak stoją, czy juz wiedza ile kasy dostana i czy będzie mozna do nich przejść, jeśli tylko pojawi sie taka możliwość to chodzbym miala ruszyc później niz w styczniu to uciekam z invicty bo ile ludzi tyle informacji a to tez jest frustrujące bo nie wiadomo komu wierzyc i co jest prawdą.

    Ja gdybym miala do Krakowa chodzby połowę mniej drogi to juz we wrześniu bym uciekala po kwalifikacji ale jak obliczylismy z mężem to ok 1500 na samo paliwo by poszlo miej wiecej bo wiadomo ze nie idzie przewidzieć wizyt,bazowalismy na tym co dziewczyny z artvimedu mówiły o ilości wizyt i do tego obydwoje mamy placone za dzien przepracowany to nue dosc ze bysmy potrzebowali w cholerę wolnego to jeszcze byśmy byli stratni na kase i z tego względu dalismy sobie spokój.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodz przykro jest jak widze ze dziewczyny po mnie sie kwalifikowaly w artvimedzie i juz sa po pierwszych transferach a ty dalej kwitniesz w jednym miejscu i nic na to nie mozesz poradzić

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ