X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze i ja do Ciebie dołacze w tym czasie:-D na razie czekamy na wieści pozdrawiam:-)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Mam nadzieje ze i ja do Ciebie dołacze w tym czasie:-D na razie czekamy na wieści pozdrawiam:-)


    Trzymam kciuki :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. super wiadomości :) oby więcej na tym wątku było takich pozytywów!!!

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    Agnieszka_A. super wiadomości :) oby więcej na tym wątku było takich pozytywów!!!

    Oby oby :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Miłego dnia!
    Ja z niecierpliwością czekam na 29.12 ;)

    Agnieszka_A., mysza89, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej kochane! Miłego dnia!
    Ja z niecierpliwością czekam na 29.12 ;)
    A jak wizyta w invikcie ? Zabraliście dokumenty??

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    A jak wizyta w invikcie ? Zabraliście dokumenty??
    Tak w poniedziałek byliśmy i juz mam nadzieje ze nasze papiery sa w ministerstwie ;)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Tak w poniedziałek byliśmy i juz mam nadzieje ze nasze papiery sa w ministerstwie ;)

    Ja zmieniałam realizatora. Do MZ idzie wyłączenie wirtualne zgłoszenie chęci zmiany a nie dokumentacja medyczna. Jeśli taka masz w klinice to musisz zgłosić chęć pobrania kopii i po opłaceniu kserokopii odebrać. Z całą pewnością kliniki nie przesyłają jej ani do MZ ani do nowego realizatora.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Anatolką. Mąż i ty musicie podpisać zgody na zmianę, ale dodatkowo wystąpić do kliniki o kopię dokumentacji medycznej jeżeli takowa jest. Niestety czasami kliniki pobierają sobie opłatę za każdą stronę kserokopii.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się

    Byłam dzisiaj w klinice

    W styczniu już mają komplet. Ruszamy w lutym. Punkcja +/- 15.02

    kolejną wizytę mam 19.01 i wtedy rozpiszą mi leki

    szybko zleci ..mam nadzieję :-)

    w poczekalni była laska, która miała wizytę rejestracyjną O.o czyli co nadal przyjmują zgłoszenia nowych??? O.o jak u Was jest?

    Agnieszka_A., wombi, józefka, triss lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Ja zmieniałam realizatora. Do MZ idzie wyłączenie wirtualne zgłoszenie chęci zmiany a nie dokumentacja medyczna. Jeśli taka masz w klinice to musisz zgłosić chęć pobrania kopii i po opłaceniu kserokopii odebrać. Z całą pewnością kliniki nie przesyłają jej ani do MZ ani do nowego realizatora.
    zle sie wyraziłam, wypelnilismy wniosek o zmiane i we wtorek mieli wysyłac go do mz a mz ma 2 tyg aby przesłac to do artvimedu(pewnie musza i tak wysłac do nowej kliniki nasze oswiadczenia, regulaminy przez nas podpisane przy kwalifikacji czy nie?)

    a co do dokumentacji medycznej to wyniki badan dostawałam od razu w formie papierowej a wiec nic wiecej nie potrzebowałam stamtąd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 21:59

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni a w której klinice jesteś? To dobre wieści, szybko Ci minie. W invikcie podobno na razie nie kwalifikują.

    W poniedziałek mam wizytę, z tego ostatniego transferu raczej nici (dziś 6dpt beta 0) więc liczę że uda mi się od razu zacząć trzecia procedurę.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starynkiewicza

    triss lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja klinika nadal milczy :(

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    zle sie wyraziłam, wypelnilismy wniosek o zmiane i we wtorek mieli wysyłac go do mz a mz ma 2 tyg aby przesłac to do artvimedu(pewnie musza i tak wysłac do nowej kliniki nasze oswiadczenia, regulaminy przez nas podpisane przy kwalifikacji czy nie?)

    a co do dokumentacji medycznej to wyniki badan dostawałam od razu w formie papierowej a wiec nic wiecej nie potrzebowałam stamtąd

    Nic nie przesyłają. Wszystko odbywa się wirtualnie w systemie :-) po ok 2 tyg możesz zadzwonić do Krk czy widzą Was już w systemie.

    triss lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam wczoraj na wizycie i jeden lekarz mówi co innego każą przyjechać że będziemy zaczynać a tu zonk . Nie wiadomo czy wogóle ruszy jeszcze program jeśli tak to i tak mamy szanse na kwiecień/maj bo jesteśmy w połowie listy .
    Czy jest któraż z was zorientowana jak wygląda zrezygnowanie z programu ? Chcemy zobaczyć co będzie w styczniu jeśli nie będzie po naszej myśli to zrobimy komercyjnie .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jak tam u Was oczekujących. U mnie lipa, i te święta nadchodzące jakoś mnie przytłaczają. Mimo wszystko chciałam Wam dziewczynki i Waszym drugim brzydszym połówką złożyć życzenia, a czego Wam życzę... wiecie najlepiej !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Święta to trudny temat, u nas jakas zleca w nadziei ze kolejne juz będziemy we 3, gdyby nie to ze Kraków dal nam nadzieje ma rodzicielstwo to pewnie swiat bym nawet nie obchodziła, zaszyla bym sie pod kołdra i udawala ze nie istnieje.
    Kochane mimo ze zbliżające sie święta to dla wielu trudny smutny czas to jednak zycze wam abyscie odnalazly nowa nadzieje i sile do walki, jak najmniej zlych wiadomosci, szczęścia, zdrowka oraz cudu rodzicielstwa :*

    urocza lubi tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadchodzą święta, pewnie dla niektórych z Was czas radości, dla innych wyjątkowo trudny czas. Wszystkim chcę życzyć przede wszystkim nadziei, bez której nie da się żyć, miłości i wsparcia ze strony bliskich, uporu w dążeniu do celu i cudu na który każda z nas czeka. Wszystkie Was ściskam i z całego serca kibicuję!

    józefka, mysza89 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opublikowano dziś listę leków refundowanych, która będzie obowiązywała od 1 stycznia 2016.

    http://www.mz.gov.pl/leki/refundacja/lista-lekow-refundowanych-obwieszczenia-ministra-zdrowia

    wombi, mysza89 lubią tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ