X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane! co u Was?
    ja dzis musiałam sie przejsc do mej kochanej invicty na biocenoze i jak tam weszłam to juz miałam nerwa:D
    dzisl udzi tłum jak nigdy a co najlepsze kwalifkowali jakas pare :D jak sie na ta pare patrzyłam to az mi ich szkoda było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 12:48

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane! co u Was?
    ja dzis musiałam sie przejsc do mej kochanej invicty na biocenoze i jak tam weszłam to juz miałam nerwa:D
    dzisl udzi tłum jak nigdy a co najlepsze kwalifkowali jakas pare :D jak sie na ta pare patrzyłam to az mi ich szkoda było
    Tak samo wejście tam działa na mnie jak płachta na byka ...ale jak kwalifikowali pare do programu mz??

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    Tak samo wejście tam działa na mnie jak płachta na byka ...ale jak kwalifikowali pare do programu mz??
    no tak, przy nas ta para wypelniała zgody, oswiadczenia i z koordynator rozmawiali o rozpoczeciu...

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no tak, przy nas ta para wypelniała zgody, oswiadczenia i z koordynator rozmawiali o rozpoczeciu...
    No to muszą mieć świadomość tego ze jak usłysze od nich ze nie ma funduszy na 2 procedure to skarga do mz będzie mega obszerna ...znów rozwalą pieniądze a osoby w programie zostaną w czarnej *** bo dla nich nie będzie ... cała invicta ...jak dobrze ,że mam fundusze na kome4cyjne ale to najwcześniej pod koniec lipca ...
    Dziewczyny z invikty Wrocłae wiecie kiedy zaczynacie kolejne procedury?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 14:11

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no tak, przy nas ta para wypelniała zgody, oswiadczenia i z koordynator rozmawiali o rozpoczeciu...
    Jak wypełniali to raczej już byli po kwalifikacji a przed procedurą. Kwalifikacja odbywa się raczej w gabinecie u lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak w innych Invictach, ale generalnie w Invicta Warszawa przed każdą procedurą wypełniałam regulaminy i inne dokumenty. Zazwyczaj dokumenty dostawałam w pierwszym dniu stymulacji.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak byłam u siebie w szpitalu to wszyscy wypełniali papiery bez względu na to, które podejście, bo od 1.11 wiele się zmieniło

    najlepsza jest zgoda na dawstwo zarodków
    jeszcze człowiek dobrze w ciążę na zaszedł a już chcą zgodę na oddanie mrożaka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 20:27

    lipa lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Jak wypełniali to raczej już byli po kwalifikacji a przed procedurą. Kwalifikacja odbywa się raczej w gabinecie u lekarza.
    my regulaminy ,oswiadczenia podpisywalismy i wypelnialismy przed wizyta kwalifikacyjna i juz z wypelnionymi wchodzilismy do gabinetu, a tu bylo słychac co gadaja z koorydnator :/ troche mnie to wkurzyło bo nadal ludzi w balona chca robic, chyba ze zmienili strategie i jednak pierwsze procedury zaczna... wazne ze mnie to juz nie dotyczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jak byłam u siebie w szpitalu to wszyscy wypełniali papiery bez względu na to, które podejście, bo od 1.11 wiele się zmieniło

    najlepsza jest zgoda na dawstwo zarodków
    jeszcze człowiek dobrze w ciążę na zaszedł a już chcą zgodę na oddanie mrożaka
    my wypelnialismy zgode na oddani do adopcji nadmiaru komorek jajowych- szkoda tylko ze klinika jeszcze na tym zarabia zamiast faktycznie oddac do adopcji za darmo potrzebujacej kobitce :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To błąd kliniki Aniu, osoba która nie ma kwalifikacji nie powinna wypełnić nawet pół dokumentu rządowego.
    Oczywiście wierzę, że kliniki tak robią, ale zgody, regulamin itd powinno się podpisać dopiero po kwalifikacji bo dokumenty te są przeznaczone dla osób, które są w programie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze w invikcie kwalifikuja wszystkich bez wyjatku i stad wypelnianie i podpisywanie przed. Nam dr z artvimedu powiedzial jak sie tam przenieslismy ze on by nas nie zakwalifikowal bo nam by iui wystarczylo, ale ze invicta nas zakwalifikowała to coz moze począć ;)

    A wiec teraz jestem dozgonnie wdzieczna invikcie za ta kwalifikacje mimo ze pozniej nas chcieli wykiwac z procedura

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ! Doczekałam sie stycznia !

    urocza, józefka lubią tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas najpierw była wizyta kwalifikacyjna, a zaraz po niej podpisaliśmy dokumenty. Teraz czekanie...
    Adrenalina a jak u Ciebie sytuacja, coś już wiesz?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rozpoczęłam druga procedurę.
    Juz pierwszy zastrzyk z menopuru za mna :) i w niedziele wizyta.

    urocza, wombi, Tosia 1981, Anatolka, józefka, Reni lubią tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Dzis rozpoczęłam druga procedurę.
    Juz pierwszy zastrzyk z menopuru za mna :) i w niedziele wizyta.

    Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało!!!
    Powodzenia!

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planowo(jeśli oczywiście nic nie wskoczy po drodze) 25 powinnam rozpocząć stymulacje :)

    adrenalina, urocza lubią tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja planowo(jeśli oczywiście nic nie wskoczy po drodze) 25 powinnam rozpocząć stymulacje :)

    Mam nadzieję, że wysypie się wreszcie worek z ciążami na naszym wątku i cierpliwość zostanie nagrodzona :)
    Powodzenia!

    adrenalina, Asiula86, sylvuś lubią tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)
    Mam do Was wszystkich pytanie, czy któraś z Was zaczęła już kolejną procedurę od nowego roku? Ja ostatnio dzwoniłam to jeszcze nie mieli pieniędzy i kazali uzbroić się w cierpliwość ale ileż można. Zaczyna mnie to wszystko już wkurzać i strasznie dołować :( Czekam na ten cholerny telefon od kliniki ale mam dziwne przeczucie jakby mieli już nie zadzwonić :(

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Ja dziś nie wytrzymałam i zadzwoniłam ponownie do Invicty w Gdańsku.
    Pani poinformowała mnie że jeszcze nie rejestrują, że dopiero od połowy stycznia ale pierwszeństwo mają pary z trzecią procedurą, później z drugą i dopiero na końcu z pierwszą (czyli my).
    Na pytanie czy istnieje taka możliwość, że w ogóle się nie załapiemy, usłyszałam odpowiedź " Nie mogę pani odpowiedzieć na to pytanie"
    Dla mnie jest wszystko jasne.
    Brak mi słów na to wszystko!

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 rozmawiałaś z Gdańskiem czy z panią z infolinii ?
    do mnie wczoraj zadzwonili sami (oczywiście już się ucieszyłam ale niestety nic z tego jeszcze kolejne op antyków przedemną ) i pytałam czy obowiązuje lista na którą się wpisywaliśmy czy np. która stymulacja i pani potwierdziła że lista ( na której przesunęłam się o 26 miejsc przez 7 miesięcy :P )

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ