X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    może wyślijmy im linka z podziałami środków ;),
    jak zwykle coś ściemniają, nie zdziwię się jak znowu będą kwalifikować
    nawet gdybyś im to przesłała grubym drukiem do nich nie dotrze zrobią co chcą no i też jestem pewna że będą kwalifikować byle więcej się dorobić i odwalić swoje ...

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suomi wrote:
    Nie wiem już sama, może czekają na jakieś oficjalne pismo i dopiero wtedy mogą z czymkolwiek ruszyć. Chociaż wg mnie to powinno wyglądać odwrotnie: najpierw informacje są przesyłane do klinik, a później udostępniane na stronie Ministerstwa, no ale w tym kraju już nic mnie nie zdziwi.

    w gamecie też nie wiedzieli, że już środki podzielone, ale nie kwalifikują i nie przyjmują.
    Obdzwoniłam już wszystkie możliwości, wszędzie lipa, pozostaje czekać, tyle, że wątek powinien zmienić nazwę ;)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam ze kliniki czekają jeszcze na podpisanie aneksów na ostatni kwartał. Jak byłam w grudniu na wizycie to tak lekarz tłumaczył: czekali na oficjalne informacje o przyznaniu środków (obstawiali ze zostaną ogłoszone 4-go stycznia) i mówił coś jeszcze o podpisaniu aneksów potem.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwoniłam do ministerstwa, które jest w trakcie informowania klinik o podziale środków, więc tak jak pisze Triss czekają na podpisywanie aneksów.
    Natomiast pani w MZ była bardzo zdziwiona, że od lipca zakwalifikowani czekamy na procedurę i nie zaczęliśmy żadnego leczenia. Nie ma możliwości zakwalifikowania i nie zrealizowanie nawet jednej procedury. Warunkiem kwalifikacji przez klinikę jest posiadanie kasy na pierwszą procedurę, którą muszą przeprowadzić.
    Jeśli w najbliższym czasie nie dostaniemy info o terminie rozpoczęcia procedury, mam na stronie MZ opisać anonimowo swoją sytuacje (zgłosić skargę) wtedy oni odpiszą oficjalnie pismem, z którym mogę zgłosić się do kliniki, jeśli to nie pomoże wtedy ministerstwo będzie interweniować w klinice w sprawie konkretnych pacjentów, wtedy trzeba ujawnić swoje dane dla MZ.
    A lista oczekujących na kwalifikacje skoro są takie zaległości w realizowaniu procedur to jakieś nieporozumienie wg MZ.

    Suomi lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza pań z infolinii nie słuchamy :P
    triss masz rację :-) ja w zeszłym tygodniu rozmawiałam z koordynatorką z Gdańska to też mówiła że czekają na podpisanie aneksów i miało się to odbyć w ciągu pierwszych 2 tygodni stycznia, ale też wspomniała że ta sytuacja może się zmienić z dnia na dzień, a panie na infolinii mają odgórną informację i ją będą powtarzać aż nie dostaną innej informacji

    urocza, triss lubią tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    Witaj atka666 - Agatka :-) w jakiej klinice czekasz
    Invicta Wrocław :)

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • Suomi Autorytet
    Postów: 489 661

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza Ty to potrafisz szybko zadziałać ! I bardzo dobrze, bo tak trzeba :)
    Dobrze wiedzieć, że żeby zakwalifikować do programu klinika musi mieć fundusz, żeby wykonać pierwszą procedurę - najwyżej będą dopłacać z własnej kieszeni. Trzymam kciuki za wszystkie już zakwalifikowane pary !
    Czyli rozumiem, że raczej nie ma szans się jeszcze zakwalifikować, skoro tyle par czeka na pierwszą procedurę, a jeszcze jest kolejka na kwalifikację :( Urocza, a dzwoniłaś może do Polmedisu we Wrocławiu? Oni chyba wcześniej nie realizowali rządówki, a teraz dostali trochę pieniędzy, więc może jeszcze będą kwalifikować albo przenosić inne pary ?

    urocza lubi tę wiadomość

    3.2014 - 8tc - puste jajo
    30.05 - transfer blastocysty 5AA :) + hiperka
    beta 3dpt <1,2, 7dpt - 21,15, 9dpt- 69,40, 15dpt- 1021, 17dpt- 1726
    uwo9rjjg1s064wip.png

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artvimed czeka z otwartymi ramionami ;)
    czekam w takim razie, 2 tyg mnie nie zbawi po tych 6 miesiącach, jak nie określą się w invicta i dalej będą straszyć, że może się nie udać podejść do procedury to pożegnam się z nimi raz na zawsze.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suomi wrote:
    Urocza Ty to potrafisz szybko zadziałać ! I bardzo dobrze, bo tak trzeba :)
    Dobrze wiedzieć, że żeby zakwalifikować do programu klinika musi mieć fundusz, żeby wykonać pierwszą procedurę - najwyżej będą dopłacać z własnej kieszeni. Trzymam kciuki za wszystkie już zakwalifikowane pary !
    Czyli rozumiem, że raczej nie ma szans się jeszcze zakwalifikować, skoro tyle par czeka na pierwszą procedurę, a jeszcze jest kolejka na kwalifikację :( Urocza, a dzwoniłaś może do Polmedisu we Wrocławiu? Oni chyba wcześniej nie realizowali rządówki, a teraz dostali trochę pieniędzy, więc może jeszcze będą kwalifikować albo przenosić inne pary ?
    dzwoń do Artvimed Kraków, tam jeszcze kwalifikują, do Wrocka zdecydowanie za daleko, nie damy rady, Kraków w ostateczności.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atka666 wrote:
    Invicta Wrocław :)
    Tak mi się wydawało po Twoim poście że coś mi invictą pachnie :P

    urocza lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    Tak mi się wydawało po Twoim poście że coś mi invictą pachnie :P
    pachnie to delikatnie powiedziane ... ;)

    Tosia 1981 lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Suomi Autorytet
    Postów: 489 661

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe widzę że Invicta nie cieszy się dobrą opinią :) Mam podobne zdanie na temat tej kliniki, chociaż byłam na jednej wizycie u nich i od razu się zniechęciłam.
    Odpowiedzieli teraz z Invimedu:
    Szanowna Pani,



    Dziękujemy za kontakt z Klinką Invimed.

    W odpowiedzi na Pani pytanie uprzejmie informujemy, iż ze względu na brak środków rejestracje i kwalifikacje do Programu „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013 - 2016” wprowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia

    w Klinikach Invimed zostały wstrzymane do końca trwania Programu.


    Dobrze, że przynajmniej nie robią ludzi ,,w bambuko" bezsensownie kwalifikując.

    3.2014 - 8tc - puste jajo
    30.05 - transfer blastocysty 5AA :) + hiperka
    beta 3dpt <1,2, 7dpt - 21,15, 9dpt- 69,40, 15dpt- 1021, 17dpt- 1726
    uwo9rjjg1s064wip.png

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do samej invicty Gdańskiej (lekarzy,embriologów) nie mam nic :-) ale do informacji np. na infolinii to już całkiem sporo :P

    triss lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    Ja do samej invicty Gdańskiej (lekarzy,embriologów) nie mam nic :-) ale do informacji np. na infolinii to już całkiem sporo :P

    ja podobnie ;) mam kontakt z lekarzem na szczescie , wiec staram się omijac infolinie ;)


    Tosia 1981 lubi tę wiadomość

  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    Ja do samej invicty Gdańskiej (lekarzy,embriologów) nie mam nic :-) ale do informacji np. na infolinii to już całkiem sporo :P

    Jestem tego samego zdania. Przez 9 miesięcy ogólnie z opieki i lekarzy jestem zadowolona.
    co do infolinii hm...

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atka666 wrote:
    Jestem tego samego zdania. Przez 9 miesięcy ogólnie z opieki i lekarzy jestem zadowolona.
    co do infolinii hm...
    Jestes zadowolona z opieki lekarza w invicta wrocław a z jakiego lekarza opieki ?

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    Jestes zadowolona z opieki lekarza w invicta wrocław a z jakiego lekarza opieki ?

    Napisałam ogólnie z opieki, bo personel jest ok :)
    Co do lekarzy, to wcześniej byłam u dr K. W.O. Co prawda na jednej wizycie pokazała swoje prawdziwe oblicze (chamska, pyskata itd.), jednakże podeszła do mojego przypadku konkretnie.
    Potem przeniosłam sie do doktora M.W. bardzo ciepły człowiek, cierpliwy, dokładny, a do tego bardzo sympatyczny. Przeprowadzał mi inseminację. Świetna relacja lekarz - pacjent.
    Rozumiem, że jesteś pacjentką Invicty we Wrocławiu? masz inne doświadczenia? kto jest Twoim lekarzem?

    mysza89 lubi tę wiadomość

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atka666 wrote:
    Napisałam ogólnie z opieki, bo personel jest ok :)
    Co do lekarzy, to wcześniej byłam u dr K. W.O. Co prawda na jednej wizycie pokazała swoje prawdziwe oblicze (chamska, pyskata itd.), jednakże podeszła do mojego przypadku konkretnie.
    Potem przeniosłam sie do doktora M.W. bardzo ciepły człowiek, cierpliwy, dokładny, a do tego bardzo sympatyczny. Przeprowadzał mi inseminację. Świetna relacja lekarz - pacjent.
    Rozumiem, że jesteś pacjentką Invicty we Wrocławiu? masz inne doświadczenia? kto jest Twoim lekarzem?
    Tak myślałam że chwalisz dr .M.W lub dr.G ,której juz tam niestety nie ma a szkoda na dr .Michała nie moge złego słowa powiedziec on jedyny jeszcze podchodzi z sercem nie jest zepsuty swoją przygodę zaczęłam u dr .J ale on to porwżka dr .w-o leci schematem i tego mam dosc ze nie podchodzi indywidualnie przeszłam procedure oraz krio u dr .w-o i zadowolona nie jestem oj bardzo nie ... od sierpnia dr .nie może zrozumiec ze jestem uczulona na estrofem twierdzi ze to nie możliwe ze inni biora i jest ok i duzo innych historii-zapraszam do pamiętnika tam opis dokładny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 15:11

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Artvimed czeka z otwartymi ramionami ;)
    czekam w takim razie, 2 tyg mnie nie zbawi po tych 6 miesiącach, jak nie określą się w invicta i dalej będą straszyć, że może się nie udać podejść do procedury to pożegnam się z nimi raz na zawsze.
    A zapraszam i ja :) dobrze ze juz nie musze się szarpac z invicta uff..

    urocza, pabelka88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam do ministerstwa, które jest w trakcie informowania klinik o podziale środków, więc tak jak pisze Triss czekają na podpisywanie aneksów.
    Natomiast pani w MZ była bardzo zdziwiona, że od lipca zakwalifikowani czekamy na procedurę i nie zaczęliśmy żadnego leczenia. Nie ma możliwości zakwalifikowania i nie zrealizowanie nawet jednej procedury. Warunkiem kwalifikacji przez klinikę jest posiadanie kasy na pierwszą procedurę, którą muszą przeprowadzić.
    Jeśli w najbliższym czasie nie dostaniemy info o terminie rozpoczęcia procedury, mam na stronie MZ opisać anonimowo swoją sytuacje (zgłosić skargę) wtedy oni odpiszą oficjalnie pismem, z którym mogę zgłosić się do kliniki, jeśli to nie pomoże wtedy ministerstwo będzie interweniować w klinice w sprawie konkretnych pacjentów, wtedy trzeba ujawnić swoje dane dla MZ.
    A lista oczekujących na kwalifikacje skoro są takie zaległości w realizowaniu procedur to jakieś nieporozumienie wg MZ.

    To samo mnie mówili i Req. MZ zdziwione całe życie a już od maja mają informacje, że coś złego dzieje się w klinice.
    NIc z tym nie robią taka zagrywka. Po złożonej oficjalnej skardze Req jest po procedurze, a do mnie zazdzwoniono i też jestem po procedurze. MZ ma mnóstwo sygnałów, ale nic z tym nie robi. I jedno i drudzy ściemniają.

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ