X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dong Quai - Dzięgiel chiński
Odpowiedz

Dong Quai - Dzięgiel chiński

Oceń ten wątek:
  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1gwiazdeczka1 wrote:
    Ja też zaczęłam cykl z dongiem, biorę 3x1 tabl., czytam cały ten wątek i zastanawiam się ile czasu go stosować, ale chyba będę go brała do 3 wyższych temperatur. U mnie ginekolog też podejrzewa PCOS i z moich wykresów wyczytał brak owulacji, na razie mam robione badania i wspomniał coś o monitoringu cyklu ale chcę spróbować z tym Dongiem, od 16-25 d.c mam zlecone branie luteiny, więc muszę skończyć Donga przed 16 d.c :/

    Dawaj znać jak zareagujesz na Donga. Ja już go sobie zamółam i czekam aż przyjdzie. @ powinna przyjść za około tydzień, więc jak się skończy też zacznę przygodę z Dongiem.

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do oddania praktycznie całe opakowanie Dong Quai :) Ktoś chętny ??

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dam znać, na razie biorę 5 dzień 3x1 tabl. i czuję się dobrze, myślę że to dawka odpowiednia dla mnie bo nie mam żadnych plamień, tak jak niektóre dziewczyny pisały na forum, a i widzę że w porównaniu do poprzednich cykli moja temperatura jest bardziej unormowana i ovu wyznaczyło mi owulację:)zobaczymy co będzie dalej...

    ilenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1gwiazdeczka1 wrote:
    ok dam znać, na razie biorę 5 dzień 3x1 tabl. i czuję się dobrze, myślę że to dawka odpowiednia dla mnie bo nie mam żadnych plamień, tak jak niektóre dziewczyny pisały na forum, a i widzę że w porównaniu do poprzednich cykli moja temperatura jest bardziej unormowana i ovu wyznaczyło mi owulację:)zobaczymy co będzie dalej...

    trzymamy wiec kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narinka daj znać jak u Ciebie będzie po Dongu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 dziękuję za wsparcie :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1gwiazdeczka1 wrote:
    Narinka daj znać jak u Ciebie będzie po Dongu

    Dam znać na pewno, ale najpierw czekam na @, to pewnie gdzieś za pół miesiąca będę mogła ocenić jego działanie :) Ty też pisz jak u Ciebie się sprawdzi.

  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Mam do oddania praktycznie całe opakowanie Dong Quai :) Ktoś chętny ??

    W sumie ja nie pogardzę. Napisz tylko za ile :)

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narinka wrote:
    W sumie ja nie pogardzę. Napisz tylko za ile :)


    Narika całkiem za darmo :D Nie będę się dorabiała na staraczkach. Wiem ile kosztuje leczenie naszych przypadłości... Mam nie będę używała to wolę oddać niż wywalić do śmieci :)

    Anna255, Justi77 lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Narika całkiem za darmo :D Nie będę się dorabiała na staraczkach. Wiem ile kosztuje leczenie naszych przypadłości... Mam nie będę używała to wolę oddać niż wywalić do śmieci :)

    Kochana, to ja poniosę chociaż koszty wysyłki :) Wysłałam ci zaproszenie, żebym mogła Ci podać swój adres na priv :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam pytanie :
    stosowałam donga jakieś 9 miesięc temu poźniej miałam przerwe z powodu laparoskopii i leczenia na endometriozę
    zostało mi jeszcze dużo kapsułek donga mogę je stosować czy nowe kupić ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Witam dziewczyny mam pytanie :
    stosowałam donga jakieś 9 miesięc temu poźniej miałam przerwe z powodu laparoskopii i leczenia na endometriozę
    zostało mi jeszcze dużo kapsułek donga mogę je stosować czy nowe kupić ???

    no najlepiej sprawdz date waznosci :D

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Witam dziewczyny mam pytanie :
    stosowałam donga jakieś 9 miesięc temu poźniej miałam przerwe z powodu laparoskopii i leczenia na endometriozę
    zostało mi jeszcze dużo kapsułek donga mogę je stosować czy nowe kupić ???
    Jak nie są przeterminowane to dlaczego nie :)


    Narinka czekam na wiadomość :)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wysłałam Ci wiadomość na priv :)

  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny zaczęła dziś nowy cykl, jak się skończy @ zaczynam test Donga. I tu moje pytanie: czy któraś z was łączyła może Donga z ziołami Ojca Sroki nr3? Bo się zastanawiam czy można to połączyć, nie chciałabym "przedobrzyć".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 15:11

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja łączyłam i nic mi się nie działo :)

    [img][/img]
  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też spróbuję łączoną terapię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zreknijcie na mój wykres i powiedzcie czy jest sens, żeby zacząć brać donga jeszcze w tym cyklu?
    Nie mam regularnych @ - mało tego @ pojawia się 2-3 razy w roku chyba że jest wywoływana luteiną.
    Badania hormonalne wyszły dobrze i lekarze nie wiedzą w czym dokładnie tkwi problem.

    Edit:
    Wstawiłam jedną tempke i wyznaczyło mi owu. Dong od kolejnego cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 11:59

  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres skończył mi się w piątek. W sobotę wieczorem i dziś rano wzięłam po 1 tabletce Donga. A dziś po południu żywa krew się ze mnie polała :( Czy to może być efekt dosłownie 2 tabletek? To jest 8dc. Od którego dc wy go zażywacie? Bo teraz już się boję eksperymentować z nim. We wtorek mam wizytę u gina i nie chciałabym jej przekładać, bo jadę do niego ponad 200km na konsultacje i zależy mi na tej wizycie. Mam nadzieję, że to krwawienie minie do tego czasu. Donga na pewno nie wezmę już do wizyty. Może spróbuję od środy znów o ile minie to krwawienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no coz - a na pewno skonczylo ci sie nawet plamienie z @? bo ja tak mialam gdy nie skonczylam do konca plamienie, a myslalam, ze jednak koniec @ - tez przedluzyl mi wtedy dong @... ale tak spojrzalam na twoj wykres i wyglada na to ze dobrze wzielas donga... a serduszkowaliscie moze po dongu? bo on wplywa na ukrwienie ogolnie i moze po prostu od tego to plamienie... a jesli nie bylo serduszka, to nie mam pojecia skad sie mogla ta krew u ciebie pojawic... chyba tez bym na twoim miejscu ze strachu odstawila - no bo nie wiadomo jaka jest przyczyna... czytalam wyzej, ze napisalas ze bedziesz laczyc donga z ziolami Ojca Sroki nr 3 - polaczylas to faktycznie, te dwa specyfiki?

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ