X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dong Quai - Dzięgiel chiński
Odpowiedz

Dong Quai - Dzięgiel chiński

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy inofolic mozna laczyc z dong quai?

    aga.just lubi tę wiadomość

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę oddać swoje ziółka ojca sroki nr 3. na mnie źle podziałały, ale może innej przyniosą upragnione kreski. ja muszę szukać czegoś nowego- ten dong jest ciekawy :) jak mi się wyprostuje cykl to może może :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziewczyny, czy inofolic mozna laczyc z dong quai?

    można

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze wiedziec... :) dzieki mam jeszcze jedno pytanie - czy dong quai mozna uzywac w kazdym cyklu przez caly czas, by ta owulka mogla sie pojawic , czy tez z czasem tak jak i np soja, nie bedzie dzialac wcale lub slabiej? Czy raczej sa jakies ograniczenia jak przy clo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 20:09

  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś tu jeszcze zagląda?

    mrulinka
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginka powiedziala, ze nie ma problemu i donga mozna laczyc nawet z clo. W poprzednim cyklu brałam przez 4 dni, w nastepnym chyba odsapne sobie od clo i wezme samego donga. Zobaczymy co sie wydarzy. Ida święta, chce trochę sie zrelaksować i nie myslec o owulacjach...

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 09:37

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Czytam ten watek I zdecydowalam sie ze zakupie sobie Dong Quai I zaczne go brac, tylko zastanawiam sie w jakiej dawce go zazywac. Nie mam @ od stycznia lekarze do ktorych chodze (w NI) twierdza ze niemoga nic zrobic dopoki nie schudne, nawet utrata 20kg niebyla dla nich wystarczajaca wiec sie poddalam.
    Narazie o dziecku nie mysle chce poprostu wywolac sobie @ bo czuje ze zaniedlugo wybuchne. Dlatego postanowilam ze pomoge sobie naturalnymi srodkami, I nie wiem wlasnie w jakiej dawce powinnam go zazywac zeby mi pomogl.

    Doradzicie cos?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym zaczela donga od 2 tabletek dziennie - jak nie bedziesz czula reakcji jajnikow na lek, zwieksz dawke do 3-4 na dobe, a jak po takiej dawce bedziesz plamic, to znaczy, ze trzeeba do mniejszej wrocic... <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka, a progesteronem nie możesz wywołać? lutką na przykład?

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Anna255 a o jakies dawce na tabletke mowisz? Bo te co ja mam to 520 mg.

    Natka myslalam zeby zazyc duphaston Bo na luteine nigdy niezareagowalam. Ale niepamietam w jakich dawce bralam 2 lata temu duphaston.
    Chyba najpierw sprubujesz naturalnych substancji a jesli to niepomoze to w marcu jade do Polski I pojde do gina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 00:50

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka duphaston 2x1 przez 10 dni, ja próbowałam tak z dongiem i nic z tego nie wyszło mi. Lepiej jakbyś dupkiem wywołała a potem zaczęła donga to może następna się pojawi. Bo Dong ogólnie nie wywoła bezpośrednio @, ale może doprowadzić do owulacji, a później będzie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 09:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja biore tego donga :)

    http://www.justvitamins.co.uk/Herbal-Vitamin-Supplements/Dong-Quai-Anjelica-500mg.aspx?sclid=D8rb3KX8if&gclid=CIPDvf2FscICFWjItAodXzoA_g#.VILExDGsVws

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Natka ;) Pewnie masz racje, musze tylko sprawdzilam czy duphaston jest jeszcze wazny I zaczne jeszcze dzisiaj.
    Dzieki bardzo.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziewczyny ja biore tego donga :)

    http://www.justvitamins.co.uk/Herbal-Vitamin-Supplements/Dong-Quai-Anjelica-500mg.aspx?sclid=D8rb3KX8if&gclid=CIPDvf2FscICFWjItAodXzoA_g#.VILExDGsVws


    ja skończyłam w czwartek, od 3ciej tabletki czułam, że jajniki zaczynają pracować, a od czwartku obserwuję śluz wodnisto-ciągnący i szyjka idzie w górę, więc może faktycznie będą efekty :)

    a Jak Ty dawkujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 12:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszym cyklu wzielam za wczesnie donga i mi sie @ przedluzyla (lekkie plamienia mialam) - wtedy bralam po 2/dobe... a w tym obecnym to bralam rowniez 2/dobe z 6 dni jakos, z czego jeden czy dwa dni bralam w wiekszej dawce po 3 tabletki i w ktoryms dniu po tej zwiekszonej dawce zauwazylam nitki krwi w sluzie (to tez bylo jakos zaraz po <3) wiec zmniejszylam znow dawke do 2. Dong wplywa na ukrwienie ogolnie, wiec mysle, ze dla mnie optymalna dawka to 2/dobe - chociaz, zobacze w kolejnym cyku, czy tez 1 czy 2 dni nie wezme wiekszej dawki :) moze nie bedzie zadnych skutkow ubocznych :) w koncu cykl cyklowi nie rowny. Ogolnie w ostatnim czasie sporo juz bylo wykresow ciazowych z dongiem, moze my bedziemy kolejne? :) kciukam za was wszystkie i ciesze sie, ze ten watek sie ruszyl, bo w koncu to dobra alternatywa na owulke zamiast clo - ktore zjada endo... <3 wesolych mikolajek tak przy okazji :)

    shooa lubi tę wiadomość

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzilam tego dupka I jest jeszcze wazny do 2017 roku,wiec zaczelam tak jak natka pisala 2x1 przez 10 dni.
    A co potem jak dostane juz @ to kiedy tego donga zaczac?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dostaniesz @ i krwawienie ustąpi możesz zacząć donga żeby owulkę wywołać:D

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzieki.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a czy biorac donga chodzicie na monitoringi, by sprawdzic, czy faktycznie jest owulacja?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ