X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną DOSTINEX - czy któraś z Was brała?
Odpowiedz

DOSTINEX - czy któraś z Was brała?

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie o Dostinex. Jakie są Wasze odczucia? Jak się po nim czujecie? Podobno przy pierwszej dawce pacjentki czują się fatalnie. Mam brać przez ok miesiąc 1/2 tabletki raz w tygodniu. Dziękuję z góry za Wasze opinie.

    Pilola lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja brałam pierw tj Ty po pol tab co tydzien potem mialam 1/4 co tydzien bo mi prl bardzo spadła do ok 8 potem miałam 1/4 co 2 tygodnie i tutaj juz mi sie znowu podniosla do 18 ale niby dalej w normie... Wiec ide do lekarza zapytac czy mam brac dalej od nowa czy jak, ogolnie czulam sie normalnie zadnych bolow skutkow ubocznych itd polecAm tez poszukac apteki ktora dzieli tab z opakowania z 8 tab bo wtedy zMiast 12 zl z 2 tabletki wychodzi 60 zl za 2...:)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a poki co po 7 miesiacach brania na chwile odstawila. Bo tak zalecal lekarz a ze ja nerwowa jestem to pewnie zaraz wroce do dostinexu :) ale polecam ja sie czulam ok:)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    No a poki co po 7 miesiacach brania na chwile odstawila. Bo tak zalecal lekarz a ze ja nerwowa jestem to pewnie zaraz wroce do dostinexu :) ale polecam ja sie czulam ok:)

    No my z lekarzem mamy plan zbicia prolaktynki w ciągu miesiąca. Oby zadziałało. Mnie niestety na ogół łapią skutki uboczne. Coś wrażliwa jestem:) I nerwowa też więc prolaktyna się pnie.
    Ogromniaste dzięki:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ha_nia Przyjaciółka
    Postów: 63 86

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi prolaktyna na dostinexie spadła w 3 tygodnie :) ale miałam lekka hiperprolaktynemie, ok 30. Zażywam 1/4 tabletki

    MisiaMisia, cytrynka1111 lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki. To dość pocieszające:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę dostinex. Super lek, bardzo mi pomógł. Skutków ubocznych - brak. Kiedyś brałam naprolac, ale efekt był całkiem odwrotny. pozdrawiam :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • Katarzynka1 Przyjaciółka
    Postów: 106 21

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy udało sie ktorejs zafasolkować dzieki dostinexowi? Wczoraj wzielam pierwsza dawke i czuje sie dobrze.
    pozdr

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj biorę pierwszą dawkę. Lekarz jednak mnie uprzedzał, że mogę czuć się źle. Zapewne dlatego, że mnie łapią zazwyczaj wszelkie możlwie skutki uboczne.
    Jedna rzecz mnie zastanawia to informacja w ulotce o niezachodzeniu w ciążę co najmniej przez miesiąc po zaprzestaniu stosowania leku. Hmmm:)? Wyjaśnię to sobie z moim prowadzącym lekarzem za ok miesiąc.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie rozmawialam z 3 endokrynologami na ten temat i 1 ginekologiem , jesli zajdziesz w ciaze w trakcie brania dostinexu od razu go odstawiasz i dziecku nie ma prawa sie nic stac :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Katarzynka1 Przyjaciółka
    Postów: 106 21

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale też dziwi mnie ta informacja w ulotce, żeby nie zachodzić w ciąże. Dzięki Bella84 za info.

    Przy okazji dziewczyny czy tyjcie? Ja po dupku i dostinexie rosne z powietrza. Nie dopinam się w moje spodnie.

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam zadnych ubocznych, prl spadla z 56 do 8 wiec niezle i to na 1/4 dawki co tydzien, teraz juz jestem po odstawieniu dostinexu, niestety ostatnio sie nabawilam stresow i obawiam sie ze mogla znowu powariowac, wiec po kolejnym badaniu prl zobaczymy z lekarzem czy nie mM wracac do dostinexu...

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostinex pozostaje w organizmie przez ok miesiąc a więc dochodzi do ekspozycji płodu na jego działanie jeżeli nie zachowa się tego okresu. Tak czy owak dawka od 0,5 do 2 mg tygodniowo nie powinna zaszkodzić ewentualnej ciąży. Ulotka w opakowaniu zawsze jest ciut skrócona, dlatego zajrzałam na stronę Centrum informacji o leku.

    Katarzynka1 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostinex zadziałał. Biorę go raz w tygodniu po pół tabletki. Po 3 takich dawkach wynik z 649 spadł do 198. Jest zatem sukces. Kontynuuję branie. Pierwsze 2 tygodnie nie były rewelacyjne więc tak jak się spodziewałam, ten lek też mi troszkę uprzykrzy życie. Ważne jednak, że działa :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Katarzynka1 Przyjaciółka
    Postów: 106 21

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia cieszę się, że dostinex dziala.
    Pozdr

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również biorę dostinex, aktualnie 1/4 tabl. na tydzień i prolaktyna w normie. Początkowo brałam po 1/2 tabl. na tydzień i spadła poniżej normy po 3 tyg. :) więc działa ekspresowo. Skutków ubocznych też się bałam, ale żadnych nie odnotowałam.

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także biorę Dostinex od punkcji i mam go brać aż do BetaHCG.Biorę 1x1 tabl żeby uchronić się od skutków hiperstymulacji i w sumie nie mam skutków ubocznych a biorę już drugi tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 18:01

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Mala89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,czy któraś z Was stosowała Dostinex mając astme oskrzelowa? Czy coś się działo, jakieś skutki uboczne? Pozdrawiam ;)

    Mala89
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja mam astme i biore Dostinex, nie mam zadnych skutkow ubocznych.

    Marti. lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ