X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr.Sydor immunolog aktualności
Odpowiedz

Dr.Sydor immunolog aktualności

Oceń ten wątek:
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 165 142

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny, podpowiedzcie proszę, czy Dr Sydor zalecał Wam badanie profilu cytokin (CBA) w konkretnym momencie cyklu? 🤔

    Doktor nie zlecał mi badania w konkretnym dniu cyklu. Z tego co przeczytałam na forum robiąc to badanie trzeba być zdrowym/jeśli byłaś chora należy odczekać po chorobie.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 165 142

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova12 wrote:
    A masz w zaleceniach wykonywanie morfologi?
    Mi nic nie mówił o tym .
    Encorton rano . A zastrzyk zastanawiam się czy lepiej rano czy wieczorem? Bo różnie czytałam i słyszałam

    Masz na myśli zastrzyk z accofilu? Ja w kolejnym cyklu może będę podchodzić do transferu i mam przepisany accofil. Lekarz nie napisał pory podania zastrzyku, ale ja zamierzam brać rano.

  • Łati90 Autorytet
    Postów: 369 160

    Wysłany: 25 kwietnia, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova12 wrote:
    A masz w zaleceniach wykonywanie morfologi?
    Mi nic nie mówił o tym .
    Encorton rano . A zastrzyk zastanawiam się czy lepiej rano czy wieczorem? Bo różnie czytałam i słyszałam

    No właśnie mi też nic nie mówił o morfologii.
    No ja też encorton rano bede brac natomiast accofil chyba wieczorem bo doktor mówił ze po zastrzyku moge się trochę gorzej czuć.

    Ona: 34lat
    On: 33lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    Morfologia -3%.
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    Niedoczynność tarczycy - tabl. Euthyrox 25.
    Witaminy pregna start + omega 3.
    Małopłytkowość nieokreślona - PLT miedzy 70-90 tyś (leczenie farmakologiczne nie wskazane)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia. Ogniska usunięto.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    TSH : 1,62
    Cytologia -OK
    Ureaplasma- nie wykryto
    Chlamydia -nie wykryto
    Toxoplasmosa IGG/IGM- nie wykryto.
    AMH- 1,6
    Prolaktyna i Progesteron w normie.
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1 IUI : 25.05.2023- ❌😞
    2IUI- 17.06.2023- ❌ 😞

    Immunolog-leczenie przeciwzapalne plus accofil, encorton.

    Immunolog dr.S -kolejna wizyta 22.05.

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • meerici Autorytet
    Postów: 440 408

    Wysłany: 25 kwietnia, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, proszę pomóżcie, bo spać nie mogę 🤦🏼‍♀️czy według Was mogę zrobić badanie immunofenotypu w cyklu najprawdopodobniej bezowulacyjnym? (Testy owu wychodziły pozytywnie przez 9 dni). Aktualnie czuję, że okres pojawi się do 3 dni.

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 962 1525

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Doktor nie zlecał mi badania w konkretnym dniu cyklu. Z tego co przeczytałam na forum robiąc to badanie trzeba być zdrowym/jeśli byłaś chora należy odczekać po chorobie.

    Dziękuję pięknie 🙏❤️

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 165 142

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziękuję pięknie 🙏❤️

    Jak będziesz robiła badanie wykonaj w laboratorium, które wysyła krew do APC w Łodzi.
    Widzę po stopce, że leczysz się w Katowicach. Przed świętami 25.03 wykonywałam badanie w Diagnostyce w Katowicach ul. Paderewskiego i wynik został przesłany do APC, wynik otrzymałam 12.04. Najlepiej wcześniej zadzwonić odnośnie dni tygodnia, nie pamiętam dokładnie czy badanie wykonują od pon-śr, nie chcę wprowadzić Cię w błąd, do badania najlepiej być na czczo lub 2 godziny po posiłku Powodzenia!❤️

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Szabelka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się dziś na wizytę do dr Sydora - po dwóch poronieniach mam zrobioną trombofilie, zespół antyfosfolipidowy i KIRy - czy zrobić coś jeszcze w oczekiwaniu na wizyte czy czekać aż Doktor zleci badania? Wizyta za ponad miesiąc i może szkoda czasu który mogłabym wykorzystać na oczekiwanie na wyniki?

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 165 142

    Wysłany: 26 kwietnia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szabelka wrote:
    Umówiłam się dziś na wizytę do dr Sydora - po dwóch poronieniach mam zrobioną trombofilie, zespół antyfosfolipidowy i KIRy - czy zrobić coś jeszcze w oczekiwaniu na wizyte czy czekać aż Doktor zleci badania? Wizyta za ponad miesiąc i może szkoda czasu który mogłabym wykorzystać na oczekiwanie na wyniki?

    Jak masz wizytę za ponad miesiąc zrób też cytokiny. Myślę, że reszta badań zależy już indywidualnie od przypadku i wyników uzyskanych z pozostałych badań. Ja też miałam powtórzyć biopsję endometrium z CD 138 i NK.

    Szabelka lubi tę wiadomość

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szabelka wrote:
    Umówiłam się dziś na wizytę do dr Sydora - po dwóch poronieniach mam zrobioną trombofilie, zespół antyfosfolipidowy i KIRy - czy zrobić coś jeszcze w oczekiwaniu na wizyte czy czekać aż Doktor zleci badania? Wizyta za ponad miesiąc i może szkoda czasu który mogłabym wykorzystać na oczekiwanie na wyniki?
    Może warto zrobić allo mlr i cross match, przeciwciała przeciwplemnikowe i przeciwciała przeciwglutaminazie tkankowej IGA plus klasa główna Iga.

    Szabelka lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Szabelka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Może warto zrobić allo mlr i cross match, przeciwciała przeciwplemnikowe i przeciwciała przeciwglutaminazie tkankowej IGA plus klasa główna Iga.

    A te badania trzeba robić w konkretnym laboratorium? Wiem że czasem lekarze nie respektują wyników z innych placówek A te badania chyba nie należą do najtańszych więc nie chciałabym musieć ich później powtarzać 🙂

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szabelka wrote:
    A te badania trzeba robić w konkretnym laboratorium? Wiem że czasem lekarze nie respektują wyników z innych placówek A te badania chyba nie należą do najtańszych więc nie chciałabym musieć ich później powtarzać 🙂
    Dr Sydor allo mlr i cross match pewnie będzie chciał żebyś zrobiła badanie w uniwersyteckim szpitalu dziecięcym w Prokocimiu. A resztę w diagnostyce. Mi tak zapisał w zaleceniach.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 165 142

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Dr Sydor allo mlr i cross match pewnie będzie chciał żebyś zrobiła badanie w uniwersyteckim szpitalu dziecięcym w Prokocimiu. A resztę w diagnostyce. Mi tak zapisał w zaleceniach.

    Gyncentrum Katowice wysyłało do tego szpitala badanie na allo mlr i cross match. Nie wiem czy dalej tak robią.

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 962 1525

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Jak będziesz robiła badanie wykonaj w laboratorium, które wysyła krew do APC w Łodzi.
    Widzę po stopce, że leczysz się w Katowicach. Przed świętami 25.03 wykonywałam badanie w Diagnostyce w Katowicach ul. Paderewskiego i wynik został przesłany do APC, wynik otrzymałam 12.04. Najlepiej wcześniej zadzwonić odnośnie dni tygodnia, nie pamiętam dokładnie czy badanie wykonują od pon-śr, nie chcę wprowadzić Cię w błąd, do badania najlepiej być na czczo lub 2 godziny po posiłku Powodzenia!❤️

    Dziękuję bardzo, na szczęście śledziłam wątek, a i sam Dr zalecił mi badać w konkretnych miejscach. Niestety tak ku przestrodze piszę, bo pobierałam CBA w Bocianie w KTW i zagubili moją próbkę, więc czeka mnie powtórka. 🙄😐

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delulu wrote:
    Współczuję, bo te badania nie dość, że drogie to jeszcze się na nie czeka sporo. Obawiam się, że te wyniki, które masz niewiele wniosą do diagnostyki.
    Sama popełniłam błąd i zrobiłam w Synevo zamiast przez APC w Łodzi. Niestety dr powiedział, że te wyniki nie dają żadnej informacji, bo są zbyt ogólne. Także ja też wyrzuciłam kasę w błoto. 😅
    Ale próbuj składać reklamację. Gdyby nie to, że ktoś Cię wprowadził w błąd to pewnie nie wykonywałabyś tam badań. Tylko niepotrzebne nerwy. Kiedy masz wizytę do dr Sydora? Mam nadzieję, że zdążysz w razie czego.
    Reklamację mi uznali. Napisałam konkretnego @ co i jak i w jakich godzinach dzwoniłam bo rozmowy są nagrywane. Otrzymałam odpowiedź że reklamacja uznana, zwrócą mi pieniądze. 😉

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Reklamację mi uznali. Napisałam konkretnego @ co i jak i w jakich godzinach dzwoniłam bo rozmowy są nagrywane. Otrzymałam odpowiedź że reklamacja uznana, zwrócą mi pieniądze. 😉
    Super widzisz. Fajnie ze pieniądze oddadzą. Będziesz mogła zrobić tam gdzie wysyłają próbkę do Apc do Łodzi. Bardzo dobra wiadomość.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Gyncentrum Katowice wysyłało do tego szpitala badanie na allo mlr i cross match. Nie wiem czy dalej tak robią.
    Wiesz co nie wiem dokladnie. Ja na pierwszej wizycie u dr Sydora byłam w Gyncentrum w Krakowie. Nie byłam ich pacjentka ale mnie przyjęli. Doktor zapisał żeby zrobić to badanie w Prokocimiu. Podał numer telefonu nawet. To zadzwoniłam tam i się umówiłam na konkretny dzień.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 649 609

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dziś byłam na wizycie u dr i powiedział mi między innymi, że podjął temat z dyrekcją Diagnostyki nt. badań cytokin, które zaczęli wykonywać u siebie, inną metodą, niż ta, którą stosuje APC. Być może spróbują przestawić się na tę samą metodę ale to może potrwać i niewiadomo czy wyniki będą czytelne natomiast wg doktora jest nadzieja.

    Mam pytanie do dziewczyn, które dojeżdżały z odleglejszych miast na pierwszą wizytę a później dr proponował telekonsultację. Czy ona odbywała się w wyznaczonym dniu? Jeśli nie to z jakim opóźnieniem się odbywała? Trzeba było często się upominać? Przyznam, że opowieści pani z recepcji i jej szczerość oraz podejście do tego tematu pana dr nas osłupiło. Po tym co dzisiaj widziałam i słyszałam zaczynam wątpić, że telefon zadzwoni.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2175 1192

    Wysłany: 27 kwietnia, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Hej dziewczyny! Dziś byłam na wizycie u dr i powiedział mi między innymi, że podjął temat z dyrekcją Diagnostyki nt. badań cytokin, które zaczęli wykonywać u siebie, inną metodą, niż ta, którą stosuje APC. Być może spróbują przestawić się na tę samą metodę ale to może potrwać i niewiadomo czy wyniki będą czytelne natomiast wg doktora jest nadzieja.

    Mam pytanie do dziewczyn, które dojeżdżały z odleglejszych miast na pierwszą wizytę a później dr proponował telekonsultację. Czy ona odbywała się w wyznaczonym dniu? Jeśli nie to z jakim opóźnieniem się odbywała? Trzeba było często się upominać? Przyznam, że opowieści pani z recepcji i jej szczerość oraz podejście do tego tematu pana dr nas osłupiło. Po tym co dzisiaj widziałam i słyszałam zaczynam wątpić, że telefon zadzwoni.

    Normalnie się do Doktora umawiasz na teleporade. Najlepiej kontaktować się z Doktorem co do terminu wizyty w okolicy piątku -soboty.
    Pisać normalnie e-mail z wynikami. Mi się tylko raz zdarzyło, że musiałam się upomnieć. Zawsze Doktor mi odpisywał lub dzwonił, jak sprawa była pilna, miałam dodatkową nie planowaną konsultacje. Może się zdarzyć, że godzina docelowa może się przesunąć - ale w przychodni też tak może być. Także nie ma co się negatywnie nastawiać na teleporady. 😉

    preg.png
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 649 609

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Normalnie się do Doktora umawiasz na teleporade. Najlepiej kontaktować się z Doktorem co do terminu wizyty w okolicy piątku -soboty.
    Pisać normalnie e-mail z wynikami. Mi się tylko raz zdarzyło, że musiałam się upomnieć. Zawsze Doktor mi odpisywał lub dzwonił, jak sprawa była pilna, miałam dodatkową nie planowaną konsultacje. Może się zdarzyć, że godzina docelowa może się przesunąć - ale w przychodni też tak może być. Także nie ma co się negatywnie nastawiać na teleporady. 😉

    Dr sam powiedział, że to, że umówimy się na teleporadę powiedzmy na 1 czerwca nie oznacza, że zadzwoni 1 czerwca tylko w ciągu miesiąca od tej daty. A gdyby nie zadzwonił to po 2-3 tygodniach można zacząć ścigać go przez recepcję mówiąc, że ma się daleko na wizytę stacjonarną. Słowa dr z wczoraj. Stąd moje obawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 10:42

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2175 1192

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Dr sam powiedział, że to, że umówimy się na teleporadę powiedzmy na 1 czerwca nie oznacza, że zadzwoni 1 czerwca tylko w ciągu miesiąca od tej daty. A gdyby nie zadzwonił to po 2-3 tygodniach można zacząć ścigać go przez recepcję mówiąc, że ma się daleko na wizytę stacjonarną. Słowa dr z wczoraj. Stąd moje obawy.

    Spokojnie. Ja miałam/ mam normalny kontakt z Doktorem, czasem teleporade z dnia na dzień. Bo w ciąży też mnie prowadzi. Nie ma co się martwić na zapas. Zrób badania na spokojnie, wyślij wyniki i skontaktuj się z Doktorem.

    preg.png
‹‹ 20 21 22 23 24
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ