Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr.Sydor immunolog aktualności
Odpowiedz

Dr.Sydor immunolog aktualności

Oceń ten wątek:
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 19 maja 2024, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus u mnie kir AA i starania naturalne.
    Łati w końcu musi się udać ❤️

    Łati90 lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 19 maja 2024, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Kingus u mnie kir AA i starania naturalne.
    Łati w końcu musi się udać ❤️
    Trzymam kciuki za Ciebie Frajda i za Łati również. Ja będę mieć drugi trasfer. Mam nadzieję że i u mnie się uda.

    Frajda, Łati90 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 19 maja 2024, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i czekam na dobre wieści od Ciebie 🤗

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 19 maja 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj wieczorem mąż zrobił mi zastrzyk z accofilu ( sama nie miałam odwagi). Myślałam ze będę się jakoś źle czuc ale na szczęście wszystko jest ok. Żadnych złych objawów 😊

    Trzymam kciuki za nas wszystkie by w końcu nasze marzenia się spełniły 🤞🍀🐘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2024, 20:22

    Frajda, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2024, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy! Jeśli doktor napisał mi na recepcie, że potrzebuję 50 mg flebogammy fiolka 100 ml, łącznie 4 opakowania. To znaczy, że potrzebuję łącznie 200 mg/400 ml immunoglobulin?

  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 20 maja 2024, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny pomocy! Jeśli doktor napisał mi na recepcie, że potrzebuję 50 mg flebogammy fiolka 100 ml, łącznie 4 opakowania. To znaczy, że potrzebuję łącznie 200 mg/400 ml immunoglobulin?

    Jak masz wątpliwości, kontakt z Doktorem. Ja czasem już po wizycie czytając zalecenia się z nim kontaktowałam czy dobrze rozumiem. Bo szkoda wydać i kupić więcej, bądź mniej.

    💓 39+0

    age.png
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1772 2373

    Wysłany: 20 maja 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile czekałyście na wynik badania allo mlr? Zamierzam zrobić w Bocianie bo badają w APC ale będę robić badanie na 2 tygodnie przed terminem wizyty u dr Sydora. Zdążę dostać wynik? W APC mówią, że dwa tygodnie robocze ale wiadomo jak to jest, w realu jest często inaczej, stąd pytanie do Was.

    👩🏻
    36 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy
    🧑🏻
    40 lat, problem z morfologią plemników; ruchliwość i ilość poniżej normy

    2021 - rozpoczęcie starań
    2.2024 - punkcja (27 🥚 -> 8 ❄️)

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    4.2024 - transfer ❄️ 6AB - beta 0 💔
    7.2024 - transfer ❄️ 4AB - cb 💔

    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):

    6 dpt bHCG 42,2; 8 dpt bHCG 99,1;
    10 dpt bHCG 269; 12 dpt bHCG 869;
    14 dpt bHCG 2352; 26 dpt CRL 0,73cm, jest 💓

    1. prenatalne - ryzyka niskie, CRL 6,74cm
    ~ it's a boy! ~
    2. prenatalne - 390g
    3. prenatalne - 1560g

    🩵 23.05.25, CC, 3350g, 54cm 🩵

    age.png
  • NovaS Ekspertka
    Postów: 233 82

    Wysłany: 20 maja 2024, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było w miarę szybko nawet niecale tygodnie w apc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2024, 18:57

  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1772 2373

    Wysłany: 20 maja 2024, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    U mnie było w miarę szybko nawet niecale tygodnie w apc

    Niecałe 2 tygodnie?

    👩🏻
    36 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy
    🧑🏻
    40 lat, problem z morfologią plemników; ruchliwość i ilość poniżej normy

    2021 - rozpoczęcie starań
    2.2024 - punkcja (27 🥚 -> 8 ❄️)

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    4.2024 - transfer ❄️ 6AB - beta 0 💔
    7.2024 - transfer ❄️ 4AB - cb 💔

    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):

    6 dpt bHCG 42,2; 8 dpt bHCG 99,1;
    10 dpt bHCG 269; 12 dpt bHCG 869;
    14 dpt bHCG 2352; 26 dpt CRL 0,73cm, jest 💓

    1. prenatalne - ryzyka niskie, CRL 6,74cm
    ~ it's a boy! ~
    2. prenatalne - 390g
    3. prenatalne - 1560g

    🩵 23.05.25, CC, 3350g, 54cm 🩵

    age.png
  • Elmirka1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy badania kir i hla-c można wykonać w alab czy lepiej diagnostyka. Mam pierszwa wizytę u doktora w połowie czerwca.

  • Olska Ekspertka
    Postów: 158 56

    Wysłany: 22 maja 2024, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmirka1986 wrote:
    Witam czy badania kir i hla-c można wykonać w alab czy lepiej diagnostyka. Mam pierszwa wizytę u doktora w połowie czerwca.

    Robiłam w diagnostyce, dla doktora to było ok

  • Olska Ekspertka
    Postów: 158 56

    Wysłany: 22 maja 2024, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny badanie allo me w szpitalu Prokocim trzeba jakoś wcześniej dzwonić/umawiać czy można przyjechać od razu rano?

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 22 maja 2024, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olska wrote:
    Dziewczyny badanie allo me w szpitalu Prokocim trzeba jakoś wcześniej dzwonić/umawiać czy można przyjechać od razu rano?
    Trzeba się umawiać na dany dzień i jechać z tą kartka od Sydora. Najlepiej być rano o 7.00 bo jest zawsze dużo osób. Rejestracja czynna od 7.30 a przede mną było sześć par.

    Olska lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 23 maja 2024, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmirka1986 wrote:
    Witam czy badania kir i hla-c można wykonać w alab czy lepiej diagnostyka. Mam pierszwa wizytę u doktora w połowie czerwca.
    Polecam zrobić na testdna. Na kiry z kodem ovufriend jest 10% rabatu. Hla-c nie musisz robić. Dr nie wymaga, a wręcz uważa, że to strata pieniędzy.

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2356 3374

    Wysłany: 26 maja 2024, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekam na wyniki CBA i będę chciała się umówić z doktorem na teleporadę, podpowiedzcie jak to zrobić najłatwiej? Doktor mówił żeby do niego dzwonić ale nie wiem czy to dobry pomysł? 🤔🤔🤔

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 26 maja 2024, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny czekam na wyniki CBA i będę chciała się umówić z doktorem na teleporadę, podpowiedzcie jak to zrobić najłatwiej? Doktor mówił żeby do niego dzwonić ale nie wiem czy to dobry pomysł? 🤔🤔🤔

    Jak tak mówił to tak zrób, najlepiej w piątek albo sobotę.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 26 maja 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny czekam na wyniki CBA i będę chciała się umówić z doktorem na teleporadę, podpowiedzcie jak to zrobić najłatwiej? Doktor mówił żeby do niego dzwonić ale nie wiem czy to dobry pomysł? 🤔🤔🤔
    Jeśli mówił, że masz bezpośrednio do niego zadzwonić, to tak zrób.
    Ja dzwoniłam we wtorek popołudniu do rejestracji i w piątek miałam teleporade.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 26 maja 2024, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was miała podawany Smoflipid w domu? Czy pielęgniarka to rozcieńczałaś z sola fizjologiczna? Miałyście jakieś zalecenia od lekarza?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2356 3374

    Wysłany: 26 maja 2024, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pomoc 🙏❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • spelniajac_marzenia Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 28 maja 2024, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    odebrałam wyniki immunologiczne i mam rozjechane cytokiny, w cytokinach wyszedł mi stan zapalny i okazało sie ze mój organizm bardziej atakuje zarodek niż go chroni, czekam teraz na wizytę u doktora ale może któraś z was tez miała podobny wynik i jestem ciekawa jakie leczenie wprowadził doktor Sydor :)

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ