Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr.Sydor immunolog aktualności
Odpowiedz

Dr.Sydor immunolog aktualności

Oceń ten wątek:
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 182 291

    Wysłany: 27 sierpnia 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ja z chęcią!!!

    Zaprosiłam Cię do przyjaciółek ♥️
    Ja tez i to bardzooo jesli jeszcze aktualne!

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1110 1454

    Wysłany: 27 sierpnia 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dnia 21 sierpnia o godz 21 58 przyszła na swiat Oliwka ❤️
    Po 4 stratach udało się dzięki doktorowi Sydorowi i mojemu ginekologowi poprowadzić mnie tak, że przy Allo Mlr nieobecnym mam dziś obok siebie mały cud 😉
    Trzymam za Was wszystkie kciuki 😉

    Super wieści! Dużo dużo zdrówka! Wypoczywaj i ciesz się każdą chwilą ❤️
    Ja zaczynam przygotowania do drugiego transferu, pierwszego z lekami od dr Sydora, mam nadzieję że to pomoże❤️
    Ściskam mocno!!

    Pinkiii lubi tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 27 sierpnia 2025, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy któraś z Was miała Encorton i accofil już przy staraniach? Ja mam od 10dc enocrton i okoloowulacji accofil jednorazowo. Myślę, czy się uda, ewentualnie jak długo można tak się starać z tym zestawem leków…

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 27 sierpnia 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    Ja tez i to bardzooo jesli jeszcze aktualne!

    Wstępnie rozmawialiśmy z Bećką, że ja wezmę termin po niej na 10.09, a Ty jeśli chcesz po mnie to 15.10, co Ty na to? Bo jeszcze nic nie przesuwałyśmy oficjalnie

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 27 sierpnia 2025, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dnia 21 sierpnia o godz 21 58 przyszła na swiat Oliwka ❤️
    Po 4 stratach udało się dzięki doktorowi Sydorowi i mojemu ginekologowi poprowadzić mnie tak, że przy Allo Mlr nieobecnym mam dziś obok siebie mały cud 😉
    Trzymam za Was wszystkie kciuki 😉
    Gratulacje 💚💚💚

    A co pomogło przy allo 0?

    Pinkiii lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 182 291

    Wysłany: 28 sierpnia 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Wstępnie rozmawialiśmy z Bećką, że ja wezmę termin po niej na 10.09, a Ty jeśli chcesz po mnie to 15.10, co Ty na to? Bo jeszcze nic nie przesuwałyśmy oficjalnie
    Biore!!!

    Yahu lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 28 sierpnia 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka, Joanah możemy się na jutro zgadać żeby to ogarnąć? Ale to już na priv

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Pinkiii Autorytet
    Postów: 252 227

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Gratulacje 💚💚💚

    A co pomogło przy allo 0?
    Ja miałam przepisane encorton od pozytywnego testu a później w 6 tyg accofil. Co miesiąc kontrola morfologii. Do tego jeszcze brałam Clexane do 22 tyg ciazy, acard 150 do 36 tyg , luteine do 24 tyg i witaminki.

    Yahu lubi tę wiadomość

  • Pinkiii Autorytet
    Postów: 252 227

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Super wieści! Dużo dużo zdrówka! Wypoczywaj i ciesz się każdą chwilą ❤️
    Ja zaczynam przygotowania do drugiego transferu, pierwszego z lekami od dr Sydora, mam nadzieję że to pomoże❤️
    Ściskam mocno!!
    Dziekujemy i trzymamy za Was wszystkie kciuki 😉

    Honorka, Joanah lubią tę wiadomość

  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 1 września 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolniłam właśnie termin 3 września g.17:20 w Sport Medicum dla stałych pacjentek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2025, 10:46

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 1 września 2025, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Dziewczyny, a czy któraś z Was miała Encorton i accofil już przy staraniach? Ja mam od 10dc enocrton i okoloowulacji accofil jednorazowo. Myślę, czy się uda, ewentualnie jak długo można tak się starać z tym zestawem leków…

    Tak się przypomnę jak wyżej, był lub jest ktoś w takiej sytuacji?

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • missfoxit Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 września 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, chętnie zamienię się terminami. Mam wizytę 26/11 i chętnie wezmę cokolwiek wcześniej 🙏

    starania od 2019

    1 IVF 2020 ❄️❄️
    ❤️ Z. 02/2021
    💔 03/2024

    2 IVF 2024 ❄️❄️❄️❄️
    💔 11/2024
    💔 03/2025
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 182 291

    Wysłany: 12 września 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolnilam termin na "pierwsza" wizytke na 28 listopada, moze kogos zainteresuje?

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 18 września 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny🙂czy któraś z Was nie zwalnia terminu u dr Sydora? Jutro albo w przyszłym tygodniu?

  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 18 września 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy umówiony termin do dr Sydora na 15.10.2025 w SportMedicum, jednak potrzebuję z innych powodów medycznych pilnie przenieść termin i tydzień wcześniej między 3.10 a 10.10.2025 :-( Czy któraś z Was byłaby zainteresowana zamianą i poratowaniem mnie ? 🙏🏻🙏🏻

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Qwerty1983 Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 20 września 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kladom wrote:
    Dziewczyny mamy umówiony termin do dr Sydora na 15.10.2025 w SportMedicum, jednak potrzebuję z innych powodów medycznych pilnie przenieść termin i tydzień wcześniej między 3.10 a 10.10.2025 :-( Czy któraś z Was byłaby zainteresowana zamianą i poratowaniem mnie ? 🙏🏻🙏🏻


    Zadzwoń do nich dzień wcześniej o 11-12, prawie zawsze ktoś zwalnia termin. W Krakowie Dr. Sydor przyjmuje każda środa i parzysty piątek.

    Kladom lubi tę wiadomość

  • Paulina_1989 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 21 września 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Tak się przypomnę jak wyżej, był lub jest ktoś w takiej sytuacji?


    Ja mam Encorton od 10dc, Accofil co 48 godzin 1/2 ampułki, od okresu owulacyjnego. Miałam przyjmować 2 cykle i jeden cykl bez leków. Mam zalecenie zrobić dwie takie tury. Czyli w sumie 6 cyklów. I wtedy już zostaje in vitro (staranie naturalne, stymulowane)

  • Paulina_1989 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 września 2025, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety moja przygoda z doktorem się kończy. Nie udało się :(

    Jeśli któraś z dziewczyn potrzebuje, mam opakowanie Accofilu. Rzeszów.

  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 23 września 2025, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ile dni po ostatniej dawce Accofilu robiłyście badania na krzepnięcie krwi dla lekarza?
    Dr Sydor zlecił mi wykonanie badań: fibrynogen, D-dimer oraz APTT.

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 23 września 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolniłam dziś termin do dr Sydora na 15.10 g. 19:20 SportMedicum Kraków (wizyta kolejna, stała Pacjentka)

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ