Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr.Sydor immunolog aktualności
Odpowiedz

Dr.Sydor immunolog aktualności

Oceń ten wątek:
  • Lilianna001 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 17 listopada 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek3738 wrote:
    Witam , aktualne?
    Tak aktualne

    Punkcja Kwiecień 2025
    I IVF
    10 🥚 -> ❄️❄️❄️❄️
    I FET -20.05-Transfer beta 2,3 👎
    II FET- 24.06 Transfer beta 0,2 👎
    Wrzesień ALLO MRL -0%
    brak: 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    KIR BX
    HLA-C2/C2
    ANA, AOA,ASA- ujemne
    Kariotyp ✅
    Histeroskopia
    Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    III FET- 20.11 ⏸️ pozytywny
    7 dpt-4,92. 8dpt-12,6, 11dpt-29,6, 13dpt-22,22 👎
    IV FET -31.12 Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    07.01 beta < 0,2 :( 👎
    Luty ALLO MRL- 42,1%
    II PROCEDURA
    7🥚-> ❄️❄️-PGT-A zdrowe 💛
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 17 listopada 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam termin na 14.01 na Rogozińskiego w Krakowie, mogę wymieć na późniejszy, najlepiej luty

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 17 listopada 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianna001 wrote:
    Hej, mam do oddania wizytę u Dr. Sydora 21.11 Tarnów (godz 12:20)

    Hej ja też chętna na termin :)
    Mam w zamian na 16. 12 :)
    Jeśli aktualne

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2356 3374

    Wysłany: 23 listopada 2025, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, do którego tc Dr zalecał Wam stosowanie Accofilu?
    Bo raz miałam napisane 11 tc, a raz do max 12 tc i moja Dr prowadząca zaleciła do 12+0.
    Jak było u Was?🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2025, 22:23

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Melka93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Witam się pierwszy raz tutaj, bo szukam pomocy:) czy któraś ma termin na drugą połowę stycznia ew. początek lutego w Krakowie? Mam termin kwietniowy i dosięgła mnie rozpacz 🥲

  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, na jaki miesiąc są teraz zapisy u doktora w Krakowie?
    Są jeszcze terminy marcowe?
    Czy trzeba być pacjentką Parensa czy Gyncentrum żeby dostać się do niego na konsultacje ?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 767 401

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej w sport medicum ale obserwować dobrze stronę na Facebooku terminy sie zwalniają

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:( brak zarodków
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka 🥲
    3 IVF 2❄️❄️
    8.12.2025 po 4 latach przerwy ❄️3BB
    (Accofil,Acard, Prograf, Neoparin, Prolutex, Utragestan, Papaveryna, Atosiban) I duzooo pozytywnej emocji🤣
    5dpt beta 10,4 progesteron 16....
    7dpt beta 45 progesteron 27
    9dpt beta 122.2 progesteron 66
    11 dpt beta 288.8 progesteron 71.4
    14 dpt beta 1086.7 progesteron 30
    21 dpt beta 20268.9 progesteron 90.9
    31.12 mamy ❤️
    12.02. 1 Prenatalne OK, ryzyka niskie 🥰
    9.04.2026 2 Prenatalne OK
    11.06.2026 3 Prenatalne OK
    Dziewczynka- Zuzanna czekamy 🥰
    Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    preg.png
  • ola273 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę podpowiedzcie.

    Doktor kazał w razie pytań kontaktować się z nim. Jeżdżę do niego do Tarnowa, a tam jak wiadomo jest tylko raz w miesiącu. Czy ten numer, który jest na wypisach z wizyty w nagłówku pod "Wojciech Sydor indywidualna praktyka lekarska" to numer do kontaktu? Czy gdzie mam znaleźć ten numer? 🫣

  • Lilianna001 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola273 wrote:
    Dziewczyny, proszę podpowiedzcie.

    Doktor kazał w razie pytań kontaktować się z nim. Jeżdżę do niego do Tarnowa, a tam jak wiadomo jest tylko raz w miesiącu. Czy ten numer, który jest na wypisach z wizyty w nagłówku pod "Wojciech Sydor indywidualna praktyka lekarska" to numer do kontaktu? Czy gdzie mam znaleźć ten numer? 🫣


    Tak to ten numer :)

    Punkcja Kwiecień 2025
    I IVF
    10 🥚 -> ❄️❄️❄️❄️
    I FET -20.05-Transfer beta 2,3 👎
    II FET- 24.06 Transfer beta 0,2 👎
    Wrzesień ALLO MRL -0%
    brak: 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    KIR BX
    HLA-C2/C2
    ANA, AOA,ASA- ujemne
    Kariotyp ✅
    Histeroskopia
    Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    III FET- 20.11 ⏸️ pozytywny
    7 dpt-4,92. 8dpt-12,6, 11dpt-29,6, 13dpt-22,22 👎
    IV FET -31.12 Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    07.01 beta < 0,2 :( 👎
    Luty ALLO MRL- 42,1%
    II PROCEDURA
    7🥚-> ❄️❄️-PGT-A zdrowe 💛
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Mam pytanie odnośnie odstawienia accofilu w ciąży. Doktor zalecał 11+6 odstawić. Jednak badania prenatalne mam 12+3 i myślę, czy to nie za krótki odstęp czasowy między dawką, a badaniami. Czy ktoś może miał podobnie?

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2521 4654

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Cześć,

    Mam pytanie odnośnie odstawienia accofilu w ciąży. Doktor zalecał 11+6 odstawić. Jednak badania prenatalne mam 12+3 i myślę, czy to nie za krótki odstęp czasowy między dawką, a badaniami. Czy ktoś może miał podobnie?
    Byłam we wtorek u dr, pytałam o to. Mówił żeby odstawić 5 dni przed pobraniem krwi do testów NIPT.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Pinkiii Autorytet
    Postów: 252 227

    Wysłany: 25 grudnia 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola273 wrote:
    Dziewczyny, proszę podpowiedzcie.

    Doktor kazał w razie pytań kontaktować się z nim. Jeżdżę do niego do Tarnowa, a tam jak wiadomo jest tylko raz w miesiącu. Czy ten numer, który jest na wypisach z wizyty w nagłówku pod "Wojciech Sydor indywidualna praktyka lekarska" to numer do kontaktu? Czy gdzie mam znaleźć ten numer? 🫣
    Tak to ten nr. Musisz dzwonić do skutku. Najlepiej w godzinach po 17. Możesz też mejlowo ale szybciej jednak telefonicznie.

  • Asiaakk Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dzisiaj dzwoniłam, żeby umówić sie na pierwszą wizytę w sport medicum. Termin na 24 kwietnia. Tragedia. Czy w gyncentrum w Katowicach dalej nie da sie umówić nie będąc pacjentka klinki? Tam mam 3 razy bliżej niz do Krakowa.

    11.2021 - synek ❤️
    Od 2024 staranie o drugie dziecko:
    - 01.03.2024 poronienie chybione 11 tc
    - 11.07.2024 ciąża biochemiczna
    - 08.04.2025 poronienie chybione 8 tc
    Kariotypy prawidłowe, kir bx, brak niektórych implantacyjnych. Brak chorob autoimminologicznych, zdrowa tarczyca. Pai-1, Mthfr. Tragiczne wyniki z immunologii. Cross match 95%, allo mlr 0%. Nasienie w porządku.
  • Melka93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 stycznia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak, w Krakowie są bardzo odległe terminy również miałam kwiecień, ale trzeba dzwonić co wtorek i nieparzysty czwartek, bo bardzo często zwalniają się terminy. Polecam też grupę na fb - ja tam dorwałam termin na koniec stycznia, ponieważ jedna Pani nie zdążyła z badaniami 🙂 Ewentualnie Tarnów - podobno 14 stycznia są zapisy na luty, ale trzeba od rana siedzieć na infolinii. Do Gyncentrum dzwoniłam i otrzymałam informację, że zapisy tylko dla pacjentek kliniki.

  • Melka93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 stycznia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaakk wrote:
    Hej. Ja dzisiaj dzwoniłam, żeby umówić sie na pierwszą wizytę w sport medicum. Termin na 24 kwietnia. Tragedia. Czy w gyncentrum w Katowicach dalej nie da sie umówić nie będąc pacjentka klinki? Tam mam 3 razy bliżej niz do Krakowa.

    Dodatkowe info - dzwoniłam kiedyś w któryś wtorek i Pani mi powiedziała że już na drugi dzień coś się zwolniło, warto próbować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 22:56

  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 11 stycznia, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podacie adresy aptek gdzie kupowałyście immunoglobuliny?

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Qwerty1983 Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 12 stycznia, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Dziewczyny podacie adresy aptek gdzie kupowałyście immunoglobuliny?

    Pierwszy raz kupowałam tutaj
    https://maps.app.goo.gl/Lp3yEtgA8yMgmhcH7

    Drugi raz tu
    https://maps.app.goo.gl/YrsjiswZhN7XFx3v5

    Mojra lubi tę wiadomość

  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 12 stycznia, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola273 wrote:
    Dziewczyny, proszę podpowiedzcie.

    Jeżdżę do niego do Tarnowa, a tam jak wiadomo jest tylko raz w miesiącu. 🫣
    Raz w miesiącu? Czy raz w tygodniu?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 20 stycznia, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Raz w miesiącu? Czy raz w tygodniu?

    Raz w miesiącu są zapisy na kolejny miesiąc, ale doktor przyjmuje 2 razy w tygodniu w Tarnowie.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Angel_lika0 Koleżanka
    Postów: 53 3

    Wysłany: 20 stycznia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy u tego dr Sydora trzeba wykonywać badania w konretnej placówce jaką on zleci? Czy przyjmuje z wynikami jakie się bez konieczności robienia 2gi raz to samo?

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ