Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr.Sydor immunolog aktualności
Odpowiedz

Dr.Sydor immunolog aktualności

Oceń ten wątek:
  • Krakowianka1994 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 23 września 2025, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Mam takie pytanko, od kiedy miałyście zalecenia na stosowanie accofilu i encrtonu, ja mam od 6 tygodnia ciąży, a jak czytam to niektóre z was mają po owulacji już włączony accofil i encortn.

  • Milka@#/ Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 września 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    ile czekałyście na wyniki badań (anty-TG, KIR, anty-TPO, ANA1) w diagnostyce? Może ktoś robił badania (allo-MLR i cross-match) w Prokocimiu?

    Z góry dziękuję 🙂

  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 24 września 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anty-TG i anty-TPO to kwestia 1 dnia, ANA1 u mnie 3 dni, KIR - tydzień. Na wyniki Allo mlr wciąż czekam, robiłam również w Diagnostyce - podany termin to 15-18 dni roboczych.

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Paulina_1989 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 września 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do zaoferowania Accofil jakby któraś z Was potrzebowała. Rzeszów.

  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 26 września 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kladom wrote:
    Dziewczyny mamy umówiony termin do dr Sydora na 15.10.2025 w SportMedicum, jednak potrzebuję z innych powodów medycznych pilnie przenieść termin i tydzień wcześniej między 3.10 a 10.10.2025 :-( Czy któraś z Was byłaby zainteresowana zamianą i poratowaniem mnie ? 🙏🏻🙏🏻
    Hej, mam do oddania wizytę 03.10 Tarnów

  • Lilianna001 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 29 września 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Hej, mam do oddania wizytę 03.10 Tarnów
    Hej, czy aktualne jeszcze ?

    Punkcja Kwiecień 2025
    I IVF
    10 🥚 -> ❄️❄️❄️❄️
    I FET -20.05-Transfer beta 2,3 👎
    II FET- 24.06 Transfer beta 0,2 👎
    Wrzesień ALLO MRL -0%
    brak: 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    KIR BX
    HLA-C2/C2
    ANA, AOA,ASA- ujemne
    Kariotyp ✅
    Histeroskopia
    Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    III FET- 20.11 ⏸️ pozytywny
    7 dpt-4,92. 8dpt-12,6, 11dpt-29,6, 13dpt-22,22 👎
    IV FET -31.12 Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    07.01 beta < 0,2 :( 👎
    Luty ALLO MRL- 42,1%
    II PROCEDURA
    7🥚-> ❄️❄️-PGT-A zdrowe 💛
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 29 września 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianna001 wrote:
    Hej, czy aktualne jeszcze ?
    Tak, mogę oddać

    Lilianna001 lubi tę wiadomość

  • Lilianna001 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 29 września 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Tak, mogę oddać
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek zaakceptuj proszę :)

    Punkcja Kwiecień 2025
    I IVF
    10 🥚 -> ❄️❄️❄️❄️
    I FET -20.05-Transfer beta 2,3 👎
    II FET- 24.06 Transfer beta 0,2 👎
    Wrzesień ALLO MRL -0%
    brak: 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    KIR BX
    HLA-C2/C2
    ANA, AOA,ASA- ujemne
    Kariotyp ✅
    Histeroskopia
    Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    III FET- 20.11 ⏸️ pozytywny
    7 dpt-4,92. 8dpt-12,6, 11dpt-29,6, 13dpt-22,22 👎
    IV FET -31.12 Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    07.01 beta < 0,2 :( 👎
    Luty ALLO MRL- 42,1%
    II PROCEDURA
    7🥚-> ❄️❄️-PGT-A zdrowe 💛
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 5 października 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam zagwozdkę dotyczącą accofilu. Miałam zmienione zalecenia i teraz mam wziąć całą ampułkę accofilu około owulacji. Dzisiaj mam 14dc, ale mam wrażenie, że owulacja już mogła być, bo już od 11dc miałam śluz. Nie wiem kiedy dokładnie wziąć ten zastrzyk. Nie robiłam monitoringu i ciężko mi teraz określić :( nie wiem czy lepiej już, czy jednak poczekać kilka dni..
    jak brałyście accofil nie monitorując cyklu? Lub monitorując też :)

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 8 października 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Zaobserwuj grupę na fb, zdarza się że dziewczyny oddają/zamieniają terminy
    https://www.facebook.com/share/g/1EFjzJvNwB/?mibextid=wwXIfr

    Hej, przepraszam, że tak wbijam i zawracam głowę, dodałam cię do przyjaciółek, potrzebuje informacji o wizycie u Sydora, jeżeli możesz to zaakceptuj proszę.

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 11 października 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoś może do oddania termin u dr Sydora? :)

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey czy ktos chce sie wymienic na termin fo sydora mam dosteony 22.10.25 godzina 16:00. Ja pitrzebuje w listopadzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey mam do wymiany termin. Czy ktoś chetny na 22.10.25 u Sydora,godzina 16:00?

  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 11 października 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kijanati wrote:
    Hey mam do wymiany termin. Czy ktoś chetny na 22.10.25 u Sydora,godzina 16:00?

    Ja mogę przyjąć od Ciebie termin, ale nie mam jeszcze żadnego w zamian :)
    Będę dzwonić w poniedziałek.
    A gdzie masz wizytę? Tarnow? :)

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 11 października 2025, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś miał w październiku do oddania termin będę mega Wdzięczna :) bo bardzo chciałabym się z nim skonsultować przed listopadowym transferem :)

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2025, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje terninu na wymiane. Listopsd-Grudzień. Wymienie za 22.10 Kraków

  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 12 października 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kijanati wrote:
    Potrzebuje terninu na wymiane. Listopsd-Grudzień. Wymienie za 22.10 Kraków

    Jeśli uda mi się umówić na listopad lub grudzień jutro to się odezwę :)

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 13 października 2025, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Na pierwszą wizytę dobrze mieć, kariotyp (Twój i partnera, zrobić możesz na NFZ), kiry, ana 1,2,3, test imk i CBA. I tyle.

    Plus resztę badań jakie do tej pory robiliście z Mężem typu badanie nasienia itd.

    Powodzenia 🤞
    Badania robione w Diagnostyce?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Lilianna001 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 17 listopada 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do oddania wizytę u Dr. Sydora 21.11 Tarnów (godz 12:20)

    Punkcja Kwiecień 2025
    I IVF
    10 🥚 -> ❄️❄️❄️❄️
    I FET -20.05-Transfer beta 2,3 👎
    II FET- 24.06 Transfer beta 0,2 👎
    Wrzesień ALLO MRL -0%
    brak: 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    KIR BX
    HLA-C2/C2
    ANA, AOA,ASA- ujemne
    Kariotyp ✅
    Histeroskopia
    Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    III FET- 20.11 ⏸️ pozytywny
    7 dpt-4,92. 8dpt-12,6, 11dpt-29,6, 13dpt-22,22 👎
    IV FET -31.12 Accofil, Prograf, Prolutex,Encorton, Clexane, Acard, Besins,Systen50,Duphaston,Luteina
    07.01 beta < 0,2 :( 👎
    Luty ALLO MRL- 42,1%
    II PROCEDURA
    7🥚-> ❄️❄️-PGT-A zdrowe 💛
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 17 listopada 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianna001 wrote:
    Hej, mam do oddania wizytę u Dr. Sydora 21.11 Tarnów (godz 12:20)
    Witam , aktualne?

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ