Dr.Sydor immunolog aktualności
-
WIADOMOŚĆ
-
W sensie za szybko zbadane po biochemie?sylstaa wrote:Wydaję mi się, że za szybko zbadane. Dr na wizycie pokazywał mi różnice w allo u pacjentki w badaniach po chyba 4 i 8 tygodniach od transfer (jeśli dobrze pamiętam, ale mogę się mylić) i różnica była kolosalna😉
Ten transfer który pokazywał doktor był nieudany?Ona:32
AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
❗️Adenomioza
On: 33
Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst
10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
12.2025 💔 CB
04.2026 ❌ IUI
05.2026 ❌ IUI + Accofil
06.2026 infekcja 🤷🏼♀️ -
nick nieaktualny
-
Tak, wydaję mi się, że zbadanie 3 tygodnie po to za szybko. Teraz już nie pamiętam, czy ten przykład od dr to był biochem czy wczesne poronienie.Jupiter wrote:W sensie za szybko zbadane po biochemie?
Ten transfer który pokazywał doktor był nieudany?👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
Poszukaj na fb grupę „immunologia - starania z pomocą dr S”, może uda Ci się tam szybciej coś złapać🙂Milena1203 wrote:Cześć czy może któraś z was ma wizytę do doktora do odstąpienia wcześniej niż sierpień ? 🫣🍀
nick nieaktualny, Milena120392 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
Ja mam na 20.05 chętnie oddam jeśli wszystko pójdzie dobrze i jeśli to nie za późno.Milena1203 wrote:Cześć czy może któraś z was ma wizytę do doktora do odstąpienia wcześniej niż sierpień ? 🫣🍀
Sport Medicum KrakówWiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 20:36
nick nieaktualny, Milena120392 lubią tę wiadomość
👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸

-
Jeśli Milena nie będzie zainteresowana to chętnie przygarnęłabym ten termin 🍀White1 wrote:Ja mam na 20.05 chętnie oddam jeśli wszystko pójdzie dobrze i jeśli to nie za późno.
Sport Medicum Kraków
White1 lubi tę wiadomość
Starania od 04/24
niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia
08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
3 x FET beta <0,2
04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A -
nick nieaktualny
-
Tak jak wyżej pisałam chętnie przyjmę terminWhite1 wrote:Ja mam na 20.05 chętnie oddam jeśli wszystko pójdzie dobrze i jeśli to nie za późno.
Sport Medicum Kraków
trzymam kciuki za powodzenie. Pisze jeszcze raz ponieważ musiałam usunąć konto i założyć na nowo bo aplikacja mi szwankowała
-
Hej Dziewczyny,
jak któraś będzie miała termin do Sydora do oddania to chętnie przytulę
GYNCENTRUM Bielsko-Biała -> Katowice
👱🏻♀️ 32 lat
AMH -
2025- 0,82
2026 - 1,85
Jajowody - drożne
Pozostałe wyniki badań☑️
⏳Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego - czekam na wizytę u hematologa
🧔🏻37 lat
Morfologia - 5%
🦠Dwumiesięczna walka z bakteriami w nasieniu za nami 💪🏻
KIR - Bx
Cross-match ✅
allo-mlr - 36,2%
28.11 - I IUI🤞 -> ❌
Lametta+Miovelia NAC ➡️ progesteron besins
24.02 - II IUI OSTATNIA🤞🏻 -> ❌
Lametta+Miovelia NAC➡️ progesteron besins+ Estrofen+ Neoparin
I IVF - długi protokół
24.03 - suplementacja: Oxigravide, Prenacare start, Miovelia NAC Booster, Testavan testosteron, Omega 3, DHA, wit. D, wit. PP 200, Ovulastan Forte
28.03 - stymulacja: Gonapeptyl, Menopur, Gonal
12.05 -PUNKCJA -> 12 🥚 -> ❄️ 1 zarodek zamrożony
BIOPSJA ENDOMETRIUM
CD56++ -> 71, CD56dim -> 29
CD138 -> 5,7% Stan zapalny -> Unidox + Metronizadol -
Jeśli nigdy nie byłaś w ciąży to normalne, allo wychodzi wtedy 0%. Ale jeśli była ciąża (choćby biochemiczna), nieudany transfer to wynik powinien być większy niz 0%.Nana99 wrote:ALLO MLR negatywny liczba przeciwciał 0%
Nigdy nie byłam w ciąży.
Jak to rozumieć czy to jest przyczyną? Czy dlatego tak nisko, że nigdy się nie udało?👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
Zajrzyj na grupę na fb🙂AaylaSecura wrote:Hej Dziewczyny,
jak któraś będzie miała termin do Sydora do oddania to chętnie przytulę
👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
sylstaa wrote:Jeśli nigdy nie byłaś w ciąży to normalne, allo wychodzi wtedy 0%. Ale jeśli była ciąża (choćby biochemiczna), nieudany transfer to wynik powinien być większy niz 0%.
Ja znowu byłam w ciąży i allo też mi wyszło 0, także nie wiem od czego to już dokładnie zależy. A badanie robiłam około pół roku po poronieniu• Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
• Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
• Ponowne starania 01.2025 r.
• 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
• 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil
11.2025 ⏸️
Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine
Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️ -
Mam termin do dr Sydora na 17.03.26 na 15.00 a potrzebuję na koniec marca-początek kwietnia (Tarnów)-najlepiej w Katowicach.Ktoś chętny na wymianę?Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.08.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0 -
Lays00 wrote:Mam termin do dr Sydora na 17.03.26 na 15.00 a potrzebuję na koniec marca-początek kwietnia (Tarnów)-najlepiej w Katowicach.Ktoś chętny na wymianę?
Hej,
Ja mam termin do Dr Sydora na 14.04 na godzinę 19.00 w Tarnowie, czy taki termin interesuje Cię na wymianę ? -
Hej, czy Allo-MLR to taka podstawa u dra Sydora? Jeśli tak to w jakim laboratorium (poza Prokocimiem) można je wykonać? Niestety nie mam możliwości ich zrobić ani tam, ani w Gyncentrum.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 16:21
👱♀️ 34l👦🏻36l
Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia
2025 I IVF
-25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-10.02 punkcja, 5 x ❄️
-08.03/08.04 I i II FET ❌️
-08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
-17.07 IV FET ❌️
-08-12.2025 leczenie immunologiczne
-20.12 V FET CB 💔
2026 II IVF
-10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-22.01 punkcja, 6 x ❄️
-12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
-04-06.2026 Ryeqo
5 x ❄️ na zimowisku -
Niestety nie znam innych labów, które akceptuje.
Nie mam też pewności czy wszystkim to zleca ale po kilku niepowodzeniach myślę, że będzie chciał sprawdzić.
Może dalibyście radę pojechać razem wcześniej to Krakowa i rano przed wizytą zrobić to badanie w Prokocimiu? Na wyniki czeka się ok.2 tygodni ale zawsze byłoby już w toku. Dodatkowo cena allo i cross-match jest tam chyba najniższa na rynku.
Mq1991 lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
brak zarodka 8tc❌️
FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
@Krakowiankq dziękuję! Co prawda mam wizytę w Tarnowie, ale z Tarnowa do Prokocimia nie jest tak daleko. Szkoda tylko, że nie miałabym jeszcze wyników na wizycie, myślałam że uda mi się ogarnąć wcześniej badania. A co do cen to masz rację- w Prokocimiu allo kosztuje ok. 400zl, a w Diagnostyce ponad 900zl 🫣👱♀️ 34l👦🏻36l
Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia
2025 I IVF
-25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-10.02 punkcja, 5 x ❄️
-08.03/08.04 I i II FET ❌️
-08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
-17.07 IV FET ❌️
-08-12.2025 leczenie immunologiczne
-20.12 V FET CB 💔
2026 II IVF
-10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-22.01 punkcja, 6 x ❄️
-12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
-04-06.2026 Ryeqo
5 x ❄️ na zimowisku -
krakowiankq wrote:Niestety nie znam innych labów, które akceptuje.
Nie mam też pewności czy wszystkim to zleca ale po kilku niepowodzeniach myślę, że będzie chciał sprawdzić.
Może dalibyście radę pojechać razem wcześniej to Krakowa i rano przed wizytą zrobić to badanie w Prokocimiu? Na wyniki czeka się ok.2 tygodni ale zawsze byłoby już w toku. Dodatkowo cena allo i cross-match jest tam chyba najniższa na rynku.
@krakowiankq @Mq1991 dziewczyny podacie mi dokładne namiary na to laboratorium na Prokocimiu (nie jestem z Krk niestety). Jutro będe w Krakowie a musze zrobić Allo i Cross + KIR. Skoro tam jest najtaniej to byśmy skorzystali z wizyty.GYNCENTRUM Bielsko-Biała -> Katowice
👱🏻♀️ 32 lat
AMH -
2025- 0,82
2026 - 1,85
Jajowody - drożne
Pozostałe wyniki badań☑️
⏳Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego - czekam na wizytę u hematologa
🧔🏻37 lat
Morfologia - 5%
🦠Dwumiesięczna walka z bakteriami w nasieniu za nami 💪🏻
KIR - Bx
Cross-match ✅
allo-mlr - 36,2%
28.11 - I IUI🤞 -> ❌
Lametta+Miovelia NAC ➡️ progesteron besins
24.02 - II IUI OSTATNIA🤞🏻 -> ❌
Lametta+Miovelia NAC➡️ progesteron besins+ Estrofen+ Neoparin
I IVF - długi protokół
24.03 - suplementacja: Oxigravide, Prenacare start, Miovelia NAC Booster, Testavan testosteron, Omega 3, DHA, wit. D, wit. PP 200, Ovulastan Forte
28.03 - stymulacja: Gonapeptyl, Menopur, Gonal
12.05 -PUNKCJA -> 12 🥚 -> ❄️ 1 zarodek zamrożony
BIOPSJA ENDOMETRIUM
CD56++ -> 71, CD56dim -> 29
CD138 -> 5,7% Stan zapalny -> Unidox + Metronizadol



