X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Eurofertil Ostrawa
Odpowiedz

Eurofertil Ostrawa

Oceń ten wątek:
  • KasiaBe Autorytet
    Postów: 645 668

    Wysłany: 4 lutego, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    Dr. L nie chce naciągać pacjentek młodszych na badania zarodków. Niby spoko, ale zapomina że nieudane transfery sprawiają że kobieta czuje się bezradna, no i ogólnie nakręca się niepokój. Wam padło 6 zarodków w I ifv, wg mnie to jest wskazanie.
    Ja do transferu też podeszłam z nieaktualnym badaniem CD138, uznałam że skoro było ok to powinno być dobrze. U mnie się udało.
    Uważał, że pierwsze podejście to pech i statystyka i trochę miał rację, bo teraz zarodki były.. ale finał ten sam, ciąży brak.
    Jeszcze dość mocno się przeziębiłam więc decyzja o odłożeniu transferu sama się podjęła, mam czas się zastanowić co dalej...

    5 lat starań + 2 leczenia

    Ona, 32l 👩🏼
    niedoczynność tarczycy ✔ wyleczona infekcja ✔ wyleczona Ureaplasma ✔ drożność ✔
    histeroskopia (2 polipy) ✔ podejrzenie CMV > zafałszowane wyniki ✔ CD138 ✔
    krzywa cukrowa ✔ IO?
    Letrox75, wit.D, kw foliowy

    On, 34l 🤵
    morfologia 1%>1%>0%>3%
    HBA 56%>12%>83% ✔ DFI 8,7% ✔ HDS 30,07% ❌
    kariotypy ✔
    I IUI 02.23: clo + ovi, 3 pęcherzyki > duphaston > 👎
    II IUI 03.2023: lametta + ovi > 1 pęcherzyk 28mm, endo 13mm > duphaston > 👎

    06.23: I ivf: Menopur 75 + Ovaleap 225 + Orgalutran + Zivafert 5000 + Gonapeptyl Daily > 10dc punkcja > 8 komórek, 6 MII, 6 zapłodnionych > 3 doba średnia jakość > 5 doba👎

    07.23: zmiana kliniki > II ivf > Bemfola + Ganirelix + Ovi > 5 komórek > 1 zapłodniona > 1 doba 👎

    10.23 > zmiana na EF > stymulacja agresywna > 14 dc punkcja > ❄️❄️❄️ > 20.12 transfer nr 1... 🙏

    "Nigdy nie rezygnuj z tego, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień."
  • KasiaBe Autorytet
    Postów: 645 668

    Wysłany: 4 lutego, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja z kolei przeleczylam stan zapalny i nie miałam biopsji kontrolnej, ale potem nie udały się 3 transfery i już inny lekarz mówi, to może coś jest na rzeczy - zróbmy ponownie biopsję. Nie wykazała zapalenia.
    Też myślę, że skoro nie miałaś poprzednio to nie ma co robić ponownie jej, bo to też nie jest obojętne dla endometrium.
    Nie ma reguły, czasem sobie myślę, że co ma być to będzie, nawet gdybym stała na głowie 🙄 swoją drogą wroga dobrze znać, wiadomo wtedy z czym walczyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego, 10:59

    monester lubi tę wiadomość

    5 lat starań + 2 leczenia

    Ona, 32l 👩🏼
    niedoczynność tarczycy ✔ wyleczona infekcja ✔ wyleczona Ureaplasma ✔ drożność ✔
    histeroskopia (2 polipy) ✔ podejrzenie CMV > zafałszowane wyniki ✔ CD138 ✔
    krzywa cukrowa ✔ IO?
    Letrox75, wit.D, kw foliowy

    On, 34l 🤵
    morfologia 1%>1%>0%>3%
    HBA 56%>12%>83% ✔ DFI 8,7% ✔ HDS 30,07% ❌
    kariotypy ✔
    I IUI 02.23: clo + ovi, 3 pęcherzyki > duphaston > 👎
    II IUI 03.2023: lametta + ovi > 1 pęcherzyk 28mm, endo 13mm > duphaston > 👎

    06.23: I ivf: Menopur 75 + Ovaleap 225 + Orgalutran + Zivafert 5000 + Gonapeptyl Daily > 10dc punkcja > 8 komórek, 6 MII, 6 zapłodnionych > 3 doba średnia jakość > 5 doba👎

    07.23: zmiana kliniki > II ivf > Bemfola + Ganirelix + Ovi > 5 komórek > 1 zapłodniona > 1 doba 👎

    10.23 > zmiana na EF > stymulacja agresywna > 14 dc punkcja > ❄️❄️❄️ > 20.12 transfer nr 1... 🙏

    "Nigdy nie rezygnuj z tego, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień."
  • PawieOczko Ekspertka
    Postów: 241 93

    Wysłany: 5 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaBe wrote:
    Uważał, że pierwsze podejście to pech i statystyka i trochę miał rację, bo teraz zarodki były.. ale finał ten sam, ciąży brak.
    Jeszcze dość mocno się przeziębiłam więc decyzja o odłożeniu transferu sama się podjęła, mam czas się zastanowić co dalej...
    Jeszcze macie zarodek, więc nie ma co przekreślać szans na ciąże. A czy to był pech i statystyka... Zarodki bez przyczyny nie obumierają wg mnie. Jeśli nie zgadzają się chromosomy to cześć zarodków odpadnie po 3 dobie, cześć po 6 dobie, a niektóre po implantacji. Lence zazwyczaj wychodzą dobrze zapłodnienia, i daje to większą szansę na blastkę, niż w PL, ale na to czy będzie zdrowa wpływu nie ma nikt.

    Ona: 82r., Hashimoto Eutx75, jajowody drożne
    On: 81 r., Oligoz.II, Teratoz.III ,fragmentacja 15%✅️, t(13;14) rob.
    Medart: 2021.10 1ivf , 13 🥚>6> ❄️❄️❄️, (5.1.1, 4.1.1, 4.2.2) nieprawidłowe ☹️
    2022.01 2ivf, 12 🥚>5> ❄️❄️ (5.1.1, 5.1.1.), nieprawidłowe ☹️, CD138 - ✅️
    2022.02 3ivf (DuoStim) 8 🥚>2> brak blastek ☹️
    2022.08 4ivf, bez stymul., 1🥚> nie zapłodniło się ☹️
    EF
    2023.03 5 ivf mini, 2 🥚>2> ❄️❄️ (1 eupl.) :)
    2023.06 6 ivf mini, 8 🥚>7> ❄️❄️❄️❄️❄️ (1 eupl.) :)
    2023.11 FET, hcg: 6dpt 35, 10dpt 242, 14 dpt 1569, 10+2 3,87cm, 19+2 317g dziewczynki
    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 5 lutego, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    Jeszcze macie zarodek, więc nie ma co przekreślać szans na ciąże. A czy to był pech i statystyka... Zarodki bez przyczyny nie obumierają wg mnie. Jeśli nie zgadzają się chromosomy to cześć zarodków odpadnie po 3 dobie, cześć po 6 dobie, a niektóre po implantacji. Lence zazwyczaj wychodzą dobrze zapłodnienia, i daje to większą szansę na blastkę, niż w PL, ale na to czy będzie zdrowa wpływu nie ma nikt.
    Prawda, po 3 dobie przestają się rozwijać, bo wykryły błędy chromosomalne i próbują się naprawić. Silna komórka może naprawić błąd i odbudować zarodek z jednego blastomeru. A co do p Lenki to ja mysle, że ma w oczach i w dłoniach przynajmniej ta technologie oosight, która mają niektóre kliniki w Pl - że pokazują w które miejsce wstrzyknąć plemnik, a Pani Lenka to po prostu wie ;)

    preg.png
  • AsiaEK Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 9 lutego, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim ;)
    Przeczytałam sporo stron forum, jednak nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Mam 29 lat i bardzo niskie AMH - czasami 0,06, czasami 0,40, zależy od cyklu. W jednym cyklu raz pojawia się jeden pęcherzyk, raz pięć-sześć, a czasami wcale. Czy w takich przypadkach dr chce walczyć na swoich komórkach czy będzie proponował AK? Mam wizytę pod koniec marca, chciałabym wiedzieć na co się szykować :)
    W Polsce stymulowalam się trzy razy, dwie punkcje za mną, niestety bez zarodków, żadnego transferu :( Nie ukrywam, że dr L. to moja ostatnia nadzieja.

  • AleksandraMc Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 9 lutego, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    mam niskie AMH ( 0,4 ) i 37 lat. Dr Lachcina proponuje nam spróbować 2-3 ministymulacje i zobaczyć czy powstaną zarodki. W Polsce 3 stymulacje, 1 zarodek, beta 0.

    Zastanawiam się czy jest sens próbować na swoich komórkach czy lepiej zdecydować się na komórkę dawczyni? Trochę boję się porażki tak jak w Polsce, ale dr Lachcina zachęca żeby dać mu szansę.

    Oczywiście marzy mi się dzieciątko z własnej komórki, ale chyba brak mi już wiary, że to może się udać.

    Czy są tutaj dziewczyny, którym w Polsce z takim amh się nie udawało, a u dr Lachciny miały te ministymulacje z dobrym efektem zakończone ciążą?

  • PawieOczko Ekspertka
    Postów: 241 93

    Wysłany: 9 lutego, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najlepiej zapytajcie na grupie Eurofertil polskie pacjentki na fb. Można też wyszukać lupką tematu niskie amh, tam na pewno sporo historii będzie.

    Ona: 82r., Hashimoto Eutx75, jajowody drożne
    On: 81 r., Oligoz.II, Teratoz.III ,fragmentacja 15%✅️, t(13;14) rob.
    Medart: 2021.10 1ivf , 13 🥚>6> ❄️❄️❄️, (5.1.1, 4.1.1, 4.2.2) nieprawidłowe ☹️
    2022.01 2ivf, 12 🥚>5> ❄️❄️ (5.1.1, 5.1.1.), nieprawidłowe ☹️, CD138 - ✅️
    2022.02 3ivf (DuoStim) 8 🥚>2> brak blastek ☹️
    2022.08 4ivf, bez stymul., 1🥚> nie zapłodniło się ☹️
    EF
    2023.03 5 ivf mini, 2 🥚>2> ❄️❄️ (1 eupl.) :)
    2023.06 6 ivf mini, 8 🥚>7> ❄️❄️❄️❄️❄️ (1 eupl.) :)
    2023.11 FET, hcg: 6dpt 35, 10dpt 242, 14 dpt 1569, 10+2 3,87cm, 19+2 317g dziewczynki
    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 10 lutego, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli Richard proponuje wam mini stymulacje, to znaczy że wierzy, że one mają szansę na sukces. On naprawdę nie naciąga na procedury jeśli nie widzi szans. I czytałam na grupie, że on wprost mówi że stymulacja nie ma sensu, że tylko kd. Skoro Wam proponuje to znaczy, że widzi szanse. Od Was zależy czy podolacie finansowo i psychicznie z kolejnymi procedurami na swoich komórkach.
    A historii z sukcesem jest sporo, oczywiście nie każdemu się uda, ale to chyba jesteśmy świadome tego.

    preg.png
  • AleksandraMc Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 10 lutego, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na przyjęcie do tej grupy na fb i oczywiście poczytam historię, może one dodadzą mi odwagi. W Polsce też obiecywali, że na pewno się uda a zostaliśmy z niczym.

  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 10 lutego, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraMc wrote:
    Czekam na przyjęcie do tej grupy na fb i oczywiście poczytam historię, może one dodadzą mi odwagi. W Polsce też obiecywali, że na pewno się uda a zostaliśmy z niczym.
    Rozumiem bardzo, sama przez to przeszłam. W Polsce jeden transfer. Zarodki padały po 3 dobie. Wszystko jest kwestią indywidualną, ja obliczyłam - w wieku 38 lat trafiłam do eurofertil z AMh 0.4-05- że na te 3 mini z badaniem potrzebuje około 40 k- plus potem ewentualnie 21 na kd. Od początku wybraliśmy opcje pewniejsza czyli kd, a udał mi się dopiero transfer nr 4. Więc jest ryzyko, że nawet gdyby te zarodki były zdrowe w ilości 1-2 to i tak transfery moglyby się nie ufać. Bo uzyskać zarodki to jedno, a drugie to żeby one jeszcze chciały zostać.

    preg.png
  • AsiaEK Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 10 lutego, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Trochę poczytałam i widzę, że bywa różnie.. W każdym bądź razie nie mogę doczekać się konsultacji. Oby dwa cykle przerwy dobrze zrobiły i w Czechach poszło lepiej niż w PL :)

    balbinka lubi tę wiadomość

  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 2 marca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć !
    Wczoraj miałam wizytę przed moim pierwszym transferem.
    Progesteron pobrany.
    Jestem na cyklu sztucznym (od 2dc Estrofem 2x1, od 8dc Estrofem 3x1) + Acard + Encorton…
    W USG endo 13mm, dominujący prawy pęcherzyk 15mm…(?!)
    Transfer przewidziany na środę - blastocysta.
    Od rana włączyłam Utrogestan 400-0-400
    We wtorek mam zbadać jeszcze raz progesteron.
    Lachcina nie był za bardzo zadowolony z tego 15mm pęcherzyka…
    Miałbyć cykl sztuczny, a jest dominujący pęcherzyk 😒
    Chciał transfer w piątek, zaczął się wahać, transfer w środę 😞
    Możecie powiedzieć o co chodzi ?
    Czy transfer będzie na chybił trafił ?
    Jestem podłamana….

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 2 marca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Cześć !
    Wczoraj miałam wizytę przed moim pierwszym transferem.
    Progesteron pobrany.
    Jestem na cyklu sztucznym (od 2dc Estrofem 2x1, od 8dc Estrofem 3x1) + Acard + Encorton…
    W USG endo 13mm, dominujący prawy pęcherzyk 15mm…(?!)
    Transfer przewidziany na środę - blastocysta.
    Od rana włączyłam Utrogestan 400-0-400
    We wtorek mam zbadać jeszcze raz progesteron.
    Lachcina nie był za bardzo zadowolony z tego 15mm pęcherzyka…
    Miałbyć cykl sztuczny, a jest dominujący pęcherzyk 😒
    Chciał transfer w piątek, zaczął się wahać, transfer w środę 😞
    Możecie powiedzieć o co chodzi ?
    Czy transfer będzie na chybił trafił ?
    Jestem podłamana….
    Jaki miałaś wczoraj progesteron ? Generalnie dopóki progesteron się nie podniósł (podniósłby się gdyby ten pęcherzyk pękł i wystąpiła owulacja ) to jest ok. Sam pęcherzyk na sztucznym w niczym nie przeszkadza a wg mnie pomaga- bo jeszcze więcej estradiolu masz w organizmie do budowy endometrium - które jest bardzo ładne ! Dobrze, że transfer w środe, od dzisiaj przyjmowanie progesteronu już przebuduje śluzówkę. Do piątku byłoby ryzyko, że owulacja wystąpi samoistnie. Powodzenia ! I nie załamuj się, bo Endo piękne i wszystko jest super!

    balbinka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 5 marca, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jaki miałaś wczoraj progesteron ? Generalnie dopóki progesteron się nie podniósł (podniósłby się gdyby ten pęcherzyk pękł i wystąpiła owulacja ) to jest ok. Sam pęcherzyk na sztucznym w niczym nie przeszkadza a wg mnie pomaga- bo jeszcze więcej estradiolu masz w organizmie do budowy endometrium - które jest bardzo ładne ! Dobrze, że transfer w środe, od dzisiaj przyjmowanie progesteronu już przebuduje śluzówkę. Do piątku byłoby ryzyko, że owulacja wystąpi samoistnie. Powodzenia ! I nie załamuj się, bo Endo piękne i wszystko jest super!

    Dziękuję za słowo wsparcia 🫶🏼
    Wczoraj zgodnie z zaleceniami napisałam do Lenki o informację odnośnie poziomu progesteronu. Uwielbiam ich lakoniczne odpowiedzi - progesteron w porządku 🤦🏼‍♀️
    Dziś byłam pobrać, tak jak Lachcina chciał, ale nadal nie mam wyniku 😵‍💫
    Krwawienia na szczęście ustały 🤙🏼
    Ps nie spodziewałam się, że zastrzyk z Clexane tak boli 😪

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 5 marca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przyszedł wynik
    Progesteron 8.89 ng/ml

    Wynik z dziś, jutro transfer

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • przyszłamama96 Koleżanka
    Postów: 92 6

    Wysłany: 5 marca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Teraz przyszedł wynik
    Progesteron 8.89 ng/ml

    Wynik z dziś, jutro transfer

    Kurna niski, dołóż koniecznie progesteronu, weź jakiś Prolutex czy coś .. oni i tak powiedzą że okej ..

  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 5 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Kurna niski, dołóż koniecznie progesteronu, weź jakiś Prolutex czy coś .. oni i tak powiedzą że okej ..

    Od soboty biorę tylko Utrogestan 2x400mg
    Takie były zalecenia 🤦🏼‍♀️
    Nic więcej…
    A jak zapytałam ich czy mam ten wynik im wysłać na cito, to powiedzieli, że nie…tylko pokazać przy transferze …

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 5 marca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Od soboty biorę tylko Utrogestan 2x400mg
    Takie były zalecenia 🤦🏼‍♀️
    Nic więcej…
    A jak zapytałam ich czy mam ten wynik im wysłać na cito, to powiedzieli, że nie…tylko pokazać przy transferze …
    W macicy jest wyższe stężenie, ale lepiej dołóż sobie jeszcze jedna dawkę w środku dnia lub poproś chociażby o besins w klinice. Takie 11 z krwi jest juz bepieczne.

    balbinka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 6 marca, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    W macicy jest wyższe stężenie, ale lepiej dołóż sobie jeszcze jedna dawkę w środku dnia lub poproś chociażby o besins w klinice. Takie 11 z krwi jest juz bepieczne.
    Wczoraj wieczorem dołożyłam jeszcze 200 i dziś rano też ✊🏼

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • Chmurka216 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 7 marca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    Cześć w styczniu mam 1 konsultacje u dr L.powiedzcie mi czy jeśli od razu zdecydujemy się na leczenie jak to wygląda wpłaca się zaliczkę i dostaje leki?mamy wizytę stacjonarną zastanawiam się też nad podejściem doktora do pacjentek w wieku 40 .pytanie moje bo byliśmy na 1 konsultacji w innej klinice i pani doktor stwierdziła że w sumie to już jestem trochę wiekowa i góra mamy pół roku na zrobienie stymulacji potem nie ma sensu 😑 że tylko 5 % szans może uda im się wyprodukować kilka jaj jak się jedno zapłodni to będzie cud .Zdaje sobie sprawę że już nie jestem najmłodsza ale się trochę podłamałam 🥲 amh 0.8 fsh 8 lh 5

    Nasienie w normie
    Myślicie że doktor znajdzie na nas sposób?pytam o wasze doświadczenia

‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ