X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Eurofertil Ostrawa
Odpowiedz

Eurofertil Ostrawa

Oceń ten wątek:
  • Chmurka216 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 7 marca, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Chciałabym powiedzieć wszystkim zrezygnowanym babeczkom że nadzieję trzeba mieć zawsze! Trafiłam z mężem do dr Lachciny w maju 23. Wyniki nasienia ok, amh 0.28 wiek 36 lat. W Polsce nie robiliśmy in vitro. U doktora stymulacja mini 2 jajeczka. W październiku transfer pierwszy i czekamy na synka:-) ściskam mocno i dodaje otuchy ❤️

    monester, Kari_bu, Emily0723, Magdzior, Amorka, KasiaBe lubią tę wiadomość

  • Kari_bu Autorytet
    Postów: 475 1151

    Wysłany: 8 marca, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, któraś z Was przechodziła kilka ministymulacji pod rząd? Jakie były efekty? Ta druga procedura dała lepszy wynik?
    Szukałam już historii na fb i różnie to było…

    12.2020 - początek starań. 04.2022 - kariotypy ✅, HSG ✅
    13.05.2022 - 1x IUI ❌
    06.2022 - IVF długi protokół (3 pęcherzyki, 2 zarodki) 07.2022 ET 4.1.2 - beta 0 💔, 08.2022 FET 4.2.3 - beta 0 💔
    Zmiana kliniki
    11.2022 - IVF krótki protokół (6 pęcherzyków, 5 MII, 3 zarodki 2x4.1.1; 4.2.2), po PGT-A: ❄️❄️
    30.01.2023 transfer (cykl N, EmbryoGlue), blastka 4.1.1 💔
    08.05.2023 transfer (cykl N, ivig, EmbryoGlue, akupunktura, acard) blastka 4.1.1
    6dpt ⏸️ 7dpt - 78,78; 9dpt - 188,5; 14dpt -1370; 17dpt - na usg 6mm pęcherzyk 💓; Puste jajo płodowe 💔
    EF Czechy
    I mini - 6 MII, 3 blastki, wszystkie chore
    II mini - 2 MII, 0 blastek
    III mini - 2 MII, 2 blastki zdrowe
    👩🏻 35 lat
    Ch. Hashimoto; AMH 1,3 ➡️0.89; MTHRF_677C>T homozygota; PAI-1 4G heterozygota; KIR: Bx ; ANA 4 🆗; allo-MLR 0% ➡️ 29% (09.2023)
    👨‍🦱 35 lat
    Astenoteratozoospermia - przyczyna nieznana
    (brak mutacji azf, brak 33 mutacji cftr ; kariotyp, usg OK, brak cz. infekcyjnych)
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 8 marca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kari_bu wrote:
    Dziewczyny, któraś z Was przechodziła kilka ministymulacji pod rząd? Jakie były efekty? Ta druga procedura dała lepszy wynik?
    Szukałam już historii na fb i różnie to było…

    Ja jestem w trakcie 2 stymulacji mogę się wypowiedzieć za tydzień jaki będzie efekt😃
    Po pierwszej stymulacji mamy 3 blastocysty poszły do badań że względu na wiek robimy druga mini.

    Kari_bu, monester lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 8 marca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    Ja jestem w trakcie 2 stymulacji mogę się wypowiedzieć za tydzień jaki będzie efekt😃
    Po pierwszej stymulacji mamy 3 blastocysty poszły do badań że względu na wiek robimy druga mini.
    Super wynik blastocyst! Z ilu komórek? Teraz kciuki żeby przeszły badania.

    Magdzior lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 8 marca, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Super wynik blastocyst! Z ilu komórek? Teraz kciuki żeby przeszły badania.

    Z 5 komórek 3 zostały do 5 doby 🙂
    Dzięki❤️
    Teraz stres i oczekiwanie na badania mam już 40 więc stres podwójny ale musimy czekać 🥺

  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 8 marca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    Z 5 komórek 3 zostały do 5 doby 🙂
    Dzięki❤️
    Teraz stres i oczekiwanie na badania mam już 40 więc stres podwójny ale musimy czekać 🥺
    Na podział chromosomów wpływu nie mamy, bo to losowe, ale wynik hodowli zacny! I jeszcze zaraz kolejna przed Tobą punkcja, kciuki zaciśnięte i dawaj znać.

    Magdzior lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 8 marca, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki❤️ jasne odezwę się zobaczymy jaki będzie wynik 2 stymulacji bo to wielka niewiadoma jednym wychodzi lepiej drugim gorzej z tego co czytam odezwę się i wypowiem na własnym przykładzie bo każdy ma inny organizm i nie przewidzimy tego także myślę że trzeba próbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 23:12

    Kari_bu lubi tę wiadomość

  • asiaa Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 20 marca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, za miesiąc sama jadę do kliniki. Dzisiaj wysyłałam im część badań. Mam cennik ale czy jest z was jakas ktora jest na bieżąco i jest w stanie powiedzieć ile pieniążków końcowo nalezy mieć przygotowanych? Jestem po 1 nieudanej Procedurze invitro we Wrocławiu. Miałam ciążę biochemicznę a blastek tylko jedną więc to był koniec moich szans w tej klinice. Myślę już nawet o laparoskopii moze mam endometrioze i nawet o tym nie wiem, moze zrosty po cc z 2017 r. Nie wiem. Mam 37 l a od 34 r. walczymy o drugiego dziodziola. Pocieszcie trochę że tam się może a noż uda i ile to będzie kosztowało?

    2017 ur chłopczyk zdrowy, 2023- Amh 1,2, 36lat 1procedura ivf, protokół krótki pobranych 6komorek została jedna blastka 4.22 -cb 6tydz. Hsg ok. 2024 początek mini stymulacji
  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 20 marca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa wrote:
    cześć dziewczyny, za miesiąc sama jadę do kliniki. Dzisiaj wysyłałam im część badań. Mam cennik ale czy jest z was jakas ktora jest na bieżąco i jest w stanie powiedzieć ile pieniążków końcowo nalezy mieć przygotowanych? Jestem po 1 nieudanej Procedurze invitro we Wrocławiu. Miałam ciążę biochemicznę a blastek tylko jedną więc to był koniec moich szans w tej klinice. Myślę już nawet o laparoskopii moze mam endometrioze i nawet o tym nie wiem, moze zrosty po cc z 2017 r. Nie wiem. Mam 37 l a od 34 r. walczymy o drugiego dziodziola. Pocieszcie trochę że tam się może a noż uda i ile to będzie kosztowało?
    Zaliczka to 50 tysięcy koron - opłacasz ja i zaczynasz stymulacje, reszta dopiero po zakończonej hodowli. Wizyta jest darmowa .

    preg.png
  • AsiaEK Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 20 marca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    Dzięki❤️ jasne odezwę się zobaczymy jaki będzie wynik 2 stymulacji bo to wielka niewiadoma jednym wychodzi lepiej drugim gorzej z tego co czytam odezwę się i wypowiem na własnym przykładzie bo każdy ma inny organizm i nie przewidzimy tego także myślę że trzeba próbować

    Podzielisz się jak poszła druga stymulacja? :)

  • asiaa Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 20 marca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja wiem właśnie w sensie ze należy wplacic te korony 50tys ale chodzi mi o tą pozostałą kwotę ile to wychodzi i jak z lekami bo tego też nie jestem pewna?

    2017 ur chłopczyk zdrowy, 2023- Amh 1,2, 36lat 1procedura ivf, protokół krótki pobranych 6komorek została jedna blastka 4.22 -cb 6tydz. Hsg ok. 2024 początek mini stymulacji
  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 20 marca, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa wrote:
    No to ja wiem właśnie w sensie ze należy wplacic te korony 50tys ale chodzi mi o tą pozostałą kwotę ile to wychodzi i jak z lekami bo tego też nie jestem pewna?
    Tu już lekarz Ci określi na wizycie mniej wiecej, bo po Twoich wynikach obliczy ile będzie leków potrzebne, jakie itd. Czy to będzie kilka mini czy jedna agresywna, czy będzie badanie zarodków czy nie itp.

    preg.png
  • Aness Autorytet
    Postów: 389 211

    Wysłany: 20 marca, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa wrote:
    No to ja wiem właśnie w sensie ze należy wplacic te korony 50tys ale chodzi mi o tą pozostałą kwotę ile to wychodzi i jak z lekami bo tego też nie jestem pewna?
    Hej, ja miałam jedna procedurę w Ef uzyskaliśmy 5 blastek, drugi transfer udany😍W Pl z 3 procedur miałam 1 blastke i 3 trzydniowe, także różnica ogromna. Całość wyniosła nas 20tys zł( nie badaliśmy zarodków)

    KasiaBe lubi tę wiadomość

    Endometrioza II stopnia+ słabe nasienie.
    Luty 2015 - rozpoczęcia leczenia INVICTA Warszawa
    Lipiec 2015 - puste jajo płodowe
    Grudzień 2017- Angelius
    2 IUI nieudane
    Wrzesień 2018 - in vitro- transfer - 1 zarodek - 😢
    Grudzień 2018-II procedura ❄️❄️
    Marzec crio-😢
    Czerwiec crio- 😥
    Maj 2020- III procedura ❄️
    Październik crio-😥
    Kir BX, Kariotypy ok. Cytokiny skopane ...
    09.22 Czechy ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.23 Crio-cb😥
    07. 23 Crio
    7dpt- beta 20
    9dpt- beta 42
    11dpt- beta 85
    15dpt-beta 526
    23dpt- beta 8042
    30dpt- ♥️

    preg.png
  • Wytęsknione Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 marca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem tu nowa. Od 2 lat się staramy, jeszcze nie leczyliśmy się w żadnej klinice. Widzę, że wątek czeski jest dość popularny. W czym Czechy są lepsze od PL?

  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 21 marca, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaEK wrote:
    Podzielisz się jak poszła druga stymulacja? :)

    Hej jeszcze się nie wypowiem bo pęcherzyki tym razem wolniej rosły i przedłużyliśmy stymulacje ale ruszyły i urosły mam na dniach 2 punkcję zobaczymy jak będzie po dam znać

  • AsiaEK Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 21 marca, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    Hej jeszcze się nie wypowiem bo pęcherzyki tym razem wolniej rosły i przedłużyliśmy stymulacje ale ruszyły i urosły mam na dniach 2 punkcję zobaczymy jak będzie po dam znać

    Trzymam kciuki! :)

    Magdzior lubi tę wiadomość

  • PawieOczko Ekspertka
    Postów: 241 93

    Wysłany: 25 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytęsknione wrote:
    Cześć. Jestem tu nowa. Od 2 lat się staramy, jeszcze nie leczyliśmy się w żadnej klinice. Widzę, że wątek czeski jest dość popularny. W czym Czechy są lepsze od PL?
    Czechy są lepsze w skuteczności uzyskania zdrowych zarodków 5ciodniowych (blastek). Uzyskasz więcej w mniejszej ilości procedur. Oczywiście zdarzają się kobiety u których również Czechy nie dają rady, ale w mojej ocenie wiele par ma fenomenalne efekty w porównaniu z Pl. Jeśli zależy Ci na pogłebionej diagnostyce to lepiej ją ogarniać w Pl, bo w Eurofertil podchodzą do tego minimalistycznie.

    Wytęsknione lubi tę wiadomość

    Ona: 82r., Hashimoto Eutx75, jajowody drożne
    On: 81 r., Oligoz.II, Teratoz.III ,fragmentacja 15%✅️, t(13;14) rob.
    Medart: 2021.10 1ivf , 13 🥚>6> ❄️❄️❄️, (5.1.1, 4.1.1, 4.2.2) nieprawidłowe ☹️
    2022.01 2ivf, 12 🥚>5> ❄️❄️ (5.1.1, 5.1.1.), nieprawidłowe ☹️, CD138 - ✅️
    2022.02 3ivf (DuoStim) 8 🥚>2> brak blastek ☹️
    2022.08 4ivf, bez stymul., 1🥚> nie zapłodniło się ☹️
    EF
    2023.03 5 ivf mini, 2 🥚>2> ❄️❄️ (1 eupl.) :)
    2023.06 6 ivf mini, 8 🥚>7> ❄️❄️❄️❄️❄️ (1 eupl.) :)
    2023.11 FET, hcg: 6dpt 35, 10dpt 242, 14 dpt 1569, 10+2 3,87cm, 19+2 317g dziewczynki
    preg.png
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 28 marca, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaEK wrote:
    Podzielisz się jak poszła druga stymulacja? :)

    Hej dziewczyny niestety u mnie druga stymulacja po pobraniu 5 komórek przyniosła tylko jedna blastocyste🥺

  • monester Autorytet
    Postów: 3879 3589

    Wysłany: 28 marca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    Hej dziewczyny niestety u mnie druga stymulacja po pobraniu 5 komórek przyniosła tylko jedna blastocyste🥺
    Ale może zdrowiutka, a masz wyniki badań z pierwszej mini?

    preg.png
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 28 marca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ale może zdrowiutka, a masz wyniki badań z pierwszej mini?

    Właśnie przyszły wszystkie 3 chore 😭
    Załamałam się

‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ