X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:28

  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 1 lipca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardotka# wrote:
    @Malica masz już wyniki estriadolu?

    U mnie dzisiaj estriadol 2900, przy 19 pęcherzykach i 2 dni do punkcji. Czy to dobrze czy jednak hiperka? :(

    Bardotka, nie jestem specjalistą ale mi Dr DZ powiedział że do 4000 tys mi zrobi przy moich 13 pęcherzykach, w zeszłym cyklu miałam 9 pęcherzyków i 3200 E2 i powiedział że ok ...
    A jaki masz progesteron ? U mnie 0,877

    Z Dziś U mnie kuźwa 4500 estradiol :( więc u mnie na pewno będzie odroczony transfer jeśli jakiś zarodek dotrwa do 5 dnia w ogóle 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 16:50

  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 1 lipca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:29

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 1 lipca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziom estradiolu nie jest jedynym wyznacznikiem. Ważne jest też samopoczucie pacjentki po punkcji, stan brzucha (ewentualne bóle), obraz jajników na usg.

    Estradiol jest badany przy ostatnim podglądzie, a w dniu punkcji już nie jest badany. Jego poziom między ostatnim dniem podglądu a punkcją może znacznie wzrosnąć, jak ktoś przy ostatnim podglądzie ma około 3000, to w dniu punkcji może być ponad 4000.

    Swój pierwszy transfer podczas pierwszej procedury miałam odroczony, bo podczas ostatniego podglądu estradiol był na poziomie 2960 jednostek i dr Jabłonka powiedziała, że to wynik graniczny, dwa miałam super silne bóle brzucha, trzy jajniki na usg były super wielkie nawet kilka dni po punkcji. Dr Goncikowska oceniła wtedy ryzyko hiperki na 60%. Nie podjęliśmy się tego z Mężem.

    Bardotka# lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 1 lipca 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:29

  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 1 lipca 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardotka# wrote:
    Ja wogole nie mam pojęcia jaki estriadol jest wysoki, więc to co piszesz to zawsze jakaś informacja i mniej więcej wyczucie tematu :) także dziękuję :) Na razie zyje jeszcze nadzieja ,że transfer się odbędzie w tym cyklu.

    Eh, Maliczka ale masz dużo ładnych pęcherzyków, któryś w końcu musi być szczęśliwy...:) :)

    Moje pęcherzyki są ok ale żeby choć jeden dobry żołnierzyk się u męża znalazł :( on biedaczysko ma poczucie winy
    Co do Ciebie, mam dobre przeczucie 🙏☺️

  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:29

  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bardotka trzymaj się ciepło, do usłyszenia po punkcji, ja 8.30 :)

    Bardotka# lubi tę wiadomość

  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:29

    Malica lubi tę wiadomość

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 1 lipca 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To piąteczek mocno trzymam kciuki! Między Wami też pewnie kogoś wpasują, to też o nią zadbajcie :) w kupie siła!

    Bardotka#, Malica, Maugosia lubią tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 2 lipca 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    To piąteczek mocno trzymam kciuki! Między Wami też pewnie kogoś wpasują, to też o nią zadbajcie :) w kupie siła!
    Dzięki Krąsi ♥️🙏 jak się obudzę zadbam o kolezanke, trzymajcie kciuki ✊

  • paola_mt Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 2 lipca 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 zapłodniły się prawidłowo i mam nadzieję, że są na tyle silne że do piątej dobry dotrwają... Powodzenia jutro dla Was!

    Malica, Krąsi, Bardotka#, Maugosia lubią tę wiadomość

  • Maugosia Koleżanka
    Postów: 41 36

    Wysłany: 2 lipca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardotka# wrote:
    Ja rowna godzinę później :D , trzymaj się!
    Dziewczyny to na bank spotkacie się jutro na sali pozabiegowej:)!!! Ale super! Trzymam kciuki za Wasze jajka,silnych żołnierzy i transfery🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Ja się trochę ostatnio mniej udzielam,bo oczywiście w pracy armagedon,a w dodatku Maluch daje się we znaki☺️ Miewam straszne mdłości, zawroty głowy, chroniczne zmęczenie i ogólnie czuje się słabo. Ale ja się ciesze,bo tłumacze sobie,ze Dzidzia dobrze się rozwija:) byłam już na dwóch wizytach usg. Na pierwszej widziałam zarodek i pulsujący punkcik (przyszłe serduszko). W ten poniedziałek tez byłam i już je nawet słyszałam:) 156 uderzeń na minutę:) doktor był zadowolony. Poza tym mam strasznie opuchnięty brzuch. Wyglądam jak w 4 miesiącu,chociaż waga nie drgnęła. Spodziewam się,ze to efekt hormonow. No i dostałam zastrzyki z heparyna😭 robie codziennie,brzuch fioletowy, koszmar. Przy tej heparynie, zastrzyki hormonalne to czysta przyjemnosc. No ale nic. Wytrzymam.
    Odliczam dni do 12tygodnia,zeby noc podzielić się radością z Rodzicami i przyjaciółmi. Mam na koncie poronienie w 9/10tyg i chociaż myślałam,ze już to przepracowałam,demony wróciły.
    Czekam na wiesci od Was jutro!!! Będę o Was ciepło myśleć:) i mam dobre przeczucia! W dodatku ostatnio wszystkie moje koleżanki,które podchodziły do ivf w Ferti zaszły w ciąże,wiec jestem absolutnie uskrzydlona:) całuje Was i sciskam przemocno!

    Bardotka#, Malica, skała lubią tę wiadomość

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 4 lipca 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki - jak po punkcjach? Ile pobranych, ile dojrzałych, ile zapłodnionych?

    Bardotka# lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, u mnie 15 pobranych, 11 się zaplodnilo, nasienie znowu słabe, więc nie wiem czy jakiś przetrwa do 5 domy. Trasfer odroczony, a kolejne wiadomości 8.07 lub 9.07 zobaczymy
    Sama punkcja super szybko i sprawnie, a położne jak zwykle kochane♥️
    Dr Dz do wyboru embriologia zostawił metodę czy ICSI czy IMSI i zrobili IMSI tłumacząc że za mała koncentracja ja myślałam że właśnie w takich sytuacjach właśnie jest IMSI i zgłupiałam 😭

    Wspieralysmy się z @Bardotka na sali, Kochana jak u Ciebie? jak się czujesz i jakie wieści ?

    Bardotka#, Krąsi, Maugosia lubią tę wiadomość

  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:29

    Krąsi lubi tę wiadomość

  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:29

  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:30

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 4 lipca 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardotka# wrote:
    Dziewczyny jak to statystycznie wygląda? Ile średnio przeżywa po zapłodnieniu.
    Trudno powiedzieć. Zakłada się przy pierwszej procedurze z 6 zaplodnionych powstanie 3 zarodki - i wtedy mówi się, że to bardzo dobry wynik. Co innego kolejne procedury, jakieś IMSI, MACS czy inne, dodatkowe opcje.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 4 lipca 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 11:30

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ