X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ona bedzie cie umawiać do siebie. Ja tak miałam. Czasami miałam monitoring u innej, ale to bardzo rzadko, jak nie mogłam sie zwolnić z pracy czy cos.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziekuje za info. Zadzwonie tam jutro. Gratuluje Ci wytrwalosci w walce o upragniona ciaze!! Widze ze to wszystko nie jest takie proste niestety..ale liczę ze i u mnie niedlugo bedzie happy end;) pozdrawiam!!

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekamy na wieści :-)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaczynałam starania to myślałam ze zajdę od razu. Potem wiedziałam ze stymulacja mi pomoże, miałam nadzieje na inseminacje bo dlaczego miałoby sie nie udać. W in vitro juz nie wierzyłam za bardzo ze sie szybko uda. A udało sie za pierwszym razem. Trzeba przejść swoja drogę ale warto. I co dziwne ta ciąża cieszy ale sie nie głupieje przy niej. To jest fajne :)

    blumchen30 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka mam tak samo :(. Z tym że jestem na etapie, że już nie wierze w powodzenie czegokolwiek, a invitro robię z nastawieniem, że musze zrobić bo inaczej bym sobie nigdy nie wybaczyła, że nie zrobiłam wszystkiego co było możliwe, ale totalnie nie wierze w powodzenie :(

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie mam nadzieje ze sie zdziwisz tak samo mocno jak ja :)

    Grosiaa lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z nowymi wieściami :) Prawidłowo z 10 zapłodniło się 6.. Czekamy co wydarzy się dalej.

    Grosiaa lubi tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wynik. Trzymam dalej kciuki.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Ja jak zaczynałam starania to myślałam ze zajdę od razu. Potem wiedziałam ze stymulacja mi pomoże, miałam nadzieje na inseminacje bo dlaczego miałoby sie nie udać. W in vitro juz nie wierzyłam za bardzo ze sie szybko uda. A udało sie za pierwszym razem. Trzeba przejść swoja drogę ale warto. I co dziwne ta ciąża cieszy ale sie nie głupieje przy niej. To jest fajne :)

    Bardzo sie ciesze ze cuda sie zdarzaja;) gratuluje Wam. Myślę ze wiele osob nie jest na tyle silna psychicznie aby to przejsc. Ja narazie umowilam sie na maj do pani doktor. Zobaczymy co powie, jesten teraz stymulowana clo ostatni cykl. Byc moze sa inne jeszcze metody niz od razu inseminacja. Szczerze to narazie sie nie znam ale wiem ze trafie w dobre rece wiec jestem spokojna.
    O siebie sie nie martwię bardziej o meza czy udzwignie to wszystko bo on niestety ma charakter z tych mega przejmujacych sie ..

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 9 marca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff.. już jestem w domu i funkcjonuję normalnie:)
    Rano przeżywałam apogeum stresu. Myślałam że stracę przytomność zanim mi podali narkozę:D
    Na szczęście wszystko jak na razie dobrze się układa. Dostałam już telefon, że z 6 pobranych komórek 4 były dojrzałe i zdolne do zapłodnienia. Teraz czekam na jutro.. Cała ta procedura to zdobywanie kolejnego i kolejnego szczytu. na Każdym etapie "wycieczki" nastawiam się, że to może być koniec, że dalej nie przejdziemy..

    I naprawdę potwierdzam, że opieka lekarzy i położnych jest tu świetna:D

    Grosiaa, 83xxx lubią tę wiadomość

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorąco gratuluje - to świetny wynik przy niskim AMH <3 - strasznie się ciesze!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 14:07

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! 3mam dalej za was kciuki :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Niestety tylko 2 zapłodniły sie prawidlowo. Tylko dwie i aż dwie. Oby dotrwały do środy..

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze. Trzymamy za nie dalej kciuki.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz dzisiaj Leelou? Ja dzisiaj cały dzień przeleżę. Co wstanę to coś mnie kłuje w dole brzucha, ciągnie. Nie czuję się komfortowo. Po incydencie po punkcji przepisała mi Dr dostinex profilaktycznie żeby ustrzec się hiperstymulacji. Kupiłam sobie też białko. Piję jednego shake dziennie.
    Jak Wy czułyście się po OPU?

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis super. Nic mnie nie boli. Wczoraj wieczorem lekko bolało. Spałam tylko dziś do pózna i w południe tez.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • Alice83 Autorytet
    Postów: 254 113

    Wysłany: 11 marca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    chciałabym do Was dołączyć. Leczę się w Fertimedica od ponad roku, najpierw prowadziła mnie dr.Szymusik, ale od stycznia już tam nie pracuje i przepisałam się do dr. Goncikowskiej. Straciłam już nadzieję, że się uda, prawie 5 lat trwa moja walka.
    Doktor proponuje in vitro, a ja mam tyle obaw, że nie wiem, czy je udźwignę.
    Choć patrząc na moje 35 lat to już nie ma co się zastanawiać.
    Chciałabym podpytać, czy robiłyście jakieś dodatkowe badania przed in vitro, mi Pani doktor nie zleciła nic dodatkowego, a ja mam wątpliwości, że może jest jeszcze coś czego żadem z lekarzy nie znalazł.
    Czy któraś z Was miała histeroskopię i może się podzielić doświadczeniami?

    Trzymam kciuki, aby Wszystkie obecne na tym forum spełniły już nie długo swoje marzenie.

    7ncstox.png


    11.06.2019 - 2 FET - 4.1.1 - 8 dpt -85,7 ; 10 dpt- 230 ; 24 dpt ❤
    26.02.2020 córeczka 3,583 kg❤❤❤

    25.05.2019 [*] 4t1d cb
    21.02.2019 - 1 FET- 5.2.2 - 8 dpt -89,6 ; 11 dpt-239 ; 23 dpt- 13855 ; 28.03.2019 7t 1d [*]
    22.10.2018 - ET :(
    X 2018 - II in vitro ICSI ❄️ ; IX 2018 - I in vitro ICSI ;
    2016 - 2017 - 5 x IUI :( :( :( :( :(
    05.03.2014 - (*) 6t3d cp :(
    MTHFR - układ homozygotyczny ; PAI-1 - układ heterozygotyczny
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 11 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam dodatkowych badań. Miałam wszystko świeże do iui, trzecia sie nie udała i w kolejnym cyklu zaczynałam juz stymulację.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Alice83 Autorytet
    Postów: 254 113

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, dziękuję za odpowiedź. Kojarzę Cię z wątku o laparoskopii, jak rok temu szukałam przed operacją informacji, to widziałam Twoje posty. Dajesz nadzieję, że może się udać.

    7ncstox.png


    11.06.2019 - 2 FET - 4.1.1 - 8 dpt -85,7 ; 10 dpt- 230 ; 24 dpt ❤
    26.02.2020 córeczka 3,583 kg❤❤❤

    25.05.2019 [*] 4t1d cb
    21.02.2019 - 1 FET- 5.2.2 - 8 dpt -89,6 ; 11 dpt-239 ; 23 dpt- 13855 ; 28.03.2019 7t 1d [*]
    22.10.2018 - ET :(
    X 2018 - II in vitro ICSI ❄️ ; IX 2018 - I in vitro ICSI ;
    2016 - 2017 - 5 x IUI :( :( :( :( :(
    05.03.2014 - (*) 6t3d cp :(
    MTHFR - układ homozygotyczny ; PAI-1 - układ heterozygotyczny
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja równyez nie robilam niczego oprócz standardowych wirusów itp. Kariotyp tylko oboje robilismy. Pytalam Panią doktor o histeroskopię to powiedziala, że nie jest konieczna. Pewnie trzeba by bylo zrobic gdyby byly wskazania albo juz po pierwszym ivf jak nie dojdzie do implantacji.
    Tez ciagle mysle czy zrobilam wszystko co trzeba, czy nie powinnam zrobić kolejnych badań ale zwariować mozna od takiego podejscia. Staram sie ufać lekarzowi i nie przesadzać juz z niczym.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ