X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam tel., że 10 komórek było dojrzałych. Jutro będą dzwonić ile się zapłodniło.

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx rewelacja!!! Ależ bym chciała mieć taki wynik! Teraz już z górki, musi się udać:)

    Grosiaa, to dziwne bo mnie zawsze prowadziła jedna Pani Doktor. Bo ją sobie wybrałam. Podczas Ivf mam z nią stały kontakt.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałam się umówić, termin wizyty kwalifikacyjne do dr Gondzikowskiej ( robiła mi dwie IUI) dopiero na maj :(

  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Właśnie chciałam się umówić, termin wizyty kwalifikacyjne do dr Gondzikowskiej ( robiła mi dwie IUI) dopiero na maj :(

    To akurat fakt. Ja chodziłam na konsultacje i wstępne monitoringi ale jak uzgodniłyśmy, że już ruszamy z ivf to na wizytę kwalifikacyjną czekałam 1,5 miesiąca. Myślę jednak że warto poczekać, Pani Doktor wie co robi.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym czasie skompletuj wszystkie potrzebne badania, żeby już potem nie wydłużać tego w czasie. Mogę ci powiedzieć czego oczekiwali od nas, żeby szybko rozpocząć ivf.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosiłam Panią na recepcji żeby obgadała sprawę z Panią dr bo kończy mi się ważność badań i zależy mi na czasie, a za tydzień mam konsultacje w invicie. Chce zobaczyć jak tam jest. Choć mam już ogromny mętlik w głowie, każdy mówi co innego i ma inne opinie na temat danej kliniki....można zwariować :-)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Goncikowska ma dużo pacjentek i pewnie dlatego tak. Ja do niej chodzę od początku i nie zapisywałam sie potem na wizyty w recepcji tylko ona sama mnie umawiała w swoim komputerze. Teraz jak prowadzę ciaze to w recepcji ale to wiadomo bo wizyta raz w miesiącu. Zawsze odpisuje tez na maile czy smsy.

    Co do stymulacji to ja byłam na bemfoli i tym leku na o. Miałam ok 14 pęcherzyków, w tym 10 komórek. Wszystkie dojrzałe ale z 6 powstał jeden zarodek. To juz genetyka tak powiedziała dr. Amh miałam przed zabiegiem 2,4.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, Pani dr jest bardzo fajna i straszne ją polubiłam :-). Mówiła mi miesiąc temu , że teraz będzie mniej dostępna ze względu na to że robi staż.
    Madlenka, a powiedz mi proszę czemu nie polecasz INVICta?

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa byłam w invicta ponad pół roku. Zrezygnowałam. Pielęgniarz jak zobaczył listę badań z krwi które dostałam na wizycie powiedział: wiecej sie nie dało? A lekarz któremu powiedziałam ze mam zaplanowana laparo życzył mi powodzenia w państwowym szpitalu i proponował ze sam moze zrobic zabieg w klinice. Trzy, cztery monitoringi w cyklu i każdy u innego lekarza. Koszt monitoringu taki sam jak za wizytę, wiec byłam zdziwiona ze w Ferti płaciłam tylko 80zl a nie 150.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze maila do Pani Doktor :-)

    Leelou, madlenka lubią tę wiadomość

  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. byłam w klinice dzisiaj drugi raz ponieważ źle się czułam kilka godzin (4-5h) po zabiegu a mianowicie.. miałam mdłości, byłam blada jak ściana, nie miałam apetytu, lekkie zawroty głowy i doszły wymioty. Niestety źle mój organizm zareagował na znieczulenie. Przy okazji miałam usg i ginekologicznie wszystko w najlepszym porządku. Dostałam dostinex. Proponowano mi też L4 ale nie skorzystałam :) Za wizytę nic nie płaciłam. Także każda reaguje inaczej. W tej chwili czuję się bardzo dobrze. I apetyt wrócił :D

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    Dziewczyny.. byłam w klinice dzisiaj drugi raz ponieważ źle się czułam kilka godzin (4-5h) po zabiegu a mianowicie.. miałam mdłości, byłam blada jak ściana, nie miałam apetytu, lekkie zawroty głowy i doszły wymioty. Niestety źle mój organizm zareagował na znieczulenie. Przy okazji miałam usg i ginekologicznie wszystko w najlepszym porządku. Dostałam dostinex. Proponowano mi też L4 ale nie skorzystałam :) Za wizytę nic nie płaciłam. Także każda reaguje inaczej. W tej chwili czuję się bardzo dobrze. I apetyt wrócił :D

    Nastraszyłaś mnie.. Już zaczynam się spinać przed jutrzejszym dniem. Ja do tej pory nigdy nie byłam w narkozie i nie wiem w ogóle czego się spodziewać..

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Leelou ja też nigdy nie byłam w narkozie. Teraz już wiem jak reaguję... Poza tym coś długo spałam po zabiegu. Budziły mnie, wołały po imieniu :) Dzuewczyna, która miała po mnie punkcję...już nie spała! Siedziała na łóżku rozm. z lekarzem. Podobno szybko się wybudziła. Wyszła z sali wcześniej niż ja. Pielęgniarka mówiła, że każda reaguje inaczej.

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ta narkozę swietnie przeszłam, tak jak wam pisałam. Także, każdy inaczej reaguje a nie ma co sie bać na zapas. Sama jutro zobaczysz :)
    Dobrze, ze od razu pojechałaś do kliniki i sprawdzili co i jak.
    A mówiłam wam, ze ja na zwolnieniu to jestem od początku stymulacji? I tak juz zostało. A to dlatego, ze jak dostałam okresu to od razu dzwoniłam do gin i byłam wtedy przeziębiona. Oby sie nie rozchorować poszłam na zwolnienie i dobrze, bo byłam na granicy przeziębienia :) a tak poza tym uważam, ze po tych wszystkich przejściach to należy nam sie odpoczynek na te dni. Chociaż niektóre właśnie wola chodzic do pracy, zeby za dużo nie myslec :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow :) Madlenka nie mówiłaś, że od stymulacji byłaś na zwolnieniu :)

    No nie ma co się bać Leelou :) Trzeba wypróbować na sobie :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam juz kryzys w pracy, nic mi sie nie chciało wiec to była dobra decyzja :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja też mam kryzys w pracy... Roboty po kokardki, nie ma kto mnie zastąpić itd... jak tylko poszczęści mi się przy ivf to spadam na L4 :)

    madlenka, Grosiaa, Leelou lubią tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymajcie kciuki żebym jutro szybko stanęła na nogi;) Jak się poszczęści to transfer w środę.

    Grosiaa lubi tę wiadomość

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znac jak poszło.

    A ty 83xxx napisz ile sie zapłodnilo.

    Ja pamietam jak do mnie zadzwonili ze sie zapłodnilo 5 na 6 to płakałam jak głupia. Ale to z emocji. Dopiero wszystko zaczelo ze mnie schodzić. A jak zapytałam dzien przed transferem ile jest zarodków, i był tylko jeden a reszta do obserwacji to trochę sie załamałam. Podchodziłam z takim nastawieniem aby było ich jak najwiecej zeby sobie podchodzić i podchodzić. Ale dobrze ze dopytalam wczesniej bo jakbym sie tego przed samym transferem dowiedziała to mogłoby byc słabo :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny
    szykuje sie na pierwsza wizyte w Ferti. Moja obecna pani Doktor poleca mi wlasnie Dr. Goncikowska. Z tego co czytam tutaj terminy sa dopiero na maj?
    jak to wyglada gdy juz bede miec pierwsza wizyte za soba, na kazdą bede musiala tak dlugo czekac?

    82dox1hpk6gsfajc.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ