X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka kiedy miałaś przeprowadzany transfer? Ile dni po pobraniu komórek jajowych?

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w 5 dobie transfer. W Ferti chyba tak robią w większości przypadków.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie trochę bałam punkcji. Bo dwa lata temu miałam w invicta udrażnianie jajowodów i zle sie czułam bardzo po znieczuleniu ogolnym. Byłam bardzo słaba i jak kazali mi wstać to jeszcze gorzej mi było, musiałam dostac kroplówkę a pani pielęgniarka tylko nogami przebierała zeby zmienić moja pościel i iść do domu bo ja byłam ostatnia. A tutaj w Ferti maja chyba inne znieczulenie, cos o tym mi mówili, obudziłam sie po chyba 15 min, byłam sama w tym pokoju pooperacyjnym, zaprosili mojego męża, zaproponowali nam kawe/herbatę. Wypiliśmy sobie na spokojnie, pół godz chyba tam polezalam i normalnie wstałam. Poczekałam na wizytę a potem poszliśmy do apteki wiec naprawdę czułam sie super. Trochę wieczorem brzuch bolał ale lekko. A transfer chwilka, jak chcecie to maz moze z wami byc cały czas. Moj średnio chętny był, widziałam to w jego oczach wiec po transferze jak lezalam jeszcze tam 10min to tam go przyprowadzili a potem na sale pooperacyjna na pół godzinki jeszcze. Opieka dla mnie jest super, położne przekochane. Naprawdę.

    Motyl1990, 83xxx lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Madlenka za te wszystkie informacje :) są bardzo przydatne :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sprawy. Bede tu zaglądać.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka zgadzam się z tobą w powyższych kwestiach. Opieka bardzo dobra, położne bardzo pomocne. Leczę się u tej samej Pani doktor i naprawdę mam do niej zaufanie. Gratuluję! mam nadzieję, że i do mnie się zacznie szczęście uśmiechać już za kilka dni:)

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 marca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) a jestem przed punkcja, transferem czy po?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na punkcję☺

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 6 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też za dwa dni mam punkcję :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Motyl1990 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 6 marca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx trzymam kciuki, daj znac po:)

  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx to może miniemy się gdzieś w korytarzu;)

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leelou też masz punkcję tego dnia czy wizytę? :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    Leelou też masz punkcję tego dnia czy wizytę? :)
    Mam punkcję w piątek:)

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wieści jak tam dzisiejsze i jutrzejsze punkcję. Powodzenia

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny ja robiłam 4 IUI w Ferti. Teraz szykuje się do invitro i ciągle zastanawiam się czy nie zmienić kliniki. Wasze posty trochę mnie przekonują żeby zostać. Czy możecie mi napisać jak byłyście stymulowane jakie macie AMH i ile kom udało się wyhodować?

    Mocno trzymam kciuki za punkcje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 12:23

  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dni stymulacji w trakcie której przyjmowałam Lamettę, Ovaleap, Menopur, Orgalutran i na koniec Ovitrelle. Mam pięć pęcherzyków. Jutro okaże się co z nich uda się uzyskać. Nie umiem wytłumaczyć dlaczego ale czuję, że to jest dobre miejsce dla mnie. Dotychczas miałam doświadczenie jeszcze z Novum ale tam straciłam rok na mało konkretnym działaniu, w międzyczasie okazało się, że dokładnie po tym roku moje AMH z 0,91 spadło do 0,24 i nie ma już na co czekać. Przez to straciłam też szansę na refundację. Cieszę się jednak, że jest odpowiedź na stymulację, to mi daje nadzieję pomimo niskiego AMH.

    Grosiaa i madlenka dziękuję za kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 12:56

    Grosiaa lubi tę wiadomość

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leelou ja mam ten sam problem, niskie AMH :(. Szukam kliniki , która weźmie to pod uwagę przy stymulacji itd...

    Jutro od rana będę śledzić i trzymać kciuki za najlepszą możliwą jakość komórek:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 13:00

  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Leelou ja mam ten sam problem, niskie AMH :(. Szukam kliniki , która weźmie to pod uwagę przy stymulacji itd...

    Jutro od rana będę śledzić i trzymać kciuki za najlepszą możliwą jakość komórek:-)

    Dziękuję!

    Nie wiem co Ci podpowiedzieć. Nie wiem jaki lekarz Cię tu prowadzi ja jestem zadowolona. Czytałam historie kobiet które przy takim AMH usłyszały w innych klinikach, że szans praktycznie nie ma. Ja nie miałam "gdybań" o szansach itp. Po prostu od razu przeszliśmy do działania. Z resztą i tak, co bym nie usłyszała to i tak bym się nie poddała. Dopóki jajniki będą odpowiadać to będziemy z mężem działać. A potem zobaczymy.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się :) Jestem po punkcji :) Wszystko jest ok. Opieka super :) Trochę się stresowałam przed ale nie było powodu. Pobrali mi 16 komórek. Stymulowana byłam bemfolą i orgalutranem. Ostatniego dnia dostałam zastrzyk z gonapeptylu i ovitrelle. Transfer mam mieć we wtorek :)

    Grosiaa lubi tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Leelou mnie nikt nie prowadził, za każdym razem zapisywano mnie do kogoś innego kto akurat był i szczerze to mocno mi się to nie podobało :(

    83xxx wielkie gratulacje :-)16 komórek to rewelacyjny wynik <3



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 13:30

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ