Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8046

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Informacja o braku zarodków jest zawsze smutna i sprowadza na ziemię. Ja dodam, że zawsze udawało mi się wycisnąć jeden, dwa zarodki, ale tym razem nie powiedziałam lekarzowi o poważnym przeziębieniu z gorączką w trakcie stymulacji i lipa... Jednak wpłynęło to na marną jakosć jajek.

    U mnie za pierwszym razem byly 3, teraz 1...ale chyba wolę wiedzieć teraz że się nie nadawał... 😔.

    Próbujesz jeszcze raz?

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po trzech poronieniach i pięciu stymulacjach. Podobnie było u mnie, najpierw trzy zarodki, potem jeden i wcale... Mam ochotę spróbować ostatni raz, ale obawiam się, że efekt będzie podobny. Po prostu tych zarodków musi być więcej... żeby trafił się zdrowy. Ja gram jak w lotto.

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8046

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd ja to znam... 🫣 4 ciąże, 3 transfery... Ja jestem po dwóch stymulacjach i myślę nad 3... 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Liliak Autorytet
    Postów: 362 258

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    Do nas niestety nie dzwonili i też stres do samego transferu 😬 Trzymam kciuki 🍀🤞🤞

    To jest naprawdę masakra. Do samego końca nie wiedziałam,była chwila opóźnienia i już sobie myslalsm "No dupa, pewnie odwołany transfer", ale finalnie się odbył. O dziwo dzisiaj rano były 3 blastki. Dwa zamrożone. Lekarz był Chyba bardziej zdziwiony ode mnie.

    Dzieki wszystkim za kciuki i proszę o trzymanie dalej, bo widać działają 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 18:31

    Domi0307, Chomik_mandżurski, Tanowa, Trinity_Nea, Flyleaf, Lucy91, MaDi lubią tę wiadomość

    Starania od 2021r.
    Ona: 34l,
    ❌ MTHFR-hetero, PAI-1 hetero, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza, hashimoto, ANA2 1:640, DFS70, cross match 50,2%>65% > 0% (?)
    ✔️AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp, V Leiden, VR2, KIR Bx, MUCHA, homocysteina 7,31, białko S, białko C

    On: 34l,
    ❌ żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 2,5mln/ml , morfologia 2%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, HlA C2C2
    ✔️kariotyp, CFTR,

    I IVF
    10.23 > 2x🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 ❄️ po pgt
    09.24 transfer - ❌ ciąża o nieznanej lokalizacji
    III IVF
    03 25 > 2 ❄️
    4.1.1 > ET 👼 7tc
    (Acard, encorton, accofil, prograf)
    02.26 4.1.2 > FET ❌️
    03.26FET > 3.2.2 ❌️
  • Liliak Autorytet
    Postów: 362 258

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Jestem po trzech poronieniach i pięciu stymulacjach. Podobnie było u mnie, najpierw trzy zarodki, potem jeden i wcale... Mam ochotę spróbować ostatni raz, ale obawiam się, że efekt będzie podobny. Po prostu tych zarodków musi być więcej... żeby trafił się zdrowy. Ja gram jak w lotto.

    O kurcze.. współczuję bardzo strat i podziwiam za wytrwałość.

    Starania od 2021r.
    Ona: 34l,
    ❌ MTHFR-hetero, PAI-1 hetero, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza, hashimoto, ANA2 1:640, DFS70, cross match 50,2%>65% > 0% (?)
    ✔️AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp, V Leiden, VR2, KIR Bx, MUCHA, homocysteina 7,31, białko S, białko C

    On: 34l,
    ❌ żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 2,5mln/ml , morfologia 2%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, HlA C2C2
    ✔️kariotyp, CFTR,

    I IVF
    10.23 > 2x🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 ❄️ po pgt
    09.24 transfer - ❌ ciąża o nieznanej lokalizacji
    III IVF
    03 25 > 2 ❄️
    4.1.1 > ET 👼 7tc
    (Acard, encorton, accofil, prograf)
    02.26 4.1.2 > FET ❌️
    03.26FET > 3.2.2 ❌️
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak wrote:
    To jest naprawdę masakra. Do samego końca nie wiedziałam,była chwila opóźnienia i już sobie myslalsm "No dupa, pewnie odwołany transfer", ale finalnie się odbył. O dziwo dzisiaj rano były 3 blastki. Dwa zamrożone. Lekarz był Chyba bardziej zdziwiony ode mnie.

    Dzieki wszystkim za kciuki i proszę o trzymanie dalej, bo widać działają 😀
    No i to jest super wiadomość! To teraz niech się kropek wgryza i czekamy na dalsze dobre informacje 🤞🍀😘

    Liliak lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 27 marca 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak - bardzo bardzo się cieszę, że tak się stało. Nasz organizm to jednak wybitnie indywidualna machina... Jakiej klasy blastocysty uzyskałaś i jaką transferowali? Teraz ściągaj z siebie wszystkie napięcia, żeby zapanował spokój. Trzymamy kciuki! I chyba tylko my wiemy, co to naprawdę znaczy...
    I pamiętaj, żeby nie wysyłąć bety doktorkowi wcześniej, bo oni nas za to nienawidzą!:P

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8046

    Wysłany: 27 marca 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo oni traktują to książkowo... U mnie no beta 4dpt 60, 6dpt 62 😑 wiec ha widzę że coś jest nie tak a w klinice usłyszałam tylko "po co pani tak wcześnie bada".

    Liliak trzymam mocno kciuki ✊️✊️✊️

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 27 marca 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc ja też zawsze badam wcześniej, a i sprawdzam przyrost później i, niestety, zwykle wiem już, że nie pykło albo pykło, ale sprawa się rypła... Przynajmniej nie jestem rozczarowana podczas USG i tylko trochę udaje zaskoczoną.
    Ale na pocieszenie: podczas jednej ze stymulacji zdarzyło mi się uzyskać jedną komórkę, zapłodniła się i dociagnęła do blastocysty. Dała też ciażę, niestety, poroniłam w 8 tygodniu.

  • Liliak Autorytet
    Postów: 362 258

    Wysłany: 27 marca 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Liliak - bardzo bardzo się cieszę, że tak się stało. Nasz organizm to jednak wybitnie indywidualna machina... Jakiej klasy blastocysty uzyskałaś i jaką transferowali? Teraz ściągaj z siebie wszystkie napięcia, żeby zapanował spokój. Trzymamy kciuki! I chyba tylko my wiemy, co to naprawdę znaczy...
    I pamiętaj, żeby nie wysyłąć bety doktorkowi wcześniej, bo oni nas za to nienawidzą!:P

    Tu nawet moj organizm nic tym razem nie zrobil, bo to byly 3 zamrozone komorki z lipca. Wtedy zaplodnilismy 6 i uzyskalismy 2 blastki. Dlatego ani lekarz ani my nie dawalismy za duzo szans tym komórkom. 4.1.1 transferowali a 4.1.2 i 3.2.2 zamrozili.

    Starania od 2021r.
    Ona: 34l,
    ❌ MTHFR-hetero, PAI-1 hetero, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza, hashimoto, ANA2 1:640, DFS70, cross match 50,2%>65% > 0% (?)
    ✔️AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp, V Leiden, VR2, KIR Bx, MUCHA, homocysteina 7,31, białko S, białko C

    On: 34l,
    ❌ żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 2,5mln/ml , morfologia 2%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, HlA C2C2
    ✔️kariotyp, CFTR,

    I IVF
    10.23 > 2x🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 ❄️ po pgt
    09.24 transfer - ❌ ciąża o nieznanej lokalizacji
    III IVF
    03 25 > 2 ❄️
    4.1.1 > ET 👼 7tc
    (Acard, encorton, accofil, prograf)
    02.26 4.1.2 > FET ❌️
    03.26FET > 3.2.2 ❌️
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 27 marca 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Jednak komórki okazały się całkiem niezłej jakości, więc to dobry prognostyk. A zamrożonych blastocyst nigdy dość! Lekarz wiele raz mi powtarzał: Nie ilość, a jakość... Różne cuda już widział.

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8046

    Wysłany: 28 marca 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety wiem, że jakość... pamiętam w jakim szoku byłam za pierwszym razem przy prawie 30komorkach, finalnie byly 3 zarodki, a teraz tylko 1 😔

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 28 marca 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie im więcej dobrych i drogich suplementów, tym gorzej... Doktor mówi, że wiara w suplementy jest przesadzona i jeśli mam ochotę brać, to mam brać, ale jemu to lotto:). Pocieszam się tym, że każdy cykl to nowa partia oocytów, nowej jakości i z nowym potencjałem rozrodczym. Zawsez myślałam, że każda kolejna stymulacja uczy organizm, jak robić to lepiej samodzielnie, ale chyba muszę się jeszcze tej ginekologii pouczyć...:)

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja od wczoraj zaczęłam zastrzyki i przygotowuje się do in vitro w Gamecie w Gdyni :)
    Mam nadzieje że wszystko pójdzie sprawnie :) trzymam za was wszystkie kciuki <3

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Hej dziewczyny, ja od wczoraj zaczęłam zastrzyki i przygotowuje się do in vitro w Gamecie w Gdyni :)
    Mam nadzieje że wszystko pójdzie sprawnie :) trzymam za was wszystkie kciuki <3

    Oczywiście, że trzymamy! Za każdą z nas z osobna i za wszystkie razem!:) Informuj nas o wynikach procedury, bo to naprawdę nam wiele tajemnic odsłania, choćby tę, że nie ma żadnych reguł!:)
    Jakiego lekarza wybrałaś? Jesteś zadowolona?

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Oczywiście, że trzymamy! Za każdą z nas z osobna i za wszystkie razem!:) Informuj nas o wynikach procedury, bo to naprawdę nam wiele tajemnic odsłania, choćby tę, że nie ma żadnych reguł!:)
    Jakiego lekarza wybrałaś? Jesteś zadowolona?
    Jestem u dr.Cz ;) i jestem bardzo zadowolona ! Lekarz konkretny , wiele wymaga ale dla mnie super , ja muszę mieć konkrety i działanie :)
    Będę dawać znać ! :) na razie wizyta 15 kwietnia i wtedy będzie zapewne dokładał leków :) punkcja pomiędzy Wielkanocą a majówką :) zobaczymy co wychoduje ..

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Jestem u dr.Cz ;) i jestem bardzo zadowolona ! Lekarz konkretny , wiele wymaga ale dla mnie super , ja muszę mieć konkrety i działanie :)
    Będę dawać znać ! :) na razie wizyta 15 kwietnia i wtedy będzie zapewne dokładał leków :) punkcja pomiędzy Wielkanocą a majówką :) zobaczymy co wychoduje ..
    Trzymamy kciuki za Twój kurniczek 😁🤞🍀❤️

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak jak u Ciebie? Jak się czujesz?

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    Trzymamy kciuki za Twój kurniczek 😁🤞🍀❤️
    Bardzo dziękuję kciuki się przydadzą 🥹to moja pierwsza jakakolwiek stymulacja będzie !🫣

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 410 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Byłam dzisiaj na wizycie. Zaczynam się przygotowywać do transferu. Jak dobrze pójdzie to pod koniec miesiąca moge być w ciąży. Ahh te marzenia ☺️

    Ccarolinaa, Domi0307, Trinity_Nea, MaDi lubią tę wiadomość

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika ENDOMETRIOZA
    styczeń 2018- usunięta TARCZYCA (podejrzenie nowotworu)
    kwiecień 2018- IUI <3

    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3

    Styczeń 2023 puste jajo płodowe 😔
    17. 01.23 💔

    Październik 2024 start IVF
    28. 10.23 stymulacja
    08. 11.24 punkcja 5🥚
    13. 11.24 transfer bl. 3.2.2
    18.12.24 żegnaj słoneczko 7t4d 💔

    Marzec 2025 start 2 IVF
    Kwiecień 2025 😔

    Maj 2025 start 3 IVF
    05.06.25 punkcja 6🥚
    Mamy ❄️❄️
    08.07.25 transfer Bl. 5.1.1 nieudany
    20.10.2025 transfer Bl. 4.1.2 nieudany
    Koniec!!! 💔
‹‹ 3920 3921 3922 3923 3924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ