Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Podzamcze Kielce
Odpowiedz

Gameta Podzamcze Kielce

Oceń ten wątek:
  • ABK Autorytet
    Postów: 5082 4045

    Wysłany: 26 listopada 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Dziekuje 🥰 ja tez bralam koenzym, skonczyl mi sie ostatnio, musze dokupic, magnez, pregna uno, b12, d i omega 3. Ale i tak poki co w 5dc dopiero 3 pecherzyki i to malutkie, czekam na dalszy rozwój sytuacji:)

    U Ciebie widze wszystko z górki, gratuluje🤗🤗🤗 u ktorego lekarza jestes?:)

    Ja nie leczyłam się w gamecie w Kielcach ostatecznie tylko w gamecie w Warszawie. Miałam mieć iui do którego ostatecznie w nie nie podeszliśmy
    Sprawdziłam krzywa cukrowa i insulinowa plus do tego pakiet trombofilia?
    W gamecie pod iui byliśmy u biskupa, jakoś średnio mi podszedł, a w szpitalu w programie prokreacyjnym byłam u Kowalskiego

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 26 listopada 2023, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Ja nie leczyłam się w gamecie w Kielcach ostatecznie tylko w gamecie w Warszawie. Miałam mieć iui do którego ostatecznie w nie nie podeszliśmy
    Sprawdziłam krzywa cukrowa i insulinowa plus do tego pakiet trombofilia?
    W gamecie pod iui byliśmy u biskupa, jakoś średnio mi podszedł, a w szpitalu w programie prokreacyjnym byłam u Kowalskiego

    Aaa widzisz, no ja narazie tu zaczelam bo liczylam ba refundacje, ktora jak sie pozniej okazalo niestety mi nie przysluguje, trafilam na Biskupa, na mnie nawet dobre wrazenie zrobil ale troche wiecej nadziei narobil, przypadkowa wizyta u Kowalskiego podczas nieobecnosci Biskuba i ten drugi sprowadzil mnie bardziej na ziemie🤣 to moj pierwszy raz kiedy zaczynam starania tak bardziej na powaznie i myslalam ze to tak gladko pojdzie a juz na poczatku przeciwnosci ehh:) w ogole jak tam ide to mam wrazenie ze wychodze z mniejsza wiedza niz z jaka przychodze😉 masakra te kliniki, podejrzewam ze wszystkie, sa straszne i wysysają cala dobra energię 🤪

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 28 listopada 2023, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Dziewczyny długo czekalyscie na zarodek w gamecie w Kielcach. Czekam już dwa miesiące a telefonu brak. Co zadzwoni obcy numer to już myślę że to klinika a tu lipa. Dajcie znać jak to u Was było?
    Ja czekałam 3 miesiące. Zadzwonili do mnie jak już miałem zarodek w innej klinice, a u nich miałam wizytę przed transferem. Tak więc nie wiem czy to przypadek czy wtedy sobie o mnie przypomnieli.

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 28 listopada 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Ja niestety nic nie podpowiem bo dopiero zaczynam stymulacje, to wszystko przede mna, mam wrazenie ze wiecej dowiaduje sie z tego forum niz z kliniki🫣. Ktoras z Was jest na podobnym etapie?;) macie jakies porady dotyczące suplementacji? Mi w klinice jedyne o czym wspomnieli to kwas foliowy i wit D🤢 mam wrazenie ze moglabym cos zrobic wiecej, chcialabym sie jakos wspomoc zwlaszcza ze mam skrajnie niskie amh a odzew na stymulacje jest marny🫣
    Ja też mam skrajnie niskie amh. Jak chcesz to możemy na priv. Napisze Ci jak było u mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2023, 14:56

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • miracle Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 28 listopada 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Ja też mam skrajnie niskie amh. Jak chcesz to możemy na priv. Napisze Ci jak było u mnie.

    Dziewczyny, co do AMH .. sprawdzalyscie tarczyce? Moj wynik amh zmienial sie w zaleznosci od tsh.
    Przy tsh 3.8 amh 1.7
    Potem tsh 0.8 amh 2.7
    I ostatnie tsh 5.8 amh 1.1
    Ja oatatnio dowiwdzialam sie ze mam hashimoto, biore ethyrox i tsh zeszlo do 1.3, amh narazie nie badam.
    Lekarz mnie poinformowal ze wazniejszy jest wynik FSH pod katem rezerwy jajnikowej, a jesli chcecie starac sie o refundacje i wymagaja amh na jakims tam poziomie to sprawdzcie tarczyce, u mnie byla taka zaleznosc, dodatkowo zero slodyczy i troche ruchu bie zaszkodzi.

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 287 93

    Wysłany: 28 listopada 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Ja czekałam 3 miesiące. Zadzwonili do mnie jak już miałem zarodek w innej klinice, a u nich miałam wizytę przed transferem. Tak więc nie wiem czy to przypadek czy wtedy sobie o mnie przypomnieli.
    hej a w której klinice szybciej znaleźli zarodek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2023, 19:47

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 28 listopada 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    hej a w której klinice szybciej znaleźli zarodek?
    W Reproficie

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Karola1385 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 29 listopada 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie.
    Czy jest tutaj jakaś dziewczyna która miała wlew domaciczny z własnego osocza?
    Ostatnio byłam na wizycie u Kowalskiego i on bardzo zachwalał tą metodę, że mają bardzo dużą skuteczność.
    Ktoś może mi nakreślić o co chodzi i jak to wygląda finansowo?

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miracle wrote:
    Dziewczyny, co do AMH .. sprawdzalyscie tarczyce? Moj wynik amh zmienial sie w zaleznosci od tsh.
    Przy tsh 3.8 amh 1.7
    Potem tsh 0.8 amh 2.7
    I ostatnie tsh 5.8 amh 1.1
    Ja oatatnio dowiwdzialam sie ze mam hashimoto, biore ethyrox i tsh zeszlo do 1.3, amh narazie nie badam.
    Lekarz mnie poinformowal ze wazniejszy jest wynik FSH pod katem rezerwy jajnikowej, a jesli chcecie starac sie o refundacje i wymagaja amh na jakims tam poziomie to sprawdzcie tarczyce, u mnie byla taka zaleznosc, dodatkowo zero slodyczy i troche ruchu bie zaszkodzi.

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miracle wrote:
    Dziewczyny, co do AMH .. sprawdzalyscie tarczyce? Moj wynik amh zmienial sie w zaleznosci od tsh.
    Przy tsh 3.8 amh 1.7
    Potem tsh 0.8 amh 2.7
    I ostatnie tsh 5.8 amh 1.1
    Ja oatatnio dowiwdzialam sie ze mam hashimoto, biore ethyrox i tsh zeszlo do 1.3, amh narazie nie badam.
    Lekarz mnie poinformowal ze wazniejszy jest wynik FSH pod katem rezerwy jajnikowej, a jesli chcecie starac sie o refundacje i wymagaja amh na jakims tam poziomie to sprawdzcie tarczyce, u mnie byla taka zaleznosc, dodatkowo zero slodyczy i troche ruchu bie zaszkodzi.

    Dzieki za podpowiedz🤗
    Ja sprawdzialam, jest ok, wlasnie u mnie FSH w porzadku ale AMH 0,12😢 takze refundacji brak, dobrze ze na leki jest, trochę szczęścia w nieszczęsciu😜

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Ja też mam skrajnie niskie amh. Jak chcesz to możemy na priv. Napisze Ci jak było u mnie.

    A gdzie to na priv sie pisze, muszę Cie gdzies dodac? Bo w ogole nie ogarniam jeszcze tego forum pod wzgledem technicznym😅

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1385 wrote:
    Cześć mam pytanie.
    Czy jest tutaj jakaś dziewczyna która miała wlew domaciczny z własnego osocza?
    Ostatnio byłam na wizycie u Kowalskiego i on bardzo zachwalał tą metodę, że mają bardzo dużą skuteczność.
    Ktoś może mi nakreślić o co chodzi i jak to wygląda finansowo?

    Ja niestety nie podpowiem, u Kowalskiego miałam tylko kontrole stymulacji i w zasadzie nic nie proponował. A w jakim celu Ci to polecał? Podpytuje bo tu można się wiecej dowiedzieć niz od tych lekarzy:)

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    A gdzie to na priv sie pisze, muszę Cie gdzies dodac? Bo w ogole nie ogarniam jeszcze tego forum pod wzgledem technicznym😅
    To ja wyślę zaproszenie 🙂 wejdź w te 3 kreseczki na samej górze po prawej i w wiadomości.
    U mnie fsh było dobre, a amh 0,25 i miałam refundację na leki

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Karola1385 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Ja niestety nie podpowiem, u Kowalskiego miałam tylko kontrole stymulacji i w zasadzie nic nie proponował. A w jakim celu Ci to polecał? Podpytuje bo tu można się wiecej dowiedzieć niz od tych lekarzy:)

    Chodziło o udane transfery w trudnych przypadkach. Ponoć nie zalecają tego rutynowo tylko po kilku nieudanych transferach

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Karola, mialas ten wlew?
    Zaglada tu ktos jeszcze?:)

  • miracle Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam prawie codziennie 😅
    My czekamy na nasza PIERWSZĄ wizyte w Gamecie, chcemy skorzystac z dofinansowania z miasta Kielce, ale narazie podobno wstrzymane.
    Ostatnio śledziłam to co sie dzieje z nowa ustawą dot. Invitro, jeśli wszystko sie uda, wejdzie w życie 1 czerwca, ale podobno nie dla wszystkich - jesli ktos korzystal z dofinansowania z samorzadu musi to zglosic i najprawdopodobniej nie bedzie mogl skorzystac z programu rzadowego :/
    I tak sie zastanawiam co robic.. mamy juz duzo badan zrobionych, aktualnych, mam 37 lat zaraz 38, chyba szkoda czasu..

    MK32 lubi tę wiadomość

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miracle wrote:
    Ja zaglądam prawie codziennie 😅
    My czekamy na nasza PIERWSZĄ wizyte w Gamecie, chcemy skorzystac z dofinansowania z miasta Kielce, ale narazie podobno wstrzymane.
    Ostatnio śledziłam to co sie dzieje z nowa ustawą dot. Invitro, jeśli wszystko sie uda, wejdzie w życie 1 czerwca, ale podobno nie dla wszystkich - jesli ktos korzystal z dofinansowania z samorzadu musi to zglosic i najprawdopodobniej nie bedzie mogl skorzystac z programu rzadowego :/
    I tak sie zastanawiam co robic.. mamy juz duzo badan zrobionych, aktualnych, mam 37 lat zaraz 38, chyba szkoda czasu..

    Niestety ja się nie załapałam na dofinansowanie więc nie podpowiem, ciekawe czy będą też jakieś kryteria w czerwcu, powiem szczerze, że przestałam wierzyć w jakie kolwiek dofinansowanie po tej odmowie🥹 ale wierze, że jak najwiecej osób skorzysta bo to wszystko takie drogie 🥲
    W tej Gamecie to leci czas strasznie, nawet nie wiadomo kiedy. Ja pierwszy raz byłam w sierpniu a jeszcze nawet nie miałam transferu i długo nie będę miała😌
    Jeśli mogę podpowiedziec, to poszłabym już teraz bo od wizyty do podpisania umowy jest jeszcze troche czasu wiec napewno mimo grudniowej wizyty wszystkie formalnosci byly by po nowym roku. Niestety za pierwsze wizyty płaci się normalnie, dopiero przed rozpoczęciem procedury podpisuje sie umowe. Wczesniej zlecaja badania i z wynikami wracamy:) takze mysle ze nie ma co tracic czasu🤗

    miracle lubi tę wiadomość

  • miracle Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego to tak dlugo trwa? Czy w kazdej klinice tak dlugo sie czeka? Nawet bez zadnych dofinansowan?

    MK32 lubi tę wiadomość

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miracle wrote:
    Dlaczego to tak dlugo trwa? Czy w kazdej klinice tak dlugo sie czeka? Nawet bez zadnych dofinansowan?

    Na część badań się czeka, myśle, że jest to indywidualna ocena ale ja musiałam jeszcze przez 3 mce stosować antykoncepcje, aa fakt, w jednym miesiacu mialam wyjazd wiec przedłużyłam o ten trzeci mc antykoncepcje, ale jesli czekacie tylko na nowy rok, to serio, umowcie sie juz, bo napewno zleca sporo badan na które wyniki czeka sie ok tygodnia, wiec działajcie🤗
    Ja chodze do dr Biskupa i polecam:)

    miracle lubi tę wiadomość

  • MaggieMay Autorytet
    Postów: 381 220

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miracle wrote:
    Dlaczego to tak dlugo trwa? Czy w kazdej klinice tak dlugo sie czeka? Nawet bez zadnych dofinansowan?

    Cześć, chodzi często o badania, które trzeba zrobić w odpowiednim momencie cyklu. To schodzi często miesiąc lub dwa, zależy w którym momencie się zgłosisz na pierwszą wizytę i które wyniki masz aktualne. Wiem, to czekanie jest denerwujące, ale nasze całe starania tak wyglądały - od cyklu do cyklu. Ja jeszcze się rozchorowałam na anginę w czasie pierwszej stymulacji i musiałam ją przerwać, to dodatkowe czekanie. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że jak najwięcej par będzie mogło szybko skorzystać z nowych przepisów.

    miracle, MK32 lubią tę wiadomość

    age.png
    2018 diagnoza PCOS, Hashimoto
    03.2020 start starań
    08.2020 usunięcie ciąży ektopowej z jajowodem
    2021 LEEP szyjki macicy
    2021 6x stymulacja clo/aromek / ovitrelle / encorton / accard
    06.2022 GAMETA KIELCE start IVF - Gonal / Cetrotide / Ovitrelle / Duphaston / Dostinex
    07.2022 punkcja - 13 komórek - 8 dojrzałych - 6 zapłodnionych - mamy ❄️❄️❄️
    08.2023 FET+AH+embrioglue - 4AA - Estrofem / Duphaston / Cyclogest / Fraxiparine
    6dpt - beta 37.9
    8dpt - beta 121
    13dpt - beta 864
    6t4d - CRL 0,64cm, jest ❤️
    10t4d - CRL 4,02 cm
    12t3d - CRL 6,31 cm, USG+PAPPA - ryzyka niskie
    14t4d - 101,9 g
    18t4d - 295 g
    20t4d - 378 g - USG połówkowe 👍
    22t4d - 522 g
    25t4d - 871 g
    28t5d - 1498 g USG prenatalne III trym.
    29t4d - 1678 g
    31t3d - 2275 g USG prenatalne III trym. 👍
    38t6d - 3960 g szczęścia ❤️
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ