X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest hsg podczas laparo.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly trzymam kciuki.
    Może się miniemy na korytarzu.

    Polly_love lubi tę wiadomość

    M&M
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    wow ... a co to chromotubacjia ?? a gdzie robiłaś ?? i jakie były wskazania do laparoskopi u Ciebie ?
    Chromotubacja polega na zbadaniu drożności jajowodów,ale inaczej niż hsg,bo tutaj lekarz patrzy czy płyn wylewa się do brzucha.robiłam w zachodniopomorskim,bo ja tutaj się tak na co dzień leczę.a wskazania to podejrzenie endometriozy i w sumie się potwierdzilo.

    Polly_love lubi tę wiadomość

    Agniesia
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aczkolwiek konkretną rozmowę z lekarzem będę miala jutro

    Agniesia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    Bede trzymac mocno kciuki :)
    Dziękuję bardzo :) powodzenia jutro na kontroli endo.
    Agniesia- co to jest ta chromotubacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka, możliwe :) powiem Ci jak podasz mi godzinę wizyty :)

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie rozpisalyscie. Mialam spora lekture po pracy.
    Polly faktycznie sama komorka bez organizmu kobiety nic nie znaczy. Nigdy nie pomyslalam o dawstwie w ten sposob. My mozliwe ze bedziemy korzystac z nasienia dawcy. Jedna z opcji jest IUI z dawca.

    Polly_love lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Ale sie rozpisalyscie. Mialam spora lekture po pracy.
    Polly faktycznie sama komorka bez organizmu kobiety nic nie znaczy. Nigdy nie pomyslalam o dawstwie w ten sposob. My mozliwe ze bedziemy korzystac z nasienia dawcy. Jedna z opcji jest IUI z dawca.
    Gdy mój mąż namawiał mnie na inv z KD, po tym jak powiedziałam, ze nie chce tej opcji, w pewny, momencie wykrzyczałam, że jestem ciekawa co by zrobił on, gdyby się okazało, ze musimy skorzystać z nasienia dawcy. Oczywiście, od razu powiedział, ze zgodziłby się bez problemu. Jednak ja dobrze wiem, ze by go to gryzło, bo dla faceta to trudne. Tak samo, jak dla kobiety, ale wiadomo... Męska duma, etc. Nie mniej jednak, gdyby to nie był mój czynnik, a mojego męża byłabym z niego dumna, ze zgodził się byśmy mieli dziecko w taki sposób. Z nasienia dawcy. Znajoma ma bliźniaki z nasienia dawcy. Podobne do ojca, ni cholery do niej :)

  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Dziękuję bardzo :) powodzenia jutro na kontroli endo.
    Agniesia- co to jest ta chromotubacja?
    Chromotubacja to badanie drożności jajowodów,ale to nie jest hsg.tutaj podaje się płyn (tak jak przy hsg) ale drożność sprawdza się po tym czy płyn wypłynie do jamy brzucha poprzez "brzuszne" ujścia jajiwodów-tyle ja z tego rozumiem.ale najlepiej wpiszcw google.

    Agniesia
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    a dlaczego Ci to sugerował ?jesli moge zapytac
    Oczywiście , ze mozesz:) moje są słabej jakości niestety.
    AMH mam 1,07 i latka też już swoje robią,dostałam 4 z przodu choć nie czuje sie na nia i podobno nie wygladam ;) ale czas robi tik tak...
    W obydwu procedurach miałam po 6 kumulusów, 2 komórki dojrzałe, do 5 doby dotrwała jedna która była b.słaba - nie była nawet morulą chyba, podano ją bo dzielnie walczyła ale sie nie udało. W drugiej były 3 dojrzałe,to samo prawie do 5 doby dotrwały 2 słabe,2 podane i nic.
    Tyle że nikt nie dał mi dodatkowych leków typu clexane czy encorton:( miałam długie protokoły i byłam w invikcie.
    Teraz przeniosłam się tutaj i zobaczymy co będzie.
    Mam stwierdzoną mutacje v-leiden i C677T w genie MTHFR.

    Byłam dzisiaj na wizycie,dostałam skierowanie na badania, kasy nie ma jeszcze i nie wiadomo kiedy bedzie :(

    Polly bardzo dziękuję za wiadomości :) i trzymam mocno kciuki,ale mam dobre przeczucie,naprawde. Często się sprawdzaja tylko sobie nie umiem nic wywrózyc dlatego wierzę za każdym razem...
    dobrej nocki i kolorowych <3

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Martoszka, możliwe :) powiem Ci jak podasz mi godzinę wizyty :)
    Ja mam na 13, wiec pewnie kolo 12:40 bede juz.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś - znajoma moja też ma 4 z przodu i mutację w genie. Ma za sobą 2 procedury, 1 w invicie (ale zwykła o niej mawiać, że jej nie bierze po uwagę bo była cyt "spieprzona") i druga w Salve. W komórką dawczyni. Miała 5 zarodków. $ super i 1 bidę. i Właśnie ta bida, transferowana jako ostatnia, ma dziś 4 miesiące i Kornelia na imię :) Obie procedury z KD z uwagi na menopauzę.
    Dziękuję Ci za ciepłe słowa. Chciałabym by Twoje przeczucie się ziściło.. Chciałabym bardzo mocno.

    Martoszka - mam transfer o 13:45, zostałam poproszona by być o 13:30. Jest sporo szans,że się spotkamy. Pewnie będzie obsuwa i pewnie ja już będę o 13:20 :)

    sylvuś lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie ja albo jeszcze będę czekać na wizytę, albo już wyjdę

    M&M
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest już podział środków. Gameta znów dostała najwięcej.
    http://www.mz.gov.pl/zdrowie-i-profilaktyka/programy-zdrowotne/konkursy/program-leczenie-nieplodnosci-metoda-zaplodnienia-pozaustrojowego/ogloszenie-w-sprawie-podzialu-srodkow-finansowych-pomiedzy-realizatorow-programu-zdrowotnego-pn.-program-leczenie-nieplodnosci-metoda-zaplodnienia-pozaustrojowego-na-lata-2013-2016-w-2016-r.

    Polly_love, freya, sylvuś lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow!! ale kasa!! startujcie dziewczyny kochane zatem.
    Martoszka - sprawdź wiadomości

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly- dostałam zaproszenie od Ciebie i przyjęłam

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow super wiesci!!!!! Az mi serce skacze z radosci i rece sie trzesa. Obym dostala gonapeptyl na wizycie 11. Jeeee. Jupiiiii!!!!

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tych środków mogą już korzystać? Bo mam wizytę 7? :) Jezu aż się już dziś zestresowalam a tu takie wiadomości...

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja, o której masz?

    M&M
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do gamety... Mam po 16 dzwonić. Bo aneksu jeszcze nie podpisali....Ale możliwe że się coś dzieje

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ