X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie za wynik procedury.

    Trzymam za Was kciuki, niech wraca psinka do zdrowia &&

    renius lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 27 marca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renius
    To trzymam kciuki za udany transfer, 3 blastocysty to ładny wynik.
    Dużo zdrówka dla pieska!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiamar, dziękuję :)

    Renius, ja także powodzenia Ci życzę. Niech Ci się powiedzie transfer. I niech piesiol wyzdrowieje

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 27 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Natty, po pierwsze po CC lekarz musi ocenić Blizne. Najwcześniej po CC w ciążę można zachodzić 9 miesięcy po cięciu jeśli po kontroli blizny wszystko jest w porządku. Odstawienie od piersi będzie konieczne. Gameta nie zrobi crio matce kp i to już nie tylko kwestia leków w przypadku sztucznego cyklu ale obciazenia kolejna ciąża organizmu matki karmiącej i to dość świeżo po porodzie i poprzedniej ciąży. Nie są zwolennikami ciąży i jednoczesnego kp, każą odstawić dziecko. A cykl naturalny... Po pierwsze go nie lubią i raczej nie robią a po drugie ciężko Ci będzie o prawidłowy cykl przy karmieniu i jednak z automatu obnizasz szansę na Happy end.
    Tak myslalam. Blizna na razie ok a to juz 7 miesiecy po porodzie. Chce karmic do konca roku wiec mam jeszcze sporo czasu. Na razie odpuszczam temat wroce do niego po wakacjach ;)

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zdrowych,rodzinnych i pogodnych świąt Wam życze. Oby zając przyniósł po odpowiednim "jajku";).

    U nas wszystko dobrze, ❤ bije;),rośniemy przez ogromne ilości słodyczy. Nie mogę się powstrzymać po prostu....

    aniab2205, Bella93, Polly_love, zielinka_97, natty85 lubią tę wiadomość

  • renius Koleżanka
    Postów: 44 64

    Wysłany: 30 marca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam betę w 6dpt i jest 38mIU/ml :D oby tylko było wszystko dobrze :)

    Koliberek, Polly_love, Pola853, sylvuś, aniab2205, Bella93, zielinka_97, natty85 lubią tę wiadomość

    28 lat
    starania od 2016 roku
    07.2016 laparoskopia, endometrioza 4 st.
    10.2017 HSG, jajowody drożne
    03.2018 ICSI transfer świeżaka❤️
    10.2018 syn 👶

    ❄️❄️

    05.2019 naturalsik (*6tc)
    08.2019 naturalsik CB
    12.2019 naturalsik CP (*6tc) usunięcie prawego jajowodu

    11.2020 FET

    f2wl4z17mvbr9lf8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki;)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG_4015.jpg

    Cześć dziewczyny-na zdjęciu jest moje spełniające się marzenie :) zdrowa dziewczynka. Wg usg prenatalnego i wg testu Nifty. Będzie miała imię "jak wiosenna róża"... Marzenia się spełniają. Nigdy, nigdy z nich nie rezygnujcie.
    Koliberek- wspaniałe wieści ale to już wiesz.
    Renius-trzymam kciuki za dalszy przyrost.
    Bella, Czoko- czekam na Was❤️ I na całą resztę.

    Wszystkim powodzenia, trzymajcie się i walczcie. Do końca!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 07:30

    Pola853, Bea77, ewka25, Koliberek, sylvuś, aniab2205, Bella93, zielinka_97, natty85, MOJE, jomi81 lubią tę wiadomość

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly piękny post pod te święta;) Nawet nie wiesz jak cieszy to, że w końcu się Tobie udało;) Jesteś doskonałym przykładem że nie wolno tracić nadziei i wierzyć do końca że się uda!;)

    Polly_love, aniab2205 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Polly piękny post pod te święta;) Nawet nie wiesz jak cieszy to, że w końcu się Tobie udało;) Jesteś doskonałym przykładem że nie wolno tracić nadziei i wierzyć do końca że się uda!;)
    Miło mi to czytać :) jestem przypadkiem klinicznym. Jestem kobietą bez ani jednej komórki jajowej, bez szans. Przeszłam klika procedur z kd, zostając z niczym. Została mi opcja adopcji prenatalnej. Pierwszy et się nie udał, wtedy postanowiłam zmienić klinikę. W sensie zostałam w Gamecie, ale podeszłam do et w Gdyni. Potrzebna mi była zmiana rąk lekarza, może zmiana powietrza. Wiele zmieniłam, wiele przeszłam. Byłam już pod ścianą i miałam świadomość, że brak mi szczęścia. A wtedy ono się do mnie uśmiechnęło :) Pola, powodzenia-Ty tez walczysz o wysoką stawkę. Niech się Tobie i wszystkim Wam deogie dziewczyny poszczęści. Ktoś kiedyś mi powiedział, że trzeba wierzyć. Może coś w tym jest. Walczcie!!

    Pola853, aniab2205, natty85 lubią tę wiadomość

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly gratulacje z całego serca! Wspaniałej Córeczki:***

    Wszystkim spokojnych radosnych Świąt.

    Polly_love, natty85 lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvus❤️Wierzę, że zaraz dołączysz :*

    aniab2205, natty85, sylvuś, zielinka_97 lubią tę wiadomość

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy pod czas stymulacji bralyscie rownigle estrofem?
    Bo mi lekarz kazał odstawić i teraz świruje czy się pomylił czy teraz stymulację robią bez estrofemu...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy pod czas stymulacji bralyscie rownigle estrofem?
    Bo mi lekarz kazał odstawić i teraz świruje czy się pomylił czy teraz stymulację robią bez estrofemu...
    Mialam bez.
    Crio z

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bella ;) to jednak teraz bez estrofemu stymuluja

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam za może głupie pytanie. Tak się wtrącę. Chciałam spytać czy w gamecie w Łodzi przyjmuje jakiś lekarz do którego umowie się tylko na USG. Po clo pęcherzyki mi rosną ale nie pękają. A wizytę mam dopiero w 14 dc. Nie dało się wcześniej. Boje się że do tej pory już będzie 3 cm jajo które moja gin będzie poraz kolejny uważać za super pęcherzyk. To ostatni cykl u tej gin i szukam kogoś kompetentnego na kolejne.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Dziewczyny przepraszam za może głupie pytanie. Tak się wtrącę. Chciałam spytać czy w gamecie w Łodzi przyjmuje jakiś lekarz do którego umowie się tylko na USG. Po clo pęcherzyki mi rosną ale nie pękają. A wizytę mam dopiero w 14 dc. Nie dało się wcześniej. Boje się że do tej pory już będzie 3 cm jajo które moja gin będzie poraz kolejny uważać za super pęcherzyk. To ostatni cykl u tej gin i szukam kogoś kompetentnego na kolejne.
    Usg robi dr Kozarzewski, ale moze byc problem z terminem.

    MOJE lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem po 3 nieudanej IUI
    I nie będę już raczej podchodzić
    Ile trzeba czekać na wizytę do Gamety czya trzeba umówić się do konkretnego lekarza i wogole ile mniej więcej trwa przgotowanie do procedury

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Witam jestem po 3 nieudanej IUI
    I nie będę już raczej podchodzić
    Ile trzeba czekać na wizytę do Gamety czya trzeba umówić się do konkretnego lekarza i wogole ile mniej więcej trwa przgotowanie do procedury
    Myślę, że na pierwszą wizytę będziesz czekać około 2 tygodni, zależy też do jakiego lekarza chcesz się udać. Do lekarza musisz się konkretnego zarejestrować, na stronie gamety łódz są wypisani wszyscy co przyjmują i jest krótka notka o nich. Pytasz o przygotowanie do procedury - wszystko zależy z czym przychodzisz czy lekarz dodatkowo przed by chciał zrobić badania ale tak jakbyś już była szykowana do IVF to w jednym cyklu robisz wszystkie badania ( amh , fsh plus zakazne )potrzebne do procedury jak wszystko wychodzi dobrze to w kolejnym cyklu zaczynasz.

  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to szybko ją myślałam że 2 miesiące conajmniej się czeka już przed 3 IuI pytałam się dziewczyn i mylę ze udamy się do I.P
    Ja nie miałam ani histero ani laparo bo mój lekarz twierdzi ze nie ma wskazań podejrzewam ze coś z tego mi zaproponują bo musi być jakaś przyczyną niepowodzeń Pola dziękuję
    Jak mi coś przyjdzie na myśl to będę pytac

    Polly_love lubi tę wiadomość

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
‹‹ 837 838 839 840 841 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ