X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Chciałabym prosić Was o pomoc. Mianowicie jesteśmy na etapie wyboru kliniki, w której podejdziemy do in vitro. Najprawdopodobniej będzie to jedna z łódzkich klinik. Stąd moje pytanie czym kierowałyście się przy wyborze kliniki? Dziewczyny z endomendą możecie napisać jaki lekarz Was prowadzi?

    Moja smutna historia w telegraficznym skrócie w stopce :)

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!!!

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na tym wątku od samego początku, to dziewczyny tutaj od początku moich starań dały mi pogląd na to wszystko. Dodatkowo wizyta u androloga w Salve dała mi do myślenia. Wizyty diagnostyczne w Gamecie też. Byłam u kilku lekarzy w Gamecie i jak widać nie zmieniłam jej od ponad 3 lat.

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

    M&M
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie gamete polecila moja gin. Bylam u PR ale endometriozy nie mam

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Chciałabym prosić Was o pomoc. Mianowicie jesteśmy na etapie wyboru kliniki, w której podejdziemy do in vitro. Najprawdopodobniej będzie to jedna z łódzkich klinik. Stąd moje pytanie czym kierowałyście się przy wyborze kliniki? Dziewczyny z endomendą możecie napisać jaki lekarz Was prowadzi?

    Moja smutna historia w telegraficznym skrócie w stopce :)

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!!!
    Ja zanim wybrałam klinikę byłam na wizycie w salve i gamecie i to dało mi duży pogląd na klinikę. W salve zero intymności przy rejestracji każdy słyszy za co płacisz z czym przychodzisz itp wizyta pierwsza bardzo krótka zaś w gamecie lekarz nam poświęcił czas wysłuchał z czym przyszliśmy i na spokojnie zaproponował rozwiązanie. A co do lekarza to opinie z internetu. Z resztą lekarza zawsze możesz zmienić bo wiadomo każdy ma swój charakter pracy i albo się dogadacie albo nie.

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Chciałabym prosić Was o pomoc. Mianowicie jesteśmy na etapie wyboru kliniki, w której podejdziemy do in vitro. Najprawdopodobniej będzie to jedna z łódzkich klinik. Stąd moje pytanie czym kierowałyście się przy wyborze kliniki? Dziewczyny z endomendą możecie napisać jaki lekarz Was prowadzi?

    Moja smutna historia w telegraficznym skrócie w stopce :)

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!!!
    Witaj na forum. Ja zostałam zdiagnozowana w Salve u dr Sobkiewicza. Diagnozę potwierdziłam w Novum u dr Zamory i Zawady. Ponieważ musiałam skorzystać z komórek dawczyni, obaj polecili mi Gametę. Wtedy to ona była nr 1 w Polsce jeśli chodzi o tego rodzaju procedurę. Polecili mi też dr Połacia, który dziś prowadzi mi ciążę. Z mojego forum dot KD jest trochę dzieci z Salve, jednak zdecydowana większość to dzieci z Gamety.
    Powodzenia!! :)
    P.s. Nie oddawaj marzeń na etapie gdy zaczynasz o nie walczyć :)

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
    Skłaniamy się ku Gamecie, ale ostatecznej decyzji nie podjęliśmy. Chyba tak jak Pola zafundujemy sobie wizyty w obydwu klinikach, a co - jak szaleć to szaleć :)

    Jeszcze raz dzięki :)

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Chciałabym prosić Was o pomoc. Mianowicie jesteśmy na etapie wyboru kliniki, w której podejdziemy do in vitro. Najprawdopodobniej będzie to jedna z łódzkich klinik. Stąd moje pytanie czym kierowałyście się przy wyborze kliniki? Dziewczyny z endomendą możecie napisać jaki lekarz Was prowadzi?

    Moja smutna historia w telegraficznym skrócie w stopce :)

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!!!

    Jeśli o mnie chodzi to też przeszłam procedurę mając Endo. Ja przede wszystkim najpierw byłam operowana przez Malinowskiego w ICZMP a potem od razu skierowałam kroki do gamety. Najpierw do MR, potem jednak na drugą procedurę zdecydowaliśmy o zmianie lekarza i chodziłam do Banach. Postępowanie przy ivf nie różniło się między nimi, jedynie z Banach mogłam się bardziej dogadać e kwestii dodatków i przebiegu procedury bo MR pod tym względem nie był elastyczny. U nas zaprocentowało IMSI plus EG

    Fantasmagoria lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Powoli do Was wracam :) Złapałam trochę oddechu od tego całego myślenia o ivf i tym wszystkim ale już koniec wakacji :P Zaczęłam estrofem od 25dc do 2dc- trochę się obawiam, że nie pociągnę z cyklem za długo, bo mam 25dc a już czuję @ za rogiem, ale mam nadzieję chociaż na jakieś 2 dni jeszcze, żeby ten estrofem brać jak najdłużej.

    Więc jak dobrze pójdzie to zaczynam stymulację w tym tygodniu :D

    Oł jea!

    Polly_love, Pola853, Bella93 lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy podczas stymulacji też wam tak ' wysadzilo' brzuch? Brzuch mam strasznie wydęty wcześniej tak nie miałam...

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Dziewczyny czy podczas stymulacji też wam tak ' wysadzilo' brzuch? Brzuch mam strasznie wydęty wcześniej tak nie miałam...
    Hej, ja miałam bardzo wzdety brzuch, po punkcji się trochę nasiliło az któregoś dnia odpuściło całkowicie

    Pola853 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Hej, ja miałam bardzo wzdety brzuch, po punkcji się trochę nasiliło az któregoś dnia odpuściło całkowicie
    A miałaś wtedy hiperstymulacje? Bo ja się tego boje, bo chcieliśmy świeży transfer..

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    A miałaś wtedy hiperstymulacje? Bo ja się tego boje, bo chcieliśmy świeży transfer..
    Nie miałam :)

    Chociaż z perspektywy czasu żałuję.. Wolałabym odczekać i podejść w kolejnym cyklu

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Nie miałam :)

    Chociaż z perspektywy czasu żałuję.. Wolałabym odczekać i podejść w kolejnym cyklu
    Bez hiperstymulacji tez mozna odroczyc transfer ;)
    &&

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo, zagladasz jeszcze? Co u Was slychac?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • jaskola12 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja mam za dwa dni punkcje i tez mam brzuch wzdęty i twardy strasznie... u nas transfer odroczony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskola12 wrote:
    hej, ja mam za dwa dni punkcje i tez mam brzuch wzdęty i twardy strasznie... u nas transfer odroczony.
    Powodzenia!! :)

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskola12 wrote:
    hej, ja mam za dwa dni punkcje i tez mam brzuch wzdęty i twardy strasznie... u nas transfer odroczony.
    A pamiętasz jaki miałaś estradiol? I po ile wychodowalas jajek w każdym jajniku?
    Mi też lekarz wczoraj powiedział że na świeży transfer nie mamy co liczyć ehh...

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Bez hiperstymulacji tez mozna odroczyc transfer ;)
    &&

    No ale ja przy tamtej procedurze to marzyłam o świeżym transferze ;) w życiu bym nie odroczyła :P Wnioski przyszły dopiero teraz :)

    Polly_love lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • jaskola12 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estradiol mialam niski bo 687 a progresteron 0,4.

    Jajeczek wyhoowalam dość duzo (chyba). Lekarz mówi że spokojnie 10 bedzie do pobrania. A Ty?

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskola12 wrote:
    estradiol mialam niski bo 687 a progresteron 0,4.

    Jajeczek wyhoowalam dość duzo (chyba). Lekarz mówi że spokojnie 10 bedzie do pobrania. A Ty?
    To faktycznie masz niski estradiol. To dlaczego masz transfer odroczony? NIe chcecie świeżego transferu?
    Ja zawsze miałam estradiol ponad tysiąc, przy poprzedniej stymulacji miałam pobranych komórek około 15 i wtedy nie miałam odroczonego transferu.
    Teraz mam po 10 jajek w każdym jajniku ale takich do pobrania to jakieś 50 % będzie bo wszystkie nie osiągną 2 cm. Wyniku teraz swojego estradiolu nie mam bo niestety od razu nie podają jak kiedyś w piątek mam wizytę to pewnie się dowiem jaki poziom.
    Na którą jutro masz punkcję?

‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ