X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    To jak ma Cię to męczyć to może zadzwoń jeszcze raz i dopytaj się...
    Ja wiem, że oni sami z siebie mało mówią, trzeba ich zawsze dopytać...
    A już nie dzwonię. Odbiera Pani a z nią ciężko się rozmawia.. pan embriolog super tłumaczy a ona prawie nic nie mówi i już dzis dzwoniłam drugi raz zapytać o klasę to już trzeci raz jej oszczędzę :) podała tylko, ze klasa trzecia i ze jest prawidłowa dla 5tej doby, myśle ze na razie to mi wystarczy. Musze psychicznie odreagować, bo przez to ze wczoraj nikt nie zadzwonił ani nie odebrał przez cały Boży dzień to zrobiło mi to sieczkę z mózgu... ;)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    A już nie dzwonię. Odbiera Pani a z nią ciężko się rozmawia.. pan embriolog super tłumaczy a ona prawie nic nie mówi i już dzis dzwoniłam drugi raz zapytać o klasę to już trzeci raz jej oszczędzę :) podała tylko, ze klasa trzecia i ze jest prawidłowa dla 5tej doby, myśle ze na razie to mi wystarczy. Musze psychicznie odreagować, bo przez to ze wczoraj nikt nie zadzwonił ani nie odebrał przez cały Boży dzień to zrobiło mi to sieczkę z mózgu... ;)
    Zawsze możesz dopytać lekarza jak będziesz na wizycie przygotowującej do transferu. do kogo będziesz się zapisywać do Banach czy wracasz do Połacia?
    Myślę, że teraz na spokojnie możesz już odetchnąć. Skoro zamrozili w 5 dobie nie musieli czekać do 6 to też o czymś świadczy. Trzeba być dobrej myśli ;)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czoko obawiam sie ze zamrozili ja jako 3, bez dalszego oznaczenia, mi tez 2razy tak zamrozili bez calkowitej oceny

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • grota solna lodz Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 17 maja 2018, 10:08

    grota solna lodz
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Z gamety zawsze dzwonią dzień przed wizytą żeby potwierdzić wizytę. Myślę że jakby mieli Ci zmienić wizytę to pewnie byś już coś wiedziała .
    No i dzwonili potwierdzić czyli I.P przyjmuje i juz się stresuje :)

    Bella93, Pola853 lubią tę wiadomość

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    No i dzwonili potwierdzić czyli I.P przyjmuje i juz się stresuje :)
    Naprawdę?? Rozmawiałam z nim dziś i wiem, że wraca w czerwcu...
    Czoko :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zaskoczona jestem,bo dziś z gameta rozmawiałam i potwierdzili że wraca w czerwcu.

    Po dzisiejszych badaniach prenatalnych mamy zdrowego w pełni bobasa;)) co do płci 100% pewności nie ma...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 14:20

    Bella93, aniab2205 lubią tę wiadomość

  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Naprawdę?? Rozmawiałam z nim dziś i wiem, że wraca w czerwcu...
    Czoko :*
    No to ciekawe mowiła wyraźnie chyba że okaże się że będzie ktoś inny...

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    No to ciekawe mowiła wyraźnie chyba że okaże się że będzie ktoś inny...
    Proponuję zadzownic i mieć możliwość wyboru lekarza...żeby Cię nie rzucili do przypadkowego jakiegoś. Powodzenia na wizycie i udanego startu Ci życzę :)

    alaw87 lubi tę wiadomość

  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli rzeczywiście go nie bEddie to naprawdę nie wporzadko robia zobaczymy w środę wizytę mam na 10.00
    Dziękuję za pomoc

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Jeżeli rzeczywiście go nie bEddie to naprawdę nie wporzadko robia zobaczymy w środę wizytę mam na 10.00
    Dziękuję za pomoc
    Jest w rejestracji kilka nowych twarzy. Myślę, że kuleje między nimi (pracownikami) komunikacja. Ktoś widząc, ze idziesz na pierwszą wizytę zadzwonił by ją potwierdzić, a nie ogarnął, że lekarza nie ma...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 17:26

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Jest w rejestracji kilka nowych twarzy. Myślę, że kuleje między nimi (pracownikami) komunikacja. Ktoś widząc, ze idziesz na pierwszą wizytę zadzwonił by ją potwierdzić, a nie ogarnął, że lekarza nie ma...
    Nie chce się ' mądrusiować' ale przecież im w systemie widnieje jak lekarza nie będzie, ma konferencje, l4, urlop itp - tak mi kiedyś tłumaczył mój lekarz. Poza tym wiem, że jak się dzwoni do rejestracji to mówią, że nie ma lekarza a jak dzwonisz prywatnie na tel to jest.. Polly a może po prostu przyjmie pacjentki które ma zapisane a do pełnego wiru pracy wraca w czerwcu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na logikę będąc na l4 nie można świadczyć usług pracowniczych....

  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziwne ja umawiałam się jakoś 3.5 tyg temu nie było problemu zreszta zobaczymy w środę tylko żeby z kwitkiem mnie nie odprawili :)A dzwonić nie będę jeżeli potwierdzili dzisiaj wizyte

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Bardzo dziwne ja umawiałam się jakoś 3.5 tyg temu nie było problemu zreszta zobaczymy w środę tylko żeby z kwitkiem mnie nie odprawili :)A dzwonić nie będę jeżeli potwierdzili dzisiaj wizyte
    Powodzenia i daj znać jak będziesz już po czy ta wizyta coś nowego wniosła do waszego leczenia.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam przed chwila, pani potwierdzila ze dr Połacia nie ma w śr

    Koliberek lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Dzwonilam przed chwila, pani potwierdzila ze dr Połacia nie ma w śr
    I przez najbliższy msc jak pisała Paulinka tak będzie ;)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Nie chce się ' mądrusiować' ale przecież im w systemie widnieje jak lekarza nie będzie, ma konferencje, l4, urlop itp - tak mi kiedyś tłumaczył mój lekarz. Poza tym wiem, że jak się dzwoni do rejestracji to mówią, że nie ma lekarza a jak dzwonisz prywatnie na tel to jest.. Polly a może po prostu przyjmie pacjentki które ma zapisane a do pełnego wiru pracy wraca w czerwcu?
    Jest po operacji. Nie pracuje...

  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to należą wam się przeprosiny niepotrzebnie narobił zamętu w sumie nie z mojej winy jestem kurcze pewna do kogo się zapisałam i dzisiaj dostałam potwierdzenie jednak mogłam zadzwonić i się dopytac teraz to się już nie dodzwonie i pewnie jutro też kurcze jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło ciekawe u kogo Bende na wizycie masakraz jakas
    Jeszcze raz was przapraszam

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
‹‹ 848 849 850 851 852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ