Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja też po majówce właśnie idę i chcę zapytać, bo rocznikowo nie długo moja kolej. Mój narzeczony wczoraj się szczepił i pytał w HCP babeczki, to mówiła że szczepią kobiety w ciąży i ona by się zaszczepiła...ale jakoś nadal mam obawy.Ania0692 wrote:Ostatnio gorący temat , ja też mam dylemat, rozkminy, wyczytałam, że szczepionka z wyboru dla kobie w ciąży i karmiacych jest Pfizer, ja trochę obawiam się skutków ubocznych w postaci wysokiej temp, po majówce mam wizytę u dr, zapytam jakie ma podejście.Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
Szczepicie się?
Chce sie zaszczepić, rocznikowo jeszcze trochę czasu mam i też zapytam dr.Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2021, 10:56
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
Szczepicie się?
Ja właśnie wczoraj ten temat z dr przerabialam. Powiedział że bezwzględnie trzeba się zaszczepić. Tylko ja nie jestem jeszcze w ciąży. Będę mieć dopiero transfer. A za tydzień mój rocznik na zapisy że szczepieniami rusza więc zobaczymy na jakim etapie te szczepienia wypadną i jakby co to dr mówił że będziemy plan działania modyfikować.
Ania0692, Dżoni lubią tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Ja właśnie wczoraj ten temat z dr przerabialam. Powiedział że bezwzględnie trzeba się zaszczepić. Tylko ja nie jestem jeszcze w ciąży. Będę mieć dopiero transfer. A za tydzień mój rocznik na zapisy że szczepieniami rusza więc zobaczymy na jakim etapie te szczepienia wypadną i jakby co to dr mówił że będziemy plan działania modyfikować.
Dzięki, że to napisałaś 🙂 -
Ja już się zaszczepiłam pierwsza dawka Moderny ponad tydzień temu, wcześniej również pislalam do dr, bo czekam za zielonym światłem do podejścia do procedury in vitro. Najgorsze jest, to że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to druga dawka dokładnie wypadnie w okolicach owulacji, czyli jakbym miała podejść do punkcji to w tym samym czasie,ale pytałam się lekarzowi, z którym trzeba się spotkać kilka minut przed szczepieniem to babeczka powiedziała mi, że najwyżej przeniose termin drugiej dawki. Ja po szczepieniu miałam 38 gorączki i czułam się beznadziejnie, ale tylko 2 dni. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest to, że po wizycie kwalifikacyjnej jest szansa do podejścia w nowym cyklu do in vitro, czy to dłuższy proces czekania, że tak to głupio ujmę 😂W sensie w przyszłym tygodniu mam tą wizytę kwalifikacyjną i strasznie się już denerwuje 😂 aaaa i przeczytałam książkę Rozenek i namieszała mi tylko w głowie 🤦♀️Dżoni wrote:Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
Szczepicie się? -
Maraga32 wrote:Ja już się zaszczepiłam pierwsza dawka Moderny ponad tydzień temu, wcześniej również pislalam do dr, bo czekam za zielonym światłem do podejścia do procedury in vitro. Najgorsze jest, to że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to druga dawka dokładnie wypadnie w okolicach owulacji, czyli jakbym miała podejść do punkcji to w tym samym czasie,ale pytałam się lekarzowi, z którym trzeba się spotkać kilka minut przed szczepieniem to babeczka powiedziała mi, że najwyżej przeniose termin drugiej dawki. Ja po szczepieniu miałam 38 gorączki i czułam się beznadziejnie, ale tylko 2 dni. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest to, że po wizycie kwalifikacyjnej jest szansa do podejścia w nowym cyklu do in vitro, czy to dłuższy proces czekania, że tak to głupio ujmę 😂W sensie w przyszłym tygodniu mam tą wizytę kwalifikacyjną i strasznie się już denerwuje 😂 aaaa i przeczytałam książkę Rozenek i namieszała mi tylko w głowie 🤦♀️
Jeżeli wszystko ok to tak, też zależy jaki plan działania, co do książek, ja wolę samotność w niepłodności , Rozenkowej mi nie podeszła.Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2021, 17:01
Maraga32 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Maraga32 wrote:Ja już się zaszczepiłam pierwsza dawka Moderny ponad tydzień temu, wcześniej również pislalam do dr, bo czekam za zielonym światłem do podejścia do procedury in vitro. Najgorsze jest, to że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to druga dawka dokładnie wypadnie w okolicach owulacji, czyli jakbym miała podejść do punkcji to w tym samym czasie,ale pytałam się lekarzowi, z którym trzeba się spotkać kilka minut przed szczepieniem to babeczka powiedziała mi, że najwyżej przeniose termin drugiej dawki. Ja po szczepieniu miałam 38 gorączki i czułam się beznadziejnie, ale tylko 2 dni. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest to, że po wizycie kwalifikacyjnej jest szansa do podejścia w nowym cyklu do in vitro, czy to dłuższy proces czekania, że tak to głupio ujmę 😂W sensie w przyszłym tygodniu mam tą wizytę kwalifikacyjną i strasznie się już denerwuje 😂 aaaa i przeczytałam książkę Rozenek i namieszała mi tylko w głowie 🤦♀️
Co do podejścia w kolejnym cyklu - to jeśli nie będzie żadnych przeszkód, w stylu polipy, torbiele, niepekniete pęcherzyki, wyniki ok - hormony, tsh itp. To na pewno można podejść
zależy też jaki będzie protokół krótki czy długi, jak krótko to szybko pójdzie i serio w kolejnym cyklu, jak długi to realnie coś się może zacząć dziać po cyklu wyciszenia 
Co do książki- ja czytałam jak już byłam w trakcie i bardzo się utożsamiałam, myślę że jak już się na dobre u ciebie zacznie to przywołasz w myślach, że dokładnie tak się czujesz jak opisane
Maraga32 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Calineczka2106 wrote:Hej, wysłałam zaproszenie na priv, podam Ci wszystkie koszty, jakie ustaliliśmy jakieś 3 tygodnie temu.
Mogę prosić o wysłanie kosztów ?
Ponieważ zastanawiam sie właśnie nad zmianą klinki 😊07.18 IUI
09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki
Zmiana kliniki
01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
03.19 (9 tc) 💔
06.19 III procedura, badania NGS
07.19 transfer
-złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
12.19 transfer
ciąża biochemiczna
05.20 transfer
ciąża biochemiczna
10.20 transfer
ciąża biochemiczna
01.21 4dc rysa endometrium
03.21 histeroskopia
04.21 transfer
ciąża biochemiczna -
Maleszczescie Maleszczescie wrote:Dziewczyny orientujecie sie może czy dr w ten wtorek jest w gabinecie?
Jest, ale dokładnie nie wiem jaki przedział czasowy,znajoma ma wizytę.Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2021, 20:46
Maleszczescie Maleszczescie lubi tę wiadomość
-
Alicjaaa wrote:MilenaMi to już coraz bliżej 😁, jak się czujesz?
Tak 😊, ogólnie czuje się dobrzec, tryb kanapowy już mnie trochę psychicznie męczy bo ile można leżeć, ale jeszcze trochę dam radę 💪, zamawiam ostatnie rzeczy i niech się dzieje 😉
Alicjaaa, Dżoni, Olivia27, Zaba90, AgnieszkaB lubią tę wiadomość
-
ZosiaM wrote:Dziewczyny po jakim czasie najwcześniej można testować🤔 nie chce też za wcześnie, a nie wiem czy te dwa tygodnie wytrzymam 🙈
Po ok 10 dniach, ale dr zawsze mówi żeby odczekać te 14 🙈Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Nadzieja88 wrote:A dziękuję wszystko dobrze😁, w końcu zrobiła się piękna pogoda i można wyjść z domu, a co u Was?
Raz lepsze dni raz gorsze, teraz mamy lekki problem z kołkami, czekam aż przyjdzie prawdziwa wiosna i zacznie być ciepło ☺️
Dzoni ja tak patrzę po Twoim suwaczku w jakim szybkim tempie Ci te miesiące uciekają zaraz już 2 połówkowe 🙈
AgnieszkaB, Dżoni lubią tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo




