Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Ostatnio gorący temat , ja też mam dylemat, rozkminy, wyczytałam, że szczepionka z wyboru dla kobie w ciąży i karmiacych jest Pfizer, ja trochę obawiam się skutków ubocznych w postaci wysokiej temp, po majówce mam wizytę u dr, zapytam jakie ma podejście.
    Ja też po majówce właśnie idę i chcę zapytać, bo rocznikowo nie długo moja kolej. Mój narzeczony wczoraj się szczepił i pytał w HCP babeczki, to mówiła że szczepią kobiety w ciąży i ona by się zaszczepiła...ale jakoś nadal mam obawy.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
    Szczepicie się?

    Chce sie zaszczepić, rocznikowo jeszcze trochę czasu mam i też zapytam dr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2021, 10:56

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
    Szczepicie się?

    Ja właśnie wczoraj ten temat z dr przerabialam. Powiedział że bezwzględnie trzeba się zaszczepić. Tylko ja nie jestem jeszcze w ciąży. Będę mieć dopiero transfer. A za tydzień mój rocznik na zapisy że szczepieniami rusza więc zobaczymy na jakim etapie te szczepienia wypadną i jakby co to dr mówił że będziemy plan działania modyfikować.

    Ania0692, Dżoni lubią tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Ja właśnie wczoraj ten temat z dr przerabialam. Powiedział że bezwzględnie trzeba się zaszczepić. Tylko ja nie jestem jeszcze w ciąży. Będę mieć dopiero transfer. A za tydzień mój rocznik na zapisy że szczepieniami rusza więc zobaczymy na jakim etapie te szczepienia wypadną i jakby co to dr mówił że będziemy plan działania modyfikować.

    Dzięki, że to napisałaś 🙂

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
    Szczepicie się?

    Będę sie szczepić

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
    Szczepicie się?
    Ja już się zaszczepiłam pierwsza dawka Moderny ponad tydzień temu, wcześniej również pislalam do dr, bo czekam za zielonym światłem do podejścia do procedury in vitro. Najgorsze jest, to że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to druga dawka dokładnie wypadnie w okolicach owulacji, czyli jakbym miała podejść do punkcji to w tym samym czasie,ale pytałam się lekarzowi, z którym trzeba się spotkać kilka minut przed szczepieniem to babeczka powiedziała mi, że najwyżej przeniose termin drugiej dawki. Ja po szczepieniu miałam 38 gorączki i czułam się beznadziejnie, ale tylko 2 dni. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest to, że po wizycie kwalifikacyjnej jest szansa do podejścia w nowym cyklu do in vitro, czy to dłuższy proces czekania, że tak to głupio ujmę 😂W sensie w przyszłym tygodniu mam tą wizytę kwalifikacyjną i strasznie się już denerwuje 😂 aaaa i przeczytałam książkę Rozenek i namieszała mi tylko w głowie 🤦‍♀️

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Ja już się zaszczepiłam pierwsza dawka Moderny ponad tydzień temu, wcześniej również pislalam do dr, bo czekam za zielonym światłem do podejścia do procedury in vitro. Najgorsze jest, to że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to druga dawka dokładnie wypadnie w okolicach owulacji, czyli jakbym miała podejść do punkcji to w tym samym czasie,ale pytałam się lekarzowi, z którym trzeba się spotkać kilka minut przed szczepieniem to babeczka powiedziała mi, że najwyżej przeniose termin drugiej dawki. Ja po szczepieniu miałam 38 gorączki i czułam się beznadziejnie, ale tylko 2 dni. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest to, że po wizycie kwalifikacyjnej jest szansa do podejścia w nowym cyklu do in vitro, czy to dłuższy proces czekania, że tak to głupio ujmę 😂W sensie w przyszłym tygodniu mam tą wizytę kwalifikacyjną i strasznie się już denerwuje 😂 aaaa i przeczytałam książkę Rozenek i namieszała mi tylko w głowie 🤦‍♀️

    Jeżeli wszystko ok to tak, też zależy jaki plan działania, co do książek, ja wolę samotność w niepłodności , Rozenkowej mi nie podeszła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2021, 17:01

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Ja już się zaszczepiłam pierwsza dawka Moderny ponad tydzień temu, wcześniej również pislalam do dr, bo czekam za zielonym światłem do podejścia do procedury in vitro. Najgorsze jest, to że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to druga dawka dokładnie wypadnie w okolicach owulacji, czyli jakbym miała podejść do punkcji to w tym samym czasie,ale pytałam się lekarzowi, z którym trzeba się spotkać kilka minut przed szczepieniem to babeczka powiedziała mi, że najwyżej przeniose termin drugiej dawki. Ja po szczepieniu miałam 38 gorączki i czułam się beznadziejnie, ale tylko 2 dni. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest to, że po wizycie kwalifikacyjnej jest szansa do podejścia w nowym cyklu do in vitro, czy to dłuższy proces czekania, że tak to głupio ujmę 😂W sensie w przyszłym tygodniu mam tą wizytę kwalifikacyjną i strasznie się już denerwuje 😂 aaaa i przeczytałam książkę Rozenek i namieszała mi tylko w głowie 🤦‍♀️

    Co do podejścia w kolejnym cyklu - to jeśli nie będzie żadnych przeszkód, w stylu polipy, torbiele, niepekniete pęcherzyki, wyniki ok - hormony, tsh itp. To na pewno można podejść :) zależy też jaki będzie protokół krótki czy długi, jak krótko to szybko pójdzie i serio w kolejnym cyklu, jak długi to realnie coś się może zacząć dziać po cyklu wyciszenia :)
    Co do książki- ja czytałam jak już byłam w trakcie i bardzo się utożsamiałam, myślę że jak już się na dobre u ciebie zacznie to przywołasz w myślach, że dokładnie tak się czujesz jak opisane :)

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie sie może czy dr w ten wtorek jest w gabinecie?

  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 31

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Hej, wysłałam zaproszenie na priv, podam Ci wszystkie koszty, jakie ustaliliśmy jakieś 3 tygodnie temu.

    Mogę prosić o wysłanie kosztów ?
    Ponieważ zastanawiam sie właśnie nad zmianą klinki 😊

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    Dziewczyny orientujecie sie może czy dr w ten wtorek jest w gabinecie?

    Jest, ale dokładnie nie wiem jaki przedział czasowy,znajoma ma wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2021, 20:46

    Maleszczescie Maleszczescie lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Nadzieja88 jak tam u Was? 🙂

    A dziękuję wszystko dobrze😁, w końcu zrobiła się piękna pogoda i można wyjść z domu, a co u Was?

    Alicjaaa, Zaba90, AgnieszkaB lubią tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szczepień też bym chciała, termin mam na 24 maj więc u mnie jedna dawka by wypadła przed porodem druga już po, też jeszcze zapytam dr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2021, 10:26

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi to już coraz bliżej 😁, jak się czujesz?

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    MilenaMi to już coraz bliżej 😁, jak się czujesz?

    Tak 😊, ogólnie czuje się dobrzec, tryb kanapowy już mnie trochę psychicznie męczy bo ile można leżeć, ale jeszcze trochę dam radę 💪, zamawiam ostatnie rzeczy i niech się dzieje 😉

    Alicjaaa, Dżoni, Olivia27, Zaba90, AgnieszkaB lubią tę wiadomość

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po jakim czasie najwcześniej można testować🤔 nie chce też za wcześnie, a nie wiem czy te dwa tygodnie wytrzymam 🙈

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie najwcześniej można testować🤔 nie chce też za wcześnie, a nie wiem czy te dwa tygodnie wytrzymam 🙈

    Po ok 10 dniach, ale dr zawsze mówi żeby odczekać te 14 🙈

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Po ok 10 dniach, ale dr zawsze mówi żeby odczekać te 14 🙈

    Właśnie mi się wydaje, że to jest wieczność 🙈, to może się skusze wcześniej.

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie najwcześniej można testować🤔 nie chce też za wcześnie, a nie wiem czy te dwa tygodnie wytrzymam 🙈

    Tez robiłam z 10 /11 dni po.

    PCOS
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    A dziękuję wszystko dobrze😁, w końcu zrobiła się piękna pogoda i można wyjść z domu, a co u Was?

    Raz lepsze dni raz gorsze, teraz mamy lekki problem z kołkami, czekam aż przyjdzie prawdziwa wiosna i zacznie być ciepło ☺️

    Dzoni ja tak patrzę po Twoim suwaczku w jakim szybkim tempie Ci te miesiące uciekają zaraz już 2 połówkowe 🙈

    AgnieszkaB, Dżoni lubią tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ