Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy stymulacji są jakieś przeciwskazania do pracy fizycznej, dźwigania itp? Doktor nie pytał jaka prace wykonuje i o l4 nic nie mówił, ale ja tez nic o specyfice mojej pracy nie wspominałam

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Czy przy stymulacji są jakieś przeciwskazania do pracy fizycznej, dźwigania itp? Doktor nie pytał jaka prace wykonuje i o l4 nic nie mówił, ale ja tez nic o specyfice mojej pracy nie wspominałam

    Ja podczas stymulacji normalnie pracowałam, l4 wzięłam w dniu punkcji na kilka dni, myślę że jako takich przeciwskazań nie ma podczas samej stymulacji, też zależy jak ciężka ta fizyczna praca, jak byś się źle czuła to zawsze można poprosić o l4.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie urok to sraczka... Zrobiłam parę badań w tym glukozę i insulinę
    Glukoza 89
    Insulina 18,5
    Homa 4 ... Aha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj dostałam w końcu okres po lyzeczkowaniu, dzwoniłam na Polną, mam zrobić hormony i na początku maja pierwsza wizyta z Doktorem. Ale się cieszę... ale tez mega się stresuje. Mam nadzieje, ze Doktor nas zakwalifikuje.
    W razie co któraś z Was ma może puregon do odsprzedania ? Może komus został ?:)

    MuminkAa, Alicjaaa, Karina89, AgnieszkaB lubią tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w tym tygodniu mam pierwsza wizytę na Polnej, zawsze byłam tylko na Ułańskiej. Mam pytanie czy w szpitalu płaci się karta czy gotowka? I czy któraś moze podpowiedzieć gdzie dokładnie na jaki oddział mam się stawić i czy wchodzi się głównym wejściem? Nie jestem z Poznania i nigdy nie byłam tam w szpitalu :) oczywiście mam numer aby zarejestrować się na kolejny dzień, wiec zapytam pielęgniarek ale moze ktoś tu zaspokoi moja ciekawość wcześniej :)

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do płatności to dobrze mieć kartę i gotówkę, ostatnio jak robilam badania krwi w sobotę to Panie z labu mówiły, że tylko gotówką a trzebe będzie robić badania hormonów, ivf nie miałam więc może dziewczyny co robiły coś więcej powiedza, znajoma mówiła, że jak powstało to centrum niepłodności to już nie wchodzi się do szpitala jak kiedyś, tylko kieruję prosto tam to jest gdzieś niedaleko poradni z tyłu za szpitalem.

    PCOS
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figasmakiem wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj dostałam w końcu okres po lyzeczkowaniu, dzwoniłam na Polną, mam zrobić hormony i na początku maja pierwsza wizyta z Doktorem. Ale się cieszę... ale tez mega się stresuje. Mam nadzieje, ze Doktor nas zakwalifikuje.
    W razie co któraś z Was ma może puregon do odsprzedania ? Może komus został ?:)

    Ja mam 300 j,nieotwarte, tylko teraz nie ma mnie w domu i muszę się upewnić co do terminu ważności, wysłałam zaproszenie.

    Powodzenia 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2021, 21:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ja mam 300 j,nieotwarte, tylko teraz nie ma mnie w domu i muszę się upewnić co do terminu ważności, wysłałam zaproszenie.

    Powodzenia 🙂

    Przyjęte. Spoko nie pali się, pewnie na koniec maja będzie potrzebny ☺️

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka dziś wieczorem Ci wyślę te badania, sorki dopiero wracam do żywych 🙁🙁, napisze też o tej insulinie, sama mialam podwyższona.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Anka dziś wieczorem Ci wyślę te badania, sorki dopiero wracam do żywych 🙁🙁, napisze też o tej insulinie, sama mialam podwyższona.
    Okej spokojnie, rozumiem sytuację :)

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Dziewczyny w tym tygodniu mam pierwsza wizytę na Polnej, zawsze byłam tylko na Ułańskiej. Mam pytanie czy w szpitalu płaci się karta czy gotowka? I czy któraś moze podpowiedzieć gdzie dokładnie na jaki oddział mam się stawić i czy wchodzi się głównym wejściem? Nie jestem z Poznania i nigdy nie byłam tam w szpitalu :) oczywiście mam numer aby zarejestrować się na kolejny dzień, wiec zapytam pielęgniarek ale moze ktoś tu zaspokoi moja ciekawość wcześniej :)

    Można płacić kartą i gotówką (w sb i nd w kasie głównej tylko gotówka), przed wejściem do szpitala jest bankomat jak coś :) kierować się do budynku D - po przejściu pomiaru temp Cię pokierują. W budynku D też jest kasa, tylko nie wiem czy teraz jest czynna w pandemii.

    @Zaba90 nic mi nie mów 🙈 jestem przerażona jak to szybko leci! Pod koniec maja połówkowe, narazie odwlekam w myślach moją największą traumę - poród, jeszcze będę was katować tym tematem jak będzie pora 😅

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Można płacić kartą i gotówką (w sb i nd w kasie głównej tylko gotówka), przed wejściem do szpitala jest bankomat jak coś :) kierować się do budynku D - po przejściu pomiaru temp Cię pokierują. W budynku D też jest kasa, tylko nie wiem czy teraz jest czynna w pandemii.

    @Zaba90 nic mi nie mów 🙈 jestem przerażona jak to szybko leci! Pod koniec maja połówkowe, narazie odwlekam w myślach moją największą traumę - poród, jeszcze będę was katować tym tematem jak będzie pora 😅


    Moja też 🙊, doktor mi ostatnio powiedział na wizycie, że najpierw się skupiamy aby donosić ciąże a jak przyjdzie czas to będziemy rozmawiac o porodzie więc już nic nie myślę🙅‍♀️, ostatnio zaczęłam czytać różne historie to 🤯

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Moja też 🙊, doktor mi ostatnio powiedział na wizycie, że najpierw się skupiamy aby donosić ciąże a jak przyjdzie czas to będziemy rozmawiac o porodzie więc już nic nie myślę🙅‍♀️, ostatnio zaczęłam czytać różne historie to 🤯

    Ja jak kiedyś Dr zapytałam jak mam rodzić itd to też stwierdził, że najpierw musimy donosic ciążę a później będziemy się martwić 😂 nie ma co się nakręca.... to nie takie straszne jak się słyszy z opowieści... ja nawet miło wspominam poród 🙈

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie są teraz terminy do doktora?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam miesiączkę i zaczynam przygotowania 💪

    MuminkAa, nick nieaktualny, Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość

  • aka Ekspertka
    Postów: 146 91

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Jak nie urok to sraczka... Zrobiłam parę badań w tym glukozę i insulinę
    Glukoza 89
    Insulina 18,5
    Homa 4 ... Aha...


    Czy doktor kazał wykonać takie badania czy sama postanowiłaś je zrobić ?

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Jak nie urok to sraczka... Zrobiłam parę badań w tym glukozę i insulinę
    Glukoza 89
    Insulina 18,5
    Homa 4 ... Aha...

    A miałaś kiedyś robiona krzywa cukrowa, czy glukoze z insulina i było ok?

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aka wrote:
    Czy doktor kazał wykonać takie badania czy sama postanowiłaś je zrobić ?
    Sama :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    A miałaś kiedyś robiona krzywa cukrowa, czy glukoze z insulina i było ok?
    Miałam krzywa cukrowa a początku starań więc strasznie dawno wtedy moja gin pow że nie jest za dobrze skierowała mnie do diabetologa z kolei on pow że jest okej...

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Miałam krzywa cukrowa a początku starań więc strasznie dawno wtedy moja gin pow że nie jest za dobrze skierowała mnie do diabetologa z kolei on pow że jest okej...

    To jak już to lepiej zrobić krzywa, takie pojedencze badanie insuliny nie jest za bardzo miarodajne.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ