Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Jak coś to dobrzy fizjo są w cetrum zdrowia ASGO.
Dżoni lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
***Sikorka*** wrote:Kto tak jak ja czeka na miesiączkę by zacząć stymulację? 🙊 moze ktoś jest na tym etapie? 😊
Za tydzień mamy wizytę na Polnej, jak wszystko będzie dobrze to pewnie zaczniemy stymulacje w maju 🙂
Maraga32, Alicjaaa lubią tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Starajaca28 wrote:Co do uro fizjo to dużo poleceń jest Fizjo TrzyMamy, ja właśnie idę, ostatnio byłam u dr na kontroli po polugu i CC, wszystko ok więc mogę zacząć ćwiczyć blizne. Też jest polecany Michał Koszla, ale ja wybrałam TrzyMamy.
To daj znać jak będziesz po 🙂, oczywiście jak będziesz miała ochotę, mnie też czeka CC ze względu na rozejście spojenia.
Ps:dzięki za rady co do jedzenia w szpitaluWiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2021, 12:34
Nadzieja88 lubi tę wiadomość
PCOS -
nick nieaktualnyAnia0692 wrote:Dziewczyny jakby któraś kiedyś potrzebowała czy coś to mam do oddania jedno opakowanie Prolutexu, zostało mi a odstawilam już Prolutex
Chętnie odkupie, jednak zostawie pierwszeństwo „starszym” kolezankom bo ja tutaj świeżak:) jak nikt się nie zgłosi to jestem chętna
-
Dzoni ostatnio odkryłam na fb stronę "misja mama" są tam pokazywane ćwiczenia dla kobiet w ciąży, bardzo mi się spodobała ta strona, właśnie chce zapytać dr na następnej wizycie czy coś mogę 🙂
Dżoni, Alicjaaa lubią tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Figasmakiem wrote:Chętnie odkupie, jednak zostawie pierwszeństwo „starszym” kolezankom bo ja tutaj świeżak:) jak nikt się nie zgłosi to jestem chętna

wysłałam zaproszenie.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2021, 16:52
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
-
Cześć Dziewczyny!
Orientujecie się po jakim czasie są wyniki nasienia z fragmentacja DNA? Mąż zapomniał dopytać 🤦🏼♀️
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
nick nieaktualny
-
Dominikaaa wrote:Dzoni ostatnio odkryłam na fb stronę "misja mama" są tam pokazywane ćwiczenia dla kobiet w ciąży, bardzo mi się spodobała ta strona, właśnie chce zapytać dr na następnej wizycie czy coś mogę 🙂
Z ciekawości dziś zobaczyłam, faktycznie ciekawe ma porady 👍 -
Karina89 wrote:Paula powodzenia na wizycie ✊, ja czekam na @
No ja już po wizycie. Niestety torbiel mi się zrobiła na jajniku😒 i dopóki się nie wchłonie to nie możemy myśleć o transferze. Także muszę cierpliwie czekać i od nowego cyklu antykoncepcja na ta torbiel, więc transfer pewnie będzie może w czerwcu/lipcu. Ale na in vitro czekałam żeby podejść ponad rok przez właśnie takie m.in. komplikacje więc nic mi już nie jest straszne. Zatem trzymam mocno kciuki za was dziewczyny oby wam wszystko szło bez komplikacji.
Karina89 lubi tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:No ja już po wizycie. Niestety torbiel mi się zrobiła na jajniku😒 i dopóki się nie wchłonie to nie możemy myśleć o transferze. Także muszę cierpliwie czekać i od nowego cyklu antykoncepcja na ta torbiel, więc transfer pewnie będzie może w czerwcu/lipcu. Ale na in vitro czekałam żeby podejść ponad rok przez właśnie takie m.in. komplikacje więc nic mi już nie jest straszne. Zatem trzymam mocno kciuki za was dziewczyny oby wam wszystko szło bez komplikacji.
Jak u mnie pójdzie wszystko zgodnie z planem to będziemy razem się przygotowywać do transferu, u mnie też czerwiec/ lipiec , przed histeroskopia bo są polipy. Zostaje nam trzymać kciuki za dziewczyny ✊
Paula1706, Karina89, Zaba90 lubią tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Paula1706 wrote:No ja już po wizycie. Niestety torbiel mi się zrobiła na jajniku😒 i dopóki się nie wchłonie to nie możemy myśleć o transferze. Także muszę cierpliwie czekać i od nowego cyklu antykoncepcja na ta torbiel, więc transfer pewnie będzie może w czerwcu/lipcu. Ale na in vitro czekałam żeby podejść ponad rok przez właśnie takie m.in. komplikacje więc nic mi już nie jest straszne. Zatem trzymam mocno kciuki za was dziewczyny oby wam wszystko szło bez komplikacji.
Polubiłam za kciuki i 👍podejście , oby ten czas Ci szybko zleciał 🙂
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
Szczepicie się?Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Dziewczyny, przy weekendzie taki temat do rozkminienia, co myślicie o szczepieniu się na Covid w ciąży?
Szczepicie się?
Ostatnio gorący temat , ja też mam dylemat, rozkminy, wyczytałam, że szczepionka z wyboru dla kobie w ciąży i karmiacych jest Pfizer, ja trochę obawiam się skutków ubocznych w postaci wysokiej temp, po majówce mam wizytę u dr, zapytam jakie ma podejście.
Dżoni lubi tę wiadomość




