Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    No mam nadzieje, że tak będzie tym bardziej, że robi się w końcu piękna pogoda ☺️ ja na chwilę obecną oglądam, ale jeszcze nic nie zamówiłam, mąż ostatnio mówił, że jeszcze mam się wstrzymać, u Jego strostry długo długo była dziewczynka a później się okazało, że chłopiec bo ale dr Maciej teraz na wizycie nie miał wątpliwości, że będzie dziewczynka, pokazała co miała pokazać 😁

    Moja znajoma długo nie wiedziała co będzie, później się okazało, że chłopak zakrywał się i koniec 🤷‍♀️, moja córka nie chce buzi ładnie pokazać 🙈, ostatnio spala podczas usg i była niezadowolona jak dr ja obudził ale przepływy badal.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Moja znajoma długo nie wiedziała co będzie, później się okazało, że chłopak zakrywał się i koniec 🤷‍♀️, moja córka nie chce buzi ładnie pokazać 🙈, ostatnio spala podczas usg i była niezadowolona jak dr ja obudził ale przepływy badal.

    U mnie synek też z tych zakrywajacych 😂 ostatnio zjadłam trochę słodkiego przed wizytą, jak ma ciche dni to po tym trochę się uaktywnia to tak fikał, że dr kilka razy mierzył 😂😂

    MuminkAa ✊

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie, albo śpi albo odwróci się tak że nic nie widać w interesującym nas punkcie..😎 Też ostatnio jadłam batona w poczekalni żeby dostarczyć cukru i pobudzić do ruchu.
    Ja mam mały kryzys z akceptacją swojego ciała w ciąży. 17 tydzień, przytyłam 4, 5kg i póki co wyglądam jak "gruba" a nie ciężarna i średnio się z tym czuję. Zawsze byłam szczupła w miarę i trudno mi zaakceptować swój obecny stan - jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi :/

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    To tak jak u mnie, albo śpi albo odwróci się tak że nic nie widać w interesującym nas punkcie..😎 Też ostatnio jadłam batona w poczekalni żeby dostarczyć cukru i pobudzić do ruchu.
    Ja mam mały kryzys z akceptacją swojego ciała w ciąży. 17 tydzień, przytyłam 4, 5kg i póki co wyglądam jak "gruba" a nie ciężarna i średnio się z tym czuję. Zawsze byłam szczupła w miarę i trudno mi zaakceptować swój obecny stan - jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi :/

    Ja w 18 tc miałam 3,5 kg na plusie, więc całkiem podobnie, teraz to nawet nie podam 🙈 zaczęły mi się robić obrzęki, ale to wyszło nadciśnienie,jak to mówią ciąża to jest odmienny stan i wszystko się zmienia, a wiadomo na wszystko potrzeba czasu, ja też na początku parę razy się popłakałam jak nie mogłam włożyć swoich butów😭 teraz już jest lepiej, to tego zmiany hormonalne też nie pomagaja..

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    To tak jak u mnie, albo śpi albo odwróci się tak że nic nie widać w interesującym nas punkcie..😎 Też ostatnio jadłam batona w poczekalni żeby dostarczyć cukru i pobudzić do ruchu.
    Ja mam mały kryzys z akceptacją swojego ciała w ciąży. 17 tydzień, przytyłam 4, 5kg i póki co wyglądam jak "gruba" a nie ciężarna i średnio się z tym czuję. Zawsze byłam szczupła w miarę i trudno mi zaakceptować swój obecny stan - jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi :/

    Dziewczyny spokojnie..... ja przytulam jakieś 13 14 kg i w potrójne.... dwa tygodnie zleciało 10 więc nie ma się co przejmować 😉 wybiegacie i wykarmicie wszystko 😉

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 👍, ja też dość sporo przytyłam, teraz jestem praktycznie cały czas na nogach i w ruchu, długie spacery, oczywiście jak pogoda dopisuje i praktycznie już wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży, także głową do góry i będzie dobrze 😉

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja123 👍, ja też dość sporo przytyłam, teraz jestem praktycznie cały czas na nogach i w ruchu, długie spacery, oczywiście jak pogoda dopisuje i praktycznie już wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży, także głową do góry i będzie dobrze 😉

    U mnie były bardzo duże obrzęki do tego stopnia, że jak rano i popołudniu wchodzilam na wagę to różnica była nawet do 4 czasami 5kg 🙈 takie uroki ciąży w lato 🤷‍♀️

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słowa otuchy, głupio mi w ogóle o tym pisać wiedząc co przeżywają i czują staraczki. Muszę sobie to poprostu poukładać w głowie i przyjąć do wiadomości, że na tym polega ciąża 😅

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wysyłam ciepłe myśli🙂, przypomniało mi się moje oczekiwanie..

    Nadzieja88 jak dobrze pamiętam też miałaś problemy z szyjka 🤔, jak zaglądasz i w wolnej chwili to wysłałam zaproszenie na priv, może masz jakieś patenty przy leżeniu jeszcze 3 tygodnie i 37 tc, albo jakieś inne leżące dziewczyny. Z chęcią przygarnę jakieś sprawdzone porady 😊

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    MuminkAa wysyłam ciepłe myśli🙂, przypomniało mi się moje oczekiwanie..

    Nadzieja88 jak dobrze pamiętam też miałaś problemy z szyjka 🤔, jak zaglądasz i w wolnej chwili to wysłałam zaproszenie na priv, może masz jakieś patenty przy leżeniu jeszcze 3 tygodnie i 37 tc, albo jakieś inne leżące dziewczyny. Z chęcią przygarnę jakieś sprawdzone porady 😊

    Dobrze pamiętasz, pewnie w wolnej chwili napisze 🙂, przyjęłam zaproszenie.

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Was też bolały miejsca wkłucia po zastrzyku Mensinorm? Czy to tylko na początku?

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny Was też bolały miejsca wkłucia po zastrzyku Mensinorm? Czy to tylko na początku?

    Hej u mnie właśnie z wszystkich leków jakie przyjmowałam do stymulacji to też Mensinorm był najbardziej dokuczliwy. Po zastrzyku zawsze mnie bolało tam gdzie sie kułam, może przez to że miał igłę grubszą od pozostałych. Ale może też zależeć od miejsca wkłucia, ja np. nie mogłam za bardzo w okolicy blizny po wyrostu którą mam bo wtedy każdy zastrzyk bolał.

    06.03.2022 Basia❤
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tak jak ja czeka na miesiączkę by zacząć stymulację? 🙊 moze ktoś jest na tym etapie? 😊

    Ciri86 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny Was też bolały miejsca wkłucia po zastrzyku Mensinorm? Czy to tylko na początku?

    Może to właśnie kwestia igły tak jak Paula napisała, u mnie Mensinorm też średnio, Gonal czy inne już lepiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 09:55

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi 🙂 no nic jakoś trzeba się przemęczyć

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Nowa15 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wiece zrobiłam hormony i wyszedł mi podwyższony 17 OH progesteron mam podejrzenie PCO/PCOS, miała może któraś z Was? Czekam na wizytę i omówienie wyników.

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa15 wrote:
    Dziewczyny może wiece zrobiłam hormony i wyszedł mi podwyższony 17 OH progesteron mam podejrzenie PCO/PCOS, miała może któraś z Was? Czekam na wizytę i omówienie wyników.

    Tak ja mam przy zdjagnozowanym PCOS, nie wiem jak to się ma do PCO, zależy też jaki masz wynik dr mówił, że chyba powyżej 2 jest patologiczny i może wskazywać na problemy z nadnerczami, jak jest PCOS to ten hormon może być podwyższony, ale to nie wyrok 🙂

    PCOS
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Kto tak jak ja czeka na miesiączkę by zacząć stymulację? 🙊 moze ktoś jest na tym etapie? 😊

    Powodzenia ✊, ja czekam na jutrzejszą wizytę, potem miesiączka i zaczynamy przygotowania, mozlowe , że będziemy miały transfer mniej wiecej w podobnym czasie, mam krótkie cykle.

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Powodzenia ✊, ja czekam na jutrzejszą wizytę, potem miesiączka i zaczynamy przygotowania, mozlowe , że będziemy miały transfer mniej wiecej w podobnym czasie, mam krótkie cykle.

    Super, razem raźniej 😊

    Karina89 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Super, razem raźniej 😊

    Jak wyczytałam to jeszcze Paula się szykuje na maj do transferu 🙂

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ