Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Olivia27 wrote:Tak ja mam przy zdjagnozowanym PCOS, nie wiem jak to się ma do PCO, zależy też jaki masz wynik dr mówił, że chyba powyżej 2 jest patologiczny i może wskazywać na problemy z nadnerczami, jak jest PCOS to ten hormon może być podwyższony, ale to nie wyrok 🙂
Dzięki, to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wizytę, na szczęście mam poniżej 2 😊 -
Starajaca28 wrote:Kiedyś pisałaś o fizjoterapeucie, alę nie mogę się doszukać, wiadomość na priv.
Też chętnie poproszę o namiar
Chyba że jeszcze ktoś ma jakiegoś spoko fizjo lub uro fizjoterapeutę to chętnie się dowiem
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Też chętnie poproszę o namiar

Chyba że jeszcze ktoś ma jakiegoś spoko fizjo lub uro fizjoterapeutę to chętnie się dowiem
Co do uro fizjo to dużo poleceń jest Fizjo TrzyMamy, ja właśnie idę, ostatnio byłam u dr na kontroli po polugu i CC, wszystko ok więc mogę zacząć ćwiczyć blizne. Też jest polecany Michał Koszla, ale ja wybrałam TrzyMamy.
Dżoni, Alicjaaa lubią tę wiadomość
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
A bylyscie w ciąży na jakiś konsultacjach? Niby czytałam że warto w 3trym iść do urofizjo żeby skorygować Ułożenie miednicy i ewentualnie ogarnąć ćwiczenia na mięśnie kegla i ułożenie dziecka, ale zazwyczaj jednak wszyscy chodzą po porodzie
jestem ciakawa czy ktoś był i mu to realnie pomogło 🤔
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:A bylyscie w ciąży na jakiś konsultacjach? Niby czytałam że warto w 3trym iść do urofizjo żeby skorygować Ułożenie miednicy i ewentualnie ogarnąć ćwiczenia na mięśnie kegla i ułożenie dziecka, ale zazwyczaj jednak wszyscy chodzą po porodzie
jestem ciakawa czy ktoś był i mu to realnie pomogło 🤔
Siostra była i sobie chwaliła, też chciałam iść, ale w pewnym momencie zaczęła się za dużo skracać szyjka, więc odpada, jak będziesz miała fizjologiczna ciąże, dr nie będzie widział przeciwskazań to jak najbardziej warto się wybrać.Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2021, 17:13
Alicjaaa, Dżoni lubią tę wiadomość
-
Dziewczynki, jestem na ostatniej prostej. Zmiana leków na ciśnienie, holter kontrolny, zielone światło od diabetologa mam. Myślę, że również ruszymy z kolejnym cyklem.
MuminkAa, Ania0692, Karina89, Alicjaaa lubią tę wiadomość
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Malina1991 wrote:Jeszcze ja się na maj dopisuje, ale u mnie dopiero końcówka
Ja na czerwiec 🙂
Dzoni moja znajoma jest teraz w 3 trymestrze ciąży, była na takich jednych zajęciach u fizjo, tak chciała przygotowująca, ogólnie pokazała jej ćwiczenia mięśni i robi w domu, sporo na piłce, oczywiście nie ma ciąży z komplikacjami a czy to realnie coś pomoże to się okaże.
Dżoni lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Dzięki za wszelkie informacje 🙏
Trzymam kciuki za wszystkie starty w najbliższym czasie 🍀Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻




