Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dzięki 😏, doktor też odpisał, że to chyba nic niepokojącego i obserwować, razem z beta oznacze progesteron.

    Moim zdaniem implantacyjne :) tylko się cieszyć! ✊

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni - witaj w klubie walczących za jakiś czas, u mnie cykl bezowulacyjny, więc czekamy i kolejny będzie stymulowany.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dzoni - witaj w klubie walczących za jakiś czas, u mnie cykl bezowulacyjny, więc czekamy i kolejny będzie stymulowany.

    Uuu, jednak owulacja odmówiła współpracy :/ kurcze ja chciałam podejść w sierpniu, ale wczoraj się dowiedziałam że dr ma urlop od 3 do 9.08. Od pani z rejestracji.. Nie wiecie nic, czy na Polnej tak samo dr nie będzie?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Uuu, jednak owulacja odmówiła współpracy :/ kurcze ja chciałam podejść w sierpniu, ale wczoraj się dowiedziałam że dr ma urlop od 3 do 9.08. Od pani z rejestracji.. Nie wiecie nic, czy na Polnej tak samo dr nie będzie?


    Najlepiej dopytać u źródła 😏, kiedyś była taka sytuacja, że doktor miał urlop w gabinecie, ale w szpitalu na obchodzie był, i niektórych badaniach, może robił coś naukowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 10:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlida19-jak Ci idzie leżakowanie? 😏

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dziewczyny, miała któraś z Was plamienia 5 dpt??? 😕Napisałam do doktora, ogólnie były dwa epizody


    Ja miałam delikatne plamienia kilka dni przed zrobieniem bety, wyszła dodatnia, mam nadzieję, że u Ciebie to też dobry znak 🤗, potem mi zaczął lecieć progesteron, ale plamien już nie było.

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Moim zdaniem implantacyjne :) tylko się cieszyć! ✊

    Tak zrobię betę piątek, sabota, aczkolwiek korci 😏 jutro już 7 dpt

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasie okresu muszę zrobić USG żeby sprawdzić czy ta torbiel zniknęła czy na Polnej zrobią mi takie USG prywatnie i gdzie trzeba się udać? I na jaki nr zadzwonić żeby się umowic

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    W czasie okresu muszę zrobić USG żeby sprawdzić czy ta torbiel zniknęła czy na Polnej? zrobią mi takie USG prywatnie i gdzie trzeba się udać? I na jaki nr zadzwonić żeby się umowic

    Doktor Ci tak powiedział, że masz zrobić na Polnej,? czy u Niego w gabinecie?, (mi się, zdaje, że to byś musiała zadzwonić do Pan w rejestracji i powiedzieć, że doktor mówił, abyś przyszła na USG kontrolne i Ciebie wpisz), na skierowanie masz napisane, że kieruje na oddział?? Jak tak to zapewne tam trzeba dzwonić . A jak coś to dopytać doktora .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 15:21

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Doktor Ci tak powiedział, że masz zrobić na Polnej, czy u Niego w gabinecie?, na skierowanie masz napisane, że kieruje na oddział?? Jak tak to zapewne tam trzeba dzwonić . A jak coś to dopytać doktora .
    Pow że mam u siebie zrobić jak da radę. I mam zrobić podczas okresu . A chce same USG po co mam jeszcze za wizytę płacić bo jak będzie torbiel to podobno nie może być hsg i teraz nwm co zrobić . Bo jak przed badaniem hsg jednak ta torbiel będzie to mnie mogą odesłać.. skomplikowane to ..

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Pow że mam u siebie zrobić jak da radę. I mam zrobić podczas okresu . A chce same USG po co mam jeszcze za wizytę płacić bo jak będzie torbiel to podobno nie może być hsg i teraz nwm co zrobić . Bo jak przed badaniem hsg jednak ta torbiel będzie to mnie mogą odesłać.. skomplikowane to ..

    A, no to byś musiała poczekać na miesiączkę i albo się dostaniesz u siebie w mieście albo zapisać się na samo usg u doktora

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    A, no to byś musiała poczekać na miesiączkę i albo się dostaniesz u siebie w mieście albo zapisać się na samo usg u doktora
    Właśnie tak zrobię u mnie raczej się nie uda bo tylko na całą wizytę a bez sensu wydawać 200 zł jak tylko USG mnie interesuje.. a czy umówią mnie na tak szybkie USG? I w jakiej cenie ?

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Właśnie tak zrobię u mnie raczej się nie uda bo tylko na całą wizytę a bez sensu wydawać 200 zł jak tylko USG mnie interesuje.. a czy umówią mnie na tak szybkie USG? I w jakiej cenie ?


    Podczas przygotowań do inseminacji płaciłam 120 zł, za ocenę cyklu. Tak umowia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 16:17

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Podczas przygotowań do inseminacji płaciłam 120 zł, za ocenę cyklu. Tak umowia.
    Oki dziękuję ! Jak będę się umawiać to jeszcze zapytam 😊

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12-kciuki za jutrzejszą wizytę 🙂✊, ja mam pod koniec przyszłego tygodnia 😏

    Zaba90, Moli27, AgnieszkaB lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Uuu, jednak owulacja odmówiła współpracy :/ kurcze ja chciałam podejść w sierpniu, ale wczoraj się dowiedziałam że dr ma urlop od 3 do 9.08. Od pani z rejestracji.. Nie wiecie nic, czy na Polnej tak samo dr nie będzie?


    Dobre pytanie, ja teraz dostałam estrofem z duphastonem aby dokończyć cykl na 10 dni, potem miesiączka i stymulacja, więc też wypadnie z początkiem sierpnia 🤔napisze do doktora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 22:59

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dobre pytanie, ja teraz dostałam estrofem z duphastonem aby dokończyć cykl na 10 dni, potem miesiączka i stymulacja, więc też wypadnie z początkiem sierpnia 🤔napisze do doktora.

    To pewnie zdążysz do urlopu. Ja mam wizytę na 20 lipca i dopiero po niej miesiaczka i w kolejnym cyklu transfer jeśli będzie wszystko ok. Daj znać jak się czegoś dowiesz :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Ja miałam dwa razy, za pierwszym na Polnej, drugi raz u doktora w gabinecie, ogólnie da się przeżyć, a co byś chciała wiedzieć? Co do badania na covid nie jestem pewna czy szpital nie refundację, jeżeli zabieg jest u nich, najlepiej dopytać 😏


    Dokładnie ból jest znosny 😏, aczkolwiek jak miałam powtórkę u doktora to praktycznie nic nie bolało 🙂

    anka i Zosia -kciuki za badania

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Dokładnie ból jest znosny 😏, aczkolwiek jak miałam powtórkę u doktora to praktycznie nic nie bolało 🙂

    anka i Zosia -kciuki za badania
    Dziękuję . Ja mam teraz 7 dniowa kurację duohastonem żeby pozbyć się torbieli będę czekać na @ i dzwonię. I podobno badanie covid jest refundowane .

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 1 lipca 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dziękuję . Ja mam teraz 7 dniowa kurację duohastonem żeby pozbyć się torbieli będę czekać na @ i dzwonię. I podobno badanie covid jest refundowane .


    Test jest refundowany, mnie czeka planowa operacja u doktora, ale przez wybuch pandemii terminy się poprzesuwaly i dopiero teraz mam

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ