Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy panie z rejestracji nadal wysylają smsm żeby potwieerdzić wizyte? bo ostatnio tak miałam. a wizyte mam w poniedziałek.

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    czy panie z rejestracji nadal wysylają smsm żeby potwieerdzić wizyte? bo ostatnio tak miałam. a wizyte mam w poniedziałek.

    Czasem dzwonią, albo wysyłają sms :)

    U mnie po nadziei... Dziś beta 1,49 :/
    Staraczki robilyscie jakąś przerwę pomiędzy kolejnymi transferami?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Witam Was dziewczyny, prosimy o kciuki, dziś miałam inseminacje, to nasza ostatnia próba🙂

    Gratuluję pozytywnych bet ☺️i trzymam kciuki za resztę dziewczyn
    Wielkie wielke kciukasyy!! ❤️

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Czasem dzwonią, albo wysyłają sms :)

    U mnie po nadziei... Dziś beta 1,49 :/
    Staraczki robilyscie jakąś przerwę pomiędzy kolejnymi transferami?

    Ja zrobiłam dwa cykle przerwy między pierwszym a drugim.

    Dżoni lubi tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Czasem dzwonią, albo wysyłają sms :)

    U mnie po nadziei... Dziś beta 1,49 :/
    Staraczki robilyscie jakąś przerwę pomiędzy kolejnymi transferami?

    Przykro ☹️

    Po pierwszym nieudanym transferze zrobiliśmy przerwę, ale ja tez ze względów zawodowych, później do trzeciego podchodziłam dość szybko, tylko byliśmy na wizycie u doktora jaki mamy dalszy plan.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    czy panie z rejestracji nadal wysylają smsm żeby potwieerdzić wizyte? bo ostatnio tak miałam. a wizyte mam w poniedziałek.

    Może zadzwonia w poniedziałek do południa, za moich czasów starań i ciąży, tak najczęściej robiły😏

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Witam Was dziewczyny, prosimy o kciuki, dziś miałam inseminacje, to nasza ostatnia próba🙂

    Gratuluję pozytywnych bet ☺️i trzymam kciuki za resztę dziewczyn


    Trzymam kciuki,🙂 a jak teraz pochodziłas do inseminacji??

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Trzymam kciuki,🙂 a jak teraz pochodziłas do inseminacji??


    Lametta +Gonal, ale ja jestem po operacji gluczolaka przsadki, i jest duży problem z moimi cyklami, ale doktor działa 😏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się wrote:
    Może zadzwonia w poniedziałek do południa, za moich czasów starań i ciąży, tak najczęściej robiły😏
    No jednak bym wolała żeby dali znać 😒 bo ostatnio byłam spokojniejsza że wizyta na pewno będzie.

  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Czasem dzwonią, albo wysyłają sms :)

    U mnie po nadziei... Dziś beta 1,49 :/
    Staraczki robilyscie jakąś przerwę pomiędzy kolejnymi transferami?
    Dżoni tak mi przykro😞 Ale do trzech razy sztuka,wierze ze ten trzeci będzie szczęśliwy !!🤞🤞🤞 Dobrze ze chociaż u Ciebie było co mrozić ja bardzo się boje ze u mnie będzie powtórka z rozrywki.Jeszcze nie zaczęłam stymulacji bo cały czas czekam na @ ..pierwszego dnia cyklu doktor kazał mi zmierzyć progesteron. I tak się zastanawiam,czy trzeba mierzyć go na czczo ...?🤔

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Dżoni tak mi przykro😞 Ale do trzech razy sztuka,wierze ze ten trzeci będzie szczęśliwy !!🤞🤞🤞 Dobrze ze chociaż u Ciebie było co mrozić ja bardzo się boje ze u mnie będzie powtórka z rozrywki.Jeszcze nie zaczęłam stymulacji bo cały czas czekam na @ ..pierwszego dnia cyklu doktor kazał mi zmierzyć progesteron. I tak się zastanawiam,czy trzeba mierzyć go na czczo ...?🤔


    Dzoni ☹️, my zrobiliśmy dłuższą przerwę, ale u nas była inna sytuacja,tak też bym zrobiła z dwa cykle przerwy.

    Miedzianna - nie trzeba 🙂

    miedzianna, Dżoni lubią tę wiadomość

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    czy panie z rejestracji nadal wysylają smsm żeby potwieerdzić wizyte? bo ostatnio tak miałam. a wizyte mam w poniedziałek.


    Ja mam w środę wizytę, pierwsza po pozytywnej becie 🙂

    Dżoni, Alicjaaa, Moli27, Agata93, MartaaM lubią tę wiadomość

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Ja mam w środę wizytę, pierwsza po pozytywnej becie 🙂
    Super trzymam kciuki :) ja mam nadzieję że mi dadzą znać że wizyta aktualna w poniedziałek

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Lametta +Gonal, ale ja jestem po operacji gluczolaka przsadki, i jest duży problem z moimi cyklami, ale doktor działa 😏

    To jakaś łączona stymulacja , nie doszłam do takiego pułapu , to tym bardziej mocne kciuki 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Dżoni tak mi przykro😞 Ale do trzech razy sztuka,wierze ze ten trzeci będzie szczęśliwy !!🤞🤞🤞 Dobrze ze chociaż u Ciebie było co mrozić ja bardzo się boje ze u mnie będzie powtórka z rozrywki.Jeszcze nie zaczęłam stymulacji bo cały czas czekam na @ ..pierwszego dnia cyklu doktor kazał mi zmierzyć progesteron. I tak się zastanawiam,czy trzeba mierzyć go na czczo ...?🤔

    Wierzę że tym razem pójdzie lepiej i będziecie mieć mrozaczki! 😉 Progesteron najlepiej zbadać na czczo, nw niedużym odstępie po wstaniu. Ostatnio dr mówił że progesteron jest jak huśtawka, najlepiej zawsze badać mniej więcej o tej samej porze, na czczo.

    miedzianna lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Wierzę że tym razem pójdzie lepiej i będziecie mieć mrozaczki! 😉 Progesteron najlepiej zbadać na czczo, nw niedużym odstępie po wstaniu. Ostatnio dr mówił że progesteron jest jak huśtawka, najlepiej zawsze badać mniej więcej o tej samej porze, na czczo.


    Oj widzisz to dowiedziałam się czegoś nowego 🙂, ja raz badalam na czczo raz nie , ale zawsze mam idealny, Pani w labolatorium jak zapytałam czy trzeba na czczo, to mi odpowiedziala, że nie 🙄

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym progesteronem jest podobnie jak z prolaktyna, ja byłam leczona na hiperprolaktylemie, a ona też działa wyrzutowo,więc akurat mogłam mieć oznaczania w fazie wyrzutu, trochę dłużej poobserwowalismy z doktorem i się okazało, że prolaktyne mam idealna i nie muszę brać leków 🤦‍♀️

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • LilianaBa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matilda19 wrote:
    No walka na całego jest 😏 Ja mam insulinę nocną i doposilkową wiec jadę pełną parą. Cukru na razie dzięki lekom się trzymają super ale życie z cukrzyca na insulinie jest przechlapane 🤨 i jeszcze leżę od dwóch tygodni przez krwiaka wiec u kresu wytrzymałości psychicznej jestem 😳
    Edit: dodam że u mnie 10 tydzień dopiero wiec wyobraź sobie jaka mam perspektywę na następne 7 miesięcy 😩


    Cześć dziewczyny 🙂

    Widzę, że powstał wątek pacjentek Pana doktora 😀

    Rozumiem Ciebie doskonale, ja choruje na cukrzycę, przed ciąża insulina, w ciąży, nie była to łatwa droga, urodziłam silnego zdrowego synka w 37+1 😊, skończył dwa latka , w styczniu planujemy wrócić do doktora po rodzeństwo

    Trzymam kciuki i duży dużo dużo sił 🙂

    A za staraczki mocne kciuki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2020, 14:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilianaBa wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂

    Widzę, że powstał wątek pacjentek Pana doktora 😀

    Rozumiem Ciebie doskonale, ja choruje na cukrzycę, przed ciąża insulina, w ciąży, nie była to łatwa droga, urodziłam silnego zdrowego synka w 37+1 😊, skończył dwa latka , w styczniu planujemy wrócić do doktora po rodzeństwo

    Trzymam kciuki i duży dużo dużo sił 🙂

    A za staraczki mocne kciuki 🙂
    Dziękuje 🙏🏻, staram się myśleć pozytywnie ale jakieś czarnowidztwo mnie dopadło od kilku dni wiec zobaczymy co będzie 😏 jedynie takie historie jak Twoja motywują i podnoszą na duchu i dają nadzieję na szczęśliwy finał 🙂 człowiek tak bardzo by chciał żeby wszystko było dobrze a niestety nie wszystko od nas zależy i z tym się po ludzku najciężej pogodzić 😏

  • LilianaBa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matilda19 wrote:
    Dziękuje 🙏🏻, staram się myśleć pozytywnie ale jakieś czarnowidztwo mnie dopadło od kilku dni wiec zobaczymy co będzie 😏 jedynie takie historie jak Twoja motywują i podnoszą na duchu i dają nadzieję na szczęśliwy finał 🙂 człowiek tak bardzo by chciał żeby wszystko było dobrze a niestety nie wszystko od nas zależy i z tym się po ludzku najciężej pogodzić 😏

    Tez się bałam co mnie czeka, ale wzięłam sobie do serca, słowa doktora, jak doktorowi przypomniałam na wizycie to się uśmiechnął i powiedział prawda 😏, kiedyś w telewizji był wywiad i doktor powiedział że teraz opieka poloznicza tak poszła do przodu, że pacjentki chore na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne i wiele innych, rodzą zdrowe dzieci, te ciążę kończą się pomyślnie. Będzie dobrze 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2020, 17:19

    Matilda19 lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ